Autogara Transbus Codreanu SRL

Iasi , Romania
Str. Garii nr.22, Iasi, Romania
Tel: +4-0232-250.985
Fax: +4-0232-251.037
Web: www.transbuscodreanu.ro

Plecări
Ora Către
01:30 Bucuresti
04:00 Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Otopeni
05:50 Bucuresti
06:00 Bronson Barlad
Durau
Transbus Codreanu Roman Bacau Brasov
Rottmarg SRL Piatra Neamt
06:15 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
06:20 Targu Frumos Targu Frumos
06:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Roman Piatra Neamt
Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Barlad Tecuci Focsani Ploiesti
Cristian Trans SRL Barlad Tecuci Focsani Ploiesti
06:45 Vaslui
07:00 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Cristesti Targu Neamt Pipirig Petru Voda Grinties Tulghes Toplita Targu Mures
07:10 Targu Frumos Roman Bacau Sascut Adjud Focsani
07:15 Pascani Falticeni Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Beclean Dej Cluj Napoca
Galati
07:20 Targu Frumos Targu Frumos
07:30 Trace Trans Corporation Vaslui Barlad Harsova
07:35 Bronson Bacau
07:45 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Intersaam Podu Iloaiei Targu Frumos Strunga Roman Horia Dulcesti Bozieni Baratca Girov Darmanesti Piatra Neamt
08:00 Bronson Barlad
Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Otopeni
Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
08:05 Bronson Bacau
08:20 Targu Frumos Targu Frumos
Pascani Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare
Transgrup Ionut Pascani Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare
Pascani Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare
08:30 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman
Vaslui
08:35 Bronson Bacau
08:45 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Durau
09:00 Steli Rodica Vaslui
Targu Frumos Ruginoasa Cornu Luncii Gura Humorului
Steli Rodica Vaslui
09:15 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
09:20 Targu Frumos Targu Frumos
Tod Mit SRL Focsani
09:30 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
09:45 Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
10:00 Bronson Barlad
Pascani Targu Neamt Poiana Largului Zugreni Vatra Dornei
Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Otopeni
Roman
Vaslui
Tecuci Focsani
Targu Neamt Poiana Largului Vatra Dornei
10:20 Targu Frumos Targu Frumos
Samson Osoi Costuleni Raducaneni Bohotin Gura Bohotin Gorban Podu Hagiului Dranceni Rasesti Husi Vetrisoaia Berezeni Falciu Murgeni Blagesti Ganesti Cavadinesti Rogojeni Oancea Vladesti Branesti Foltesti Stoicani Frumusita Tatarca Tulucesti Galati
10:30 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Bucuresti
Roman Piatra Neamt
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
10:45 Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
11:00 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Cristian Trans SRL Razboieni Strunga Miclauseni Traian Horia Nicolae Balcescu Racaciuni Sascut Haret Tisita Bizighesti Focsani
Intersaam Targu Frumos Roman Piatra Neamt Bicaz
11:20 Targu Frumos Targu Frumos
11:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Roman Piatra Neamt
Vaslui
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
11:45 Bronson Barlad
12:00 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Trace Trans Corporation Gura Humorului Campulung Moldovenesc
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Trace Trans Corporation Vaslui Barlad Tecuci Galati Tulcea Babadag 2 Cantoane Baia Mihai Viteazu Tariverde Ovidiu Constanta
Draguseni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Campulung Moldovenesc
12:20 Targu Frumos Targu Frumos
12:30 Tecuci
Pascani Falticeni Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Roman
Steli Rodica Vaslui
Baltati Strunga Miclauseni Traian Filipesti Bogdan Voda Nicolae Balcescu Cleja Racaciuni Sascut Calimanesti Haret Marasesti Garoafa Focsani
Steli Rodica Vaslui
Izvoras Husi
13:00 Bucuresti
Roman Piatra Neamt
Vaslui
13:10 Bronson Bacau
13:15 Bronson Barlad
Sascut Focsani
13:20 Targu Frumos Targu Frumos
13:30 Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
13:40 Roman Piatra Neamt
13:45 Vio-Trans Serv Focsani
Samson Bucuresti
14:00 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Bacau Moinesti Comanesti
Tecuci Focsani
Bucium Poieni Schitu Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codaesti Chircesti Miclesti Popesti Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui Crasna Costesti Sirbi Mitoc Strimtura Banca Simila Barlad Barlad
14:15 Roman Bacau Moinesti Comanesti Targu Ocna Slanic Moldova
Vaslui
14:20 Targu Frumos Targu Frumos
Mircesti Gheraiesti Barticesti Botesti Nisiporesti Hanul Ancutei Verseni Tupilati Totoesti Davideni Pastraveni Urecheni Ingaresti Petricani Rabaia Tarpesti Targu Neamt
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Piatra Neamt
14:30 Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
Durau
Cristian Trans SRL Barlad Ploiesti
Draguseni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Poiana Stampei Bistrita
Mincarom SRL Galati
14:45 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
15:00 Vio-Trans Serv Focsani
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Vaslui
Piatra Neamt
15:20 Targu Frumos Targu Frumos
15:30 Intertrans Rogigi Barlad
Roman
Cristesti Targu Neamt Grinties Toplita Rastolita Targu Mures
Bucium Poieni Schitu Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codaesti Chircesti Miclesti Popesti Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui Crasna Costesti Sirbi Mitoc Strimtura Banca Simila Barlad Barlad
Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
16:00 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Ruginoasa Cornu Luncii Gura Humorului
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi
16:10 Vaslui Targu Bujor Galati
16:20 Targu Frumos Targu Frumos
16:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Roman Piatra Neamt
Tecuci Focsani
16:45 Vaslui
16:50 Bucuresti
17:00 Roman Piatra Neamt Bicaz
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Roman
17:15 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
17:20 Targu Frumos Targu Frumos
17:25 Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
17:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Bronson Barlad
Targu Frumos Roman Bacau Sascut Adjud Focsani
Roman Piatra Neamt
Durau
18:00 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt Bicaz
Roman Piatra Neamt
Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
Vaslui
18:20 Targu Frumos Targu Frumos
18:30 Bacau Moinesti Comanesti
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
Transport Mixt Dorohoi Targu Neamt
18:45 Bronson Barlad
19:00 Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Vaslui
19:10 Bronson Bacau
19:20 Targu Frumos Targu Frumos
19:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Targu Frumos Ruginoasa Pascani Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Steli Rodica Vaslui
Steli Rodica Vaslui
19:45 Tecuci Focsani
19:50 Bronson Bacau
20:00 Vaslui
20:15 Tecuci Focsani
20:20 Targu Frumos Targu Frumos
21:00 Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Otopeni
21:20 Targu Frumos Targu Frumos
21:30 Bucuresti
22:00 Auto Dimas Mangalia
Vaslui Vaslui Barlad Barlad Tecuci Tecuci Braila Braila Mamaia Mamaia Constanta Constanta Mangalia Mangalia
22:30 Intersaam Vaslui Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Bucuresti 00:00
Bucuresti 02:00
Buzau Otopeni Bacau Adjud Focsani Roman Ramnicu Sarat 03:00
Samson Bucuresti 04:42
Bucuresti 05:16
Podu Iloaiei Erbiceni Letcani Spinoasa Belcesti Hoisesti Valea Lupului 06:20
Roman 07:00
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 07:05
Bronson Bacau 07:33
Auto Dimas Mangalia 07:38
Mamaia Vaslui Braila Constanta Barlad Mangalia Tecuci
Vaslui 07:45
Izvoras Husi
Piatra Neamt Roman 07:50
Timisesti Cristesti Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti 07:57
Roman 08:00
Adjud Focsani Roman Ramnicu Sarat Buzau Otopeni Bacau
Bronson Bacau 08:03
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 08:05
Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti 08:13
Piatra Neamt Roman 08:20
Steli Rodica Vaslui
Durau 08:23
Timisesti Cristesti Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti 08:27
Cornu Luncii Ruginoasa Gura Humorului 08:30
Bronson Bacau 08:33
Bronson Barlad 08:36
Piatra Neamt 08:38
Steli Rodica Vaslui 08:55
Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa 08:58
Piatra Neamt Roman Bicaz 09:00
Piatra Neamt Roman
Spataresti Ruginoasa Podu Iloaiei Gistesti Rosiori Draguseni Falticeni Pascani Targu Frumos Cristesti Vadu Moldovei Oniceni Motca 09:04
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 09:05
Tecuci Focsani 09:06
Piatra Neamt 09:08
Valea Lupului Podu Iloaiei Erbiceni Letcani Spinoasa Belcesti Hoisesti 09:10
Tarpesti Nisiporesti Rabaia Botesti Petricani Barticesti Ingaresti Gheraiesti Urecheni Mircesti Pastraveni Davideni Totoesti Tupilati Verseni Targu Neamt Hanul Ancutei 09:15
Vaslui
Timisesti Cristesti Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti 09:22
Piatra Neamt Roman 09:30
Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti Suceava 09:43
Comanesti Moinesti Bacau 09:49
Vio-Trans Serv Focsani 10:00
Piatra Neamt Roman
Barlad Miclesti Crasna Barlad Chircesti Mitoc Satu Nou Vaslui Poieni Codaesti Strimtura Poiana Moara Grecilor Schitu Duca Coropceni Banca Bucium Muntenii de Sus Sirbi Simila Popesti Costesti 10:01
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 10:05
Vaslui
Tecuci 10:15
Isaiia Podu Hagiului Risesti Costuleni Raducaneni Husi Gura Bohotin Ghermanesti Valea Grecului Osoi Cozia 10:22
Steli Rodica Vaslui 10:35
Bronson Barlad 10:36
Piatra Neamt Roman 10:55
Gistesti Timisesti Cristesti Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 10:57
Mincarom SRL Galati 11:00
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 11:05
Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti Suceava Vadu Moldovei 11:13
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 11:17
Spataresti Ruginoasa Podu Iloaiei Gistesti Rosiori Draguseni Falticeni Pascani Targu Frumos Cristesti Vadu Moldovei Oniceni Motca 11:19
Roman Piatra Neamt 11:30
Focsani Sascut
Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti Cristesti Targu Neamt Motca Pascani 11:42
Costesti Barlad Miclesti Crasna Barlad Chircesti Mitoc Satu Nou Vaslui Poieni Codaesti Strimtura Poiana Moara Grecilor Schitu Duca Coropceni Banca Muntenii de Sus Bucium Sirbi Simila Popesti 12:01
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 12:05
Roman 12:25
Intertrans Rogigi Barlad 12:27
Poiana Largului Vatra Dornei Zugreni Targu Neamt Pascani 12:30
Moinesti Comanesti Targu Ocna Slanic Moldova Roman Bacau
Vaslui
Campulung Moldovenesc Gura Humorului Poiana Stampei Vama Frasin Cornu Luncii Draguseni Bistrita Vatra Dornei 12:31
Targu Bujor Vaslui Galati 12:33
Vatra Dornei 12:34
Bronson Barlad 12:36
Roman 12:49
Tecuci Focsani 12:51
Bronson Bacau 12:58
Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti
Roman Piatra Neamt 13:00
Iasi Targu Frumos Targu Frumos 13:05
Cristian Trans SRL Ploiesti Barlad 13:12
Valea Lupului Podu Iloaiei Erbiceni Letcani Spinoasa Belcesti Hoisesti 13:20
Steli Rodica Vaslui
Samson Osoi Frumusita Falciu Stoicani Berezeni Foltesti Vetrisoaia Branesti Husi Vladesti Podu Hagiului Oancea Gorban Rasesti Rogojeni Gura Bohotin Dranceni Cavadinesti Bohotin Galati Ganesti Raducaneni Tulucesti Blagesti Costuleni Tatarca Murgeni 13:21
Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti Cristesti Targu Neamt 13:27
Tecuci Focsani 13:51
Cozia Isaiia Podu Hagiului Risesti Costuleni Raducaneni Husi Gura Bohotin Ghermanesti Valea Grecului Osoi 13:52
Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti 13:58
Oniceni Motca Spataresti Ruginoasa Podu Iloaiei Gistesti Rosiori Draguseni Falticeni Pascani Targu Frumos Cristesti Vadu Moldovei 13:59
Grinties Toplita Rastolita Targu Neamt Cristesti Targu Mures 14:00
Vaslui
Iasi Targu Frumos Targu Frumos 14:05
Durau 14:08
Bronson Barlad 14:21
Pascani Falticeni Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc 14:30
Piatra Neamt Roman 14:45
Transbus Codreanu Brasov Bacau Roman
Bicaz Piatra Neamt Roman 14:50
Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti Cristesti 14:57
Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti 14:58
Vaslui 15:00
Bacau Adjud Focsani Roman Ramnicu Sarat Buzau Otopeni
Iasi Targu Frumos Targu Frumos 15:05
Adjud Focsani Targu Frumos Roman Bacau Sascut 15:15
Bucuresti
Piatra Neamt Roman 15:30
Gura Humorului Cornu Luncii Ruginoasa Targu Frumos
Gistesti Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca 15:43
Steli Rodica Vaslui 15:50
Bronson Barlad 15:51
Roman 15:55
Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti Cristesti 15:57
Adjud Focsani Targu Frumos Roman Bacau Sascut 16:00
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 16:15
Cluj Napoca Vatra Dornei Bistrita Campulung Moldovenesc Falticeni Pascani Beclean Dej Gura Humorului
Vadu Moldovei Oniceni Motca Spataresti Ruginoasa Podu Iloaiei Gistesti Rosiori Draguseni Falticeni Pascani Targu Frumos Cristesti 16:19
Piatra Neamt Roman 16:45
Steli Rodica Vaslui
Targu Neamt Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti Cristesti 16:57
Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni 16:58
Vaslui 17:00
Intersaam Girov Darmanesti Piatra Neamt Strunga Podu Iloaiei Targu Frumos Roman Horia Dulcesti Bozieni Baratca 17:02
Durau 17:08
Targu Frumos Iasi Targu Frumos 17:15
Comanesti Moinesti Bacau
Hoisesti Valea Lupului Podu Iloaiei Erbiceni Letcani Spinoasa Belcesti 17:20
Osoi Cozia Isaiia Podu Hagiului Risesti Costuleni Raducaneni Husi Gura Bohotin Ghermanesti Valea Grecului 17:22
Focsani Tecuci 17:36
Piatra Neamt Roman 17:45
Targu Neamt Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti 17:57
Targu Frumos Targu Frumos Iasi 18:05
Steli Rodica Vaslui
Bronson Barlad 18:06
Targu Neamt Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei Gistesti Timisesti 18:12
Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca Gistesti 18:13
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 18:17
Rottmarg SRL Piatra Neamt 18:24
Vaslui 18:30
Tod Mit SRL Focsani 18:37
Trace Trans Corporation Tulcea Tulcea Galati Tecuci Constanta Barlad Ovidiu Vaslui Tariverde Mihai Viteazu Baia 2 Cantoane Babadag 18:40
Piatra Neamt Roman 18:45
Roman 18:55
Bronson Bacau 18:58
Targu Frumos Targu Frumos Iasi 19:05
Focsani Tecuci 19:06
Frasin Vama Draguseni Campulung Moldovenesc Gura Humorului Cornu Luncii 19:09
Steli Rodica Vaslui 19:15
Trace Trans Corporation Campulung Moldovenesc Gura Humorului 19:19
Pascani Poiana Largului Vatra Dornei Zugreni Targu Neamt 19:30
Bucuresti
Vaslui
Galati
Bronson Barlad 19:36
Satu Mare Sighetu Marmatiei Pascani Baia Mare Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus 19:37
Transgrup Ionut Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare Pascani Falticeni
Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare Pascani Falticeni Gura Humorului
Osoi Cozia Isaiia Podu Hagiului Risesti Costuleni Raducaneni Husi Gura Bohotin Ghermanesti Valea Grecului
Bronson Bacau 19:43
Piatra Neamt Roman 19:45
Intersaam Targu Frumos Bicaz Piatra Neamt Roman
Motca Gistesti Suceava Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos 19:58
Targu Frumos Targu Frumos Iasi 20:05
Piatra Neamt Roman 20:15
Vaslui 20:30
Transport Mixt Dorohoi Dorohoi 20:47
Intersaam Bucuresti Vaslui 20:49
Targu Frumos Targu Frumos Iasi 21:05
Targu Frumos Cristesti Vadu Moldovei Oniceni Motca Spataresti Ruginoasa Podu Iloaiei Gistesti Rosiori Draguseni Falticeni Pascani 21:09
Barlad Tecuci Focsani Ploiesti 21:12
Cristian Trans SRL Ploiesti Focsani Tecuci Barlad
Suceava Gistesti Vadu Moldovei Pascani Draguseni Ruginoasa Cristesti Targu Frumos Motca 21:13
Petru Voda Toplita Targu Neamt Grinties Tulghes Targu Mures Pipirig Cristesti 21:20
Valea Grecului Osoi Cozia Isaiia Podu Hagiului Risesti Husi Costuleni Raducaneni Gura Bohotin Ghermanesti 21:22
Bucuresti 21:30
Vaslui
Otopeni Bacau Adjud Focsani Roman Ramnicu Sarat Buzau
Cristian Trans SRL Sascut Haret Tisita Bizighesti Razboieni Focsani Strunga Miclauseni Traian Horia Nicolae Balcescu Racaciuni 21:40
Targu Frumos Targu Frumos Iasi 22:05
Durau 22:38
Sascut Calimanesti Baltati Haret Strunga Marasesti Miclauseni Garoafa Traian Focsani Filipesti Bogdan Voda Nicolae Balcescu Cleja Racaciuni 22:40
Trace Trans Corporation Vaslui Barlad Harsova 23:15
Vio-Trans Serv Focsani 23:40