Autogara Dumitru

Galati , Romania
Str. Ana Ipatescu, Galati, Romania
Tel: +4-0236-412.683
E-mail: office@autogara-dumitru.ro
Web: www.autogara-dumitru.ro

Plecări
Ora Către
05:00 Bucuresti
SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
SUD TRANS Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
05:30 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
06:00 Danixmond Tur Soveja Statiune
Bucuresti
SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
SUD TRANS Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Mincarom SRL Iasi
Danixmond Tur Soveja Statiune
06:10 Elenspir SRL Malusteni
06:30 Braila Buzau Brasov
06:45 Dumony SRL Piatra Neamt
TransMoldavia SA Piatra Neamt
Frumusita Targu Bujor Barlad Bacau Buhusi Piatra Neamt
07:00 Tecuci Tisita Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov
Bucuresti
SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Tulucesti Tatarca Frumusita Stoicani Foltesti Branesti Vladesti Oancea Rogojeni Cavadinesti Ganesti Blagesti Murgeni Falciu Berezeni Vetrisoaia Husi Rasesti Dranceni Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Raducaneni Costuleni Osoi Iasi
Trieste Udine Pordenone Padova Vicenza Verona Bologna Rimini Brescia Modena Pesaro Cremona Reggio nell'Emilia Parma Bergamo Piacenza Ancona Prato Civitanova Marche Firenze San Benedetto del Tronto Milano Voghera Arezzo Badia Alessandria Pescara Novara Vercelli Orvieto Asti Orte Chivasso Casale Monferrato Roma Alba Torino Frosinone Ceprano Casino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Palma Campania Polla Sala Consilina Lagonegro Lauria Inferiore Cosenza Falerna Lamezia Terme Rosarno Villa San Giovanni Messina Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Rocca Santa Barbara San Stefano Tusa Cefalu Palermo Partinico Alcamo Trapani Marsala Mazza Sciacca Caltabellotta Ribera
07:30 Tecuci Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt Bicaz
SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
SUD TRANS Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Mincarom SRL Focsani
Targu Bujor Vaslui Iasi
08:00 Luandi Tur Barlad
08:30 Bucuresti Campina
SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
SUD TRANS Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Ro-Car SRL Viisoara
09:30 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
10:00 Luandi Tur Barlad
10:30 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
SUD TRANS Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
11:00 Bucuresti
11:30 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
11:45 TransMoldavia SA Piatra Neamt
12:00 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Mincarom SRL Focsani
12:30 Luandi Tur Barlad
Bucuresti
13:00 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Sascut Roman
Elenspir SRL Murgeni
Tudan Calarasi
13:05 Movileni Sendreni Branistea Vasile Alecsandri Independenta Pechea Piscu Vames Tudor Vladimirescu Hanu Conache Fundeni Nanesti Calienii Noi Vulturu Botirlau Rastoaca Focsani
13:40 Tulucesti Frumusita Tamaseni Foltesti Draculesti Branesti Vladesti Oancea Vadeni Cavadinesti Rugineni Ganesti Blagesti Murgeni Ranzesti Bogdanesti Falciu Berezeni Vetrisoaia Lunca Veche Otetoaia Lunca Banului Stanilesti Gura Vaii Husi Husi
14:00 Feroviar Cons SRL Slobozia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Tecuci Barlad Vaslui Iasi
14:30 Braila Buzau Brasov
Luandi Tur Barlad
LICAUTO S.R.L Buzau
14:45 Tulucesti Tatarca Frumusita Stoicani Foltesti Branesti Vladesti Oancea Rogojeni Cavadinesti Ganesti Blagesti Murgeni Falciu Berezeni Vetrisoaia Husi Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Raducaneni Costuleni Osoi Iasi
15:00 Danixmond Tur Murgeni Carja
Bucuresti
Manosim Comex Focsani
Anges Tur Ramnicu Sarat
Iasi
15:15 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
SUD TRANS Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
16:00 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
16:30 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
16:40 Trace Trans Corporation Tulcea Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
16:45 Luandi Tur Barlad
17:00 SUD TRANS Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
17:45 Bucuresti
19:00 Luandi Tur Barlad
Sosiri
De la Ora
Palermo Modena Cosenza Pescara Rocca Padova Torino Palma Campania Milano Milazzo Casale Monferrato Napoli Sciacca Piacenza Novara Partinico Bologna Falerna Santa Barbara Vicenza Frosinone Polla Voghera Barcellona-Pozzo di Gotto Vercelli Montoro Caltabellotta Ancona Orvieto Alcamo Cremona Lamezia Terme San Stefano Verona Sala Consilina Alessandria Patti Pesaro Prato Salerno Ribera Civitanova Marche Asti Ceprano Trapani Reggio nell'Emilia Rosarno Tusa Rimini Lagonegro Roma Falcone Udine Badia Battipaglia Trieste Firenze Orte Casino Marsala Parma Villa San Giovanni Cefalu Brescia Lauria Inferiore Arezzo Brolo Pordenone Alba Eboli San Benedetto del Tronto Chivasso Nola Mazza Bergamo Messina 00:00
Brolo Pordenone Alba Eboli San Benedetto del Tronto Chivasso Nola Mazza Bergamo Messina Pescara Palermo Modena Cosenza Rocca Padova Torino Palma Campania Milano Milazzo Casale Monferrato Napoli Sciacca Piacenza Novara Partinico Bologna Falerna Santa Barbara Vicenza Polla Voghera Barcellona-Pozzo di Gotto Vercelli Montoro Caltabellotta Ancona Orvieto Frosinone Alcamo Cremona Lamezia Terme San Stefano Verona Sala Consilina Alessandria Patti Pesaro Prato Salerno Ribera Civitanova Marche Asti Ceprano Trapani Reggio nell'Emilia Rosarno Tusa Rimini Lagonegro Roma Falcone Udine Badia Battipaglia Trieste Firenze Orte Casino Marsala Parma Villa San Giovanni Cefalu Brescia Lauria Inferiore Arezzo 06:00
Tudan Calarasi 08:37
Movileni Tudor Vladimirescu Fundeni Focsani Vames Rastoaca Piscu Pechea Botirlau Independenta Vulturu Vasile Alecsandri Calienii Noi Branistea Nanesti Sendreni Hanu Conache 08:51
Elenspir SRL Murgeni 08:58
Luandi Tur Barlad 09:14
SUD TRANS Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova 09:15
Anges Tur Ramnicu Sarat 09:40
Bucuresti 10:10
SUD TRANS Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova
Danixmond Tur Carja Murgeni 10:32
Roman Sascut 10:37
Feroviar Cons SRL Slobozia 10:56
Luandi Tur Barlad 11:14
Oancea Berezeni Vladesti Falciu Draculesti Bogdanesti Foltesti Ranzesti Tamaseni Murgeni Frumusita Blagesti Husi Tulucesti Ganesti Husi Branesti Lunca Banului Rugineni Gura Vaii Otetoaia Cavadinesti Stanilesti Lunca Veche Vadeni Vetrisoaia 11:26
Bucuresti 11:30
SUD TRANS Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova
Manosim Comex Focsani 11:37
Iasi 11:55
SUD TRANS Harsova Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu 12:30
Bucuresti
SUD TRANS Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova 13:00
Vladesti Vetrisoaia Branesti Berezeni Foltesti Iasi Falciu Stoicani Osoi Murgeni Frumusita Costuleni Blagesti Tatarca Raducaneni Ganesti Tulucesti Bohotin Rugineni Gura Bohotin Cavadinesti Gorban Rogojeni Podu Hagiului Oancea Husi 13:11
Buzau Braila Brasov 13:15
Luandi Tur Barlad 13:59
Trace Trans Corporation Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag Tulcea Tulcea 14:00
SUD TRANS Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila
Bucuresti 14:15
SUD TRANS Nisipurile de Aur Balchik Varna Albena 14:30
Ro-Car SRL Viisoara 14:35
Elenspir SRL Malusteni 15:07
Bucuresti 15:15
SUD TRANS Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila 15:30
Buhusi Bacau Barlad Targu Bujor Frumusita Piatra Neamt 15:55
Dumony SRL Piatra Neamt 15:57
TransMoldavia SA Piatra Neamt
Luandi Tur Barlad 16:14
Mincarom SRL Focsani 16:22
Bucuresti 16:30
Trace Trans Corporation Vaslui Barlad Tecuci Iasi 16:40
Stoicani Iasi Falciu Frumusita Osoi Murgeni Tatarca Costuleni Blagesti Tulucesti Raducaneni Ganesti Rasesti Bohotin Cavadinesti Dranceni Gura Bohotin Rogojeni Gorban Oancea Podu Hagiului Vladesti Husi Branesti Vetrisoaia Foltesti Berezeni 16:41
Bucuresti 17:20
SUD TRANS Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova
SUD TRANS Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila 18:00
Bucuresti 18:15
TransMoldavia SA Piatra Neamt 18:16
SUD TRANS Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova 18:30
Danixmond Tur Soveja Statiune 18:42
Mincarom SRL Focsani
Danixmond Tur Soveja Statiune
Luandi Tur Barlad 18:44
SUD TRANS Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta 19:00
Bicaz Piatra Neamt Bacau Tecuci Adjud Buhusi 19:15
SUD TRANS Nisipurile de Aur Balchik Varna Albena
SUD TRANS Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta 19:30
Mincarom SRL Iasi
SUD TRANS Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta 20:00
Tecuci Tisita Adjud Targu Secuiesc Brasov Onesti 20:20
Bucuresti 20:30
SUD TRANS Nisipurile de Aur Balchik Varna Albena 20:35
LICAUTO S.R.L Buzau 20:49
SUD TRANS Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru 21:00
Vaslui Iasi Targu Bujor 21:13
Luandi Tur Barlad 21:14
Buzau Braila Brasov 21:30
Bucuresti
SUD TRANS Nisipurile de Aur Balchik Varna Albena 22:15
Bucuresti 23:15