Română

Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Deserveste curse de transport persoane interjudetean si international (SAIZ TOUR, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, DACOS, TRANSMIXT, ALIS).

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Budapesta Budapesta
AXI TOURS Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
10:30 Rosiori Inand Inand Rosiori Salonta Diosig Salonta Diosig Sacuieni Ciumeghiu Ciumeghiu Sacuieni Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Chisineu Cris Chisineu Cris Targusor Cluj Napoca Cluj Napoca Targusor Capusu Mare Capusu Mare Valea Lui Mihai Simand Capusu Mare Capusu Mare Simand Valea Lui Mihai Dumbrava Curtuiuseni Zimandu Nou Dumbrava Dumbrava Curtuiuseni Zimandu Nou Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Carei Huedin Carei Huedin Huedin Huedin Moftinu Mic Moftinu Mic Satu Mare Arad Arad Satu Mare Satu Mare Satu Mare Ciucea Sagu Ciucea Ciucea Ciucea Sagu Vinga Bucea Bucea Vinga Botiz Bucea Bucea Botiz Borod Ortisoara Borod Borod Ortisoara Livada Borod Livada Alesd Seini Timisoara Timisoara Seini Alesd Alesd Alesd Baia Mare Oradea Oradea Oradea Baia Mare Oradea
Oradea
11:00 Alis Grup Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
11:20 Gherla Dej Beclean Bistrita Simeria
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Aeroportul Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Alis Grup Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Alis Grup Brad
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Alis Grup Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:30 Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hunedoara Deva
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:30 Alis Grup Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:15
Daiona Trans Service Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos 08:00
Calan Alba Iulia Aiud Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
Orastie Alba Iulia Deva Turda 08:25
Alis Grup Turda Orastie Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Aiud 08:30
Turda Orastie Alba Iulia Deva 09:25
Mociu Sannicoara Milasel Boteni Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin Samboleni Corpadea Tonciu Zorenii de Vale Apahida Faragau 09:30
Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara Turda Aiud 09:35
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 09:49
Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda 10:28
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus 10:30
Targu Mures
Campulung Moldovenesc 10:50
Alis Grup Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie 11:07
Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia Turda 11:20
Alis Grup Brad 11:29
Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava 11:30
Oradea
Deva Turda Orastie Alba Iulia 11:55
Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes 12:58
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea 13:00
Alis Grup Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita 14:00
Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti 14:28
Sebes Alba Iulia Aiud Turda Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu 14:35
Piatra Fantanele Bistrita Aeroportul Cluj Napoca Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei 15:10
Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga 16:00
Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda
Transport Calatori SA Botosani Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita 17:00
Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda Alba Iulia Orastie Simeria 17:16
Gherla Dej Beclean Bistrita 17:30
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus
Targu Mures
Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud 18:03
Deva Turda Orastie Alba Iulia 18:25
Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava 18:30
Oradea
Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara Turda 18:35
Daiona Trans Service Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu Borsa 19:00
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 19:49
Budapesta Budapesta 20:00
Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie 20:06
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:15
AXI TOURS Brasov Medias Tarnaveni Turda 20:21
Budapesta Budapesta 20:50
Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti 21:03
Alis Grup Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Ramnicu Valcea Calimanesti 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes 22:12
Budapesta Budapesta Szolnok Puspokladany 23:00
Hajduszoboszlo Debrecen Debrecen 23:30