Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Deserveste curse de transport persoane interjudetean si international (SAIZ TOUR, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, DACOS, TRANSMIXT, ALIS).

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:00 Campeni Abrud
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Budapesta Budapesta
Medias Brasov
06:40 Garbou Jibou Zalau
07:00 Jibou
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina
07:30 Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 Dacos Ramnicu Valcea
08:30 Budapesta Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
Dacos Bucuresti
09:15 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:30 Inand Inand Rosiori Rosiori Salonta Salonta Diosig Diosig Ciumeghiu Ciumeghiu Sacuieni Sacuieni Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Targusor Targusor Cluj Napoca Chisineu Cris Cluj Napoca Chisineu Cris Capusu Mare Valea Lui Mihai Valea Lui Mihai Capusu Mare Simand Simand Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Zimandu Nou Dumbrava Curtuiuseni Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Zimandu Nou Izvoru Crisului Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Piscolt Carei Carei Huedin Huedin Huedin Huedin Moftinu Mic Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Arad Arad Ciucea Sagu Sagu Ciucea Ciucea Ciucea Bucea Bucea Vinga Bucea Vinga Bucea Botiz Botiz Livada Borod Borod Borod Borod Ortisoara Ortisoara Livada Alesd Seini Seini Alesd Alesd Timisoara Timisoara Alesd Oradea Oradea Oradea Baia Mare Baia Mare Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
Figueras Barcelona Lerida Fraga Zaragoza La Almunia Calatayud Guadalajara Alcala de Henares Coslada Madrid Arganda Toledo Torrijos Talavera de la Reina Navalmoral de la Mata Trujillo Merida Almendralejo Badajoz Tarancon Horcajo de Santiago Corral de Almaguer Quintanar de la Orden Mota del Cuervo Pedro Munoz Campo de Criptana Alcazar de San Juan Almansa Albacete La Roda Villarrobledo Socuellamos Tomelloso Argamasilla de Alba Manzanares Daimiel Ciudad Real Valdepenas Santa Cruz de Mudela Almuradiel La Carolina Bailen Andujar Cordoba Ecija Carmona Sevilla Pilas Almonte Bollullos de la Mitacion Rociana Lucena del Puerto Moguer Palos de la Frontera Huelva Cartaya Lepe Ayamonte Vendrell Tarragona Benicarlo Torreblanca Castellon de la Plana Sagunto Valencia Oliva Denia Benidorm Huercal Overa Vera Nijar Las Lumbreras La Rabita Murcia Motril Granada Adra Elche Castell de Ferro Loja El Ejido Roquetas de Mar Alicante Malaga Almeria Lorca
11:20 Gherla Gherla Dej Beclean Bistrita
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
12:00 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Lainici Targu Jiu Horezu
Budapesta Budapesta
13:00 Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
Dacos Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
ETA Targu Jiu Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
Dacos Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
14:45 Targu Mures
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Auto Trust Corporation Brad
Dacos Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:30 Zalau Simleu Silvaniei
Turda Alba Iulia Orastie Hunedoara Deva
Dacos Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
19:30 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
22:30 Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Budapesta 05:10
Salva Moisei Sacel Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa 08:00
ETA Targu Jiu Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud Targu Jiu Petrosani 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Budapesta
Alba Iulia Deva Turda Orastie 08:25
Aiud Turda Orastie Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia 08:30
Orastie Alba Iulia Deva Turda 09:25
Deva Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie 09:35
Mociu Sannicoara Milasel Boteni Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin Samboleni Corpadea Tonciu Zorenii de Vale Apahida Faragau 09:40
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 09:49
Dacos Ramnicu Valcea 10:28
Targu Mures Iernut Turda Ludus Cluj Napoca Campia Turzii 10:30
Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Sibot Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg 11:10
Turda Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia 11:20
Zalau Simleu Silvaniei 11:25
Auto Trust Corporation Brad 11:29
Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin 11:30
Orastie Alba Iulia Deva Turda 11:55
Dacos Ramnicu Valcea 12:58
Baile Felix Ciucea Oradea Baile 1 Mai 13:00
Toplita Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas 14:00
Dacos Ramnicu Valcea 14:28
Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Slatina Dragasani Ramnicu Valcea 14:35
Cluj Napoca Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita 15:10
Jibou 17:00
Targu Jiu Teius Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu
Transport Calatori SA Botosani Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava
Garbou Jibou Zalau
Gherla Dej Beclean Bistrita 17:30
Targu Mures Iernut Ludus Cluj Napoca Campia Turzii Turda
Abrud Campeni 18:00
Dacos Bucuresti 18:03
Orastie Alba Iulia Deva Turda 18:25
Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod 18:30
Orastie Deva Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia 18:35
Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu Borsa 19:00
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:49
Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Calan Lainici Sibot Aiud Turda Teius Alba Iulia 20:00
Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta 20:15
Brasov Medias 20:21
Budapesta Budapesta 20:50
Dacos Bucuresti 21:03
Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Ramnicu Valcea Calimanesti 21:30
Targu Mures 21:45
Dacos Ramnicu Valcea 22:58
Puspokladany Budapesta Budapesta Szolnok 23:00