Oradea | 06:15 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 06:40 |
---|
Oradea | 06:50 |
---|
Oradea Sânmartin | 07:20 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 07:55 |
---|
Oradea Sânmartin | 08:20 |
---|
Băița Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 08:25 |
---|
Baile 1 Mai | 08:30 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 08:55 |
---|
Oradea Sânmartin | 09:20 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 09:40 |
---|
Oradea Sânmartin | 10:05 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 10:40 |
---|
Oradea Sânmartin | 11:05 |
---|
Deva Brad Țebea Baia de Criș Târnava de Criș Ocișor Țărmure Hălmagiu Vîrfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Cărpinet Vașcău Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 11:10 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 11:55 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 12:55 |
---|
Oradea Sânmartin | 13:05 |
---|
Oradea Sânmartin | 13:35 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 13:55 |
---|
Oradea Sânmartin | 14:35 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus |
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 14:55 |
---|
Oradea Sânmartin | 15:20 |
---|
Oradea Sânmartin | 15:50 |
---|
Oradea | 16:05 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 16:25 |
---|
Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 16:50 |
---|
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 16:55 |
---|
Oradea Sânmartin | 17:05 |
---|
Piatra Neamț Bicaz Bicaz Chei Lacu Roșu Gheorgheni Sărmaș Toplița Lunca Bradului Deda Reghin Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Aleșd Oradea | 17:10 |
---|
Oradea Sânmartin | 18:05 |
---|
GENESE TRANSPORT Focșani Tișița Adjud Onești Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe | 18:15 |
---|
Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Făgăraș Avrig Veștem Sibiu Sebeș Orăștie Simeria Deva Margina Făget Lugoj Timișoara Arad Salonta |
Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Sudrigiu F Ca Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Brătești Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Bucium Drăgești Tășad Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus | 18:25 |
---|
Rădăuți Suceava Gura Humorului Câmpulung Moldovenesc Vatra Dornei Piatra Fântânele Bistrița Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca Ciucea Oradea | 18:45 |
---|
Deva Brad Țebea Baia de Criș Târnava de Criș Ocișor Țărmure Hălmagiu Vîrfurile Lazuri Grosi Cristior De Jos Cărpinet Vașcău Ștei Petrileni Rieni Sudrigiu Păcălești Drăgănești Grădinari Beiuș Pocola Feneriș Răbăgani Copăceni Sâmbăta Dușești Ceica Drăgești Hidișelu de Jos Hidișelu de Sus |
Oradea Sânmartin | 19:35 |