Autogara IDM Basarab Kennedy

Bucuresti , Romania
Sos. Orhideelor nr.35 (langa Gara CFR Basarab), Sector 1, Bucuresti, Romania
Tel: +4-021-310.75.71
Mobil: +4-0729-989.948
Web: https://www.facebook.com/AutogaraIDM.Basarab

Plecări
Ora Către
06:30 Chivaran Com Cheia
07:00 Ina Import Export Babadag
Chivaran Com Cheia
07:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
07:30 Macin
Chivaran Com Cheia
08:00 Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Chivaran Com Cheia
08:15 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
08:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
08:45 Chivaran Com Cheia
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
09:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
09:50 Chivaran Com Cheia
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
10:30 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti
10:50 Chivaran Com Cheia
11:00 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
11:15 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
11:45 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
11:50 Chivaran Com Cheia
12:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Bacau
Priscom Botosani
12:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
12:30 Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
13:00 Vaslui Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Chivaran Com Cheia
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
13:30 Macin
Ina Import Export Babadag
13:45 Chivaran Com Cheia
14:00 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
14:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
14:30 Iasi
Priscom Botosani
Chivaran Com Cheia
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
15:00 Inter Trans Hary Calarasi
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
15:15 Chivaran Com Cheia
15:30 Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
16:00 Ploiesti Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Botosani
Crasna Husi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Targu Frumos Harlau Botosani
16:05 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
16:15 Macin
16:20 Chivaran Com Cheia
16:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Ina Import Export Babadag
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
16:45 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti
16:55 Bacau
17:00 Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
17:20 Chivaran Com Cheia
17:30 Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
17:45 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
18:30 Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
18:50 Chivaran Com Cheia
19:00 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
19:30 Iasi
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
20:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Bacau
20:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
20:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
21:00 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
21:15 Iasi
22:00 Iasi
22:30 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Sosiri
De la Ora
Iasi 00:01
Bacau 03:45
Iasi 04:46
Priscom Botosani 05:16
Buftea Bujoreanca Mogosoaia Bilciuresti Butimanu Bucuresti Butimanu Luceanca Crevedia Cocani Cojasca 05:50
Miercurea Ciuc Crucea Brasov Chiril Vatra Dornei Iacobeni Borsec Tulghes Campulung Moldovenesc Grinties Poiana Largului Toplita Borca Gheorgheni Brosteni 06:00
Vaslui Iasi 06:19
Cojasca Buftea Bujoreanca Mogosoaia Bilciuresti Butimanu Bucuresti Butimanu Luceanca Crevedia Cocani 06:35
Candesti Vale Contesti Dragodanesti Cuza Voda Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Priboiu Ghergani Sturzeni Crangasi Racari Aninosani Ulmi Manesti Targoviste Targoviste Bolovani Tartasesti Gulia Caprioru Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Chitila 06:45
Cocani Cojasca Buftea Bujoreanca Mogosoaia Bilciuresti Butimanu Bucuresti Butimanu Luceanca Crevedia 07:05
Ratoaia Bujoreanca Mogosoaia Butimanu Bucsani Cocani Moreni Gheboaia Bucuresti Catunu Crevedia Adanca Mija Frasinu Ghirdoveni Butimanu Luceanca Buftea Marcesti Finta Cornesti I.L.Caragiale Pastarnacu 07:15
Bucuresti Laculete Tartasesti Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Ulmi Chitila Targoviste Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa Doicesti Mircea Voda Gulia
Bacau 07:44
Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda 07:45
Priscom Botosani 07:46
Magura Pucioasa Laculete Bucuresti Bezdead Targoviste Racari Tartasesti Cuza Voda Ulmi Contesti Miculesti Chitila Gulia Mircea Voda Doicesti Pucioasa Pucioasa Targoviste Ilfoveni Targoviste Aninoasa Bolovani Baldana Crangasi Bratestii de Jos Ghergani 07:50
Chivaran Com Cheia 07:57
Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda 08:15
Mircea Voda Racari Targoviste Izvoarele Bolovani Baldana Ungureni Gheboieni Ghergani Tartasesti Cuza Voda Ulmi Gulia Gemenea Bratulesti Priseaca Crangasi Ilfoveni Bucuresti Targoviste Bratesti Chitila Contesti Targoviste Voinesti
Pietrosita Buciumeni Laculete Targoviste Bratesti Cuza Voda Mircea Voda Racari Bolovani Moroeni Targoviste Motaeni Ghergani Doicesti Crangasi Ilfoveni Bucuresti Contesti Fieni Dealu Mare Baldana Targoviste Chitila Aninoasa Pucioasa Pucioasa Gulia Tartasesti Ulmi 08:30
Chivaran Com Cheia 08:42
Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni 08:45
Bucsani Cocani Moreni Gheboaia Bucuresti Catunu Crevedia Adanca Mija Frasinu Ghirdoveni Butimanu Luceanca Buftea Marcesti Finta Cornesti I.L.Caragiale Pastarnacu Mogosoaia Ratoaia Bujoreanca Butimanu
Gheboieni Chitila Capu Coastei Bratesti Mircea Voda Pucheni Targoviste Gulia Gemenea Targoviste Oncesti Bolovani Contesti Malu Cu Flori Cuza Voda Bucuresti Izvoarele Ulmi Ungureni Ghergani Racari Voinesti Crangasi Miclosanii Mari Priseaca Ilfoveni Targoviste Baldana Tartasesti
Iasi 08:46
Bacau
Baldana Crangasi Ghergani Bratestii de Jos Magura Pucioasa Laculete Bucuresti Bezdead Targoviste Racari Tartasesti Cuza Voda Ulmi Contesti Miculesti Chitila Gulia Mircea Voda Doicesti Pucioasa Pucioasa Targoviste Ilfoveni Targoviste Aninoasa Bolovani 09:00
Gulia Tartasesti Bucuresti Ulmi Pietrosita Buciumeni Laculete Targoviste Bratesti Cuza Voda Mircea Voda Racari Bolovani Moroeni Targoviste Motaeni Ghergani Doicesti Crangasi Ilfoveni Contesti Fieni Dealu Mare Baldana Targoviste Chitila Aninoasa Pucioasa Pucioasa 09:20
Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Chitila Candesti Vale Contesti Dragodanesti Cuza Voda Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Priboiu Ghergani Sturzeni Racari Aninosani Ulmi Crangasi Targoviste Bolovani Manesti Targoviste Tartasesti Gulia Caprioru 09:50
Priseaca Ilfoveni Targoviste Baldana Tartasesti Gheboieni Capu Coastei Chitila Bratesti Mircea Voda Pucheni Targoviste Gulia Gemenea Targoviste Oncesti Bolovani Contesti Malu Cu Flori Cuza Voda Bucuresti Izvoarele Ulmi Ungureni Ghergani Racari Voinesti Crangasi Miclosanii Mari 10:10
Bacau 10:14
Ina Import Export Babadag 10:27
Aninoasa Bolovani Baldana Crangasi Ghergani Bratestii de Jos Magura Pucioasa Laculete Bucuresti Bezdead Targoviste Racari Tartasesti Cuza Voda Ulmi Contesti Miculesti Chitila Gulia Mircea Voda Doicesti Pucioasa Pucioasa Targoviste Ilfoveni Targoviste 10:30
Chivaran Com Cheia 10:37
Macin 10:38
Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Ulmi Chitila Targoviste Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa Doicesti Mircea Voda Gulia Bucuresti Laculete Tartasesti 11:00
Crasna Husi 11:15
Butimanu Bucsani Cocani Moreni Gheboaia Bucuresti Catunu Crevedia Adanca Mija Frasinu Ghirdoveni Butimanu Luceanca Buftea Marcesti Finta Cornesti I.L.Caragiale Pastarnacu Mogosoaia Ratoaia Bujoreanca
Braila 11:30
Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda 11:45
Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni 12:15
Gulia Doicesti Pucioasa Pucioasa Targoviste Ilfoveni Targoviste Aninoasa Bolovani Baldana Crangasi Ghergani Bratestii de Jos Magura Laculete Pucioasa Bucuresti Bezdead Targoviste Racari Mircea Voda Tartasesti Cuza Voda Ulmi Contesti Miculesti Chitila 12:20
Chivaran Com Cheia 12:22
Botosani Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Ploiesti 12:30
Adjud Bacau Ramnicu Sarat Botosani Harlau Targu Frumos Roman
Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana 12:45
Doicesti Mircea Voda Gulia Bucuresti Laculete Tartasesti Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Ulmi Chitila Targoviste Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa 13:00
Iasi 13:06
Chivaran Com Cheia 13:14
Targoviste Baldana Tartasesti Gheboieni Capu Coastei Chitila Bratesti Mircea Voda Pucheni Targoviste Gulia Gemenea Targoviste Oncesti Bolovani Contesti Malu Cu Flori Cuza Voda Bucuresti Izvoarele Ulmi Ungureni Ghergani Racari Voinesti Crangasi Miclosanii Mari Priseaca Ilfoveni 13:50
Chivaran Com Cheia 13:52
Chivaran Com Cheia 14:37
Ina Import Export Babadag 14:42
Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Chitila Candesti Vale Contesti Dragodanesti Cuza Voda Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Priboiu Ghergani Sturzeni Racari Aninosani Ulmi Crangasi Bolovani Manesti Targoviste Targoviste Tartasesti Gulia Caprioru 14:45
Chivaran Com Cheia 15:22
Braila 15:23
Targoviste Ilfoveni Targoviste Aninoasa Bolovani Baldana Crangasi Ghergani Bratestii de Jos Magura Laculete Pucioasa Bucuresti Bezdead Targoviste Racari Mircea Voda Tartasesti Cuza Voda Ulmi Contesti Miculesti Chitila Gulia Doicesti Pucioasa Pucioasa 15:25
Macin 15:38
Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda 15:45
Roman Bacau Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos 16:00
Chitila Contesti Targoviste Voinesti Mircea Voda Racari Targoviste Izvoarele Bolovani Baldana Ungureni Gheboieni Ghergani Tartasesti Cuza Voda Ulmi Gulia Gemenea Bratulesti Priseaca Crangasi Ilfoveni Bucuresti Targoviste Bratesti 16:10
Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste Racari Targoviste 16:15
Chivaran Com Cheia 16:22
Pucioasa Pucioasa Gulia Tartasesti Ulmi Bucuresti Pietrosita Buciumeni Laculete Targoviste Bratesti Cuza Voda Mircea Voda Racari Bolovani Moroeni Targoviste Motaeni Ghergani Doicesti Crangasi Ilfoveni Contesti Fieni Dealu Mare Baldana Targoviste Chitila Aninoasa 16:40
Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Targoviste 16:45
Bacau 16:50
Chivaran Com Cheia 17:22
Iasi 17:46
Pucioasa Pucioasa Targoviste Ilfoveni Targoviste Aninoasa Bolovani Baldana Crangasi Ghergani Bratestii de Jos Magura Laculete Pucioasa Bucuresti Bezdead Targoviste Racari Mircea Voda Tartasesti Cuza Voda Ulmi Contesti Miculesti Chitila Gulia Doicesti 17:55
Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos Bacau 18:29
Chivaran Com Cheia 18:44
Ghergani Cuza Voda Targoviste Bratesti Ilfoveni Ulmi Chitila Targoviste Pucioasa Bolovani Targoviste Racari Aninoasa Baldana Contesti Crangasi Pucioasa Doicesti Mircea Voda Gulia Bucuresti Laculete Tartasesti 19:00
Ina Import Export Babadag 19:12
Chivaran Com Cheia 19:22
Macin 19:38
Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani 19:45
Chivaran Com Cheia 19:59
Tartasesti Gulia Caprioru Ilfoveni Dragomiresti Bratestii de Jos Chitila Candesti Vale Contesti Dragodanesti Cuza Voda Baldana Bucuresti Priseaca Ungureni Targoviste Tatarani Mircea Voda Priboiu Ghergani Sturzeni Racari Aninosani Ulmi Crangasi Targoviste Bolovani Manesti Targoviste 20:10
Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi 20:15
Iasi 20:16
Chivaran Com Cheia 20:37
Ghergani Targoviste Racari Targoviste Tepes Voda Bratesti Baldana Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi 20:45
Iasi 21:12
Chivaran Com Cheia 21:22
Braila 21:30
Bacau 23:00