Autogara Voiajor

Targu Mures , Romania
Str. Gheorghe Doja nr.143, Targu Mures, Romania
Tel: +4-0265-237.774

Plecări
Ora Către
00:00 Valeni Targu Mures
Zau De Campie
Targu Mures
Viomob Impex Dimbu Dimbu
Balint Trans Craciunesti
04:00 Somostelnic
04:55 Chirileu
05:10 Recea Somostelnic
05:30 Cristesti Sat
Balint Trans Craciunesti
05:45 Band Madaras
Tar SA Tarnaveni
06:00 Band Zau De Campie Valea Larga
Zau De Campie
Viomob Impex Riciu
Somostelnic
06:15 Chirileu
06:20 Viomob Impex Dimbu
Viomob Impex Sarmasu
06:30 Turda Alba Iulia Deva Lugoj Timisoara
Cristesti Sat
Vidrasau
Tar SA Tarnaveni
Balint Trans Craciunesti
Balint Trans Ernei Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Baraolt Sfantu Gheorghe
06:45 Band Madaras
Targu Mures
07:00 Iernut Tarnaveni Medias Sibiu
Viomob Impex Cluj Napoca
Viomob Impex Craiesti
07:15 Balint Trans Balauseri Balauseri Sangeorgiu de Padure Sangeorgiu de Padure Sovata Sovata Bai Sovata Bai Praid Praid Corund Corund Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Vlahita Vlahita Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
07:20 Chirileu
07:30 Rastolita Toplita Grinties Targu Neamt Cristesti Iasi
Cristesti Sat
Vidrasau
07:40 Tar SA Tarnaveni
08:00 Iernut Tarnaveni Medias Sibiu Ramnicu Valcea
Transervice Budapesta
Viomob Impex Sarmasu
Chirileu
Balint Trans Craciunesti
08:30 Cristesti Sat
Vidrasau
Balint Trans Reghin Toplita Gheorgheni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Frumoasa Lunca de Sus Lunca De Jos Comanesti Targu Ocna Bacau
08:45 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
09:00 Balint Trans Balauseri Balauseri Sangeorgiu de Padure Sangeorgiu de Padure Sovata Sovata Bai Sovata Bai Praid Praid Corund Corund Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Vlahita Vlahita Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
09:30 Cristesti Sat
Somostelnic
Balint Trans Balauseri Sangeorgiu de Padure Sovata Bai Praid Corund Odorheiu Secuiesc Vlahita Miercurea Ciuc Cozmeni Casinu Nou Targu Secuiesc Covasna
Balint Trans Craciunesti
10:00 Viomob Impex Dimbu
Balint Trans Tarnaveni Medias Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Ganeasa Craiova
10:15 Tar SA Tarnaveni
10:30 Cristesti Sat
Balint Trans Ernei Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Baraolt Sfantu Gheorghe
11:00 Band Madaras
Viomob Impex Riciu
Balint Trans Craciunesti
11:10 Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Roman Iasi
11:19 Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
11:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Zau De Campie
Cristesti Sat
11:35 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Baile Felix
11:50 Tarnaveni Medias Sibiu
12:00 Zau De Campie
Viomob Impex Sarmasu
Chirileu
Somostelnic
Tar SA Tarnaveni
12:05 Ludus Turda Cluj Napoca Sincraiu Almasului Ruginoasa Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Sinta Marie Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Stana Zalau
12:10 Vidrasau
12:15 Band Zau De Campie Valea Larga
12:30 Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
Cristesti Sat
Balint Trans Craciunesti
12:44 Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
12:45 Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
Tar SA Tarnaveni
12:52 Iernut Turda Cluj Napoca
13:00 Iernut Tarnaveni Medias Sibiu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea
Viomob Impex Riciu
13:15 Reghin Toplita Borsec Tulghes Poiana Largului Targu Neamt Falticeni Suceava
13:20 Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Irakleion Khersonisos Malia Neapolis Agios Nikolaos Ierapetra Sitia
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Irakleion Rethymnon Chania
13:30 Viomob Impex Dimbu
Cristesti Sat
Balint Trans Ernei Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Baraolt Sfantu Gheorghe
13:32 Reghin Deda Toplita Sarmas Bicaz Chei Piatra Neamt
13:35 Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
13:45 Fanetrans Bistrita
14:00 Simdoria Trans Cluj Napoca
Iernut Tarnaveni Medias Sibiu
Viomob Impex Toplita
Viomob Impex Sarmasu
Tar SA Tarnaveni
Reghin Toplita Borsec Bai Tulghes Poiana Largului Targu Neamt
Balint Trans Craciunesti
14:10 Vidrasau
14:30 Turda Alba Iulia Deva Lugoj Timisoara
Band Madaras
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
Medias Cozia Caciulata Calimanesti Slatina
14:45 Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
15:00 Toplita Tulghes Grinties Petru Voda Pipirig Targu Neamt Cristesti Iasi
Viomob Impex Dimbu
Viomob Impex Riciu
Somostelnic
Tar SA Tarnaveni
15:15 Chirileu
Balint Trans Craciunesti Craciunesti
15:30 Cristesti Sat
Balint Trans Ernei Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Baraolt Sfantu Gheorghe
Tarnaveni Medias Blaj Alba Iulia Orastie Simeria Deva Hunedoara
15:45 Tar SA Tarnaveni
16:00 Vandor Trans Tours Gheorgheni
Vandor Trans Tours Gheorgheni
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia
Viomob Impex Craiesti
Vidrasau
16:20 Balint Trans Craciunesti
16:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Zau De Campie
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
16:45 Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
17:00 Viomob Impex Riciu
Chirileu
Tar SA Tarnaveni
17:10 Vidrasau
17:30 Band Band Madaras Madaras
Cristesti Sat
Grisignano di Zocco Partanna Pontecagnano Salemi Vicenza Bellizzi Irpino Santa Ninfa San Bonifacio Capaccio Campobello di Mazara Verona Agropoli Castelvetrano Sommacampagna Campania Ribera Peschiera Controne Villa Nuova Caltabellotta Contursi Montecorvino Rovella Brescia Sciacca Acerno Ospitaletto Menfi Rovato Mazara del Vallo Atripalda Strasatti Bergamo San Michele di Serino Dalmine Atripalda Marsala Sala Trezzo sull'Adda Marausa Monza Paceco Montoro Milano Solofra Pero Arluno Fisciano Mercato San Severino Novara Biandrate Baronissi Spasu Nocera Superiore Santhia Scafati Chivasso Ghedi Torre del Greco Minerbe Marigliano Monteforte Irpino Cremona Pince Caorso Udine Nola Baiano Piacenza Pordenone Mercogliano Castel San Giovanni Avellino Mestre Stradella Venetia Pavia Padova Voghera Alessandria Verona Asti Moncalvo Ferrara San Germano Vercellese Bologna Casale Monferrato Alba Prato Firenze Moncalieri Arezzo Torino Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
17:35 Partanna Pontecagnano Grisignano di Zocco Salemi Vicenza Bellizzi Irpino Santa Ninfa San Bonifacio Capaccio Campobello di Mazara Verona Agropoli Castelvetrano Sommacampagna Campania Ribera Peschiera Controne Villa Nuova Caltabellotta Contursi Brescia Sciacca Montecorvino Rovella Ospitaletto Menfi Acerno Atripalda Rovato Mazara del Vallo San Michele di Serino Strasatti Bergamo Dalmine Atripalda Marsala Sala Trezzo sull'Adda Marausa Monza Paceco Montoro Milano Solofra Pero Arluno Fisciano Mercato San Severino Novara Biandrate Baronissi Spasu Nocera Superiore Santhia Scafati Chivasso Torre del Greco Ghedi Marigliano Minerbe Cremona Pince Monteforte Irpino Caorso Nola Udine Piacenza Baiano Pordenone Mercogliano Castel San Giovanni Mestre Avellino Stradella Venetia Pavia Padova Voghera Alessandria Verona Asti Ferrara Moncalvo San Germano Vercellese Bologna Casale Monferrato Prato Alba Firenze Moncalieri Arezzo Torino Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Ungheni
17:40 Tar SA Tarnaveni
18:00 Balint Trans Craciunesti
18:30 Transervice Budapesta
Cristesti Sat
18:40 Tar SA Tarnaveni
19:00 Viomob Impex Dimbu
Somostelnic
19:10 Vidrasau
19:30 Iernut Chetani Hadareni Luncani Luna de Jos Turda Feleacu Cluj Napoca
Viomob Impex Craiesti
Cristesti Sat
20:00 Viomob Impex Sarmasu
Balint Trans Craciunesti
20:30 INTER TOURS Cluj Napoca Salonta Szeged Kiskunfelegyhaza Kecskemet
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
21:30 Cristesti Sat
22:30 Viomob Impex Sarmasu
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
Balint Trans Craciunesti
23:30 Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
23:40 Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Gent Ostende Calais Dover Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Deva
Arad
Sosiri
De la Ora
Targu Mures Targu Mures Valeni 00:00
Bahnea
Zau De Campie
Targu Mures
Viomob Impex Dimbu
Balint Trans Craciunesti
Sibiu Iernut Medias Tirnaveni Ramnicu Valcea 00:30
Transervice Budapesta
Ungheni 04:10
Pontecagnano Ferrara Sant'Agata di Militello Eboli Latisana Mercato San Severino Milazzo Nola Contursi Falerna Orte Castellammare del Golfo Portogruaro Bologna Santo Stefano di Camastra Campania Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Napoli Trieste Mestre Lamezia Terme Roma Alcamo Sala Consilina Venetia Prato Tusa Udine Patti Montoro Villach Rosarno Frosinone Trapani Lagonegro Verona Firenze Cefalu Pordenone Falcone Salerno Plezzo di Tarvisio Villa San Giovanni Ceprano Rocca di Capri Leone Lauria Inferiore Reggio di Calabria Arezzo Palermo Padova Brolo Battipaglia Gonars Mestre Messina Casino Polla Cosenza Orvieto Partinico 04:15
INTER TOURS Kecskemet Kiskunfelegyhaza Szeged Cluj Napoca 05:00
Band Madaras 05:25
Recea Somostelnic
Somostelnic
Balint Trans Craciunesti
Tar SA Tarnaveni 05:30
Viomob Impex Craiesti 05:50
Viomob Impex Sarmasu 06:00
Tar SA Tarnaveni
Chirileu 06:10
Niraj Prodcom Reghin 06:18
Viomob Impex Sarmasu 06:20
Cristesti Cristesti Sat 06:25
Cristesti Sat
Balint Trans Craciunesti
Bahnea 06:30
Viomob Impex Dimbu
Tar SA Tarnaveni
Recea Somostelnic 06:40
Targu Mures Targu Mures 06:45
Niraj Prodcom Reghin 06:48
Viomob Impex Craiesti 06:50
Valea Larga Band Zau De Campie 06:55
Tar SA Tarnaveni 07:00
Ungheni 07:10
Zau De Campie 07:15
Falerna Orte Castellammare del Golfo Portogruaro Mestre Bologna Santo Stefano di Camastra Campania Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Napoli Trieste Mestre Lamezia Terme Roma Alcamo Sala Consilina Venetia Prato Tusa Udine Patti Montoro Villach Rosarno Frosinone Trapani Lagonegro Verona Firenze Cefalu Pordenone Falcone Salerno Plezzo di Tarvisio Villa San Giovanni Ceprano Rocca di Capri Leone Lauria Inferiore Reggio di Calabria Arezzo Palermo Padova Brolo Battipaglia Gonars Messina Casino Polla Cosenza Orvieto Partinico Pontecagnano Ferrara Sant'Agata di Militello Eboli Latisana Mercato San Severino Milazzo Nola Contursi
Niraj Prodcom Reghin 07:18
Cristesti Cristesti Sat 07:25
Cristesti Sat
Somostelnic
Vidrasau
Balint Trans Craciunesti
Chirileu 07:30
Tar SA Tarnaveni
Bahnea 07:40
Niraj Prodcom Reghin 07:48
Viomob Impex Riciu 07:50
Tar SA Tarnaveni
Viomob Impex Dimbu 08:00
Band Madaras 08:10
Niraj Prodcom Reghin 08:18
Cristesti Sat Cristesti 08:25
Cristesti Sat
Vidrasau
Autotrans Calatori Filaret Ierapetra Sitia Irakleion Salonic Atena Khersonisos Malia Neapolis Agios Nikolaos
Autotrans Calatori Filaret Salonic Atena Rethymnon Chania
Targu Mures Targu Mures Valeni 08:45
Bucuresti Brasov Cernavoda Sighisoara Fetesti Ploiesti Drajna Noua Constanta Mangalia Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Targu Mures Targu Mures
Niraj Prodcom Reghin 08:48
Balint Trans Craciunesti 08:55
Chirileu 09:05
Bahnea 09:10
Tar SA Tarnaveni 09:15
Niraj Prodcom Reghin 09:18
Vandor Trans Tours Gheorgheni 09:19
Cristesti Sat Cristesti 09:25
Cristesti Sat
Viomob Impex Dimbu 09:30
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc 09:35
Chirileu
Zau De Campie 09:45
Viomob Impex Sarmasu
Niraj Prodcom Reghin 09:48
Hunedoara Deva Simeria Orastie Alba Iulia Blaj Medias Tarnaveni 09:50
Zau De Campie Valea Larga Band 09:55
Ungheni Ogra Iernut Luna De Sus Campia Turzii Cluj Napoca 10:07
Medias Tarnaveni Iernut Sibiu 10:10
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
Vidrasau
Niraj Prodcom Reghin 10:18
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 10:20
Cristesti Sat Cristesti 10:25
Cristesti Sat
Balint Trans Craciunesti
Viomob Impex Toplita 10:26
Bahnea 10:30
Simdoria Trans Cluj Napoca 10:42
Sinta Marie Zimbor Zalau Sutoru Chendremal Ruginoasa Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Stana Cluj Napoca Ciumarna Turda Romanasi Ludus Poarta Salajului 10:45
Niraj Prodcom Reghin 10:48
Viomob Impex Craiesti 10:50
Vandor Trans Tours Gheorgheni 11:03
Turda Cluj Napoca Huedin Oradea Ludus Alesd 11:10
Somostelnic
Niraj Prodcom Reghin 11:18
Cluj Napoca Huedin Oradea Alesd 11:19
Cristesti Sat 11:25
Tar SA Tarnaveni 11:30
Balint Trans Baraolt Ernei Corund Odorheiu Secuiesc Praid Sfantu Gheorghe Sovata
Reghin Lunca Bradului Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Sarmas Toplita Deda 11:35
Viomob Impex Sarmasu
Iernut Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Sibiu Medias Tarnaveni 11:36
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc 11:40
Niraj Prodcom Reghin 11:48
Medias Cozia Caciulata Calimanesti Slatina 11:50
Toplita Reghin Poiana Largului Tulghes Borsec Bai Targu Neamt 11:55
Balint Trans Craciunesti
Niraj Prodcom Reghin 12:18
Cristesti Sat Cristesti 12:25
Cristesti Sat
Horia Turturesti Tasca Sangeorgiu de Padure Iasi Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni 12:44
Roman Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Iasi 12:45
Niraj Prodcom Reghin 12:48
Viomob Impex Riciu 12:50
Reghin Deda Toplita Sarmas Bicaz Chei Piatra Neamt 12:52
Tar SA Tarnaveni 13:00
Timisoara Lugoj Deva Alba Iulia Turda 13:10
Vidrasau
Campeni Turda Campia Turzii Ludus Baia De Aries 13:15
Niraj Prodcom Reghin 13:18
Balint Trans Ernei Corund Odorheiu Secuiesc Praid Sfantu Gheorghe Sovata Baraolt 13:20
Cristesti Sat Cristesti 13:25
Recea Somostelnic
Bahnea
Cristesti Sat
Somostelnic
Balint Trans Craciunesti
Iernut Turda Cluj Napoca 13:32
Oradea Cluj Napoca Iernut Huedin Alesd Ludus Baile Felix Turda Campia Turzii 13:35
Chirileu
Niraj Prodcom Reghin 13:48
Iasi Targu Neamt Toplita Tulghes Grinties Petru Voda Pipirig Cristesti 13:51
Viomob Impex Dimbu 14:00
Tar SA Tarnaveni 14:15
Niraj Prodcom Reghin 14:18
Band Madaras 14:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Suceava Falticeni Targu Neamt Poiana Largului Tulghes Toplita Reghin Borsec 14:45
Niraj Prodcom Reghin 14:48
Viomob Impex Riciu 14:50
Balint Trans Craciunesti 14:55
Vidrasau 15:10
Zau De Campie 15:15
Niraj Prodcom Reghin 15:18
Tar SA Tarnaveni 15:20
Band Zau De Campie Valea Larga 15:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Viomob Impex Sarmasu 15:35
Bahnea 15:40
Niraj Prodcom Reghin 15:48
Balint Trans Lunca De Jos Lunca de Sus Frumoasa Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Gheorgheni Toplita Reghin Bacau Targu Ocna Comanesti 15:50
Somostelnic Recea 15:55
Balint Trans Craciunesti 16:10
Balint Trans Ramnicu Valcea Sibiu Medias Tarnaveni Calimanesti Craiova Ganeasa Dragasani 16:15
Niraj Prodcom Reghin 16:18
Cristesti Cristesti Sat 16:25
Cristesti Sat
Chirileu 16:35
Tar SA Tarnaveni 16:45
Niraj Prodcom Reghin 16:48
Viomob Impex Riciu 16:50
Balint Trans Cozmeni Miercurea Ciuc Vlahita Odorheiu Secuiesc Corund Praid Sovata Bai Sangeorgiu de Padure Covasna Balauseri Targu Secuiesc Casinu Nou 16:52
Somostelnic 16:55
Vidrasau
Viomob Impex Dimbu 17:00
Cluj Napoca 17:05
Band Madaras 17:10
Niraj Prodcom Reghin 17:18
Viomob Impex Cluj Napoca 17:22
Cristesti Cristesti Sat 17:25
Cristesti Sat
Balint Trans Craciunesti
Tar SA Tarnaveni 17:30
Viomob Impex Sarmasu 17:35
Balint Trans Baraolt Ernei Corund Odorheiu Secuiesc Praid Sfantu Gheorghe Sovata 17:45
Niraj Prodcom Reghin 17:48
Transport Calatori SA Botosani Campulung Moldovenesc Reghin Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca Botosani Suceava Vatra Dornei Bistrita Gura Humorului 18:07
Niraj Prodcom Reghin 18:18
Sibiu Medias Tarnaveni Iernut 18:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni 18:30
Chirileu 18:35
Bahnea 18:40
Vidrasau
Niraj Prodcom Reghin 18:48
Viomob Impex Riciu 18:50
Balint Trans Craciunesti 18:55
Balint Trans Vlahita Corund Praid Sovata Bai Sangeorgiu de Padure Balauseri Sovata 19:00
Niraj Prodcom Reghin 19:18
Cristesti Cristesti Sat 19:25
Cristesti Sat
Balint Trans Sovata Sovata Bai Sangeorgiu de Padure Balauseri 19:40
Niraj Prodcom Reghin 19:48
Tar SA Tarnaveni 20:00
Vidrasau 20:10
Zau De Campie 20:15
Niraj Prodcom Reghin 20:18
Band Zau De Campie Valea Larga 20:25
Cristesti Sat Cristesti
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
Somostelnic
Bahnea 20:40
Niraj Prodcom Reghin 20:48
Fanetrans Bistrita 21:06
Balint Trans Ernei Corund Odorheiu Secuiesc Praid Sfantu Gheorghe Sovata Baraolt 21:20
Cristesti Sat Cristesti 21:25
Cristesti Sat
Balint Trans Craciunesti
Tar SA Tarnaveni 21:30
Timisoara Lugoj Deva Alba Iulia Turda 21:35
Targu Neamt Toplita Grinties Cristesti Rastolita Iasi 21:40
Medias Tarnaveni Sibiu 21:50
Cristesti Sat 22:25
Cristesti Sat 23:25
Iernut Cluj Napoca Turda Campia Turzii Ludus 23:30