Română

Mersul autobuzelor Otopeni Aeroport

Ilfov, Romania

Stațiile și autogările din Otopeni Aeroport

  • Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

  • Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

    La nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior.
  • Aeroportul Otopeni - Birou Informatii Sosiri

  • Statie DN1 Aeroport Otopeni (Henri Coanda)

  • Statie RATB DN1

    Calea Bucureștilor, Otopeni 075100, România
  • Statie Peco

  • Parcare microbuze P5

  • Halta P.O. Aeroport

Plecări din Otopeni Aeroport
Ora Către
00:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
00:05 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
00:45 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
01:15 Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
01:30 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
02:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
02:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
Chisinau
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
03:30 Panciu Panciu Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Braila Galati
03:45 Bucuresti
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
PEGASUS BG Ruse
Bucuresti
PEGASUS BG Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
04:30 Bucuresti
05:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
06:00 Bucuresti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
07:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
07:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
08:40 Chisinau
09:00 Bucuresti
09:30 Chisinau
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
09:45 PEGASUS BG Ruse
10:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
10:30 Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Braila Galati
10:40 Chisinau
10:41 Chisinau
11:00 Bucuresti
11:30 Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Chisinau
12:00 Panciu Panciu Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Braila Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
12:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
12:45 PEGASUS BG Ruse
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Chisinau
13:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Braila Galati
Chisinau
14:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Constanta Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
14:20 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
14:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
15:00 Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
15:10 Piatra Neamt
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Chisinau
PEGASUS BG Ruse
Bucuresti
PEGASUS BG Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
16:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
16:20 Chisinau
16:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
Constanta Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
16:40 Bucuresti
17:00 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Braila Galati
17:20 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
17:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:40 Chisinau
17:55 Bucuresti
18:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Bucuresti
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
18:20 Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Chisinau
18:30 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Constanta Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Bucuresti
19:15 Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
19:30 Pascani
Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Dorohoi Darabani
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Bucuresti
20:15 Bucuresti
20:30 Constanta Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Mangalia
20:45 PEGASUS BG Ruse
21:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Chisinau
21:20 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
21:30 Panciu Panciu Adjud Ramnicu Sarat Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Faurei Ianca Braila Galati
Buzau Braila Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
22:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia
23:00 Buzau Faurei Ianca Braila Galati
23:15 Panciu Panciu Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Braila Galati
Bucuresti
23:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Mai multe despre Otopeni Aeroport
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
http://www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Ilfov