Autogara IDM Basarab Kennedy

Bucuresti , Romania
Sos. Orhideelor nr.35 (langa Gara CFR Basarab), Sector 1, Bucuresti, Romania
Tel: +4-021-310.75.71
Mobil: +4-0729-989.948
Web: https://www.facebook.com/AutogaraIDM.Basarab

Plecări
Ora Către
06:30 Chivaran Com Cheia
07:00 Ina Import Export Babadag
Chivaran Com Cheia
07:20 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
07:30 Macin
Chivaran Com Cheia
08:00 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Chivaran Com Cheia
08:15 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
08:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
08:45 Chivaran Com Cheia
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
09:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
09:50 Chivaran Com Cheia
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
10:30 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti
10:50 Chivaran Com Cheia
11:00 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
11:15 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
11:45 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
11:50 Chivaran Com Cheia
12:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
maSSaro Bacau
12:20 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
12:30 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
13:00 Intersaam Vaslui Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Chivaran Com Cheia
ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
13:30 Macin
Ina Import Export Babadag
13:45 Chivaran Com Cheia
14:00 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
14:20 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
14:30 maSSaro Iasi
Chivaran Com Cheia
ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
Harlau Botosani
15:00 Inter Trans Hary Calarasi
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
15:15 Chivaran Com Cheia
15:30 ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
16:00 Crasna Husi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
16:05 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
16:15 Macin
16:20 Chivaran Com Cheia
16:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Ina Import Export Babadag
ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
16:45 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti
16:55 maSSaro Bacau
17:00 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
17:20 Chivaran Com Cheia
17:30 ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
17:45 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
18:30 ATYC Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
18:50 Chivaran Com Cheia
19:00 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
19:30 maSSaro Iasi
ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
20:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
maSSaro Bacau
20:20 ATYC Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
20:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
21:00 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
21:15 Samson Iasi
22:00 maSSaro Iasi
22:30 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Sosiri
De la Ora
maSSaro Iasi 00:01
maSSaro Bacau 03:45
maSSaro Iasi 04:46
Botosani Harlau Roman
ATYC Butimanu Luceanca Crevedia Cocani Cojasca Buftea Bujoreanca Mogosoaia Bilciuresti Butimanu Bucuresti 05:50
Vatra Dornei Iacobeni Borsec Tulghes Campulung Moldovenesc Grinties Poiana Largului Toplita Borca Gheorgheni Brosteni Miercurea Ciuc Crucea Chiril 06:00
Intersaam Vaslui Iasi 06:19
ATYC Bucuresti Butimanu Luceanca Crevedia Cocani Cojasca Buftea Bujoreanca Mogosoaia Bilciuresti Butimanu 06:35
ATYC Racari Aninosani Ulmi Manesti Targoviste Targoviste Bolovani Tartasesti Gulia Caprioru Chitila Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Dragodanesti Cuza Voda Candesti Vale Contesti Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Sturzeni Crangasi Priboiu Ghergani 06:45
ATYC Butimanu Bucuresti Butimanu Luceanca Crevedia Cocani Cojasca Buftea Bujoreanca Mogosoaia Bilciuresti 07:05
ATYC Crevedia Adanca Mija Butimanu Luceanca Frasinu Ghirdoveni Buftea Marcesti Finta Pastarnacu Cornesti I.L.Caragiale Mogosoaia Ratoaia Bujoreanca Cocani Butimanu Bucsani Moreni Catunu Gheboaia Bucuresti 07:15
ATYC Doicesti Mircea Voda Gulia Bucuresti Laculete Tartasesti Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Chitila Targoviste Ulmi Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa
maSSaro Bacau 07:44
Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda 07:45
ATYC Chitila Targoviste Ilfoveni Gulia Aninoasa Pucioasa Baldana Bratestii de Jos Targoviste Magura Bolovani Laculete Crangasi Bucuresti Bezdead Ghergani Racari Tartasesti Pucioasa Ulmi Targoviste Miculesti Mircea Voda Cuza Voda Doicesti Pucioasa Contesti 07:50
Chivaran Com Cheia 07:57
Crangasi Ghergani Targoviste Racari Tepes Voda Targoviste Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda 08:15
ATYC Mircea Voda Racari Targoviste Izvoarele Bolovani Baldana Ungureni Gheboieni Ghergani Tartasesti Cuza Voda Ulmi Gulia Gemenea Bratulesti Priseaca Crangasi Ilfoveni Bucuresti Targoviste Bratesti Chitila Contesti Targoviste Voinesti
ATYC Pucioasa Targoviste Motaeni Ghergani Ulmi Pietrosita Crangasi Ilfoveni Contesti Bratesti Dealu Mare Baldana Racari Moroeni Chitila Aninoasa Pucioasa Doicesti Gulia Tartasesti Bucuresti Fieni Buciumeni Laculete Targoviste Targoviste Cuza Voda Mircea Voda Bolovani 08:30
Chivaran Com Cheia 08:42
Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Tepes Voda Targoviste Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda 08:45
ATYC Butimanu Luceanca Frasinu Ghirdoveni Buftea Marcesti Finta Pastarnacu Cornesti I.L.Caragiale Mogosoaia Ratoaia Bujoreanca Cocani Butimanu Bucsani Moreni Catunu Gheboaia Bucuresti Crevedia Adanca Mija
ATYC Capu Coastei Bratesti Mircea Voda Pucheni Targoviste Gulia Gemenea Targoviste Oncesti Bolovani Contesti Malu Cu Flori Cuza Voda Bucuresti Izvoarele Ulmi Ungureni Ghergani Racari Voinesti Crangasi Miclosanii Mari Priseaca Ilfoveni Targoviste Baldana Tartasesti Gheboieni Chitila
maSSaro Iasi 08:46
maSSaro Bacau
Braila 09:00
ATYC Cuza Voda Doicesti Pucioasa Contesti Chitila Targoviste Ilfoveni Gulia Aninoasa Pucioasa Baldana Bratestii de Jos Targoviste Magura Laculete Bolovani Crangasi Bucuresti Bezdead Ghergani Racari Tartasesti Pucioasa Ulmi Targoviste Miculesti Mircea Voda
ATYC Cuza Voda Mircea Voda Bolovani Pucioasa Targoviste Motaeni Ghergani Ulmi Pietrosita Crangasi Ilfoveni Contesti Bratesti Dealu Mare Baldana Racari Moroeni Chitila Aninoasa Pucioasa Doicesti Gulia Tartasesti Bucuresti Fieni Buciumeni Laculete Targoviste Targoviste 09:20
ATYC Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Priboiu Ghergani Sturzeni Crangasi Racari Aninosani Ulmi Manesti Targoviste Targoviste Bolovani Tartasesti Gulia Caprioru Chitila Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Dragodanesti Cuza Voda Candesti Vale Contesti Baldana Bucuresti Priseaca 09:50
Braila 10:00
ATYC Targoviste Baldana Tartasesti Gheboieni Chitila Capu Coastei Bratesti Mircea Voda Pucheni Targoviste Gulia Gemenea Targoviste Oncesti Bolovani Contesti Malu Cu Flori Cuza Voda Bucuresti Izvoarele Ulmi Ungureni Ghergani Racari Voinesti Crangasi Miclosanii Mari Priseaca Ilfoveni 10:10
maSSaro Bacau 10:14
Ina Import Export Babadag 10:27
ATYC Mircea Voda Cuza Voda Doicesti Pucioasa Contesti Chitila Targoviste Ilfoveni Gulia Aninoasa Pucioasa Baldana Bratestii de Jos Targoviste Magura Laculete Bolovani Crangasi Bucuresti Bezdead Ghergani Racari Tartasesti Pucioasa Ulmi Targoviste Miculesti 10:30
Chivaran Com Cheia 10:37
Macin 10:38
Braila 11:00
ATYC Bucuresti Laculete Tartasesti Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Chitila Targoviste Ulmi Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa Doicesti Mircea Voda Gulia
Husi Crasna 11:15
ATYC Adanca Mija Butimanu Luceanca Frasinu Ghirdoveni Buftea Marcesti Finta Pastarnacu Cornesti I.L.Caragiale Mogosoaia Ratoaia Bujoreanca Cocani Butimanu Bucsani Moreni Catunu Gheboaia Bucuresti Crevedia
Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda 11:45
Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni 12:15
ATYC Bezdead Ghergani Racari Tartasesti Pucioasa Ulmi Targoviste Miculesti Mircea Voda Cuza Voda Doicesti Pucioasa Contesti Targoviste Chitila Ilfoveni Gulia Aninoasa Pucioasa Baldana Bratestii de Jos Targoviste Magura Laculete Bolovani Crangasi Bucuresti 12:20
Chivaran Com Cheia 12:22
Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni 12:45
ATYC Contesti Crangasi Pucioasa Doicesti Mircea Voda Gulia Bucuresti Laculete Tartasesti Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Chitila Targoviste Ulmi Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana 13:00
maSSaro Iasi 13:06
Chivaran Com Cheia 13:14
Braila 13:30
ATYC Tartasesti Gheboieni Chitila Capu Coastei Bratesti Mircea Voda Pucheni Targoviste Gulia Gemenea Targoviste Oncesti Bolovani Contesti Malu Cu Flori Cuza Voda Bucuresti Izvoarele Ulmi Ungureni Ghergani Racari Voinesti Crangasi Miclosanii Mari Priseaca Ilfoveni Targoviste Baldana 13:50
Chivaran Com Cheia 13:52
Chivaran Com Cheia 14:37
Ina Import Export Babadag 14:42
ATYC Ghergani Sturzeni Crangasi Priboiu Racari Aninosani Ulmi Manesti Targoviste Targoviste Bolovani Tartasesti Gulia Caprioru Chitila Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Dragodanesti Cuza Voda Candesti Vale Contesti Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda 14:45
Braila 15:00
Chivaran Com Cheia 15:22
ATYC Ulmi Targoviste Miculesti Mircea Voda Cuza Voda Doicesti Pucioasa Contesti Targoviste Chitila Ilfoveni Gulia Aninoasa Pucioasa Baldana Bratestii de Jos Targoviste Magura Laculete Bolovani Crangasi Bucuresti Bezdead Ghergani Racari Tartasesti Pucioasa 15:25
Macin 15:38
Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti 15:45
Harlau Targu Frumos Roman Bacau Botosani Flamanzi 16:00
ATYC Chitila Contesti Targoviste Voinesti Mircea Voda Racari Targoviste Izvoarele Bolovani Baldana Ungureni Gheboieni Ghergani Tartasesti Cuza Voda Ulmi Gulia Gemenea Bratulesti Priseaca Crangasi Ilfoveni Bucuresti Targoviste Bratesti 16:10
Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda 16:15
Chivaran Com Cheia 16:22
ATYC Targoviste Targoviste Cuza Voda Mircea Voda Bolovani Pucioasa Targoviste Motaeni Ghergani Ulmi Pietrosita Crangasi Ilfoveni Contesti Bratesti Dealu Mare Baldana Racari Moroeni Chitila Aninoasa Pucioasa Doicesti Gulia Tartasesti Bucuresti Fieni Buciumeni Laculete 16:40
Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari 16:45
maSSaro Bacau 16:50
Braila 17:00
Chivaran Com Cheia 17:22
maSSaro Iasi 17:46
ATYC Tartasesti Pucioasa Ulmi Targoviste Miculesti Mircea Voda Cuza Voda Doicesti Pucioasa Contesti Targoviste Chitila Ilfoveni Gulia Aninoasa Pucioasa Baldana Bratestii de Jos Targoviste Magura Laculete Bolovani Crangasi Bucuresti Bezdead Ghergani Racari 17:55
Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos Bacau Botosani 18:29
Chivaran Com Cheia 18:44
Braila 19:00
ATYC Doicesti Mircea Voda Gulia Bucuresti Laculete Tartasesti Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Chitila Targoviste Ulmi Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa
Ina Import Export Babadag 19:12
Chivaran Com Cheia 19:22
Macin 19:38
Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari 19:45
Chivaran Com Cheia 19:59
ATYC Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Priboiu Ghergani Sturzeni Crangasi Racari Aninosani Ulmi Manesti Targoviste Targoviste Bolovani Tartasesti Gulia Caprioru Chitila Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Dragodanesti Cuza Voda Candesti Vale Contesti 20:10
Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani 20:15
maSSaro Iasi 20:16
Chivaran Com Cheia 20:37
Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Baldana Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi 20:45
Braila 21:00
Samson Iasi 21:12
Chivaran Com Cheia 21:22
Braila 21:45
maSSaro Bacau 23:00