Autogara Massaro Trans SRL

Bacau , Romania
Statia CFR Bacau, Str.Garii nr.15, Bacau, Romania
Tel: +4-0234-513.666
Mobil: +4-0746-277.276
Web: www.massaro.ro

Plecări
Ora Către
02:30 Bucuresti
03:30 Bucuresti
04:00 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
04:30 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
05:00 Bronson Iasi
Bucuresti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
05:10 Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
05:30 Bronson Iasi
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
06:00 Bronson Iasi
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
06:45 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
07:00 Teletrans SRL Adjud
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
07:30 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
08:00 Garleni Lespezi Buhusi Orbicu Siliste Siliste Hociungi Moldoveni Secuieni Roman
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
08:30 Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
09:00 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
09:45 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
10:00 Romdan Trans Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
10:15 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
10:25 Bronson Iasi
11:00 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
11:15 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
11:30 Adjud
Bucuresti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
11:31 Tecuci Braila Constanta
12:45 Garleni Lespezi Buhusi Orbicu Siliste Siliste Hociungi Moldoveni Secuieni Roman
13:00 Teletrans SRL Adjud
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
14:00 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
14:30 Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti
15:00 Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
15:30 Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
16:00 Teletrans SRL Adjud
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti Targu Trotus Targu Ocna Poieni Bogata Dofteana Darmanesti
16:15 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
16:25 Bronson Iasi
16:30 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
17:00 Garleni Lespezi Buhusi Orbicu Siliste Siliste Hociungi Moldoveni Secuieni Roman
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
17:30 Adjud
Margineni Valea Budului Podis Stejaru Grigoreni Scorteni Floresti Ardeoani Magiresti Moinesti Comanesti Darmanesti
18:30 Bucuresti
18:50 Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Helegiu Onesti
19:00 Sarata Valea Seaca Faraoani Cleja Somusca
Magura Barzulesti Sanduleni Livezi Prajoaia Scariga Berzunti Dragomir
19:15 Traian Zapodia Fundeni Berbiceni Neguseni Rosiori Valea Mare
23:15 Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Sarata Faraoani Somusca Valea Seaca Cleja 00:40
Bucuresti 01:14
Fundeni Neguseni Zapodia Valea Mare Berbiceni Traian Rosiori 05:50
Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga Dragomir Magura 06:00
Valea Seaca Cleja Sarata Faraoani Somusca 06:40
Stejaru Prohozesti Magiresti Margineni Scorteni Podis Poduri Ardeoani Grigoreni Bucsesti Moinesti Valea Budului Floresti 07:25
Lespezi Secuieni Siliste Garleni Moldoveni Orbicu Roman Hociungi Buhusi Roman Siliste 07:40
Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Magiresti Stejaru Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti 07:45
Adjud 08:12
Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Magiresti Stejaru Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti 08:15
Barzulesti Dofteana Helegiu Poieni Targu Ocna Sanduleni Darmanesti Onesti Magura Bogata Livezi Targu Trotus 08:30
Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga Dragomir
Somusca Valea Seaca Cleja Sarata Faraoani 08:40
Traian Rosiori Fundeni Neguseni Zapodia Valea Mare Berbiceni 08:50
Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Magiresti Stejaru Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani 09:15
Teletrans SRL Adjud 09:42
Floresti Stejaru Prohozesti Magiresti Margineni Scorteni Poduri Podis Ardeoani Grigoreni Bucsesti Moinesti Valea Budului 10:05
Bronson Iasi 10:08
Scorteni Margineni Comanesti Ardeoani Podis Grigoreni Moinesti Floresti Valea Budului Stejaru Magiresti 10:30
Bronson Iasi 10:38
Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti 10:45
Targu Trotus Barzulesti Dofteana Helegiu Poieni Targu Ocna Sanduleni Darmanesti Onesti Magura Bogata Livezi 11:00
Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga
Adjud 11:12
Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti 11:15
Piatra Neamt Falticeni Gura Humorului Targu Neamt 11:31
Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Stejaru Magiresti 12:15
Siliste Lespezi Secuieni Siliste Garleni Moldoveni Orbicu Roman Hociungi Buhusi Roman 12:25
Magiresti Scorteni Margineni Comanesti Ardeoani Podis Grigoreni Moinesti Floresti Valea Budului Stejaru 12:30
Somusca Valea Seaca Cleja Sarata Faraoani 12:40
Romdan Trans Adjud 12:42
Scariga Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi 13:30
Stejaru Magiresti Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni 13:45
Traian Rosiori Fundeni Neguseni Zapodia Valea Mare Berbiceni 13:50
Adjud 14:12
Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti 14:15
Stejaru Magiresti Scorteni Margineni Comanesti Ardeoani Podis Grigoreni Moinesti Floresti Valea Budului 14:30
Moinesti Valea Budului Floresti Stejaru Prohozesti Magiresti Margineni Scorteni Poduri Podis Ardeoani Grigoreni Bucsesti 14:55
Targu Trotus Barzulesti Dofteana Helegiu Poieni Targu Ocna Sanduleni Darmanesti Onesti Magura Bogata Livezi 15:00
Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti Moinesti 15:15
Teletrans SRL Adjud 15:42
Bronson Iasi 15:43
Scariga Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi 16:00
Siliste Lespezi Secuieni Siliste Garleni Moldoveni Orbicu Roman Hociungi Buhusi Roman 16:25
Somusca Valea Seaca Cleja Sarata Faraoani 16:40
Moinesti Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti Valea Budului Floresti 16:45
Adjud 17:12
Valea Budului Floresti Moinesti Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti Grigoreni Podis Ardeoani Darmanesti 17:15
Bucuresti 17:20
Berbiceni Traian Rosiori Fundeni Neguseni Zapodia Valea Mare 18:20
Livezi Scariga Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti 18:30
Faraoani Somusca Valea Seaca Cleja Sarata 18:40
Teletrans SRL Adjud 18:42
Floresti Valea Budului Magiresti Stejaru Scorteni Margineni Comanesti Ardeoani Podis Grigoreni Moinesti 18:45
Grigoreni Bucsesti Moinesti Valea Budului Floresti Stejaru Prohozesti Magiresti Margineni Scorteni Poduri Podis Ardeoani 19:15
Valea Budului Floresti Moinesti Grigoreni Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti Podis Ardeoani Darmanesti 19:45
Valea Budului Floresti Moinesti Grigoreni Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti Podis Ardeoani Darmanesti 20:45
Podis Ardeoani Darmanesti Floresti Valea Budului Moinesti Grigoreni Scorteni Margineni Stejaru Magiresti Comanesti 21:15
Livezi Targu Trotus Barzulesti Dofteana Helegiu Poieni Targu Ocna Sanduleni Darmanesti Onesti Magura Bogata 21:30
Bronson Iasi 21:43
Bucuresti 22:15
Bronson Iasi 22:23