Română

Autogara Dacos

B-dul Nicolae Balcescu nr.38, Ramnicu Valcea, Romania
Tel: +4-0250-747.411
Mobil: +4-0744-551.906
Fax: +4-0350-405.995
Web: www.dacos.com.ro

Plecări
Ora Către
02:00 Matdan Transport Pitesti Bucuresti Constanta Eforie Nord Mangalia
04:30 DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Matdan Transport Galicea
DACOS Pitesti Bucuresti
04:35 Calimanesti Caciulata Sibiu
05:30 Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
DACOS Pitesti Bucuresti
05:45 Matdan Transport Dragasani
06:00 Matdan Transport Galicea
06:10 Matdan Transport Dragasani
06:30 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
06:55 Matdan Transport Brezoi Sibiu
07:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
Stoenesti
Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Giessen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Sibiu
Raureni Dobriceni
07:02 Matdan Transport Galicea
07:30 DACOS Dragasani Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova Baile Herculane Caransebes Lugoj Timisoara
Matdan Transport Cernisoara
Matdan Transport Glavile
07:40 Matdan Transport Dragasani
08:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
08:15 Matdan Transport Dragasani
08:30 Matdan Transport Dragasani
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Matdan Transport Galicea
08:45 Matdan Transport Dragasani
09:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Pitesti Bucuresti
Matdan Transport Galicea
09:15 Matdan Transport Dragasani
09:30 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
09:45 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Dragasani
10:00 Amal Tour Baile Govora
Matdan Transport Dragasani
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
10:15 DACOS Pitesti Bucuresti
10:20 Matdan Transport Dragasani
10:30 DACOS Dragasani Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin Orsova Baile Herculane Caransebes Lugoj Timisoara
Matdan Transport Galicea
10:43 Matdan Transport Dragasani
11:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
11:20 Matdan Transport Dragasani
11:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Cernisoara
Matdan Transport Galicea
11:40 Matdan Transport Dragasani
11:45 Amal Tour Pitesti Bucuresti
12:00 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Glavile
Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
12:03 DACOS Baile Olanesti
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
12:20 Matdan Transport Dragasani
12:30 Matdan Transport Galicea
12:40 Matdan Transport Dragasani
13:00 Amal Tour Baile Govora
Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
13:04 DACOS Pitesti Bucuresti
13:20 Matdan Transport Dragasani
13:30 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
13:40 Matdan Transport Dragasani
14:00 Matdan Transport Calimanesti Caciulata Cozia Brezoi Sibiu Sebes Orastie Simeria Deva
Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
14:20 Matdan Transport Dragasani
14:30 Matdan Transport Galicea
14:40 Matdan Transport Dragasani
15:00 Matdan Transport Dragasani
Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
Raureni Dobriceni
15:02 Matdan Transport Galicea
15:03 DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
15:15 DACOS Pitesti Bucuresti
Stoenesti
15:20 Matdan Transport Dragasani
15:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Silva Crisflor Barbatesti
15:40 Matdan Transport Dragasani
15:45 Amal Tour Pitesti Bucuresti
16:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Pitesti Bucuresti
Matdan Transport Galicea
Rocar Transport SRL Perisani
16:20 Matdan Transport Dragasani
16:30 Matdan Transport Galicea
16:40 Matdan Transport Dragasani
16:45 Amal Tour Pitesti Bucuresti
16:48 DACOS Baile Olanesti
17:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Matdan Transport Glavile
Matdan Transport Galicea
17:20 Matdan Transport Dragasani
17:30 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Glavile
Matdan Transport Galicea
Omega Group 84 Ltd. Bratislava Brno Praga
17:40 Matdan Transport Dragasani
18:00 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Cernisoara
Matdan Transport Galicea
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
18:03 DACOS Calimanesti
18:20 Matdan Transport Dragasani
18:30 Matdan Transport Galicea
18:40 Matdan Transport Dragasani
19:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Dragasani Bals Craiova
19:20 Matdan Transport Dragasani
19:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Matdan Transport Galicea
19:40 Matdan Transport Dragasani
19:45 Silva Crisflor Barbatesti
20:00 Matdan Transport Dragasani
DACOS Pitesti Bucuresti
20:13 Matdan Transport Dragasani Slatina (Olt)
Matdan Transport Dragasani Slatina (Olt)
20:16 Silva Crisflor Barbatesti
20:28 DACOS Calimanesti
20:30 Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Galicea
21:00 Amal Tour Baile Govora
Matdan Transport Dragasani
21:30 Matdan Transport Galicea
22:00 Matdan Transport Dragasani
22:30 Matdan Transport Galicea
23:00 Silva Crisflor Barbatesti
Matdan Transport Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Raureni Stolniceni Stuparei Tatarani Babeni Babeni Slavitesti Sirineasa Sirineasa Ciorasti Curtea Daesti Meieni Meieni Popesti Popesti
Stoenesti
Raureni Dobriceni
23:02 Matdan Transport Galicea
23:55 Bucuresti Cernavoda Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
Sosiri
De la Ora
Matdan Transport Mangalia Eforie Nord Pitesti Constanta Bucuresti 01:26
Omega Group 84 Ltd. Bratislava Brno Praga 03:20
Bucuresti Constanta Costinesti Eforie Sud Eforie Nord Cernavoda Mangalia 04:35
Matdan Transport Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti 05:30
Silva Crisflor Barbatesti 06:24
Stoenesti 06:30
Matdan Transport Glavile 06:32
Silva Crisflor Barbatesti 06:46
Matdan Transport Dragasani 06:50
Matdan Transport Slatina (Olt) Dragasani 06:55
Matdan Transport Cernisoara 07:02
Matdan Transport Dragasani 07:10
Matdan Transport Dragasani 07:20
Matdan Transport Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni 07:30
Matdan Transport Dragasani 07:35
Matdan Transport Dragasani 07:50
Silva Crisflor Barbatesti 08:01
Matdan Transport Dragasani 08:05
Matdan Transport Dragasani 08:20
DACOS Craiova Bals Dragasani 08:33
Matdan Transport Dragasani 08:35
Matdan Transport Dragasani 08:50
DACOS Baile Olanesti 09:00
Matdan Transport Dragasani 09:05
Rocar Transport SRL Perisani 09:15
Matdan Transport Dragasani 09:20
Matdan Transport Dragasani 09:40
Amal Tour Pitesti Bucuresti 10:00
Matdan Transport Dragasani
Matdan Transport Dragasani 10:20
Matdan Transport Dragasani 10:40
Matdan Transport Deva Simeria Sebes Alba Caciulata Sibiu Brezoi Cozia Orastie 10:53
Matdan Transport Dragasani 11:00
Matdan Transport Cernisoara 11:02
Matdan Transport Dragasani 11:20
Matdan Transport Dragasani 11:40
Amal Tour Baile Govora 11:45
Matdan Transport Dragasani 12:00
DACOS Bucuresti Pitesti 12:03
DACOS Pitesti Bucuresti
Matdan Transport Dragasani 12:20
Matdan Transport Dragasani 12:40
Silva Crisflor Barbatesti 12:46
Amal Tour Bucuresti Pitesti 13:00
Matdan Transport Dragasani
DACOS Sebes Calimanesti Aiud Sibiu Cluj Napoca Alba Iulia Talmaciu Turda
Matdan Transport Dragasani 13:20
Matdan Transport Dragasani 13:40
Matdan Transport Dragasani 14:00
Silva Crisflor Barbatesti 14:01
Matdan Transport Dragasani 14:20
Silva Crisflor Barbatesti 14:24
Stoenesti 14:35
Matdan Transport Dragasani 14:40
Matdan Transport Dragasani 15:00
Matdan Transport Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea Raureni
Sibiu
DACOS Bucuresti Pitesti 15:03
DACOS Bucuresti Pitesti
DACOS Baile Olanesti 15:15
Matdan Transport Dragasani 15:20
Matdan Transport Cernisoara 15:32
DACOS Bucuresti Pitesti 15:33
Matdan Transport Dragasani 15:40
Amal Tour Baile Govora 15:45
Matdan Transport Dragasani 16:00
DACOS Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda Talmaciu Sebes Sibiu Calimanesti
Matdan Transport Dragasani 16:20
Matdan Transport Glavile 16:27
Matdan Transport Dragasani 16:40
Amal Tour Baile Govora 16:45
DACOS Bucuresti Pitesti 16:48
DACOS Filiasi Caransebes Craiova Baile Herculane Bals Orsova Dragasani Drobeta Turnu Severin Lugoj Strehaia Timisoara 16:58
Matdan Transport Dragasani 17:00
Silva Crisflor Barbatesti 17:16
Matdan Transport Dragasani 17:20
Matdan Transport Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti Meieni Ramnicu Valcea 17:30
Matdan Transport Dragasani 17:40
Matdan Transport Dragasani 18:00
DACOS Bucuresti Pitesti 18:03
Matdan Transport Dragasani 18:20
Matdan Transport Dragasani 18:40
Silva Crisflor Barbatesti 18:46
Matdan Transport Dragasani 19:00
DACOS Aiud Sibiu Cluj Napoca Alba Iulia Talmaciu Turda Sebes Calimanesti
Matdan Transport Dragasani 19:20
Matdan Transport Dragasani 19:40
Matdan Transport Dragasani 20:00
DACOS Calimanesti Aiud Cluj Napoca Alba Iulia Turda Talmaciu Sebes Sibiu
Matdan Transport Brezoi Sibiu 20:13
Matdan Transport Sibiu Brezoi
Silva Crisflor Barbatesti 20:16
Matdan Transport Dragasani 20:20
DACOS Pitesti Bucuresti 20:28
Matdan Transport Dragasani 20:50
Amal Tour Bucuresti Pitesti 21:00
Matdan Transport Dragasani 21:20
DACOS Timisoara Filiasi Caransebes Craiova Baile Herculane Bals Orsova Dragasani Drobeta Turnu Severin Lugoj Strehaia 21:43
Matdan Transport Meieni Ramnicu Valcea Raureni Stuparei Babeni Slavitesti Sirineasa Curtea Meieni Popesti Popesti Ramnicu Valcea Stolniceni Tatarani Babeni Sirineasa Ciorasti Daesti 21:45
Matdan Transport Dragasani 21:50
DACOS Calimanesti Aiud Sibiu Cluj Napoca Alba Iulia Talmaciu Turda Sebes 22:00
Silva Crisflor Barbatesti 22:24
Stoenesti 22:35
DACOS Turda Sebes Calimanesti Aiud Sibiu Cluj Napoca Alba Iulia Talmaciu 23:30
Sibiu Calimanesti Caciulata 23:55