Filtru

Curse Botosani - Iasi

Transport persoane de la Botosani la Iasi

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
12:35
05:00
2h
21:36 07:00 Autogara TRANS DOR
LMMJVSD
30lei
10:21
05:15
3h56'
22:36 09:11 Lyk
LMMJVSD
25lei
Rideshare
Botosani - Iasi Bla Bla Car - Verifica oferte
13:33
06:00
2h
22:59 08:00 Priscom
LMMJVSD
9:19
07:00
2h
19:24 09:00 Priscom
LMMJVSD
13:48
08:00
3h04'
21:14 11:04 Lyk
LMMJVSD
25lei
13:2
09:00
2h
23:43 11:00 Priscom
LMMJVSD
12:58
09:30
3h04'
18:7 12:34 Lyk
LMMJVSD
25lei
13:23
10:00
2h
19:49 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
30lei
13:12
10:30
2h
18:26 12:30 Autogara TRANS DOR
LMMJVSD
30lei
11:12
11:15
2h
14:26 13:15 Auto Dimas
LMMJVSD
12:48
13:30
2h
18:0 15:30 Priscom
LMMJVSD
8:56
16:30
2h
18:3 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
30lei
12:4
17:00
2h
17:37 19:00 Auto Dimas
LMMJVSD
8:7
17:00
2h
17:56 19:00 Priscom
LMMJVSD
8:44
18:00
3h04'
14:5 21:04 Lyk
LMMJVSD
25lei
8:35
18:30
2h
24:8 20:30 Autogara TRANS DOR
LMMJVSD
30lei
12:21
19:00
2h
20:22 21:00 Auto Dimas
LMMJVSD
11:38
20:30
2h
23:20 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
30lei
Rideshare
Botosani - Iasi Bla Bla Car - Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee