Autogara Metropoli (Multisoft SRL)

Galati , Romania
Str. Ana Ipatescu nr.21, Galati, Romania
Tel: +4-0728-864.272
Fax: +4-0336-401.584
Web: www.autogarametropoli.ro

Plecări
Ora Către
05:00 Bucuresti
Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Otopeni
05:30 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
06:00 Danixmond Tur Soveja Statiune
Bucuresti
Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Mincarom SRL Iasi
Danixmond Tur Soveja Statiune
Otopeni
06:10 Elenspir SRL Malusteni
06:30 Braila Buzau Brasov
06:45 Dumony SRL Piatra Neamt
TransMoldavia SA Piatra Neamt
Frumusita Targu Bujor Barlad Bacau Buhusi Piatra Neamt
07:00 Tecuci Tisita Adjud Onesti Targu Secuiesc Brasov
Bucuresti
Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Tulucesti Tatarca Frumusita Stoicani Foltesti Branesti Vladesti Oancea Rogojeni Cavadinesti Ganesti Blagesti Murgeni Falciu Berezeni Vetrisoaia Husi Rasesti Dranceni Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Raducaneni Costuleni Osoi Iasi
Otopeni
07:30 Tecuci Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt Bicaz
Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Mincarom SRL Focsani
Targu Bujor Vaslui Iasi
08:00 Luandi Tur Barlad
08:30 Bucuresti Campina
Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
Ro-Car SRL Viisoara
Otopeni
09:30 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
10:00 Luandi Tur Barlad
10:30 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
11:00 Bucuresti
Otopeni
11:30 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
11:45 TransMoldavia SA Piatra Neamt
12:00 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Mincarom SRL Focsani
12:30 Luandi Tur Barlad
Bucuresti
Otopeni
13:00 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Sascut Roman
Elenspir SRL Murgeni
Tudan Calarasi
13:05 Movileni Sendreni Branistea Vasile Alecsandri Independenta Pechea Piscu Vames Tudor Vladimirescu Hanu Conache Fundeni Nanesti Calienii Noi Vulturu Botirlau Rastoaca Focsani
13:40 Tulucesti Frumusita Tamaseni Foltesti Draculesti Branesti Vladesti Oancea Vadeni Cavadinesti Rugineni Ganesti Blagesti Murgeni Ranzesti Bogdanesti Falciu Berezeni Vetrisoaia Lunca Veche Otetoaia Lunca Banului Stanilesti Gura Vaii Husi Husi
14:00 Feroviar Cons SRL Slobozia
Bucuresti
Trace Trans Corporation Tecuci Barlad Vaslui Iasi
Otopeni
14:30 Braila Buzau Brasov
Luandi Tur Barlad
LICAUTO S.R.L Buzau
14:45 Tulucesti Tatarca Frumusita Stoicani Foltesti Branesti Vladesti Oancea Rogojeni Cavadinesti Ganesti Blagesti Murgeni Falciu Berezeni Vetrisoaia Husi Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Raducaneni Costuleni Osoi Iasi
15:00 Danixmond Tur Murgeni Carja
Bucuresti
Manosim Comex Focsani
Anges Tur Ramnicu Sarat
Iasi
Otopeni
15:15 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
Kavarna Balchik Albena Kranevo Nisipurile de Aur Sf. Constantin si Elena Varna
16:00 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
16:30 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
16:40 Trace Trans Corporation Tulcea Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
16:45 Luandi Tur Barlad
17:00 Braila Harsova Mihail Kogalniceanu Constanta
17:45 Bucuresti
Otopeni
19:00 Luandi Tur Barlad
Sosiri
De la Ora
Tudan Calarasi 08:37
Botirlau Branistea Vulturu Sendreni Calienii Noi Movileni Nanesti Fundeni Hanu Conache Tudor Vladimirescu Vames Piscu Pechea Focsani Independenta Rastoaca Vasile Alecsandri 08:51
Elenspir SRL Murgeni 08:58
Luandi Tur Barlad 09:14
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila 09:15
Anges Tur Ramnicu Sarat 09:40
Otopeni 09:50
Bucuresti 10:10
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila
Danixmond Tur Murgeni Carja 10:32
Sascut Roman 10:37
Otopeni 10:50
Feroviar Cons SRL Slobozia 10:56
Luandi Tur Barlad 11:14
Falciu Draculesti Bogdanesti Foltesti Husi Ranzesti Tamaseni Husi Murgeni Frumusita Gura Vaii Blagesti Tulucesti Stanilesti Ganesti Branesti Lunca Banului Rugineni Otetoaia Cavadinesti Lunca Veche Vadeni Vetrisoaia Oancea Berezeni Vladesti 11:26
Bucuresti 11:30
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila
Manosim Comex Focsani 11:37
Otopeni 11:50
Iasi 11:55
Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta 12:30
Bucuresti
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila 13:00
Tatarca Raducaneni Ganesti Tulucesti Bohotin Rugineni Gura Bohotin Cavadinesti Gorban Rogojeni Podu Hagiului Oancea Husi Vladesti Vetrisoaia Branesti Berezeni Foltesti Iasi Falciu Stoicani Osoi Murgeni Frumusita Costuleni Blagesti 13:11
Brasov Buzau Braila 13:15
Otopeni 13:50
Luandi Tur Barlad 13:59
Trace Trans Corporation Baia 2 Cantoane Babadag Tulcea Tulcea Constanta Ovidiu Tariverde Mihai Viteazu 14:00
Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta
Bucuresti 14:15
Varna Albena Balchik Nisipurile de Aur 14:30
Ro-Car SRL Viisoara 14:35
Otopeni 14:50
Elenspir SRL Malusteni 15:07
Bucuresti 15:15
Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta 15:30
Otopeni 15:50
Piatra Neamt Buhusi Bacau Barlad Targu Bujor Frumusita 15:55
Dumony SRL Piatra Neamt 15:57
TransMoldavia SA Piatra Neamt
Luandi Tur Barlad 16:14
Mincarom SRL Focsani 16:22
Bucuresti 16:30
Trace Trans Corporation Iasi Vaslui Barlad Tecuci 16:40
Rasesti Bohotin Cavadinesti Dranceni Gura Bohotin Rogojeni Gorban Oancea Podu Hagiului Vladesti Husi Branesti Vetrisoaia Foltesti Berezeni Stoicani Iasi Falciu Frumusita Osoi Murgeni Tatarca Costuleni Blagesti Tulucesti Raducaneni Ganesti 16:41
Otopeni 16:50
Bucuresti 17:20
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila
Otopeni 17:50
Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru 18:00
Bucuresti 18:15
TransMoldavia SA Piatra Neamt 18:16
Braila Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta 18:30
Danixmond Tur Soveja Statiune 18:42
Mincarom SRL Focsani
Danixmond Tur Soveja Statiune
Luandi Tur Barlad 18:44
Otopeni 18:50
Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova 19:00
Adjud Buhusi Bicaz Piatra Neamt Bacau Tecuci 19:15
Nisipurile de Aur Varna Albena Balchik
Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu Harsova 19:30
Mincarom SRL Iasi
Otopeni 19:50
Harsova Viziru Constanta Braila Mihail Kogalniceanu 20:00
Brasov Onesti Tecuci Tisita Adjud Targu Secuiesc 20:20
Bucuresti 20:30
Nisipurile de Aur Varna Albena Balchik 20:35
LICAUTO S.R.L Buzau 20:49
Otopeni 20:50
Mihail Kogalniceanu Harsova Viziru Constanta Braila 21:00
Vaslui Iasi Targu Bujor 21:13
Luandi Tur Barlad 21:14
Brasov Buzau Braila 21:30
Bucuresti 21:50
Otopeni
Nisipurile de Aur Balchik Varna Albena 22:15
Otopeni 22:50
Bucuresti 23:05