Fany Mangalia Constanța Cernavodă Fetești Drajna Nouă București Ploiești Comarnic Sinaia Bușteni Azuga | 00:00 |
---|
București | 00:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 00:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 01:00 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 01:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Otopeni Aeroport | 01:50 |
---|
Otopeni Aeroport | 02:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 02:32 |
---|
Fany Cluj Napoca Turda Câmpia Turzii Luduș Iernut Târgu-Mureș Sighișoara Brașov | 02:55 |
---|
Otopeni Aeroport | 03:00 |
---|
Otopeni Aeroport | 03:20 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 03:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Otopeni Aeroport | 04:00 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 04:32 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport | 04:40 |
---|
Otopeni Aeroport | 04:50 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 05:00 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 05:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Olimpia Travel Borș | 05:30 |
---|
Olimpia Travel Liverpool Manchester Stoke on Trent Birmingham Coventry Northampton Milton Keynes Luton Londra Maidstone Dover Ostende Gent Bruxelles Liège Bonn Frankfurt Nürnberg Passau Wels Viena |
Otopeni Aeroport |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 05:32 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 05:40 |
---|
Uranopoli (Sfântul Munte Athos) Salonic |
Otopeni Aeroport | 06:15 |
---|
Brașov | 06:20 |
---|
Transbus Codreanu Brașov | 06:33 |
---|
Otopeni Aeroport | 06:50 |
---|
Cord Sinaia | 06:57 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 07:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Otopeni Aeroport | 07:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 07:32 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 07:40 |
---|
București | 07:50 |
---|
Cord Sinaia | 07:52 |
---|
Otopeni Aeroport | 08:30 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga | 08:32 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Pucioasa Fieni Moroeni Sinaia Bușteni Azuga | 08:35 |
---|
Otopeni Aeroport | 08:50 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 08:52 |
---|
Cord Sinaia | 08:57 |
---|
București | 09:20 |
---|
Pefki Loutra Edipsou Glífa Skíathos Volos Salonic |
Lefkada Préveza Vráchos Ammoudiá Párga Sívota Igoumenítsa Ioánnina Salonic |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 09:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Transbus Codreanu Azuga | 09:29 |
---|
Sempre Dritto Tour Torino Paceco Moncalieri Marausa Alba Marsala Casale Monferrato Strasatti San Germano Vercellese Mazara del Vallo Avellino Menfi Moncalvo Asti Mercogliano Sciacca Baiano Alessandria Trapani Caltabellotta Alcamo Ribera Voghera Castellammare del Golfo Castelvetrano Monteforte Irpino Pavia Campobello di Mazara Stradella Nola Partinico Palermo Santa Ninfa Marigliano Castel San Giovanni Cefalù Torre del Greco Piacenza Salemi Partanna Scafati Caorso Tusa Cremona Santo Stefano di Camastra Nocera Superiore Sant'Agata di Militello Baronissi Minerbe Fisciano Ghedi Rocca di Capri Leone Chivasso Brolo Solofra Falcone Santhià Patti Spasu Biandrate Barcellona-Pozzo di Gotto Sala Novara Milazzo Arluno San Michele di Serino Messina Atripalda Pero Acerno Reggio di Calabria Milano Monza Montecorvino Rovella Villa San Giovanni Rosarno Trezzo sull'Adda Controne Lamezia Terme Dalmine Falerna Bergamo Agropoli Cosenza Rovato Capaccio Lauria Inferiore Ospitaletto Bellizzi Irpino Lagonegro Brescia Villa Nuova Sala Consilina Polla Peschiera Contursi Sommacampagna Campania Eboli San Bonifacio Vicenza Battipaglia Grisignano di Zocco Pontecagnano Salerno Montoro Napoli Mercato San Severino Nola Casino Ceprano Frosinone Roma Orte Orvieto Arezzo Firenze Prato Bologna Ferrara Latisana Verona Padova Veneția Portogruaro Pordenone Trieste Plezzo di Tarvisio Mestre Udine Gonàrs Villach Pince | 09:30 |
---|
Sempre Dritto Tour Brașov |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 09:32 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga | 09:37 |
---|
Grup Atyc Onești Oituz Poiana Sărată Brețcu Lemnia Târgu Secuiesc Cernat Ozun Hărman Brașov Timișu de Jos | 09:50 |
---|
Otopeni Aeroport | 10:00 |
---|
BEPS TRAVEL Yverdon-les-Bains Martigny-Combe Konstanz Geneva Chur La Chaux-de-Fonds Sion Lausanne Singen Visp Montreux Tuttlingen Delémont Villingen-Schwenningen Solothurn Fribourg Brig Basel Berna Thun Rottweil Lucerne Balingen Oftringen Neuchâtel Reutlingen Aarau Biel Zug Baden Zürich Tübingen Winterthur Stuttgart Göppingen Wil Sankt Gallen Ulm Dornbirn Günzburg Augsburg Lindau Wangen im Allgäu Ravensburg Biberach an der Riß Memmingen München Wels Linz Sankt Pölten Viena Győr | 10:30 |
---|
BEPS TRAVEL Bergen Aalborg Lillehammer Hamar Haugesund Støvring Hadsund Stavanger Mandal Hobro Randers Søgne Viborg Lillesand Grimstad Århus Skanderborg Arendal Tvedestrand Silkeborg Ikast Porsgrunn Larvik Holstebro Herning Sandefjord Brande Tønsberg Drammen Horsens Vejle Oslo Moss Fredrikstad Sarpsborg Strömstad Uddevalla Göteborg Halmstad Helsingborg Malmö Copenhagen Køge Slagelse Odense Fredericia Kolding Haderslev Åbenrå Søndenbro Flensburg Schleswig Rendsburg Kiel Neumünster Hamburg Rostock Berlin Leipzig Dresda Ústí nad Labem Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr |
BEPS TRAVEL Budapesta |
BEPS TRAVEL Glasgow Aberdeen Londra Maidstone Dumfries Stonehaven Dundee Canterbury Carlisle Perth Dover Penrith Calais Dunblane Kendal Lancaster Dunkerque Stirling Blackpool Lille Falkirk Preston Dunfermline Kortrijk Tournai Kirkcaldy Blackburn Mons Wigan Livingston Liverpool Charleroi Edinburgh Warrington Namur Newcastle upon Tyne Sunderland Manchester Liège Aachen Crewe Durham Düren Stoke on Trent Middlesbrough Telford Darlington Koln Wolverhampton York Olpe Kingston upon Hull Siegen Birmingham Leeds Worcester Dillenburg Giesen Hereford Bradford Bad Hersfeld Doncaster Cheltenham Sheffield Eisenach Swindon Erfurt Chesterfield Mansfield Oxford Jena Nottingham Reading Gera Zwickau Derby Chemnitz Loughborough Chomutov Leicester Praga Coventry Northampton Humpolec Kettering Jihlava Brno Peterborough Malacky Cambridge Bratislava Bedford Milton Keynes Győr Luton |
BEPS TRAVEL Shannon Belfast Limerick Lisburn Antrim Nenagh Maghera Roscrea Cookstown Dungannon Portlaoise Portadown Kildare Newry Newbridge Dundalk Drogheda Swords Dublin Naas Carlow Kilkenny Waterford Wexford Cherbourg Valognes Bayeux Caen Falaise Argentan Sées Dreux Paris Château-Thierry Reims Châlons-en-champagne Verdun-sur-Meuse Metz Luxembourg Saarlouis Saarbrücken Homburg Kaiserslautern Mannheim Heidelberg Sinsheim Heilbronn Crailsheim Ansbach Nürnberg Amberg Plzeň Praga Humpolec Jihlava Brno Malacky Bratislava Győr |
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 10:37 |
---|
Cord Sinaia | 10:57 |
---|
Transbus Codreanu Azuga | 11:14 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 11:19 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 11:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 11:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 11:50 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 12:00 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 12:22 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 12:29 |
---|
București | 12:30 |
---|
Kușadası İzmir Ayvalık Çanakkale |
Transbus Codreanu Azuga | 13:14 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 13:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Otopeni Aeroport | 13:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 13:32 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 13:37 |
---|
Cord Sinaia | 13:57 |
---|
Otopeni Aeroport | 14:00 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Pucioasa Fieni Moroeni Sinaia Bușteni Azuga | 14:05 |
---|
Morningstar Tour Otopeni Aeroport | 14:10 |
---|
Otopeni Aeroport | 14:20 |
---|
Transbus Codreanu Constanța Slobozia Sinaia | 14:23 |
---|
București | 14:30 |
---|
Marmaris Bodrum Milas Didim İzmir Ayvalık Çanakkale |
Morningstar Tour Otopeni Aeroport | 14:40 |
---|
Cord Sinaia | 14:52 |
---|
Otopeni Aeroport | 15:00 |
---|
Transbus Codreanu Azuga | 15:14 |
---|
Grup Atyc Brașov | 15:15 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 15:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 15:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 15:50 |
---|
Cord Sinaia | 15:57 |
---|
Otopeni Aeroport | 16:00 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga | 16:12 |
---|
Grup Atyc Târgoviște Aninoasa Doicești Lăculețe Pucioasa Moțăeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietroșița Moroeni Glod Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga | 16:25 |
---|
Otopeni Aeroport | 16:30 |
---|
Transbus Codreanu Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 16:52 |
---|
Cord Sinaia |
București | 17:00 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 17:20 |
---|
Otopeni Aeroport |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 17:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Transbus Codreanu Azuga | 17:29 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 17:32 |
---|
Astra Trans Carpatic București Ploiești Câmpina Sinaia Bușteni Azuga |
Cord Sinaia | 17:57 |
---|
Otopeni Aeroport | 18:00 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 18:09 |
---|
Constanța Mihail Kogălniceanu Crucea Hârșova Giurgeni Țăndărei Slobozia Perieți Andrășești Ciochina Căzănești Munteni Buzău Malu Ion Roată Alexeni Manasia Urziceni Albești-Paleologu Ploiești Blejoi Florești Câmpina Comarnic Sinaia Bușteni | 18:10 |
---|
Otopeni Aeroport | 18:30 |
---|
Grup Atyc Brașov | 18:45 |
---|
Astra Trans Carpatic Brașov | 19:19 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 19:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Otopeni Aeroport | 19:30 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 19:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 19:50 |
---|
Otopeni Aeroport | 20:30 |
---|
Otopeni Aeroport | 21:20 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 21:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 21:32 |
---|
Otopeni Aeroport | 22:00 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 22:50 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Poiana țapului Bușteni Azuga | 23:02 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Vlădeni Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus | 23:28 |
---|
Făgăraș Mândra Șercaia Vad Perșani Șinca Veche Vlădeni |
Otopeni Aeroport | 23:30 |
---|
Otopeni Aeroport |
Otopeni Aeroport | 23:50 |