Filtru

Curse Brasov - Sinaia

Transport persoane de la Brasov la Sinaia

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
12:24
01:03
3h50'
18:52 04:53 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
12:11
02:30
45'
21:19 03:15 Fany
LMMJVSD
Rideshare
Brasov - Sinaia Bla Bla Car - Verifica oferte
9:56
04:05
1h
14:56 05:05 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
11:41
04:50
1h06'
19:51 05:56 CFR Calatori
LMMJVSD
14,5lei
11:7
05:00
1h06'
17:23 06:06 REGIOTRANS
LMMJVSD
5,5lei
10:29
05:40
1h08'
19:32 06:48 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
11:6
06:00
58'
16:21 06:58 Transbus Codreanu
LMMJVSD
10lei
13:34
06:15
1h08'
20:37 07:23 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
13:2
07:00
1h06'
19:40 08:06 REGIOTRANS
LMMJVSD
5,5lei
9:12
07:35
1h01'
14:28 08:36 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
8:5
09:10
1h
18:41 10:10 ATYC
LMMJVSD
12:55
09:10
50'
20:23 10:00 Aventin
LMMJVSD
Cumpără bilet
8:52
09:15
1h13'
22:31 10:28 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
10:17
13:05
1h05'
14:1 14:10 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
10:17
13:40
1h03'
18:15 14:43 REGIOTRANS
LMMJVSD
5,5lei
13:0
14:12
1h
23:51 15:12 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
8:23
14:40
57'
19:17 15:37 Softrans
LMMJVSD
11:32
14:47
1h05'
22:45 15:52 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
11:10
16:00
1h05'
19:24 17:05 REGIOTRANS
LMMJVSD
13,5lei
8:0
16:35
1h08'
22:8 17:43 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
13:35
16:50
1h03'
21:15 17:53 CFR Calatori
LMMJVSD
14,5lei
13:44
17:10
58'
17:18 18:08 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
8:40
17:10
1h20'
20:53 18:30 Aventin
LMMJVSD
Cumpără bilet
12:27
17:25
59'
22:44 18:24 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
13:17
17:39
1h21'
14:28 19:00 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
12:48
18:20
1h07'
16:27 19:27 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
13:41
18:50
1h01'
23:5 19:51 CFR Calatori
LMMJVSD
17lei
12:40
19:35
1h08'
16:35 20:43 CFR Calatori
LMMJVSD
6,8lei
9:53
20:42
57'
23:9 21:39 CFR Calatori
LMMJVSD
14,5lei
Rideshare
Brasov - Sinaia Bla Bla Car - Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee