Română

Autogara Fany

Cluj Napoca , Romania
Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR), Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
02:55 Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
04:40 Test Prunis
04:45 Cojocna
05:10 Test Padureni
05:15 Test Valcele
Test Feleacu
05:30 GVP Finisel
05:45 Alis Grup Aiton
06:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Alis Grup Reghin
Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Budapesta Budapesta
06:15 Test Valcele
Test Feleacu
06:30 Simdoria Trans Targu Mures
Chinteni Aschileu M
06:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
06:55 GVP Iara
07:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Huedin Alesd Ineu Oradea Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Rodara Tour SRL Rogojel
Alis Grup Aiton
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
07:15 Dej Beclean Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Falticeni Pascani Iasi
Dej Beclean Bistrita Vatra Dornei Targu Frumos Roman
Zalau Satu Mare
Bistrita Vatra Dornei Bicaz Piatra Neamt
07:30 Giorgica Impex Maguri Racatau
Test Valcele
Alis Grup Aiton
08:00 Gherla Dej Baia Mare
Negresti Oas
08:30 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Strasbourg Strasbourg Strasbourg Strasbourg Metz Metz Metz Metz Reims Reims Reims Reims Paris Paris Paris Paris Orleans Orleans Orleans Orleans Tours Tours Tours Tours Angers Angers Angers Angers Nantes Nantes Nantes Nantes Rennes Rennes Rennes Rennes
Munchen Munchen Munchen Munchen Augsburg Augsburg Augsburg Augsburg Ulm Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Strasbourg Strasbourg Strasbourg Strasbourg Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg Metz Metz Metz Metz Reims Reims Reims Reims Paris Paris Paris Paris Orleans Orleans Orleans Orleans Tours Tours Tours Tours Angers Angers Angers Angers Nantes Nantes Nantes Nantes Rennes Rennes Rennes Rennes
Innsbruck Sankt Gallen Zurich Berna Lausanne Geneva Lyon Grenoble
Maribor Maribor Maribor Maribor Ljubljana Ljubljana Ljubljana Ljubljana Mestre Mestre Mestre Mestre Padova Padova Padova Padova Verona Verona Verona Verona Brescia Brescia Brescia Brescia Milano Milano Milano Milano Torino Torino Torino Torino Nice Nice Nice Nice Toulon Toulon Toulon Toulon Marseille Marseille Marseille Marseille Avignon Avignon Avignon Avignon Nimes Nimes Nimes Nimes Montpellier Montpellier Montpellier Montpellier Carcassonne Carcassonne Carcassonne Carcassonne Toulouse Toulouse Toulouse Toulouse Agen Agen Agen Agen Bordeaux Bordeaux Bordeaux Bordeaux
Landshut Landshut Landshut Landshut Augsburg Augsburg Augsburg Augsburg Munchen Munchen Munchen Munchen Ulm Ulm Ulm Ulm Stuttgart Stuttgart Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Karlsruhe Landau in der Pfalz Landau in der Pfalz Landau in der Pfalz Landau in der Pfalz Pirmasens Pirmasens Pirmasens Pirmasens Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarbrucken Saarlouis Saarlouis Saarlouis Saarlouis Merzig Merzig Merzig Merzig Luxembourg Luxembourg Luxembourg Luxembourg
Brno Brno Brno Brno Praga Praga Praga Praga Dresda Dresda Dresda Dresda Leipzig Leipzig Leipzig Leipzig Berlin Berlin Berlin Berlin Hannover Hannover Hannover Hannover Bremen Bremen Bremen Bremen Hamburg Hamburg Hamburg Hamburg
Passau Passau Passau Deggendorf Deggendorf Deggendorf Regensburg Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Fulda Fulda Fulda Kassel Kassel Kassel Gottingen Gottingen Gottingen Hildesheim Hildesheim Hildesheim Hannover Hannover Hannover Hamburg Hamburg Hamburg
Regensburg Regensburg Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Koln Koln Aachen Aachen Liege Liege Bruxelles Bruxelles Antwerp Antwerp Rotterdam Rotterdam Amsterdam Amsterdam Utrecht Utrecht
Nurnberg Nurnberg Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Frankfurt Frankfurt Koln Koln Koln Koln Aachen Aachen Aachen Aachen Liege Liege Liege Liege Bruxelles Bruxelles Bruxelles Bruxelles Lille Lille Lille Lille Calais Calais Calais Calais Dover Dover Dover Dover Folkestone Folkestone Folkestone Folkestone Maidstone Maidstone Maidstone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Londra Luton Luton Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Northampton Northampton Coventry Coventry Coventry Coventry Birmingham Birmingham Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Stoke on Trent Manchester Manchester Manchester Manchester Liverpool Liverpool Liverpool Liverpool
Sebes
Budapesta Viena Linz Salzburg Bratislava
09:00 Cojocna
Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
09:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
09:40 Alindorin Tur SRL Poiana Horea
10:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
11:00 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
GVP Iara
Turda Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicazu Ardelean Bicaz Centru Piatra Neamt
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
12:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Huedin Alesd Oradea
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Test Valcele
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Irakleion Khersonisos Malia Neapolis Agios Nikolaos Ierapetra Sitia
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Irakleion Rethymnon Chania
Negresti Oas
12:30 Turda Aiud Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Zalau Satu Mare
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
12:35 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
13:00 Turda Mihai Viteazu Cornesti Moldovenesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Garde Bistra Campeni
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia
Gherla Dej Baia Mare
GVP Aghiresu
13:20 Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
13:27 Huedin Alesd Oradea
13:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Dej Bistrita
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Gheorgheni
Giorgica Impex Maguri Racatau
Test Valcele
Test Feleacu
13:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
14:00 Cojocna
Lador Travel SRL Dej
Test Huedin
Targu Mures
14:15 Orizont SA Satu Mare
14:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Exmitiani Sangeorz Bai
GVP Finisel
GVP Iara
Test Valcele
Test Feleacu
Alis Grup Aiton
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
14:45 Model Oador Targu Mures
15:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Test Maguri
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
15:03 Alesd Oradea
Huedin Alesd Oradea
15:15 Tar SA Tarnaveni
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Gheorgheni
Giorgica Impex Maguri Racatau
Alis Grup Capusu Mic
15:25 Poiana Blenchii Targu Lapus
15:30 Zalau Satu Mare
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Test Padureni
GVP Iara
Test Valcele
Rodara Tour SRL Rogojel
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla Gherla
Test Feleacu
Alis Grup Aiton
Feldioara
16:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cojocna
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S
Test Prunis
GVP Iara
16:30 Test Elciu
Test Valcele
Test Feleacu
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Negresti Oas
Activ Trans Jibou
17:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Zalau Satu Mare Carei
Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
Cojocna
GVP Valea Ierii
Giorgica Impex Maguri Racatau
Zalau Satu Mare
Aruncuta
17:20 Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
17:30 Gherla Dej Baia Mare
Omnitrans Stei
Test Valcele
18:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Alis Grup Aiton
18:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Test Valcele
18:45 Cojocna
19:00 Test Recea Cristur
19:15 GVP Iara
19:30 Test Valcele
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
20:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Beny Trans International Satu Mare
20:30 Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Exmitiani Sangeorz Bai
21:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
21:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
22:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
Budapesta Budapesta
22:20 Aeroportul Cluj Napoca Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
22:30 GVP Liteni
Test Valcele
23:00 Huedin Ciucea Alesd Oradea
23:30 Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta 00:30
Vatra Dornei Radauti Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Bistrita Aeroportul Cluj Napoca Darabani Dorohoi 02:55
Budapesta Budapesta 03:00
Test Valcele 05:10
Test Feleacu
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Aschileu M Chinteni
GVP Valea Ierii 05:30
Alis Grup Aiton
Alis Grup Gilau Floresti 05:35
Fodora Deus Aschileu M Faureni Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni 05:45
Test Elciu 05:50
LIG 50 TRANSPORTURI Cublesu S Dabaca 05:55
Cojocna 06:00
Test Valcele 06:10
Test Feleacu
Aruncuta 06:15
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Alis Grup Floresti Gilau 06:35
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Giorgica Impex Maguri Racatau 06:55
Cojocna 07:00
Test Recea Cristur
GVP Iara 07:05
Test Valcele 07:10
Test Feleacu
Alis Grup Aiton 07:15
Alis Grup Capusu Mic
Giorgica Impex Maguri Racatau 07:20
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
GVP Aghiresu
Alis Grup Floresti Gilau 07:30
Test Prunis
GVP Finisel 07:35
Test Maguri 07:37
Cojocna 07:45
Satu Mare Zalau 08:00
Test Padureni
Rodara Tour SRL Rogojel
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Tabita Tour Bistrita Beclean Dej 08:11
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Pericei Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Zalau Varsolt Simleu Silvaniei Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi Hereclean 08:30
Targu Lapus Poiana Blenchii
Chendremal Baciu Topa Mica Nadasel Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi
Somcuta Mare Ileanda Baia Mare Gilgau Dej Gherla
Targu Mures Campia Turzii Ludus Iernut Turda
Test Valcele 08:40
Lador Travel SRL Dej 08:50
Cojocna 09:00
Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M Faureni Cristorel Vultureni
Alis Grup Floresti Gilau
Huedin Oradea Alesd
Zalau Satu Mare
Somcuta Mare Ileanda Baia Mare Gilgau Dej Gherla
Huedin Oradea Alesd
Tinuta Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova 09:02
Sanmihaiu Almasului Romanasi Hereclean Pericei Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Zalau Varsolt Simleu Silvaniei Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor 09:15
Alis Grup Aiton
Lupsa Cornesti Muncel Mihai Viteazu Baia De Aries Vidolm Sartas Valea Lupsei Brazesti Garde Salciua de Sus Ocolisel Salciua de Jos Campeni Posaga de Jos Turda Ocolis Bistra Buru Musca Moldovenesti 09:20
Test Huedin 09:21
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Aschileu M Chinteni
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud Cuzdrioara 09:27
GVP Iara 09:30
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Model Oador Targu Mures 09:46
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Autotrans Calatori Filaret Agios Nikolaos Ierapetra Sitia Irakleion Salonic Atena Khersonisos Malia Neapolis
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Rethymnon Chania
Targu Mures Campia Turzii Ludus Iernut Turda
Activ Trans Jibou 09:54
Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi Hereclean Pericei Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Zalau Varsolt Simleu Silvaniei Radaia Sanpaul Topa Mica 10:00
Baciu Chendremal Topa Mica Nadasel Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi
Zalau Satu Mare
Somcuta Mare Ileanda Baia Mare Gilgau Dej Gherla 10:15
Negresti Oas
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Orizont SA Satu Mare 10:28
Bistrita Dej 10:30
Sarmasel Gara Morareni Sarmas Mociu Valenii de Mures Toplita Joseni Reghin Lunca Bradului Ditrau Craiesti Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie Deda Lazarea
Iernut Predeal Brasov Azuga Sighisoara Busteni Targu Mures Sinaia Ploiesti Comarnic Constanta Bucuresti Mangalia Cernavoda Turda Fetesti Campia Turzii Drajna Noua Ludus
Cojocna 11:00
Satu Mare Carei Zalau 11:15
Alis Grup Gilau Floresti
Cojocna 11:30
Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 12:00
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Bistrita Prundu Bargaului Beclean Dej Gherla 12:30
Zalau Satu Mare 12:35
Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Somcuta Mare
Test Valcele 12:55
Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi Chendremal Baciu Topa Mica Nadasel Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului 13:00
Alis Grup Gilau Floresti
Zalau Satu Mare
Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Mociu Valenii de Mures Toplita Joseni Reghin Lunca Bradului Ditrau Craiesti Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie Deda
Targu Mures Campia Turzii Ludus Iernut Turda
Huedin Alesd Oradea 13:20
GVP Iara
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Sibiu Calimanesti Turda Unirea Ramnicu Valcea Horezu Aiud Alba Iulia Sebes 13:27
Cojocna 13:30
Orastie Deva Lugoj Timisoara Turda Alba Iulia
Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Alis Grup Gilau Floresti 13:45
Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 14:00
Omnitrans Stei 14:01
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Test Valcele
Test Feleacu
Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M Faureni Cristorel Vultureni 14:45
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Sanpaul Romanasi Chendremal Baciu Topa Mica Nadasel Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului 15:00
Alis Grup Gilau Floresti
Zalau Satu Mare
Gherla Somcuta Mare Ileanda Baia Mare Gilgau Dej
Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Targu Mures Turda Ludus Sovata Iasi 15:03
Tasca Sangeorgiu de Padure Iasi Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Targu Mures Horia Turturesti
Aschileu M Chinteni 15:05
Sarmas Bicazu Ardelean Bicaz Chei Piatra Neamt Targu Mures Iernut Turda Bicaz Centru Lacu Rosu Reghin Gheorgheni Deda Lunca Bradului Toplita Ludus 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Test Valcele
Test Feleacu
Cojocna 15:45
Alis Grup Gilau Floresti 16:00
Rodara Tour SRL Rogojel
Alis Grup Aiton
Piatra Neamt Vatra Dornei Bistrita Bicaz
Vatra Dornei Bistrita Falticeni Campulung Moldovenesc Pascani Beclean Dej Gura Humorului Iasi 16:15
Bistrita Vatra Dornei Beclean Dej Roman Targu Frumos
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Test Valcele
Test Feleacu
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu 16:30
GVP Iara 16:40
Alis Grup Gilau Floresti 16:45
Alesd Huedin Oradea 17:00
Turda Alba Iulia Orastie Deva Faget Lugoj Timisoara Aiud Teius
Zalau Satu Mare
Dej Gherla Somcuta Mare Ileanda Baia Mare Gilgau
Alis Grup Aiton
Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius
Targu Mures Campia Turzii Ludus Iernut Turda
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus 17:10
Sebes Sibiu Unirea Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda Aiud 17:15
Negresti Oas
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Test Valcele
Hereclean Pericei Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Zalau Varsolt Simleu Silvaniei Radaia Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi 17:32
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Sebes 17:45
Cojocna 18:00
Alis Grup Gilau Floresti
GVP Iara 18:15
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Test Valcele
Alis Grup Reghin 18:30
Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Sanpaul Topa Mica Zimbor Sanmihaiu Almasului Romanasi Hereclean Pericei Baciu Nadasel Mihaesti Sincraiu Almasului Chendremal Poarta Salajului Zalau Varsolt Simleu Silvaniei Radaia 18:45
Test Prunis 18:50
Cojocna 19:00
Zalau Satu Mare
Tabita Tour Dej Bistrita Beclean 19:01
Beny Trans International Satu Mare 19:15
Test Padureni 19:20
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Test Valcele
Somcuta Mare Ileanda Baia Mare Gilgau Dej Gherla 19:30
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
Test Valcele
Cojocna 20:30
Teius Sebes Calimanesti Turda Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea Talmaciu Pitesti Bucuresti Unirea Aiud
Targu Mures Campia Turzii Ludus Iernut Turda
Oradea Ineu Alesd Arad Huedin Siria Pancota Ineu Beliu Craiva Tinca 20:40
Alis Grup Gilau Floresti 20:45
Aiud Sebes Sibiu Unirea Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda 20:50
Zalau Satu Mare 21:00
Ileanda Somcuta Mare Cicirlau Apa Livada Satu Mare Seini Dej Gherla Baia Mare Tautii Magheraus Gilgau
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Ileanda Baia Mare Gilgau Dej Gherla Somcuta Mare 21:15
Negresti Oas
Tinuta Cuzdrioara Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Tinuta Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova Sighetu Marmatiei 21:37
Poarta Salajului Nadasel Sanmihaiu Almasului Mera Chendremal Radaia Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti Ciumarna Sanpaul Romanasi Sardu 22:00
Oradea Alesd Ciucea Huedin
Oradea Baile 1 Mai Baile Felix 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Alis Grup Floresti Gilau 22:45
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Turda Bucuresti Sebes Calimanesti Saliste Miercurea Sibiului Bucuresti Teius Pitesti Aiud Ramnicu Valcea Unirea Sibiu Alba Iulia 23:30