Română

Terminal PLECARI / DEPARTURES Aeroport Henri Coand

Plecări
Ora Către
00:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
00:45 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
02:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
03:45 Bucuresti
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
PEGASUS BG Ruse
PEGASUS BG Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
04:30 Bucuresti
06:00 Bucuresti
Bucuresti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
07:00 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
09:00 Bucuresti
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
09:45 PEGASUS BG Ruse
10:00 Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
10:30 Bucuresti
10:41 Chisinau
11:15 Bucuresti
12:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
12:30 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
12:45 PEGASUS BG Ruse
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Chisinau
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
14:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
15:00 Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
15:30 PEGASUS BG Ruse
Bucuresti
PEGASUS BG Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
16:30 Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:40 Chisinau
17:45 Bucuresti
17:55 Bucuresti
18:00 Bucuresti
18:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
19:00 Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:15 Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
19:30 Pascani
Dorohoi Darabani
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:45 PEGASUS BG Ruse
21:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
21:45 Bucuresti
22:30 Buzau Focsani Tecuci
23:15 Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Comarnic Ghimbav Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal 00:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 00:30
Bucuresti 00:35
Bucuresti 00:45
Bucuresti 01:00
Chisinau 01:25
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila 01:30
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 01:45
Buzau Galati Braila
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari 02:00
Rovinari Targu Jiu Bals Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi 03:10
Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Filiasi Craiova Bals
Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Poiana Brasov Codlea 03:40
Slatina (Olt) Bals Craiova Pitesti 03:45
Bacau Iasi Focsani Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau 04:00
Barlad Focsani Tecuci Vaslui Ramnicu Sarat
Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta Costinesti
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Radauti Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Siret
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
PEGASUS BG Ruse
Braila Buzau Galati
PEGASUS BG Shumen Razgrad Varna
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari 04:15
Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca Ploiesti Sinaia Predeal Brasov 04:30
Mangalia Constanta 05:00
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Chisinau 05:05
Braila Galati Ianca Buzau Galati Braila Braila 05:30
Constanta Mangalia 05:45
Calimanesti Pitesti Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu 06:00
Bucuresti 06:15
Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci Vaslui 06:30
Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare
Galati Braila Buzau
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau 07:00
Bucuresti
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 08:00
Faurei Galati Braila Ianca Buzau
Buzau Galati Braila
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia 08:15
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca 08:30
Mangalia Constanta 08:45
Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Comarnic Ghimbav Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal 09:00
PEGASUS BG Ruse
Bucuresti
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 09:30
Buzau Faurei Galati Braila Ianca
Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda
Buzau Galati Braila
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta Costinesti 10:00
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Bucuresti
Constanta Mangalia 10:15
Ghimbav Comarnic Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe 10:30
Bals Craiova Pitesti Slatina (Olt)
Iasi Focsani Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau Bacau 11:00
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Sibiu Calimanesti Pitesti Caciulata Ramnicu Valcea 11:15
Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Comarnic Ghimbav Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian 11:30
Mangalia Constanta
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
PEGASUS BG Ruse 12:00
Mangalia Constanta
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 12:30
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Bucuresti
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru 13:00
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Pascani 13:30
Braila Ianca Buzau Faurei Galati 14:00
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Darabani Dorohoi
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia 14:15
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 14:30
Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni Sinaia Sinpetru
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau
Buzau Galati Braila
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta Costinesti 15:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
PEGASUS BG Ruse 15:15
PEGASUS BG Razgrad Varna Shumen
Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Filiasi Craiova Bals 15:20
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari 15:30
Cristesti Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Urziceni
Constanta Mangalia 15:45
Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti Medgidia
Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Busteni Stupini Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Comarnic Ghimbav Poiana Brasov Codlea 16:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau 16:30
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Stupini Busteni 17:00
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 17:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Rovinari Targu Jiu Bals Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi
Calimanesti Pitesti Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu 17:45
Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret Radauti 17:55
Bucuresti 18:00
Constanta Mangalia 18:15
Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga Busteni Stupini Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Comarnic Ghimbav 19:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Bucuresti 19:15
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 19:30
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Buzau Galati Braila
Mangalia Constanta
Bucuresti
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 20:00
Chisinau
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Bucuresti 20:15
PEGASUS BG Ruse
Constanta Mangalia
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
Stupini Busteni Sinaia Sinpetru Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Poiana Brasov Codlea Brasov Cristian Zarnesti Predeal Harman Azuga 21:00
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila
Bucuresti 21:35
Slatina (Olt) Bals Craiova Strehaia Pitesti Drobeta Turnu Severin Filiasi 21:45
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 22:00
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari 23:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Braila Buzau Galati
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia
Bucuresti 23:05
Calimanesti Pitesti Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu 23:15