Filtru

Curse Arad - Timisoara

Transport persoane de la Arad la Timisoara

Retur Indirect

Mijloc Plecare Sosire Durata Companie Zile circulatie Preţ total Detalii
13:59
02:00
18:56 03:45
1h45'
Vertrantis
LMMJVSD
15lei
Detalii
12:24
04:00
21:11 05:00
1h
Apetrans
LMMJVSD
20lei
Detalii
Cumpără bilet
Rideshare
Arad Timisoara - Bla Bla Car - Verifica oferte
10:5
05:13
19:12 06:06
53'
CFR Calatori
LMMJVSD
17,9lei
Detalii
10:47
05:54
15:42 07:06
1h12'
CFR Calatori
LMMJVSD
9,2lei
Detalii
8:42
07:45
17:57 08:45
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
9:36
08:30
19:15 09:30
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
9:19
09:15
19:7 10:15
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
10:17
10:30
20:23 11:59
1h29'
Bus Trans Valcea
LMMJVSD
14lei
Circulă doar Luni, Marti, Miercuri, Joi, Vineri
Detalii
9:55
10:45
17:57 12:00
1h15'
Alexandros Tur
LMMJVSD
Detalii
10:58
10:45
15:47 11:45
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
8:36
12:15
14:30 13:15
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
10:8
13:30
16:24 15:00
1h30'
Cento Trans
LMMJVSD
12lei
Detalii
13:31
13:30
18:4 14:43
1h13'
Transabrud SRL
LMMJVSD
Detalii
8:51
13:45
17:17 14:45
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
9:46
15:15
18:36 16:15
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
8:57
16:45
14:21 17:45
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
13:19
18:15
17:14 19:15
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
9:27
18:30
14:22 20:00
1h30'
Cento Trans
LMMJVSD
12lei
Detalii
8:1
19:45
23:26 20:45
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
8:5
21:15
23:1 22:15
1h
CDI
LMMJVSD
12lei
Detalii
11:13
22:00
14:43 23:45
1h45'
Vertrantis
LMMJVSD
15lei
Detalii
8:24
22:45
14:15 00:25
a doua zi
1h40'
Cento Trans
LMMJVSD
12lei
Detalii
Rideshare
Arad Timisoara - Bla Bla Car - Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee