Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Deserveste curse de transport persoane interjudetean si international (SAIZ TOUR, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, DACOS, TRANSMIXT, ALIS).

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:00 Campeni Abrud
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Budapesta Budapesta
Medias Brasov
06:40 Garbou Jibou Zalau
07:00 Jibou
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 Dacos Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:30 Budapesta Budapesta
08:40 Targu Mures
09:00 Budapesta Budapesta
Dacos Bucuresti
09:15 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:30 Rosiori Rosiori Inand Inand Salonta Diosig Salonta Diosig Sacuieni Sacuieni Ciumeghiu Ciumeghiu Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Chisineu Cris Cluj Napoca Cluj Napoca Targusor Targusor Chisineu Cris Simand Capusu Mare Simand Valea Lui Mihai Valea Lui Mihai Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Zimandu Nou Zimandu Nou Curtuiuseni Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Huedin Huedin Carei Huedin Carei Huedin Moftinu Mic Moftinu Mic Arad Arad Satu Mare Satu Mare Satu Mare Satu Mare Ciucea Ciucea Sagu Sagu Ciucea Ciucea Bucea Botiz Bucea Botiz Bucea Vinga Vinga Bucea Ortisoara Borod Ortisoara Livada Borod Livada Borod Borod Alesd Timisoara Timisoara Alesd Alesd Seini Alesd Seini Baia Mare Oradea Baia Mare Oradea Oradea Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
11:20 Gherla Gherla Dej Beclean Bistrita
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo Praga Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
12:00 Turda Aiud Teius Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Lainici Targu Jiu Horezu
Budapesta Budapesta
13:00 Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
Dacos Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
Dacos Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
14:45 Targu Mures
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Sibot Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Auto Trust Corporation Brad
Dacos Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:30 Zalau Simleu Silvaniei
Turda Alba Iulia Orastie Hunedoara Deva
Dacos Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
19:00 Zalau
19:30 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Budapesta Szolnok Puspokladany Budapesta 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Budapesta 05:10
Zalau 07:40
Daiona Trans Service Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel 08:00
Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Budapesta
Orastie Alba Iulia Deva Turda 08:25
Aiud Turda Orastie Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia 08:30
Turda Orastie Alba Iulia Deva 09:25
Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara Turda Aiud 09:35
Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin Samboleni Corpadea Tonciu Zorenii de Vale Apahida Faragau Mociu Sannicoara Milasel Boteni Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic 09:40
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 09:49
Dacos Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea 10:28
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus 10:30
Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Lainici Aiud Sibot Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu 11:10
Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia Turda 11:20
Simleu Silvaniei Zalau 11:25
Auto Trust Corporation Brad 11:29
Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea 11:30
Turda Orastie Alba Iulia Deva 11:55
Dacos Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia 12:58
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea 13:00
Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita 14:00
Dacos Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu 14:28
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 14:35
Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Cluj Napoca 15:10
Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga 16:00
Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje
Jibou 17:00
Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Teius Lainici Aiud Turda Calan Alba Iulia Sibot
Transport Calatori SA Botosani Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla
Garbou Jibou Zalau
Beclean Bistrita Gherla Dej 17:30
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus
Abrud Campeni 18:00
Dacos Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu 18:03
Deva Turda Orastie Alba Iulia 18:25
Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin 18:30
Targu Mures
Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara Turda 18:35
Daiona Trans Service Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel 19:00
Sebes Alba Turda Sibiu Aiud Alba Iulia 19:49
Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Calan Lainici Sibot Aiud Turda Teius Alba Iulia Orastie Simeria 20:00
Budapesta Budapesta
Budapesta Budapesta 20:15
Brasov Medias 20:21
Budapesta Budapesta 20:50
Dacos Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu 21:03
Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Ramnicu Valcea Calimanesti 21:30
Targu Mures 21:45
Dacos Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu 22:12
Szolnok Puspokladany Budapesta Budapesta 23:00