Română

Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport

Ilfov, Romania

Stațiile și autogările din Otopeni Aeroport

  • Terminal PLECARI / DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

  • Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

  • Aeroport Otopeni, Henri Coanda - Parcare Sosiri

  • Aeroport Otopeni, Henri Coanda - Parcare plecari

    Aeroport Otopeni, Henri Coanda - Parcare plecari
  • Statie DN1 Aeroport Otopeni (Henri Coanda)

  • Aeroportul Otopeni - Birou Informatii Sosiri

  • Parcare microbuze P5

  • Statie Peco

  • Halta P.O. Aeroport

Plecări din Otopeni Aeroport
Ora Către
00:00 Leuseni Chisinau
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
00:05 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
00:15 Bucuresti
00:30 Bucuresti
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
Slobozia Braila Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
01:15 Panciu Panciu Buzau Adjud Ramnicu Sarat Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Braila Galati
Constanta Mangalia
01:30 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Bucuresti Bucuresti
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Predeal Predeal Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Ludus Ludus Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca
02:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
02:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
Chisinau
03:00 Ploiesti Sinaia Predeal Brasov
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
03:30 Buzau Panciu Panciu Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Braila Galati
Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Predeal Predeal Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Ludus Ludus Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca
03:45 Braila
Galati
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Otopeni Aeroport Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ruse
Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
04:30 Slatina (Olt) Bals Craiova
Bucuresti
Bucuresti
05:00 Bucuresti
Bucuresti
05:15 Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti
05:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Slobozia Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Bucuresti
05:45 Slobozia Braila Galati
06:00 Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Urziceni Urziceni Buzau Buzau Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Focsani Focsani Adjud Adjud Bacau Bacau Roman Roman Iasi Iasi
Bucuresti Bucuresti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
06:20 Braila
Galati
06:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
06:45 Braila Galati
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov
07:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Predeal Predeal Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Ludus Ludus Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Calimanesti Calimanesti Caciulata Caciulata Sibiu Sibiu
Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Predeal Predeal Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Ludus Ludus Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca
Urziceni Urziceni Urziceni Buzau Buzau Buzau Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Focsani Focsani Focsani Adjud Adjud Adjud Bacau Bacau Bacau Roman Roman Roman Iasi Iasi Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
07:15 Bucuresti
07:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Slobozia Slobozia Braila Braila Galati Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Ploiesti Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Sinaia Predeal Predeal Predeal Brasov Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Iernut Ludus Ludus Ludus Turda Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca Cluj Napoca
07:40 Braila
Galati
08:00 Bucuresti
08:40 Braila
Galati
Chisinau
09:00 Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Bucuresti
Bucuresti
09:15 Bucuresti
09:30 Chisinau
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Bucuresti
09:45 Ruse
10:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
10:15 Bucuresti
10:30 Buzau Panciu Panciu Adjud Adjud Ramnicu Sarat Focsani Onesti Onesti Tecuci Barlad Vaslui
Leuseni Chisinau
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Braila
Galati
Braila Galati
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Sibiu Sibiu
Slobozia Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
11:00 Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
11:30 Braila
Galati
Chisinau
Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Pitesti Pitesti Pitesti Slatina (Olt) Slatina (Olt) Slatina (Olt) Bals Bals Bals Craiova Craiova Craiova Strehaia Strehaia Strehaia Drobeta Turnu Severin Drobeta Turnu Severin Drobeta Turnu Severin
Bucuresti
11:45 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
12:00 Buzau Panciu Ramnicu Sarat Adjud Focsani Onesti Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Braila Galati
Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
12:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Slobozia Slobozia Braila Braila Galati Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
12:40 Braila
12:45 Ruse
12:50 Galati
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Chisinau
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Bucuresti
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Panciu Panciu Adjud Adjud Ramnicu Sarat Focsani Onesti Onesti Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Braila
Galati
Braila Galati
Slatina (Olt) Bals Craiova
Bucuresti
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Bucuresti
Slobozia Braila Galati
Urziceni Urziceni Buzau Buzau Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Focsani Focsani Adjud Adjud Bacau Bacau Roman Roman Iasi Iasi
Lefkada Parga Corfu Bucuresti Bucuresti
Bucuresti Bucuresti Bucuresti
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
13:45 Bucuresti
Bucuresti
14:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Kusadasi Bucuresti
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia Vama Veche
Constanta Mangalia
14:20 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
14:25 Braila
14:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
15:00 Panciu Panciu Buzau Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Otopeni Aeroport Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Braila Galati
Bucuresti
15:10 Piatra Neamt
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Chisinau
Ruse
Bucuresti
Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Slobozia Braila Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
15:40 Braila
Galati
16:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Bucuresti Bucuresti
16:30 Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Radauti Siret
Bucuresti
Bucuresti
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia Vama Veche
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
16:40 Bucuresti
17:00 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Panciu Panciu Adjud Ramnicu Sarat Adjud Onesti Focsani Onesti Tecuci Barlad Vaslui
Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Braila
Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Braila Galati
Bucuresti
Bucuresti Bucuresti
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
17:20 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
17:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:40 Chisinau
17:45 Bucuresti
18:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Bucuresti
Otopeni Aeroport Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
18:15 Braila
Galati
18:20 Chisinau
18:30 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
Bucuresti
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Bucuresti
19:15 Panciu Panciu Buzau Adjud Ramnicu Sarat Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Braila Galati
19:30 Pascani
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Braila
Galati
Dorohoi Darabani
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Bucuresti
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Leuseni Leuseni Chisinau Chisinau
20:30 Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Salonic Paralia Katerini Halkidiki Olympic Beach Bucuresti
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Constanta Mangalia
20:45 Ruse
Brasov
21:00 Otopeni Aeroport Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Bucuresti Bucuresti
Bucuresti Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
21:15 Slobozia Braila Galati
Bucuresti
21:20 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:30 Panciu Panciu Buzau Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
Braila Galati
Bucuresti Bucuresti
Bucuresti Bucuresti
Bucuresti Bucuresti
Bucuresti Bucuresti
Salonic Paralia Katerini Paralia Katerini Paralia Katerini Olympic Beach Olympic Beach Olympic Beach Halkidiki Bucuresti Bucuresti
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Slatina (Olt) Bals Craiova
Slobozia Braila Galati
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Urziceni Urziceni Urziceni Buzau Buzau Buzau Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Focsani Focsani Focsani Adjud Adjud Adjud Bacau Bacau Bacau Roman Roman Roman Iasi Iasi Iasi
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Strehaia Drobeta Turnu Severin
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu Deva Hunedoara
Ploiesti Ploiesti Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Sinaia Sinaia Predeal Predeal Predeal Predeal Brasov Brasov Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Iernut Iernut Ludus Ludus Ludus Ludus Turda Turda Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca Cluj Napoca Cluj Napoca
Urziceni Urziceni Buzau Buzau Ramnicu Sarat Ramnicu Sarat Focsani Focsani Adjud Adjud Bacau Bacau Roman Roman Iasi Iasi
22:15 Bucuresti
22:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia
22:45 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Bucuresti
23:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Calimanesti Calimanesti Caciulata Caciulata Sibiu Sibiu Deva Deva Hunedoara Hunedoara
23:15 Panciu Panciu Buzau Adjud Ramnicu Sarat Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Braila Galati
Bucuresti
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
23:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov Ghimbav Cristian Codlea Stupini Sinpetru Harman Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Slatina (Olt) Bals Craiova
Pitesti Ramnicu Valcea Sibiu
Bucuresti Bucuresti Bucuresti
Bucuresti
23:50 Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
23:59 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Mai multe despre Otopeni Aeroport
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Ilfov