Autogara Medias - Bat Medias SA

Medias , Romania
Str. Unirii Nr.11, Medias, Romania
Mobil: 0369108768

Plecări
Ora Către
00:00 Copsa Mica
04:45 Alma
05:00 Blajel Velt
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
05:45 Tirnava
05:50 Blajel
Copsa Mica
06:00 Metis
06:10 BMT Trans Construct SRL Richis
06:20 Nemsa
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
06:30 Darlos Curciu
Test Ernea
07:00 Tirnava Copsa Mica Valea Viilor Motis
Tirnava Tirnava Sat
Tirnava
07:10 Tirnava Copsa Mica Copsa Mica Copsa Mica Tapu Sorostin
07:20 Blajel Velt
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
07:30 Brateiu Atel Sarosu pe Tarnave Biertan Richis
Darlos Curciu
Valea Lunga Paucea
Blajel Bazna Boian
Giacas
BMT Trans Construct SRL Richis
Test Buzd
08:00 Tarnaveni Iernut Targu Mures
08:20 Copsa Mica
08:56 Brasov
09:20 Sibiu
09:30 Tirnava Tirnava Sat
Tirnava
09:45 Blajel Bazna Boian
Sibiu Ramnicu Valcea
09:50 Tarnaveni Iernut Targu Mures
10:30 Darlos Curciu
11:00 Test Sibiu
11:45 Balint Trans Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Ganeasa Craiova
11:50 Copsa Mica
12:00 Blajel Bazna Boian
12:10 Tirnava Tirnava Sat
Tirnava
12:15 Tirnava Copsa Mica Copsa Mica Copsa Mica Tapu Sorostin
12:20 Brateiu Atel Sarosu pe Tarnave Biertan Richis
BMT Trans Construct SRL Richis
12:30 Test Ernea
12:45 Giacas
Test Copsa Mare
13:00 Blajel Velt
Test Malincrav
13:15 Darlos Curciu
13:30 Valea Lunga Paucea
Tirnava Copsa Mica Valea Viilor Motis
Tirnava Tirnava Sat
Tirnava
13:45 Sibiu
Test Prod
14:10 Darlos Curciu
Tirnava Tirnava Sat
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
Blajel Bazna Boian
Alma
14:15 BMT Trans Construct SRL Richis
14:20 Brateiu Atel Sarosu pe Tarnave Biertan Richis
Tirnava Copsa Mica Copsa Mica Copsa Mica Tapu Sorostin
14:30 Nemsa
Tirnava Copsa Mica Valea Viilor Motis
14:35 Copsa Mica
14:50 Sibiu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea
Balint Trans Tarnaveni Targu Mures
15:10 Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
15:30 Coda Trans SRL Agnita
15:40 Tirnava Copsa Mica Valea Viilor Motis
Tirnava Tirnava Sat
Tirnava
15:45 Brateiu Atel Sarosu pe Tarnave Biertan Richis
Darlos Curciu
Valea Lunga Paucea
Giacas
15:50 BMT Trans Construct SRL Richis
16:00 Tirnava Copsa Mica Copsa Mica Copsa Mica Tapu Sorostin
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
Blajel Bazna Boian
Test Noul Sasesc
16:10 Sibiu
16:15 Alma
16:20 Tarnaveni Iernut Targu Mures
Blajel Velt
16:30 Nemsa
Test Dupus
16:45 Test Buzd
Copsa Mica
17:15 Darlos Curciu
17:30 Cluj Napoca
17:50 Copsa Mica
18:00 Tirnava Copsa Mica Valea Viilor Motis
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai
Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt am Main Koln Kreisfreie Stadt Aachen Liege Bruxelles Antwerp Gent Brugge Eindhoven Utrecht Breda Amsterdam Rotterdam Calais Dover Maidstone Londra Manchester Oxford Coventry Birmingham Northampton Manchester Liverpool
Viena Linz Graz Passau Nurnberg Wurzburg Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
18:45 Tirnava Tirnava Sat
Tirnava
18:50 Nemsa
19:20 Brateiu Atel Sarosu pe Tarnave Biertan Richis
BMT Trans Construct SRL Richis
19:30 Blajel Velt
Darlos Curciu
Blajel Bazna Boian
Giacas
20:00 Tarnaveni Targu Mures
22:55 Tirnaveni Iernut Targu Mures
23:20 Brateiu Atel Sarosu pe Tarnave Biertan Richis
Darlos Curciu
Valea Lunga Paucea
Tirnava Tirnava Sat
Giacas
BMT Trans Construct SRL Richis
Tirnava
23:30 Blajel Bazna Boian
Sosiri
De la Ora
Tirnava 00:20
Manchester Regensburg Rotterdam Liverpool Viena Londra Calais Amsterdam Liege Utrecht Nurnberg Eindhoven Passau Antwerp Brugge Wurzburg Gent Oxford Dover Kreisfreie Stadt Aachen Coventry Bruxelles Koln Northampton Frankfurt am Main Linz 01:30
Linz Graz Malmo Passau Helsingborg Nurnberg Angelholm Wurzburg Halmstad Hannover Goteborg Hamburg Oslo Kolding Odense Copenhagen Viena
Copsa Mica 02:00
Alma 05:50
Test Dupus 05:55
Giacas 06:00
BMT Trans Construct SRL Richis 06:05
Paucea Valea Lunga 06:15
Nemsa 06:20
Blajel Boian Bazna 06:25
Tirnava Motis Copsa Mica Valea Viilor
Tirnava Sat Tirnava
Blajel Bazna Bazna Bazna Bai 06:30
Blajel Velt
Brateiu Sarosu pe Tarnave Richis Atel Biertan
Darlos Curciu
Tirnava 06:35
Sorostin Copsa Mica Copsa Mica Tirnava Tapu Copsa Mica 06:40
Blajel
Test Buzd 06:45
Brateiu Sarosu pe Tarnave Richis Atel Biertan 07:10
Nemsa 07:20
Alma
BMT Trans Construct SRL Richis 07:25
Tirnava Sat Tirnava 07:35
Bazna Bazna Bai Blajel Bazna 07:40
Tirnava
Darlos Curciu 07:45
Test Noul Sasesc 07:50
Sibiu 08:00
Test Prod 08:10
Copsa Mica
Tirnava Motis Copsa Mica Valea Viilor 08:15
Coda Trans SRL Agnita 08:21
Valea Lunga Paucea 08:30
Giacas
Bazna Bai Blajel Bazna Bazna 08:50
Velt Blajel
Boian Bazna Blajel 08:55
Cluj Napoca 08:56
Curciu Darlos 09:00
Test Ernea
Test Copsa Mare 09:15
Targu Mures Iernut Tarnaveni 09:20
Copsa Mica 09:25
Brateiu Sarosu pe Tarnave Richis Atel Biertan 09:30
BMT Trans Construct SRL Richis
Targu Mures Tarnaveni Iernut 09:45
Sibiu Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi 09:50
Copsa Mica Sorostin Copsa Mica Copsa Mica Tirnava Tapu 09:55
Tirnava Sat Tirnava 10:15
Tirnava 10:30
Test Malincrav 10:50
Bazna Blajel Boian 11:15
Balint Trans Targu Mures Tarnaveni 11:45
Curciu Darlos 12:00
Tirnava Sat Tirnava 12:45
Tirnava 13:00
Targu Mures Tarnaveni 13:45
Boian Bazna Blajel 13:50
Giacas
Copsa Mica 14:00
Tirnava Tirnava Sat 14:15
Atel Biertan Brateiu Sarosu pe Tarnave Richis 14:20
Velt Blajel 14:25
Paucea Valea Lunga 14:30
BMT Trans Construct SRL Richis
Test Buzd
Tirnava
Curciu Darlos 14:40
Valea Viilor Tirnava Motis Copsa Mica
Test Ernea 14:45
Tirnava Sat Tirnava 14:50
Targu Mures Tarnaveni Iernut
Balint Trans Craiova Ganeasa Dragasani Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti
Copsa Mica Sorostin Copsa Mica Copsa Mica Tirnava Tapu 14:55
Bazna Bai Blajel Bazna Bazna 15:30
Nemsa
Metis 15:33
Blajel Boian Bazna 15:35
BMT Trans Construct SRL Richis 15:45
Copsa Mica
Targu Mures Iernut Tarnaveni 16:10
Tirnava Tirnava Sat 16:15
Sibiu 16:20
Bazna Bai Blajel Bazna Bazna
Richis Atel Biertan Brateiu Sarosu pe Tarnave
Copsa Mica Valea Viilor Tirnava Motis
Tirnava 16:30
Paucea Valea Lunga 16:45
Copsa Mica Sorostin Copsa Mica Copsa Mica Tirnava Tapu 16:50
Copsa Mica Valea Viilor Tirnava Motis
Curciu Darlos 16:55
Alma 17:15
Nemsa 17:30
Brasov
Bazna Bai Blajel Bazna Bazna 17:40
Copsa Mica 17:45
Blajel Velt 17:50
Atel Biertan Brateiu Sarosu pe Tarnave Richis 18:15
BMT Trans Construct SRL Richis
Curciu Darlos 18:30
Blajel Boian Bazna 18:55
Test Sibiu 19:00
Bazna Bazna Bai Blajel Bazna 19:20
Tirnava Sat Tirnava 19:25
Tirnava 19:30
Sibiu 20:00
Copsa Mica
Blajel Velt 21:10
Giacas 22:00
Blajel Boian Bazna 22:10
Curciu Darlos 22:15
Atel Biertan Brateiu Sarosu pe Tarnave Richis 22:30
BMT Trans Construct SRL Richis
Ramnicu Valcea Sibiu 22:55