Română

Mersul autobuzelor Bacau

Bacau, Romania

Stațiile și autogările din Bacau

  • Statie Bacau

    necunoscuta
  • Autogara Transport Bistrita SA

    B-dul Unirii nr.39
    Tel: +4-0234-571.907
    Mobil: +4-0733-053.352
  • Autogara Massaro Trans SRL

    Statia CFR Bacau, Str.Garii nr.15
    Tel: +4-0234-513.666
    Mobil: +4-0746-277.276
    Web: www.massaro.ro
  • Parcare stadion municipal

  • Parcare Lidl Autogara

  • Benzinaria Petrom (Serbanesti)

    Bulevardul Unirii 102
  • Aeroport

  • Hotel Moldova

  • Statie magazin CORA

    str. Milcov, nr. 2 - 4
  • BACAU-McDonald's

  • Gara CFR Bacau

  • Statia autobuzului nr 14 sens giratoriu autogara

    str MILCOV
  • Agentia Lilian Express Bacau

    Str. Republicii nr.27
    Tel: +4-0234-550.161
    Mobil: +4-0730-808.012
  • vis-a-vis AUTOGARA / Mc Donald's (TIC-TAC) / ORIZONT / BILLA (Intersectie AEROPORT)

  • In fata autogarii

  • Narcisa

  • Agentia Iuga Class Lux

  • Statie Lidl

  • Agentia Murat Bacau (langa autogara)

    B-dul Unirii nr.15
    Tel: +4-0234-523.006
    Mobil: +4-0788-481.204
  • vis-a-vis Autogara/CORA/BILLA(intersectie Aeroport)

  • Str. Unirii nr.32

    Str. Unirii nr.32
  • Sensul giratoriu Autogara,

    Pe varianta, inspre Pompieri
  • GARA(IN FATA GARII)

  • fabrica de suruburi

  • Market PLUS

    Strada Narciselor
  • Statie Piata Garii CFR

  • Casa de Cultura

  • Statie TARSIN

    In fata Autogarii
    Mobil: +4-0752-562.949
  • B-dul Unirii nr.15 (langa Autogara Bacau)

  • Statie Memento Bus

  • vis-a-vis de Autogara

  • Bacău (Gara)

    str. Garii, nr. 15

Sosiri în Bacau
De la Ora
Gura Humorului 00:00
Dragoliv Service SRL Pancesti
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Kam SRL Trebes
ATLANTIS TOUR Getafe Montseny Albacete Madrid Nice Vilafranca del Penedes La Roda Arganda del Rey Nimes Benicarlo Villarrobledo Marseille La Plana Miguel Esteban Lancon-Provence Castellon de la Plana Quintanar de la Orden Montpellier Sagunto Corral de Almaguer Beziers Valencia Villatobas Narbonne Godelleta Ocana Perpignan Picasent Aranjuez Figueras Masalaves Sesena Girona La Font de la Figuera
Adjud Focsani Bucuresti Ramnicu Sarat Otopeni Aeroport
ATLANTIS TOUR Bistrita 00:10
Constanta Tecuci Harsova Viziru Marasesti Tisita Ovidiu Braila Racaciuni Adjud 00:15
Falticeni Roman
ATYC Cleja Valea Seaca Somusca Faraoani 00:40
Aachen Londra Bolton Liege Londra Brno Bruxelles Londra Bratislava Gent Luton Praga Ostende Milton Keynes Liverpool Calais Northampton Birmingham Budapesta Dunkerque Coventry Plzen Nurnberg Dover Leicester Wurzburg Canterbury Doncaster Frankfurt Maidstone Manchester Koln Londra Bolton 00:45
Suceava Falticeni Motca Roman Siret Radauti 01:00
Gura Humorului
Manastirea Prislop
Balti Falesti
Flozampet Targu Neamt Roman 01:05
maSSaro Bucuresti 01:14
Chisinau Sculeni 01:30
Bucuresti Otopeni Aeroport 01:40
Roman 01:42
Constanta Braila Galati Tecuci Adjud 02:00
Ingolstadt Linz Regensburg Passau Nurnberg Dusseldorf Frankfurt Koln Duisburg Fulda Kassel Dortmund Essen Viena
Arad Onesti Timisoara Targu Secuiesc Brasov Fagaras Avrig Sibiu Sebes Orastie Deva Lipova 02:15
Gura Humorului 03:00
Bucuresti
Bucuresti 03:10
Gura Humorului 03:30
Chisinau Straseni Calarasi Ungheni
Tecuci Braila Constanta 04:16
Transport Public SA (Bacau) Cleja 05:10
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 05:13
Transport Bistrita S.A. Bijghir 05:15
Kam SRL Saucesti
Transport Bistrita S.A. Faraoani 05:25
Sog Trans SRL Hemeius
Kam SRL Magura
Transport Bistrita S.A. Chetris 05:35
Sog Trans SRL Hemeius 05:40
ELEDIA Traian
Kam SRL Trebes
Transport Public SA (Bacau) Holt
ATYC Stejaru Valea Budului Margineni Podis
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 05:43
Roman Iasi 05:45
Kam SRL Saucesti
Focsani Otopeni Aeroport Buzau Adjud Ramnicu Sarat
ATYC Zapodia Valea Mare Berbiceni Traian Rosiori Fundeni Neguseni 05:50
Uranopoli (Sfantul Munte Athos) Salonic
Sog Trans SRL Hemeius 05:55
Transport Public SA (Bacau) Holt
Danber Emix Ciuturesti 05:58
Targu Neamt 06:00
ATYC Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga Dragomir Magura
Trans Lisand SRL Cetatuia
Claustour SRL Siretu
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Euro Acva Pancesti 06:07
Super Voiaje SRL Calugareni 06:10
Sog Trans SRL Hemeius
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 06:13
Sarata 06:15
Kam SRL Saucesti
Lortrans SRL Orbeni
ELEDIA Traian
Kam SRL Trebes
Danger Com SRL Malosu 06:17
Normans Impex Fruntesti 06:19
Transport Bistrita S.A. Galbeni 06:20
Danger Com SRL Dealu Nou
Itesti Ciumasi
Kam SRL Serbesti
Teletrans SRL Fundu Vaii
Kam SRL Trebes
ATYC Stejaru Valea Budului Margineni Podis
Ade Sim Berzunti 06:23
Transport Public SA (Bacau) Cleja 06:25
Sog Trans SRL Hemeius
Kam SRL Magura
Kam SRL Crihan
Alexdomat SRL Tirdeni
Transport Public SA (Bacau) Holt
Teletrans SRL Coteni 06:30
Transport Bistrita S.A. Bijghir
Sprinter Com Scurta
Cirligi Filipesti
Alexdomat SRL Gura Vaii
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Chetris 06:35
Transport Public SA (Bacau) Cleja 06:40
Sog Trans SRL Hemeius
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
ATYC Somusca Faraoani Cleja Valea Seaca
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 06:43
Transport Bistrita S.A. Faraoani 06:45
Kam SRL Saucesti
Sog Trans SRL Schitu Frumoasa
Teletrans SRL Dragusani
Kam SRL Trebes
Normans Impex Buhusi 06:55
Transport Public SA (Bacau) Holt
Auto Confort Moinesti Comanesti 06:57
Sog Trans SRL Hemeius 07:00
Alneda SRL Gaiceana
Land Trans SRL Corbasca
maSSaro Onesti
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Danrom Trans Pustiana
Frankfurt Nurnberg Londra Regensburg Birmingham Deggendorf Manchester Passau Wurzburg Coventry Liverpool Oxford Luton Northampton Londra Koln Londra Aachen Bruxelles Viena Liege
Holias SRL Luizi Calugara 07:05
Normans Impex Buhusi 07:10
Kam SRL Trebes
ATYC Stejaru Valea Budului Margineni Podis
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 07:13
Euro Acva Viforeni 07:15
Kam SRL Saucesti
ELEDIA Traian
Transport Bistrita S.A. Galbeni 07:20
Kam SRL Crihan
Claustour SRL Siretu
Sog Trans SRL Hemeius 07:25
Kam SRL Magura
Normans Impex Buhusi
Transport Public SA (Bacau) Holt
ATYC Poduri Podis Ardeoani Bucsesti Grigoreni Moinesti Valea Budului Floresti Prohozesti Stejaru Magiresti Margineni Scorteni
Piatra Neamt 07:30
Suceava
Alneda SRL Slobozia
Danger Com SRL Dealu Nou
Dragoliv Service SRL Fundu Racaciuni
STEPTRANS Racaciuni Corbasca Cleja Corbasca Noua Gherdana Faraoani Scarisoara Tatarasti Nicolae Balcescu Marvila Giurgeni Dealu Dienet Dragesti
ELEDIA Traian
Kam SRL Trebes Trebes
Istanbul
Piatra Neamt
Holias SRL Luizi Calugara 07:35
Trans Mass SRL Lespezi Secuieni Siliste Garleni Moldoveni Orbicu Roman Hociungi Buhusi Roman Siliste 07:40
Transport Bistrita S.A. Bijghir
Transport Public SA (Bacau) Cleja
Sarata
Normans Impex Buhusi
Dragoliv Service SRL Pancesti
Teletrans SRL Ungureni
Roman 07:42
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 07:43
Transport Bistrita S.A. Faraoani 07:45
Kam SRL Saucesti
Teletrans SRL Pincesti
Publitrans Com SRL Darmanesti
Impex Puiu SRL Hutu
Transport Bistrita S.A. Gioseni
ATYC Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni
Focsani Otopeni Aeroport Buzau Adjud Ramnicu Sarat
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului 07:50
Bronson Iasi 07:53
Ecoplante SRL Beresti Tazlau 07:55
Transport Public SA (Bacau) Holt
Gura Humorului 08:00
Sog Trans SRL Hemeius
Kam SRL Serbesti
Kam SRL Crihan
Impex Puiu SRL Ghilavesti
Bucuresti
Lamezia Terme Roma Alcamo Sala Consilina Venetia Prato Tusa Villach Udine Patti Montoro Pontecagnano Rosarno Frosinone Trapani Lagonegro Verona Firenze Cefalu Salerno Plezzo di Tarvisio Pordenone Falcone Villa San Giovanni Ceprano Rocca di Capri Leone Lauria Inferiore Reggio di Calabria Arezzo Palermo Mestre Battipaglia Gonars Padova Brolo Mestre Messina Casino Polla Cosenza Orvieto Partinico Eboli Latisana Ferrara Sant'Agata di Militello Mercato San Severino Milazzo Nola Contursi Falerna Orte Castellammare del Golfo Campania Portogruaro Bologna Santo Stefano di Camastra Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Napoli Trieste
Rotterdam Haga Amsterdam Paris Mons Bruxelles Antwerp
Frankfurt Manchester Koln Viena Liege Suben Bruxelles Marquain Lille Dover Londra Liverpool Aachen Coventry Milton Keynes Dunkerque Deggendorf Luton Regensburg Northampton Nurnberg Birmingham
Budapesta Helsingborg Brno Halmstad Praga Goteborg Dresda Jonkoping Berlin Linkoping Hamburg Norrkoping Flensburg Nykoping Odense Stockholm Copenhagen Kolding Malmo Boras Landskrona Padborg
Holias SRL Luizi Calugara 08:05
Itesti Ciumasi
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Lortrans SRL Radeni 08:10
Normans Impex Buhusi
Dragoliv Service SRL Cucova
Kam SRL Trebes
maSSaro Adjud 08:12
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 08:13
Kam SRL Saucesti 08:15
Publitrans Com SRL Darmanesti
Publitrans Com SRL Ghimes Faget
ATYC Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti
Flozampet Targu Neamt
Super Voiaje SRL Frumuselu 08:20
Teletrans SRL Fundu Vaii
Sog Trans SRL Hemeius 08:25
Transport Public SA (Bacau) Holt
Bucuresti 08:30
Bucuresti
ATYC Onesti Bogata Magura Livezi Targu Trotus Dofteana Barzulesti Helegiu Poieni Targu Ocna Darmanesti Sanduleni
ATYC Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga Dragomir Magura
Kam SRL Magura
maSSaro Onesti
Impex Puiu SRL Hutu
ELEDIA Traian
Alexdomat SRL Gura Vaii
Kam SRL Trebes
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului
Judetean Podu Turcului 08:32
Bronson Iasi 08:38
Transport Bistrita S.A. Galbeni 08:40
Normans Impex Buhusi
Cirligi Filipesti
ATYC Somusca Faraoani Cleja Valea Seaca
Brasov
Transport Bistrita S.A. Faraoani 08:45
Teletrans SRL Parava
Danrom Trans Bogdanesti
Publitrans Com SRL Darmanesti
Glavanesti Podu Turcului
ATYC Zapodia Valea Mare Berbiceni Traian Rosiori Fundeni Neguseni 08:50
Transport Bistrita S.A. Chetris
Holias SRL Luizi Calugara
Teletrans SRL Valea Seaca
Kam SRL Trebes
Ade Sim Berzunti 08:53
Dragoliv Service SRL Pancesti 08:55
Alexdomat SRL Tirdeni
Transport Public SA (Bacau) Holt
Sog Trans SRL Hemeius 09:00
Trans Lisand SRL Cetatuia
ELEDIA Traian
Mixcod Tur Vaslui 09:06
Iasi Roman Targu Frumos 09:10
Transport Public SA (Bacau) Cleja
Normans Impex Buhusi
Sprinter Com Scurta
Kam SRL Trebes Trebes
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 09:13
Kam SRL Saucesti 09:15
ATYC Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani
Dumbraveni Motca Botosani Targu Neamt Falticeni Roman Suceava
Targu Frumos Roman Iasi 09:20
Danger Com SRL Dealu Nou
Claustour SRL Siretu
Critrans Tecuci 09:22
Bronson Iasi 09:23
Super Voiaje SRL Calugareni 09:25
Sog Trans SRL Hemeius
Lortrans SRL Orbeni
Transport Public SA (Bacau) Holt
Kam SRL Magura 09:30
Kam SRL Serbesti
Publitrans Com SRL Ghimes Faget
Kam SRL Trebes
Darabani Dorohoi
Normans Impex Buhusi 09:40
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Teletrans SRL Adjud 09:42
Botosani Flamanzi Harlau Dorohoi Targu Frumos Roman 09:45
Danger Com SRL Malosu 09:47
Holias SRL Luizi Calugara 09:50
Autotrans S.A. - Barlad Barlad 09:53
Demid Barlad
Sog Trans SRL Hemeius 09:55
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Transport Public SA (Bacau) Holt
Euro Acva Pancesti 09:58
Adjud Focsani Braila 10:00
maSSaro Onesti
Piatra Neamt Buhusi
Bucuresti
Normans Impex Fruntesti 10:04
ATYC Poduri Podis Ardeoani Bucsesti Grigoreni Moinesti Valea Budului Floresti Prohozesti Stejaru Magiresti Margineni Scorteni 10:05
Bronson Iasi 10:08
Euro Acva Viforeni 10:10
Transport Bistrita S.A. Galbeni
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 10:13
Kam SRL Saucesti 10:15
Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman 10:20
Roman Radauti Suceava Falticeni Motca
Danger Com SRL Dealu Nou
Kam SRL Trebes
Moinesti Comanesti Targu Ocna Slanic Moldova 10:21
Roman 10:22
Transport Public SA (Bacau) Holt 10:25
Sarata 10:30
Kam SRL Magura
ATYC Stejaru Margineni Magiresti Scorteni Podis Comanesti Ardeoani Grigoreni Valea Budului Moinesti Floresti
Transport Public SA (Bacau) Holt 10:35
Husi Vaslui 10:38
Bronson Iasi
Normans Impex Buhusi 10:40
Roman Falticeni Suceava 10:45
Teletrans SRL Pincesti
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni
Claustour SRL Siretu 10:50
Barlad
Cristesti Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava
Transbus Codreanu Harsoveni Ivanesti Moara Sima Ursoaia Dragomiresti Puscasi Vladia Vaslui Sauca Laza Oprisita Poienesti 10:52
Sog Trans SRL Hemeius 10:55
Normans Impex Buhusi
ATYC Onesti Bogata Magura Livezi Targu Trotus Dofteana Barzulesti Helegiu Poieni Targu Ocna Darmanesti Sanduleni 11:00
ATYC Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga
Kam SRL Saucesti
Kam SRL Crihan
Sala Consilina Venetia Prato Tusa Udine Patti Montoro Villach Pontecagnano Rosarno Frosinone Trapani Lagonegro Verona Firenze Cefalu Salerno Plezzo di Tarvisio Pordenone Falcone Mestre Villa San Giovanni Ceprano Rocca di Capri Leone Lauria Inferiore Reggio di Calabria Arezzo Palermo Mestre Battipaglia Gonars Padova Brolo Messina Casino Polla Cosenza Orvieto Partinico Eboli Latisana Ferrara Sant'Agata di Militello Mercato San Severino Milazzo Nola Contursi Falerna Orte Castellammare del Golfo Campania Portogruaro Bologna Santo Stefano di Camastra Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Napoli Trieste Lamezia Terme Roma Alcamo
Vatra Dornei
Bucuresti
Bronson Iasi 11:08
Tecuci Adjud Galati Galati 11:10
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
maSSaro Adjud 11:12
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 11:13
Kam SRL Saucesti 11:15
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti
Otopeni Aeroport Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud 11:20
Kam SRL Trebes
Ade Sim Berzunti 11:23
Transport Bistrita S.A. Galbeni 11:25
Transport Public SA (Bacau) Holt
Roman Suceava Falticeni
Gura Humorului Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt 11:30
Kam SRL Magura
Dragoliv Service SRL Pancesti
maSSaro Onesti
Publitrans Com SRL Ghimes Faget
ELEDIA Traian
Gura Humorului Targu Neamt Piatra Neamt Falticeni 11:31
Normans Impex Buhusi 11:40
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Teletrans SRL Ungureni
Teletrans SRL Dragusani 11:45
Holias SRL Luizi Calugara 11:50
Sog Trans SRL Hemeius 11:55
Dragoliv Service SRL Pancesti
Transport Public SA (Bacau) Holt
Targu Neamt 12:00
Urziceni Otopeni Aeroport Bucuresti Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Bors
Culiardo SRL Slanic Moldova 12:05
Normans Impex Buhusi 12:10
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 12:13
Kam SRL Saucesti 12:15
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti
Danger Com SRL Dealu Nou 12:20
Kam SRL Trebes
Trans Mass SRL Lespezi Secuieni Siliste Garleni Moldoveni Orbicu Roman Hociungi Buhusi Roman Siliste 12:25
Transport Bistrita S.A. Galbeni
Kam SRL Magura
Transport Public SA (Bacau) Holt
Iasi Roman Targu Frumos 12:30
Transbus Codreanu Sfantu Gheorghe
Alexdomat SRL Gura Vaii
ATYC Stejaru Margineni Magiresti Scorteni Podis Comanesti Ardeoani Grigoreni Valea Budului Moinesti Floresti
Focsani Sascut Adjud 12:35
Holias SRL Luizi Calugara
Sog Trans SRL Hemeius 12:40
Normans Impex Buhusi
ATYC Somusca Faraoani Cleja Valea Seaca
Romdan Trans Adjud 12:42
Bucuresti 12:43
ELEDIA Traian 12:45
Galati Barlad Targu Bujor Frumusita Balabanesti Craiesti
Holias SRL Luizi Calugara 12:50
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Claustour SRL Siretu
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului
Sog Trans SRL Hemeius 12:55
Filipesti Cirligi
Transport Public SA (Bacau) Holt
Bucuresti Tisita Adjud Otopeni Aeroport 13:00
Radauti Suceava Cristesti Siret
Viena Linz Nurnberg Bruxelles Frankfurt Londra
Transport Bistrita S.A. Bijghir
Transport Public SA (Bacau) Cleja
maSSaro Onesti
Alexdomat SRL Tirdeni
Vatra Dornei
Furth Villingen-Schwenningen Stuttgart Papenburg Pirmasens Sankt Peter-Ording Munchen Bielefeld Aachen Erfurt Bruxelles Erlangen Singen Tubingen Amsterdam Homburg Husum Augsburg Munster Dusseldorf Fulda Antwerp Ansbach Potsdam Reutlingen Hamburg Kaiserslautern Schleswig Ulm Bocholt Wuppertal Frankfurt Gent Bayreuth Berlin Cottbus Schwerin Saarlouis Kappeln Memmingen Osnabruck Duisburg Mainz Namur Hof Magdeburg Halle Emden Saarbrucken Flensburg Kempten Minden Essen Manheim Charleroi Wurzburg Goslar Leipzig Bremerhaven Luxembourg Viena Lindau Vechta Salzburg Dortmund Mannheim Mons Bamberg Braunschweig Gera Lubeck Koblenz Friedrichshafen Cloppenburg Innsbruck Hamm Heidelberg Konstanz Schweinfurt Wolfsburg Jena Neumunster Koln Ravensburg Bremen Passau Offenburg Karlsruhe Soltau Bad Mergentheim Hildesheim Gottingen Busum Trier Zwickau Liege Regensburg Albstadt Heilbronn Luneburg Heide Ingolstadt Hannover Kassel Bonn Chemnitz Hasselt Nurnberg Freiburg im Breisgau Ludwigsburg Oldenburg Speyer Kiel Landshut Paderborn Duren Dresda Leuven
Super Voiaje SRL Calugareni 13:10
Normans Impex Buhusi
Sprinter Com Scurta
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 13:13
Harsova Constanta Tecuci Marasesti Adjud Braila 13:15
Kam SRL Saucesti
Kam SRL Serbesti
Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos 13:20
Transport Bistrita S.A. Chetris
Bronson Iasi 13:23
maSSaro Brasov 13:25
Kam SRL Magura
Normans Impex Buhusi
Transport Public SA (Bacau) Holt
Roman Suceava Falticeni
Focsani Sascut Adjud 13:30
ATYC Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi Scariga
Ro-Tour SRL Bicaz Vatra Dornei Piatra Neamt Poiana Largului
Transport Bistrita S.A. Faraoani
Sarata
Land Trans SRL Corbasca
Teletrans SRL Valea Seaca
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Impex Puiu SRL Ghilavesti
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului
Borca Poiana Largului Bicaz Piatra Neamt Vatra Dornei Brosteni
Sog Trans SRL Hemeius 13:35
Transport Bistrita S.A. Galbeni 13:40
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
ATYC Stejaru Valea Budului Podis Margineni
Kam SRL Crihan 13:45
Publitrans Com SRL Darmanesti
ELEDIA Traian
ATYC Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni
ATYC Neguseni Zapodia Valea Mare Berbiceni Traian Rosiori Fundeni 13:50
Danger Com SRL Dealu Nou
Lortrans SRL Orbeni
Claustour SRL Siretu
Ade Sim Berzunti 13:53
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 13:58
Piatra Neamt 14:00
Gura Humorului
Sog Trans SRL Hemeius
Danrom Trans Pustiana
Heidelberg Dusseldorf Bremen Manheim Wuppertal Worms Duisburg Darmstadt Essen Viena Mainz Dortmund Munchen Wiesbaden Bochum Augsburg Frankfurt Munster Ulm Koblenz Greven Stuttgart Neuwied Osnabruck Pforzheim Bonn Cloppenburg Karlsruhe Koln Oldenburg
Itesti Ciumasi 14:05
Ecoplante SRL Beresti Tazlau
Impex Puiu SRL Hutu
Bronson Iasi 14:08
Normans Impex Buhusi 14:10
Kam SRL Trebes
ATYC Stejaru Valea Budului Podis Margineni
maSSaro Adjud 14:12
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 14:13
Kam SRL Saucesti 14:15
Publitrans Com SRL Darmanesti
ELEDIA Traian
ATYC Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis
Flozampet Targu Neamt
Adjud Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat
Teletrans SRL Fundu Vaii 14:20
Euro Acva Pancesti 14:23
Normans Impex Buhusi 14:25
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 14:28
Fagaras Deva Avrig Targu Secuiesc Onesti Brasov Sibiu Sebes 14:30
Bucuresti
Bucuresti
Kam SRL Magura
Trans Lisand SRL Cetatuia
maSSaro Onesti
Transport Bistrita S.A. Gioseni
ATYC Floresti Stejaru Margineni Magiresti Scorteni Podis Comanesti Ardeoani Grigoreni Valea Budului Moinesti
Chisinau Sculeni
Dusseldorf Essen Munchen Dortmund Linz Viena Salzburg Mannheim Augsburg Koblenz Ulm Bonn Stuttgart Koln Heilbronn
Dragoliv Service SRL Sascut Sat 14:35
Husi Vaslui 14:38
Normans Impex Buhusi 14:40
Teletrans SRL Ungureni
Kam SRL Trebes
Alneda SRL Radeni
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman
Falticeni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Campulung Moldovenesc Pojorata Iacobeni Vatra Dornei Roman Draguseni 14:45
Euro Acva Viforeni
Kam SRL Saucesti
Teletrans SRL Parava
Transport Bistrita S.A. Galbeni 14:50
ATYC Stejaru Valea Budului Podis Margineni
Bronson Iasi 14:53
Sog Trans SRL Hemeius 14:55
Normans Impex Buhusi
Filipesti Cirligi
Dragoliv Service SRL Pancesti
Transport Public SA (Bacau) Holt
ATYC Scorteni Poduri Podis Ardeoani Bucsesti Grigoreni Moinesti Valea Budului Floresti Prohozesti Stejaru Magiresti Margineni
Constanta Braila Tecuci 14:56
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 14:58
ATYC Darmanesti Sanduleni Onesti Bogata Magura Livezi Targu Trotus Dofteana Barzulesti Helegiu Targu Ocna Poieni 15:00
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Bucuresti
Auto Confort Comanesti Moinesti 15:10
Normans Impex Buhusi
Dragoliv Service SRL Cucova
Kam SRL Trebes
Roman 15:12
Bucuresti 15:13
Transport Bistrita S.A. Letea Veche
Kam SRL Saucesti 15:15
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti
Holias SRL Luizi Calugara 15:20
Claustour SRL Siretu
Kam SRL Trebes
Kam SRL Magura 15:25
Normans Impex Buhusi
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 15:28
Bicaz Piatra Neamt Buhusi 15:30
STEPTRANS Dragesti Racaciuni Corbasca Cleja Corbasca Noua Gherdana Faraoani Scarisoara Tatarasti Nicolae Balcescu Marvila Giurgeni Dealu Dienet
ELEDIA Traian
Bucuresti
Normans Impex Buhusi 15:40
Dragoliv Service SRL Fundu Racaciuni
Kam SRL Trebes Trebes
Teletrans SRL Adjud 15:42
Bronson Iasi 15:43
Normans Impex Fruntesti 15:44
Itesti Ciumasi 15:45
Sog Trans SRL Hemeius
Kam SRL Crihan
ELEDIA Traian
Bronson Iasi 15:49
Danger Com SRL Dealu Nou 15:50
Holias SRL Luizi Calugara
Alexdomat SRL Gura Vaii
ATYC Stejaru Valea Budului Podis Margineni
Sog Trans SRL Hemeius 15:55
Normans Impex Buhusi
Alexdomat SRL Tirdeni
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 15:58
Auto Confort Iasi 16:00
ATYC Scariga Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti Livezi
Alneda SRL Slobozia
Sarata
maSSaro Onesti
Impex Puiu SRL Hutu
Bronson Iasi 16:03
Super Voiaje SRL Frumuselu 16:05
Dragoliv Service SRL Pancesti
Transport Public SA (Bacau) Cleja 16:10
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 16:13
Roman Iasi 16:15
Transport Bistrita S.A. Bijghir
Transport Bistrita S.A. Faraoani
Kam SRL Saucesti
Kam SRL Serbesti
Danger Com SRL Malosu
Ramnicu Sarat Adjud Bucuresti Urziceni
Constanta Braila Tecuci 16:16
Tecuci Braila Constanta
Transport Bistrita S.A. Chetris 16:20
Claustour SRL Siretu
Kam SRL Trebes
Ade Sim Berzunti 16:23
Trans Mass SRL Siliste Lespezi Secuieni Siliste Garleni Moldoveni Orbicu Roman Hociungi Buhusi Roman 16:25
Transport Bistrita S.A. Galbeni
Sog Trans SRL Hemeius
Kam SRL Magura
Normans Impex Buhusi
Lortrans SRL Orbeni
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transbus Codreanu Brasov Harman Targu Secuiesc Onesti 16:28
Transport Bistrita S.A. Letea Veche
Suceava Falticeni Roman Radauti Cristesti 16:30
Teletrans SRL Pincesti
ELEDIA Traian
ATYC Stejaru Valea Budului Podis Margineni
Leeds Kaiserslautern Maidstone Wolverhampton York Saarbrucken Rochester Stoke on Trent Kingston upon Hull Luxembourg Londra Chester Scunthorpe Charleroi Londra Warrington Doncaster Bruxelles Oxford Liverpool Viena Sheffield Gent Bicester Preston Munchen Brugge Stratford-upon-Avon Bolton Passau Calais Worcester Manchester Nurnberg Dover Warwick Halifax Heidelberg Canterbury Coventry Bradford Manheim Faversham Birmingham
Bucuresti Ramnicu Sarat Buzau Urziceni Otopeni Aeroport Focsani Adjud
Teletrans SRL Ungureni 16:35
Normans Impex Buhusi 16:40
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Kam SRL Trebes Trebes
ATYC Valea Seaca Somusca Faraoani Cleja
Ljubljana
Publitrans Com SRL Darmanesti 16:45
ATYC Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti
Brasov Fagaras Sibiu Avrig Targu Secuiesc Onesti 16:50
Holias SRL Luizi Calugara
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Lunca De Jos Comanesti Targu Ocna Targu Mures Onesti Reghin Toplita Gheorgheni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Frumoasa Lunca de Sus
Transport Public SA (Bacau) Cleja 16:55
Sog Trans SRL Hemeius
Normans Impex Buhusi
Filipesti Cirligi
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 16:58
Danger Com SRL Dealu Nou 17:00
Bucuresti
Bronson Iasi 17:03
Culiardo SRL Slanic Moldova 17:05
Transport Bistrita S.A. Tecuci 17:07
Transport Bistrita S.A. Galbeni 17:10
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
maSSaro Adjud 17:12
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 17:13
Kam SRL Saucesti 17:15
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni Stejaru
Transport Bistrita S.A. Vaslui 17:16
maSSaro Bucuresti 17:20
Holias SRL Luizi Calugara
Sog Trans SRL Hemeius
Dragoliv Service SRL Sascut Sat
Claustour SRL Siretu
Sog Trans SRL Hemeius 17:25
Kam SRL Magura
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Crihan
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 17:28
Euro Acva Viforeni 17:30
Danrom Trans Bogdanesti
maSSaro Onesti
Transport Bistrita S.A. Gioseni
Birmingham Saarbrucken Telford Coventry Luxembourg Stoke on Trent Brugge Bruxelles Liverpool Plzen Gent Chester Praga Calais Holyhead Brno Dover Dublin Bratislava Maidstone Corcaigh Budapesta Nurnberg Londra Dun Dealgan Heilbronn Luton Belfast Heidelberg Milton Keynes Wolverhampton Mannheim Northampton
Brasov
Friedrichshafen Hamburg Duisburg Karlsruhe Schleswig Magdeburg Gottingen Schweinfurt Minden Ravensburg Schwerin Essen Heilbronn Kappeln Passau Goslar Kassel Bad Mergentheim Vechta Zwickau Emden Dortmund Ludwigsburg Flensburg Regensburg Braunschweig Koblenz Ingolstadt Cloppenburg Chemnitz Bremerhaven Hamm Stuttgart Londra Nurnberg Wolfsburg Trier Landshut Bremen Dresda Lubeck Offenburg Tubingen Furth Hildesheim Celle Bonn Munchen Erfurt Neumunster Albstadt Reutlingen Erlangen Hannover Konstanz Koln Augsburg Fulda Busum Freiburg im Breisgau Cottbus Ansbach Paderborn Ulm Soltau Duren Frankfurt Heide Villingen-Schwenningen Halle Bayreuth Bielefeld Memmingen Luneburg Aachen Mainz Kiel Singen Leipzig Hof Munster Kempten Oldenburg Dusseldorf Mannheim Sankt Peter-Ording Potsdam Gera Wurzburg Bocholt Lindau Papenburg Wuppertal Heidelberg Husum Berlin Jena Bamberg Osnabruck
ELEDIA Traian 17:35
Super Voiaje SRL Calugareni 17:40
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
ATYC Stejaru Valea Budului Podis Margineni
Kam SRL Serbesti 17:45
Sog Trans SRL Schitu Frumoasa
Napoli Arezzo Cariati Battipaglia Caserta Padula Ciro Marina Siena Cassino Lagonegro Salerno Catanzaro Colle di Val d'Elsa Frosinone Lauria Inferiore San Giuseppe Vesuviano Poggibonsi Soverato Marina Roma Mormanno Baiano Firenze Locri Crotone Castrovillari Trentola Prato Reggio di Calabria Isola di Capo Rizzuto Nola Sapri Bologna Aversa Gorizia Sibari Palinuro Ferrara Omignano Palmanova Corigliano Calabro Vallo della Lucania Mestre Padova Terni Rossano Agropoli Portogruaro Perugia Mirto Capaccio
Holias SRL Luizi Calugara 17:50
Itesti Ciumasi
Normans Impex Buhusi 17:55
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 17:58
Otopeni Aeroport Bucuresti Tisita Adjud 18:00
Gura Humorului
Sarata
Teletrans SRL Valea Seaca
Sog Trans SRL Schitu Frumoasa
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
ELEDIA Traian
Chisinau Ungheni Sculeni
Constanta Braila Focsani Adjud Lacu Sarat
Bucuresti
Dragoliv Service SRL Pancesti 18:05
Normans Impex Buhusi 18:10
Sprinter Com Scurta
Dragoliv Service SRL Cucova
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 18:13
Kam SRL Saucesti 18:15
Teletrans SRL Dragusani
Alexdomat SRL Tirdeni
ATYC Neguseni Zapodia Valea Mare Berbiceni Traian Rosiori Fundeni 18:20
Transport Bistrita S.A. Chetris
Kam SRL Crihan
Sog Trans SRL Hemeius 18:25
Kam SRL Magura
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 18:28
Adjud Focsani Braila 18:30
ATYC Livezi Scariga Dragomir Magura Sanduleni Prajoaia Berzunti Barzulesti
Wellington Oxford Liverpool Folkestone Coventry Fakenham Lancaster Colchester Cardiff Banbury Yeovil Newbury Manchester Ashford Nuneaton King's Lynn Luton Lincoln Warwick Bournemouth Andover Bolton Canterbury Birmingham Wisbech Aylesbury Chesterfield Stratford-upon-Avon Weymouth Winchester Southport Maidstone Burton upon Trent Peterborough Reading Stoke on Trent Evesham Dorchester Brighton Preston Basildon Wolverhampton Corby Basingstoke Exeter Cheltenham Spalding Chichester Blackburn Chelmsford Telford Kettering Ipswich Sheffield Gloucester Boston Portsmouth Grimsby Harlow Worcester Rothwell Cambridge Doncaster Bristol Lille Grantham Fareham Sutton on Hull Bracknell Hereford Market Harborough Bath Bedford Leeds Dunkerque Leicester Southampton York Farnborough Ross on Wye Wellingborough Weston-super-Mare Milton Keynes Chester Calais Nottingham Thetford Harrogate Crawley Monmouth Northampton Taunton Bicester Warrington Dover Derby Norwich Blackpool Horsham Newport Rugby
Coventry Dover Kendal Gent Liverpool Northampton Bruxelles Lancaster Brugge Chester Cambridge Brno Harrogate Calais Chesterfield Bedford Praga York Bratislava Nottingham Milton Keynes Plzen Leeds Budapesta Derby Gloucester Heilbronn Preston Leicester Oxford Heidelberg Halifax Wolverhampton Luton Mannheim Huddersfield Birmingham Newcastle upon Tyne Londra Saarbrucken Doncaster Peterborough Durham Maidstone Luxembourg Sheffield Kettering Middlesbrough Canterbury Nurnberg Manchester
Orasa Targu Secuiesc Livezi Prejmer Balaneasa Harman Helegiu Brasov Barsanesti Bratila Onesti Petricica Ferastrau Magura Harja Barzulesti Poiana Sarata Sanduleni Oituz 18:40
Transport Bistrita S.A. Galbeni
Transport Public SA (Bacau) Cleja
Normans Impex Buhusi
Ecoplante SRL Beresti Tazlau
Filipesti Cirligi
Teletrans SRL Ungureni
Kam SRL Trebes
ATYC Cleja Valea Seaca Somusca Faraoani
Teletrans SRL Adjud 18:42
Bucuresti 18:43
Transport Bistrita S.A. Bijghir 18:45
Transport Bistrita S.A. Faraoani
ATYC Valea Budului Moinesti Floresti Stejaru Margineni Magiresti Scorteni Podis Comanesti Ardeoani Grigoreni
Claustour SRL Siretu 18:50
Ade Sim Berzunti 18:53
Transport Public SA (Bacau) Holt 18:55
Gura Humorului 19:00
Lortrans SRL Orbeni
Kam SRL Crihan
maSSaro Onesti
Dragoliv Service SRL Pancesti 19:05
Timisoara Brasov Orastie Fagaras Sibiu Deva Onesti Arad Targu Secuiesc 19:08
Normans Impex Buhusi 19:10
Denismar Trans SRL Izvoru Berheciului
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 19:13
Danger Com SRL Dealu Nou 19:15
Kam SRL Saucesti
Teletrans SRL Parava
ATYC Magiresti Margineni Scorteni Poduri Podis Ardeoani Bucsesti Grigoreni Moinesti Valea Budului Floresti Prohozesti Stejaru
Focsani Otopeni Aeroport Buzau Adjud Ramnicu Sarat
Teletrans SRL Fundu Vaii 19:20
Kam SRL Trebes
Itesti Ciumasi 19:25
Sog Trans SRL Hemeius
Kam SRL Magura
Transport Public SA (Bacau) Holt
Sarata 19:30
Trans Lisand SRL Cetatuia
ELEDIA Traian
Brasov
Brasov
Imola Mesagne San Salvo Pesaro Molfetta Trieste Turi San Benedetto del Tronto Faenza Brindisi Termoli Fano Bitonto Palmanova Noci Ascoli Piceno Lugo Lecce Lesina Senigallia Bari Portogruaro Monopoli Giulianova Ravenna San Severo Ancona Altamura San Dona di Piave Fasano Teramo Forli Lucera Loreto Matera Mestre Massafra Pineto Cesena Foggia Macerata Pisticci Padova Martina Franca Pescara Cervia Cerignola Civitanova Marche Bernalda Monselice Taranto Chieti Cesenatico Canosa di Puglia Porto San Giorgio Metaponto Rovigo Ostuni Ortona Rimini Barletta Ginosa Fermo Ferrara Pulsano Lanciano Riccione Andria Laterza Pedaso Bologna Manduria Vasto Cattolica Trani Gioia del Colle Grottammare
Bournemouth Andover Maidstone Birmingham Wisbech Stratford-upon-Avon Aylesbury Chesterfield Weymouth Winchester Londra Burton upon Trent Peterborough Evesham Reading Stoke on Trent Dorchester Brighton Basildon Wolverhampton Corby Cheltenham Basingstoke Sheffield Spalding Chichester Chelmsford Telford Kettering Gloucester Ipswich Doncaster Boston Portsmouth Harlow Worcester Rothwell Bristol Cambridge Leeds Grantham Fareham Bracknell Hereford Market Harborough Bath Bedford Manchester Leicester Southampton Wellingborough Farnborough Ross on Wye Weston-super-Mare Milton Keynes Liverpool Dover Nottingham Thetford Northampton Crawley Monmouth Taunton Bicester Folkestone Derby Norwich Rugby Horsham Newport Wellington Oxford Ashford Coventry Fakenham Banbury Colchester Cardiff Yeovil Newbury Canterbury Nuneaton King's Lynn Warwick Luton Lincoln
Karlsruhe Oldenburg Innsbruck Magdeburg Nyborg Gottingen Kiel Schweinfurt Minden Ravensburg Antwerp Essen Metz Heilbronn Papenburg Regensburg Goslar Viborg Kassel Sankt Peter-Ording Bad Mergentheim Vechta Zwickau Gent Dortmund Fredericia Ludwigsburg Amsterdam Passau Braunschweig Randers Koblenz Husum Ingolstadt Cloppenburg Chemnitz Namur Hamm Reims Stuttgart Hamburg Nurnberg Wolfsburg Hobro Basel Trier Schleswig Landshut Dresda Charleroi Offenburg Vejle Tubingen Schwerin Furth Hildesheim Dijon Bremen Bonn Kappeln Munchen Erfurt Mons Albstadt Horsens Reutlingen Emden Erlangen Hannover Belfast Augsburg Bruxelles Koln Flensburg Fulda Konstanz Freiburg im Breisgau Paris Cottbus Bremerhaven Ansbach Paderborn Dublin Ulm Liege Duren Sonderborg Frankfurt Soltau Villingen-Schwenningen Herning Halle Lubeck Bayreuth Bielefeld Memmingen Hasselt Aachen Strasbourg Mainz Zurich Klagenfurt Singen Odense Leipzig Neumunster Hof Munster Kempten Leuven Dusseldorf Abenra Mannheim Luneburg Salzburg Potsdam Silkeborg Gera Busum Wurzburg Bocholt Lindau Baden Wuppertal Nancy Heidelberg Sankt Gallen Graz Berlin Arhus Jena Heide Bamberg Osnabruck Friedrichshafen Celle Duisburg Kolding
Calais Leicester Southampton Wellingborough Farnborough Ross on Wye Manchester Heilbronn Weston-super-Mare Milton Keynes Dover Nottingham Thetford Northampton Crawley Liverpool Mannheim Taunton Bicester Folkestone Derby Monmouth Norwich Rugby Horsham Kingston upon Hull Kaiserslautern Wellington Oxford Ashford Coventry Newport Fakenham Banbury Colchester Trier Yeovil Newbury Canterbury Nuneaton Cardiff King's Lynn Warwick Luton Luxembourg Bournemouth Andover Maidstone Birmingham Lincoln Wisbech Stratford-upon-Avon Aylesbury Liege Weymouth Winchester Londra Burton upon Trent Chesterfield Peterborough Nickelsdorf Evesham Reading Bruxelles Dorchester Brighton Corby Basildon Wolverhampton Stoke on Trent Viena Cheltenham Basingstoke Mouscron Spalding Chichester Kettering Chelmsford Telford Sheffield Passau Gloucester Ipswich Tourcoing Boston Portsmouth Rothwell Harlow Worcester Doncaster Regensburg Bristol Cambridge Lille Grantham Fareham Market Harborough Bracknell Hereford Leeds Nurnberg Bath Bedford
Holias SRL Luizi Calugara 19:35
Targu Frumos Roman Iasi 19:40
Normans Impex Buhusi
Dragoliv Service SRL Fundu Racaciuni
Bronson Iasi 19:43
Euro Acva Viforeni 19:45
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti Margineni
Holias SRL Luizi Calugara 19:50
Kam SRL Magura
Transport Public SA (Bacau) Holt 19:55
Gura Humorului 20:00
Transport Public SA (Bacau) Cleja
Teletrans SRL Pincesti
Publitrans Com SRL Ghimes Faget
ATLANTIS TOUR Bistrita
Bologna Rende Cassino Aberdeen Milazzo Monfalcone Scalea Prato Cosenza Caserta Dundee Patti Palmanova Diamante Firenze Lamezia Terme Napoli Perth Taormina Pordenone Castrovillari Arezzo Catanzaro Avellino Stirling Giarre Conegliano Cassano al Ionio Montepulciano Pizzo Salerno Paisley Cefalu San Dona di Piave Sibari Orvieto Vibo Valentia Battipaglia Glasgow Catania Treviso Marina Schiavonia Orte Rosarno Potenza Livingston Enna Mestre Corigliano Calabro Fiano Romano Gioia Tauro Sala Consilina Edinburgh Caltanissetta Padova Tarsia Roma Taurianova Lagonegro Mirto Croscia Palermo Rovigo Rossano Colleferro Villa San Giovanni Alcamo Lauria Inferiore Castelfranco Veneto Ferrara Paola Frosinone Messina Trapani Praia a Mare Trieste
Normans Impex Buhusi 20:10
Kam SRL Trebes
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului
Cluj Napoca
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 20:13
Bronson Iasi
Kam SRL Saucesti 20:15
Adjud Bucuresti Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Auto Confort Iasi 20:20
Claustour SRL Siretu
Kam SRL Trebes
Sog Trans SRL Hemeius 20:25
Transport Public SA (Bacau) Holt
Danger Com SRL Dealu Nou 20:30
Kam SRL Serbesti
maSSaro Onesti
Normans Impex Buhusi 20:40
Bronson Iasi 20:43
Publitrans Com SRL Darmanesti 20:45
ATYC Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani Darmanesti
Bucuresti Otopeni Aeroport Adjud Tisita
Holias SRL Luizi Calugara 20:50
Filipesti Cirligi
Sog Trans SRL Hemeius 20:55
Transport Public SA (Bacau) Holt
Transport Bistrita S.A. Galbeni 21:00
Transport Bistrita S.A. Chetris 21:05
Transport Public SA (Bacau) Cleja 21:10
Normans Impex Buhusi
Kam SRL Trebes
Bucuresti 21:13
Transport Bistrita S.A. Letea Veche
Bronson Iasi
Transport Bistrita S.A. Bijghir 21:15
Kam SRL Saucesti
Publitrans Com SRL Darmanesti
ATYC Darmanesti Margineni Stejaru Floresti Moinesti Podis Scorteni Magiresti Comanesti Valea Budului Grigoreni Ardeoani
Kam SRL Trebes 21:20
Luton Kettering Liverpool Chelmsford Birmingham Doncaster Swindon Leicester Manchester Bath Peterborough Huddersfield Bristol Wolverhampton Dover Leeds Milton Keynes Burton upon Trent Canterbury Grimsby Bedford Derby Maidstone Sutton on Hull Northampton Stoke on Trent Londra Corby Cambridge Nottingham Reading Worcester Warrington Oxford Coventry Sheffield
Kam SRL Magura 21:25
Transport Public SA (Bacau) Holt
Bucuresti 21:30
Bucuresti
ATYC Targu Ocna Poieni Darmanesti Sanduleni Onesti Bogata Magura Livezi Targu Trotus Dofteana Barzulesti Helegiu
Esbjerg Nibe Vejle Nykobing Mors Haderslev Aalborg Herning Randers Varde Horsens Thisted Kolding Holstebro Hobro Grindsted Odder Padborg Middelfart Struer Sonderborg Tinglev Hoven Arhus Ribe Krusa Odense Skive Abenra Tonder Skjern Silkeborg Holsted Veslos Fredericia Nyborg Toftlund Ars Ringkobing Viborg
Transport Bistrita S.A. Faraoani
Lancaster Evesham Lincoln Basingstoke Kirkcaldy Nuneaton Basildon Liverpool Peterborough Newcastle upon Tyne Bournemouth Charleroi Plymouth Brighton Blackpool Stratford-upon-Avon Cardiff Reading Dunfermline Coventry Londra Warrington Wisbech Sunderland Yeovil Namur Torquay Winchester Harrogate Warwick Newport Aylesbury Stirling Derby Maidstone Chester King's Lynn Carlisle Wellington Luxembourg Exmouth Andover York Banbury Monmouth Luton Paisley Nottingham Canterbury Bradford Fakenham Penrith Taunton Saarlouis Exeter Newbury Sutton on Hull Rugby Ross on Wye Colchester Glasgow Leicester Ashford Leeds Norwich Durham Bridgwater Saarbrucken Milford Haven Oxford Grimsby Northampton Hereford Horsham Falkirk Grantham Folkestone Doncaster Thetford Middlesbrough Weston-super-Mare Carmarthen Bicester Crawley Blackburn Wellingborough Worcester Livingston Boston Dover Sheffield Southampton Darlington Bath Llanelli Milton Keynes Telford Farnborough Preston Market Harborough Edinburgh Spalding Calais Helston Fareham Barrow in Furness Bristol Swansea Bedford Wolverhampton Bracknell Southport Rothwell Aberdeen Hawick Bridport Dunkerque Truro Portsmouth Kendal Gloucester Stoke on Trent Cambridge Dundee Burton upon Trent Harlow Bolton Kettering Dumfries Dorchester Lille Newquay Chichester Scarborough Cheltenham Chesterfield Ipswich Perth Birmingham Chelmsford Manchester Corby Hexham Weymouth Mons Saint Austell Worthing
Brasov
Bruxelles Stadskanaal Waalwijk Helmond Almere-Buiten Genk Veendam Dordrecht Eindhoven Haga Hasselt Haren Rotterdam Weert Leiden Liege Groningen Arnhem Venlo Amsterdam Tilburg Leek Ede Roermond Haarlem Breda Drachten Utrecht Maastricht Hoorn Roosendaal Leeuwarden Amersfoort Antwerp Alkmaar Middelburg Dokkum Apeldoorn Geel Meppel Vlissingen Almelo Lierre Emmen Nijmegen Zwolle Gent Heerenveen Oss Kampen
Dortmund Chemnitz Bern Nurnberg Goslar Stuttgart Kappeln Landshut Vechta Koblenz Hamm Dresda Schwerin Furth Braunschweig Tubingen Flensburg Munchen Cloppenburg Trier Offenburg Erfurt Bremerhaven Erlangen Wolfsburg Reutlingen Augsburg Bremen Bonn Albstadt Fulda Lubeck Ansbach Hildesheim Cottbus Ulm Celle Koln Freiburg im Breisgau Frankfurt Neumunster Bayreuth Hannover Halle Memmingen Konstanz Duren Villingen-Schwenningen Mainz Busum Hof Paderborn Leipzig Kempten Soltau Aachen Singen Mannheim Heide Wurzburg Bielefeld Gera Lindau Luneburg Dusseldorf Strasbourg Heidelberg Kiel Bamberg Munster Jena Friedrichshafen Oldenburg Wuppertal Potsdam Karlsruhe Sankt Peter-Ording Schweinfurt Bocholt Gottingen Ravensburg Papenburg Duisburg Berlin Heilbronn Husum Bad Mergentheim Osnabruck Kassel Zwickau Hamburg Essen Magdeburg Ludwigsburg Schleswig Ingolstadt Minden Marburg an der Lahn
Bergamo Crotone Cuneo Rovigo Sala Consilina Civitanova Marche Ravenna Manduria Rivoli Monza Petilia Policastro Foggia San Bonifacio Scalea San Benedetto del Tronto Forli Lecce Roma Milano Cutro Trieste Avellino Verona Castrovillari Ascoli Piceno Parma Corigliano Calabro Frosinone Salerno Pavia Isola di Capo Rizzuto Monfalcone Ferrara Bernalda Teramo Brescia Rossano Cassino San Giorgio di Nogaro Barletta Arezzo Botricello Mantova Ginosa Pescara Cesena Paola Vasto Latisana Andria Pesaro Catanzaro Modena Policoro Orvieto Rimini Rende Termoli Portogruaro Bari Senigallia Lamezia Terme Bologna Gioia del Colle Terni Cremona Cosenza Caserta San Dona di Piave Altamura Ancona Reggio nell'Emilia Martina Franca Asti Piacenza Cariati San Severo Mestre Matera Novara Imola Taranto Bra Prato Ciro Marina Napoli Padova Potenza Alessandria Lugo Ostuni Moncalieri Calenzano San Giovanni in Fiore Pinerolo Vicenza Polla Tortona Faenza Brindisi Torino
Transport Public SA (Bacau) Cleja 21:40
Normans Impex Buhusi
Bronson Iasi 21:43
Sog Trans SRL Hemeius 21:55
Transport Public SA (Bacau) Holt
Roman Botosani Flamanzi Harlau Dorohoi Targu Frumos 22:00
Gura Humorului
Kam SRL Saucesti
Normans Impex Buhusi 22:10
Kam SRL Trebes
Transport Bistrita S.A. Letea Veche 22:13
Suceava Botosani Roman Falticeni 22:15
maSSaro Bucuresti
Ramnicu Sarat Adjud Bucuresti Urziceni
Holias SRL Luizi Calugara 22:20
Kam SRL Trebes
Bronson Iasi 22:23
Kam SRL Magura 22:25
Transport Public SA (Bacau) Holt
Normans Impex Buhusi 22:30
ATYC Podis Margineni Stejaru Valea Budului
Rimini Barletta Fermo Ginosa Lanciano Ferrara Pulsano Riccione Andria Pedaso Laterza Vasto Bologna Manduria Cattolica Trani Grottammare Gioia del Colle San Salvo Imola Mesagne Pesaro Molfetta San Benedetto del Tronto Trieste Turi Termoli Faenza Brindisi Fano Bitonto Ascoli Piceno Palmanova Noci Lecce Lesina Lugo Senigallia Bari Giulianova Portogruaro Monopoli San Severo Ravenna Ancona Altamura Teramo San Dona di Piave Fasano Forli Lucera Loreto Matera Pineto Mestre Massafra Cesena Foggia Macerata Pisticci Pescara Padova Martina Franca Cervia Cerignola Civitanova Marche Bernalda Chieti Monselice Taranto Cesenatico Canosa di Puglia Porto San Giorgio Metaponto Ortona Rovigo Ostuni
Otopeni Aeroport Bucuresti Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 22:40
Roman Iasi 22:45
Transport Mixt Dorohoi Darabani Dorohoi Roman 22:55
Sog Trans SRL Hemeius
Linz Reims Strasbourg Karlsruhe Paris Nancy Passau Nurnberg Heilbronn Viena 23:00
Siret Radauti Suceava Falticeni Roman Cristesti
Targu Secuiesc Timisoara Brasov Orastie Fagaras Sibiu Deva Onesti Arad 23:08
Kam SRL Trebes 23:10
Roman 23:12
Bucuresti 23:13
Bergamo Trieste Vicenza Verona Padova Torino Milano Brescia 23:15
Transport Public SA (Bacau) Holt 23:25
Roman Suceava Falticeni
Roman Cotnari Targu Frumos Siret Radauti Botosani Copalau Flamanzi Harlau Frumusica 23:30
Falticeni Targu Neamt Piatra Neamt Gura Humorului
Kam SRL Magura 23:40
Braila Harsova Constanta Tecuci Marasesti Adjud 23:50
Salerno Trieste Venetia Mirano Padova Bologna Prato Firenze Roma Napoli
Mai multe despre Bacau
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Bacau
 
http://romanian.wunderground.com/global/stations/15150.html?bannertypeclick=infobox