Autogara TAM SA (Transport Auto Marfa SA)

Targu Mures , Romania
Str. Budiului nr.101, Targu Mures, Romania
Tel: +4-0265-264.532

Plecări
Ora Către
00:00 Bahnea Bahnea
Norbex SRL Suveica
04:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
05:05 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
05:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
06:00 Norbex SRL Suveica
06:15 Fanetrans Bistrita
06:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
06:30 Model Oador Cluj Napoca
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
06:35 Bahnea
06:40 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
07:00 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
07:15 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
07:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
07:50 Bahnea
08:00 Trans Megic Odorheiu Secuiesc
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
08:10 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
08:40 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
09:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
09:50 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
10:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
10:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
10:50 Bahnea
11:00 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
11:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
11:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
11:50 Bahnea
12:15 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
12:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
12:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
13:05 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
13:15 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
13:45 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
14:00 Reghin Toplita Borsec Poiana Largului Pipirig Targu Neamt
Gas Tours SRL Miercurea Ciuc
Mondotour Targu Neamt
14:15 Norbex SRL Suveica
14:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
14:30 Fagaras
14:35 Bahnea
15:25 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
15:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
15:50 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
Bahnea
16:00 Norbex SRL Suveica
16:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
16:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
16:55 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
17:20 Bahnea
17:30 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
17:50 Norbex SRL Suveica
18:00 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
18:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
18:35 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure
18:50 Bahnea
19:20 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
20:00 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Chendu Tigmandru Nades Hetiur Venchi Sighisoara
20:40 Corunca Acatari Valeni Galesti Balauseri Calimanesti Fantanele Viforoasa Sangeorgiu de Padure Ghindari Chibed Sarateni Sovata
Sosiri
De la Ora
Norbex SRL Suveica 00:00
Norbex SRL Suveica 05:50
Viforoasa Acatari Valeni Sangeorgiu de Padure Galesti Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca 06:35
Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca Nades Galesti Chendu Venchi Acatari 07:10
Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri 07:20
Norbex SRL Suveica 07:25
Valeni Fantanele Corunca Balauseri Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed 08:00
Viforoasa Acatari Valeni Sangeorgiu de Padure Galesti Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca
Venchi Acatari Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca Nades Galesti Chendu 08:40
Valeni Fantanele Corunca Balauseri Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed 08:50
Fagaras 08:59
Venchi Acatari Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca Nades Galesti Chendu 09:25
Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni Sangeorgiu de Padure Galesti Calimanesti Balauseri 09:30
Valeni Fantanele Corunca Balauseri Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed 09:35
Valeni Fantanele Corunca Balauseri Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed 10:00
Nades Galesti Chendu Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca 10:40
Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa 11:00
Nades Galesti Chendu Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca 11:55
Balauseri Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni Sangeorgiu de Padure Galesti Calimanesti 12:00
Targu Neamt Pipirig Poiana Largului Borsec Toplita Reghin 12:04
Mondotour Targu Neamt
Gas Tours SRL Miercurea Ciuc 12:19
Acatari Calimanesti Galesti Viforoasa Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri Sarateni Ghindari 12:30
Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni Sangeorgiu de Padure Galesti 13:05
Chendu Nades Galesti Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca 13:10
Acatari Calimanesti Galesti Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri Viforoasa Sarateni Ghindari 14:00
Sighisoara Valeni Corunca Chendu Nades Galesti Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru 14:10
Acatari Calimanesti Galesti Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri Viforoasa Sarateni Ghindari 15:00
Sangeorgiu de Padure Galesti Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni
Sighisoara Valeni Corunca Chendu Nades Galesti Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru 15:10
Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Valeni Corunca Chendu Nades Galesti Acatari Venchi 15:40
Norbex SRL Suveica
Acatari Calimanesti Galesti Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri Viforoasa Sarateni Ghindari 16:00
Sangeorgiu de Padure Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni Galesti 16:05
Acatari Calimanesti Galesti Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed Valeni Fantanele Corunca Balauseri Viforoasa Sarateni Ghindari 16:30
Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca Valeni Chendu Nades Galesti Acatari Venchi 16:40
Trans Megic Odorheiu Secuiesc 17:20
Norbex SRL Suveica 17:25
Valeni Fantanele Corunca Balauseri Viforoasa Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed 17:30
Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca Valeni Chendu Nades Galesti Acatari Venchi 17:40
Sangeorgiu de Padure Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni Galesti 18:05
Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca Valeni Chendu Nades Galesti 18:40
Balauseri Valeni Fantanele Corunca Viforoasa Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Sangeorgiu de Padure Sovata Chibed 18:45
Model Oador Cluj Napoca 18:57
Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca Valeni Chendu Nades Galesti 19:40
Fanetrans Bistrita 19:55
Balauseri Valeni Fantanele Corunca Viforoasa Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Chibed Sangeorgiu de Padure Sovata 20:00
Valeni Chendu Nades Galesti Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca 20:40
Galesti Sangeorgiu de Padure Calimanesti Balauseri Fantanele Corunca Viforoasa Acatari Valeni 20:45
Corunca Balauseri Valeni Fantanele Viforoasa Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Chibed Sangeorgiu de Padure Sovata 21:30
Valeni Chendu Nades Galesti Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca 21:40
Corunca Balauseri Valeni Fantanele Viforoasa Sarateni Ghindari Acatari Calimanesti Galesti Chibed Sangeorgiu de Padure Sovata 22:45
Valeni Chendu Nades Galesti Acatari Venchi Hetiur Balauseri Tigmandru Sighisoara Corunca 23:10