Curse Bucuresti - Campina

Transport persoane de la Bucuresti la Campina

Retur Indirect

Mijloc De la Până la Durata Companie Preţ estimat Detalii
Rideshare
Bucuresti Campina
-
Bla Bla Car - Verifica oferte
Mijloc Plecare Sosire Durata Companie Zile circulatie Preţ total Detalii
Str. Mircea Vulcanescu nr.97, Sector 1, Tel: +4-0743-333.011
21:43
07:30
22:21 09:00
1h30'
GSM Trans
LMMJVSD
20lei
+4-0743-333.011
Detalii
21:36
08:15
22:36 09:45
1h30'
Comanto Trans
LMMJVSD
20lei
+4-0756-49.49.49
+4-0748-88.19.84
Detalii
21:9
08:45
22:39 10:15
1h30'
Comanto Trans
LMMJVSD
14lei
+4-0756-49.49.49
Detalii
Cumpără bilet
21:43
09:45
22:39 11:15
1h30'
Comanto Trans
LMMJVSD
14lei
+4-0756-49.49.49
Detalii
Cumpără bilet
21:43
10:30
22:11 12:15
1h45'
Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
+4-0743-333.360
+4-0743-333.380
+4-021-316.42.21 (program 06:00-22:00)
Detalii
21:12
11:15
22:29 13:00
1h45'
Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
+4-0743-333.360
+4-0743-333.380
+4-021-316.42.21 (program 06:00-22:00)
Detalii
21:1
12:00
22:18 13:30
1h30'
GSM Trans
LMMJVSD
20lei
+4-0743-333.011
Detalii
21:25
12:45
22:52 14:15
1h30'
GSM Trans
LMMJVSD
20lei
+4-0743-333.011
Detalii
21:47
12:45
22:28 14:15
1h30'
Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
+4-0743-333.360
+4-0743-333.380
+4-021-316.42.21 (program 06:00-22:00)
Detalii
21:5
13:30
22:29 15:00
1h30'
GSM Trans
LMMJVSD
20lei
+4-0743-333.011
Detalii
21:49
14:15
22:3 15:45
1h30'
Comanto Trans
LMMJVSD
14lei
+4-0756-49.49.49
Detalii
Cumpără bilet
21:18
15:15
22:32 16:45
1h30'
Comanto Trans
LMMJVSD
14lei
+4-0756-49.49.49
Detalii
Cumpără bilet
21:24
16:00
22:54 17:30
1h30'
Comanto Trans
LMMJVSD
14lei
+4-0756-49.49.49
Detalii
Cumpără bilet
21:8
17:00
22:34 18:45
1h45'
Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
+4-0743-333.360
+4-0743-333.380
+4-021-316.42.21 (program 06:00-22:00)
Detalii
21:33
18:15
22:4 20:00
1h45'
Sir Trans
LMMJVSD
FlexPrice...
+4-0743-333.360
+4-0743-333.380
+4-021-316.42.21 (program 06:00-22:00)
Detalii
21:24
19:00
22:17 20:30
1h30'
GSM Trans
LMMJVSD
20lei
+4-0743-333.011
Detalii
Calea Grivitei nr.158, Tel: +4-021-270.00.99
21:46
05:00
22:37 07:00
2h
Aerobus Services
LMMJVSD
5
Cursa se reia din 01.05.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:57
06:30
22:48 08:30
2h
Aerobus Services
LMMJVSD
5
Cursa se reia din 13.05.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:55
09:00
22:50 11:00
2h
Aerobus Services
LMMJVSD
6
Cursa se reia din 15.05.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:43
09:30
22:29 11:30
2h
Aerobus Services
LMMJVSD
6
Cursa se reia din 27.04.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:53
12:00
22:51 14:00
2h
Aerobus Services
LMMJVSD
6
Cursa se reia din 28.04.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:43
13:00
22:12 15:00
2h
Aerobus Services
LMMJVSD
6
Cursa se reia din 03.05.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:33
19:00
22:7 00:00
a doua zi
5h
Aerobus Services
LMMJVSD
22,5lei
Cursa se reia din 15.06.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
21:57
22:00
22:17 23:30
1h30'
Aerobus Services
LMMJVSD
6
Cursa se reia din 01.06.2015
(cursa ocazionala)
Detalii
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru

Detalii căutare