Autogara Massaro Trans SRL

Bacau , Romania
Statia CFR Bacau, Str.Garii nr.15, Bacau, Romania
Tel: +4-0234-513.666
Mobil: +4-0746-277.276
Web: www.massaro.ro

Plecări
Ora Către
02:30 maSSaro Bucuresti
03:30 maSSaro Bucuresti
04:00 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
04:30 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
05:00 Bronson Iasi
maSSaro Bucuresti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
05:10 Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
05:30 Bronson Iasi
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
06:00 Bronson Iasi
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
06:45 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
07:00 Teletrans SRL Adjud
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
07:30 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
08:00 Garleni Lespezi Buhusi Orbicu Siliste Siliste Hociungi Moldoveni Secuieni Roman
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
08:30 maSSaro Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
09:00 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
09:45 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
10:00 Romdan Trans Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
10:15 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
10:25 Bronson Iasi
11:00 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
11:15 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
11:30 maSSaro Adjud
maSSaro Bucuresti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
11:31 Tecuci Braila Constanta
12:45 Garleni Lespezi Buhusi Orbicu Siliste Siliste Hociungi Moldoveni Secuieni Roman
13:00 Teletrans SRL Adjud
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
13:15 Bucuresti
14:00 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
14:30 maSSaro Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
15:00 Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
15:30 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
16:00 Teletrans SRL Adjud
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
16:15 Bucuresti
Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
16:25 Bronson Iasi
16:30 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
17:00 Garleni Lespezi Buhusi Orbicu Siliste Siliste Hociungi Moldoveni Secuieni Roman
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
17:30 maSSaro Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
18:30 maSSaro Bucuresti
18:50 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
19:00 Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
19:15 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
23:15 maSSaro Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Cleja Somusca Sarata Valea Seaca Faraoani 00:40
maSSaro Bucuresti 01:14
Rosiori Neguseni Berbiceni Fundeni Zapodia Traian Valea Mare 05:50
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir 06:00
Somusca Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja 06:40
Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Bucsesti Valea Budului Prohozesti Margineni Poduri 07:25
Moldoveni Hociungi Siliste Siliste Orbicu Buhusi Lespezi Garleni Roman Roman Secuieni 07:40
Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti 07:45
maSSaro Adjud 08:12
Magiresti Podis Ardeoani Valea Budului Floresti Margineni Scorteni Grigoreni Stejaru Comanesti Darmanesti Moinesti 08:15
Onesti Targu Trotus Targu Ocna Bogata Dofteana Poieni Darmanesti Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu 08:30
Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir Magura Barzulesti Sanduleni
Cleja Somusca Sarata Valea Seaca Faraoani 08:40
Fundeni Zapodia Traian Valea Mare Rosiori Neguseni Berbiceni 08:50
Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni 09:15
Teletrans SRL Adjud 09:42
Prohozesti Margineni Poduri Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Bucsesti Valea Budului 10:05
Bronson Iasi 10:08
Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Margineni Comanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti 10:30
Bronson Iasi 10:38
Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti 10:45
Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Bogata Dofteana Poieni Darmanesti Magura Barzulesti Sanduleni Livezi 11:00
Scariga Berzunti Dragomir Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia
maSSaro Adjud 11:12
Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani 11:15
Gura Humorului Targu Neamt Piatra Neamt Falticeni 11:31
Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti 12:15
Secuieni Moldoveni Hociungi Siliste Siliste Orbicu Buhusi Lespezi Garleni Roman Roman 12:25
Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Margineni Comanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti 12:30
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca 12:40
Romdan Trans Adjud 12:42
Bucuresti 13:14
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir 13:30
Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti 13:45
Valea Mare Rosiori Neguseni Berbiceni Fundeni Zapodia Traian 13:50
maSSaro Adjud 14:12
Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti 14:15
Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Margineni Comanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti 14:30
Stejaru Podis Bucsesti Valea Budului Prohozesti Margineni Poduri Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni 14:55
Bucuresti 14:59
Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Bogata Dofteana Poieni Darmanesti Magura Barzulesti 15:00
Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis 15:15
Teletrans SRL Adjud 15:42
Bronson Iasi 15:43
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir 16:00
Secuieni Moldoveni Hociungi Siliste Siliste Orbicu Buhusi Lespezi Garleni Roman Roman 16:25
Cleja Somusca Sarata Valea Seaca Faraoani 16:40
Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru 16:45
maSSaro Adjud 17:12
Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni 17:15
maSSaro Bucuresti 17:20
Rosiori Neguseni Berbiceni Fundeni Zapodia Traian Valea Mare 18:20
Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir Magura Barzulesti Sanduleni 18:30
Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca Sarata 18:40
Teletrans SRL Adjud 18:42
Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Margineni Comanesti Moinesti Magiresti Ardeoani 18:45
Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Bucsesti Valea Budului Prohozesti Margineni Poduri Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti 19:15
Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Darmanesti Margineni Moinesti Magiresti Ardeoani Floresti 19:45
Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti Magiresti 20:45
Magiresti Ardeoani Floresti Scorteni Grigoreni Stejaru Podis Valea Budului Comanesti Margineni Darmanesti Moinesti 21:15
Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Bogata Poieni Dofteana Magura Darmanesti 21:30
Bronson Iasi 21:43
maSSaro Bucuresti 22:15
Bronson Iasi 22:23