Română

Autogara Fany

Cluj Napoca , Romania
Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR), Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
02:55 Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
04:40 Judetean Prunis
04:45 Cojocna
05:10 Judetean Padureni
05:15 Judetean Valcele
Judetean Feleacu
05:30 GVP Finisel
06:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Reghin
Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Budapesta Budapesta
06:15 Judetean Valcele
Judetean Feleacu
06:30 Simdoria Trans Targu Mures
Chinteni Aschileu M
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
06:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
06:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
06:55 GVP Iara
07:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Huedin Alesd Ineu Oradea Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Rodara Tour SRL Rogojel
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
07:15 Dej Beclean Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Falticeni Pascani Iasi
Dej Beclean Bistrita Vatra Dornei Targu Frumos Roman
Zalau Satu Mare
Bistrita Vatra Dornei Bicaz Piatra Neamt
07:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
07:30 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
07:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
08:00 Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Negresti Oas
08:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
08:30 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
08:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
09:00 Cojocna
Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Voion Trans SRL Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
09:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
09:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
09:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
10:00 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
10:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
10:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
10:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
11:00 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
GVP Iara
Turda Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicazu Ardelean Bicaz Centru Piatra Neamt
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
11:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
11:30 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
11:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
12:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Huedin Alesd Oradea
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Irakleion Khersonisos Malia Neapolis Agios Nikolaos Ierapetra Sitia
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Irakleion Rethymnon Chania
Negresti Oas
12:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
12:30 Turda Aiud Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Zalau Satu Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
12:35 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
12:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
13:00 Turda Mihai Viteazu Cornesti Moldovenesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Garde Bistra Campeni
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
GVP Aghiresu
13:20 Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
13:27 Huedin Alesd Oradea
13:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Dej Bistrita
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
13:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
13:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
14:00 Cojocna
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Lador Travel SRL Dej
Judetean Huedin
Targu Mures
14:15 Orizont SA Satu Mare
14:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
14:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai
GVP Finisel
GVP Iara
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
14:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
14:45 Model Oador Targu Mures
15:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Maguri
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
15:03 Alesd Oradea
Voion Trans SRL Huedin Alesd Oradea
15:15 Tar SA Tarnaveni
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Giorgica Impex Maguri Racatau
Capusu Mic
15:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
15:25 Poiana Blenchii Targu Lapus
15:30 Zalau Satu Mare
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Padureni
GVP Iara
Judetean Valcele
Rodara Tour SRL Rogojel
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla Gherla
Judetean Feleacu
Feldioara
15:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
16:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cojocna
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Prunis
GVP Iara
16:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
16:30 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Elciu
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Negresti Oas
Activ Trans Jibou
16:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
16:45 Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Crucea Brosteni
17:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Zalau Satu Mare Carei
Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
Cojocna
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
GVP Valea Ierii
Giorgica Impex Maguri Racatau
Zalau Satu Mare
Aruncuta
17:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
17:30 Gherla Dej Baia Mare
Omnitrans Stei
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
17:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
18:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
18:20 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
18:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
18:40 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
18:45 Cojocna
19:00 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Recea Cristur
19:15 GVP Iara
19:30 Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
20:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Beny Trans International Satu Mare
20:30 Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai
Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei Suceava Botosani
21:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Baile Felix Oradea Arad Timisoara
21:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
22:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
Cluj Napoca Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Budapesta Budapesta
22:20 Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
22:30 GVP Liteni
Judetean Valcele
23:00 Huedin Ciucea Alesd Oradea
23:30 Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta 00:30
Gura Humorului Campulung Moldovenesc Bistrita Cluj Napoca Aeroport Darabani Dorohoi Vatra Dornei Radauti Suceava 02:55
Budapesta Budapesta 03:00
Judetean Valcele 05:10
Judetean Feleacu
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Aschileu M Chinteni
GVP Valea Ierii 05:30
Gilau Floresti 05:35
Vultureni Fodora Aschileu M Cristorel Aschileu M Chinteni Deus Faureni 05:45
Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla 05:50
Judetean Elciu
LIG 50 TRANSPORTURI Cublesu S Dabaca 05:55
Cojocna 06:00
Judetean Valcele 06:10
Judetean Feleacu
Aruncuta 06:15
Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla 06:20
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Gilau Floresti 06:35
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla 06:50
Giorgica Impex Maguri Racatau 06:55
Cojocna 07:00
Judetean Recea Cristur
GVP Iara 07:05
Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca 07:10
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Capusu Mic 07:15
Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca 07:20
Giorgica Impex Maguri Racatau
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
GVP Aghiresu
Gilau Floresti 07:30
Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara
Judetean Prunis
GVP Finisel 07:35
Judetean Maguri 07:37
Cojocna 07:45
Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara 07:50
Satu Mare Zalau 08:00
Judetean Padureni
Rodara Tour SRL Rogojel
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara 08:10
Tabita Tour Dej Bistrita Beclean
Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida 08:20
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Sincraiu Almasului Simleu Silvaniei Topa Mica Pericei Mihaesti Varsolt Sanpaul Hereclean Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor 08:30
Targu Lapus Poiana Blenchii
Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Gherla Dej
Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida
Ludus Turda Campia Turzii Iernut Targu Mures
Judetean Valcele 08:40
Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida 08:50
Lador Travel SRL Dej
Cojocna 09:00
Cristorel Aschileu M Chinteni Deus Faureni Vultureni Fodora Aschileu M
Gilau Floresti
Oradea Alesd Huedin
Zalau Satu Mare
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Voion Trans SRL Alesd Huedin Oradea
Tinuta Petrova Leordina Ruscova Bocicoiel Viseu De Jos Rona De Jos Viseu De Mijloc Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Rona de Sus Moisei Costiui Sacel Craciunesti Bistra 09:02
Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu 09:10
Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Simleu Silvaniei Topa Mica Pericei Mihaesti Varsolt Sanpaul Hereclean Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului 09:15
Baia De Aries Vidolm Sartas Valea Lupsei Brazesti Garde Salciua de Sus Ocolisel Salciua de Jos Campeni Posaga de Jos Turda Ocolis Bistra Buru Musca Moldovenesti Lupsa Cornesti Muncel Mihai Viteazu 09:20
Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu
Judetean Huedin 09:21
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Aschileu M Chinteni
Bistrita Brosteni Crucea Vatra Dornei Dorna Candrenilor Poiana Stampei Prundu Bargaului
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Dealu Stefanitei Slatioara Cuzdrioara Barsana Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Salistea De Sus Oncesti Dragomiresti Sighetu Marmatiei Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura 09:27
Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu 09:30
GVP Iara
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Model Oador Targu Mures 09:46
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci
Autotrans Calatori Filaret Irakleion Salonic Atena Khersonisos Malia Neapolis Agios Nikolaos Ierapetra Sitia
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Rethymnon Chania
Ludus Turda Campia Turzii Iernut Targu Mures
Activ Trans Jibou 09:54
Zimbor Sincraiu Almasului Simleu Silvaniei Topa Mica Pericei Mihaesti Varsolt Sanpaul Hereclean Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal 10:00
Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel
Zalau Satu Mare
Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci 10:10
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare 10:15
Negresti Oas
Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci 10:20
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Orizont SA Satu Mare 10:28
Bistrita Dej 10:30
Sarmas Mociu Toplita Joseni Lunca Bradului Ditrau Rastolita Deda Morareni Valenii de Mures Reghin Craiesti Gheorgheni Silivasu De Campie Lazarea Sarmasel Gara
Ludus Iernut Predeal Brasov Azuga Sighisoara Busteni Targu Mures Sinaia Ploiesti Comarnic Constanta Bucuresti Mangalia Cernavoda Turda Fetesti Campia Turzii Drajna Noua
Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida
Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida 10:50
Cojocna 11:00
Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida 11:10
Carei Zalau Satu Mare 11:15
Gilau Floresti
Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura 11:20
Cojocna 11:30
Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura
Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura 11:50
Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 12:00
Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod 12:10
Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod 12:20
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Bistrita Prundu Bargaului Beclean Dej Gherla 12:30
Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod
Satu Mare Zalau 12:35
Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada 12:50
Judetean Valcele 12:55
Mihaesti Sanpaul Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica 13:00
Gilau Floresti
Satu Mare Zalau
Morareni Valenii de Mures Reghin Craiesti Gheorgheni Silivasu De Campie Lazarea Sarmasel Gara Sarmas Mociu Toplita Joseni Lunca Bradului Ditrau Rastolita Deda
Ludus Turda Campia Turzii Iernut Targu Mures
Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada 13:10
Huedin Alesd Oradea 13:20
Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada
GVP Iara
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Turda Unirea Ramnicu Valcea Horezu Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti 13:27
Cojocna 13:30
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Gherla Dej
Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita
Floresti Gilau 13:45
Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita 13:50
Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Gherla 14:00
Omnitrans Stei 14:01
Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita 14:10
Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla 14:20
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla 14:30
Tabita Tour Bistrita Beclean Dej
Chinteni Deus Faureni Vultureni Fodora Aschileu M Cristorel Aschileu M 14:45
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla 14:50
Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Topa Mica Mihaesti Sanpaul Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului 15:00
Gilau Floresti
Satu Mare Zalau
Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Gherla
Ludus Sovata Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Targu Mures Turda 15:03
Voion Trans SRL Iasi Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Targu Mures Horia Turturesti Tasca Sangeorgiu de Padure
Aschileu M Chinteni 15:05
Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca 15:10
Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca 15:20
Targu Mures Iernut Turda Bicaz Centru Lacu Rosu Reghin Gheorgheni Deda Lunca Bradului Toplita Ludus Sarmas Bicazu Ardelean Bicaz Chei Piatra Neamt 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara 15:30
Cojocna 15:45
Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara 15:50
Gilau Floresti 16:00
Rodara Tour SRL Rogojel
Piatra Neamt Vatra Dornei Bistrita Bicaz
Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara 16:10
Iasi Vatra Dornei Bistrita Falticeni Campulung Moldovenesc Pascani Beclean Dej Gura Humorului 16:15
Roman Targu Frumos Bistrita Vatra Dornei Beclean Dej
Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida 16:20
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida 16:30
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Bucuresti Turda
GVP Iara 16:40
Gilau Floresti 16:45
Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida 16:50
Oradea Alesd Huedin 17:00
Timisoara Aiud Teius Turda Alba Iulia Orastie Deva Faget Lugoj
Satu Mare Zalau
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius
Targu Mures Ludus Turda Campia Turzii Iernut
Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu 17:10
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Alba Iulia Turda Aiud Sebes Sibiu Apoldu de Sus Teius Unirea 17:15
Negresti Oas
Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu 17:20
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Judetean Valcele
Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci Jucu 17:30
Hereclean Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Simleu Silvaniei Topa Mica Pericei Mihaesti Varsolt Sanpaul 17:32
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci 17:50
Cojocna 18:00
Gilau Floresti
Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci 18:10
GVP Iara 18:15
Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida Rascruci 18:20
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Judetean Valcele
Reghin 18:30
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida
Varsolt Sanpaul Hereclean Nadasel Zalau Radaia Romanasi Baciu Poarta Salajului Sanmihaiu Almasului Chendremal Zimbor Sincraiu Almasului Simleu Silvaniei Topa Mica Pericei Mihaesti 18:45
Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida 18:50
Judetean Prunis
Cojocna 19:00
Satu Mare Zalau
Tabita Tour Bistrita Beclean Dej
Beny Trans International Satu Mare 19:15
Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura Bontida 19:20
Judetean Padureni
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Judetean Valcele
Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Gherla 19:30
Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura 19:50
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
Siria Pancota Ineu Beliu Craiva Tinca Oradea Ineu Alesd Huedin Arad 20:10
Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura 20:20
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
Judetean Valcele
Cojocna 20:30
Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Unirea Aiud Teius Sebes Talmaciu Turda Calimanesti Alba Iulia Sibiu
Ludus Turda Campia Turzii Iernut Targu Mures
Timisoara Baile Felix Arad Oradea
Gilau Floresti 20:45
Alba Iulia Turda Aiud Sebes Sibiu Apoldu de Sus Teius Unirea 20:50
Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod Fundatura
Satu Mare Zalau 21:00
Livada Satu Mare Seini Baia Mare Dej Gherla Tautii Magheraus Gilgau Ileanda Somcuta Mare Apa Cicirlau
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Suceava Botosani Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei
Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Gherla Dej 21:15
Negresti Oas
Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod 21:20
Tinuta Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Dealu Stefanitei Slatioara Cuzdrioara Barsana Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Salistea De Sus Oncesti Dragomiresti Sighetu Marmatiei Bogdan Voda Ieud Sieu 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Tinuta Bistra Petrova Leordina Ruscova Bocicoiel Viseu De Jos Rona De Jos Viseu De Mijloc Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Rona de Sus Moisei Costiui Sacel Craciunesti 21:37
Fundatura Bontida Rascruci Jucu Apahida Sannicoara Cluj Napoca Gherla Baita Livada Iclod 21:50
Nadasel Sanmihaiu Almasului Mera Chendremal Radaia Zimbor Suceag Zalau Sutoru Baciu Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti Ciumarna Sanpaul Romanasi Sardu Poarta Salajului 22:00
Oradea Alesd Ciucea Huedin
Oradea Baile 1 Mai Baile Felix 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Gilau Floresti 22:45
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Bucuresti Teius Pitesti Aiud Ramnicu Valcea Unirea Sibiu Alba Iulia Turda Bucuresti Sebes Calimanesti Saliste Miercurea Sibiului 23:30