Română

Curse Bucuresti - Pitesti

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Bucuresti la Pitesti
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
Str. Valea Cascadelor nr.1, Tel: 0725.939.939
8:6
05:00
1h52'
22:41 06:52 Obada Trans SRL
LMMJVSD
20lei
12:44
06:30
1h46'
24:58 08:16 Transmixt
LMMJVSD
22lei
Rezervă acum
9:8
07:00
1h45'
23:25 08:45 Amal Tour
LMMJVSD
10:57
07:30
1h15'
16:44 08:45 Fany
LMMJVSD
11:52
07:30
1h15'
14:22 08:45 Fany
LMMJVSD
9:16
08:00
1h46'
21:37 09:46 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
10:13
08:30
1h37'
19:38 10:07 Normandia
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:10
08:45
1h05'
18:25 09:50 Amic Transport
LMMJVSD
8:39
09:00
1h46'
15:47 10:46 DACOS
LMMJVSD
11:14
09:00
1h46'
15:7 10:46 DACOS
LMMJVSD
9:31
09:00
1h03'
23:34 10:03 CFL
LMMJVSD
21lei
Cumpără bilet
8:6
09:15
1h05'
23:24 10:20 Amic Transport
LMMJVSD
8:26
09:30
1h42'
23:13 11:12 Montana S.A. - Atlassib
LMMJVSD
12:35
09:40
1h46'
15:30 11:26 IONESCU
LMMJVSD
19lei
Rezervă acum
8:22
09:40
1h46'
24:58 11:26 IONESCU
LMMJVSD
19lei
Rezervă acum
9:36
10:00
1h45'
15:13 11:45 Amal Tour
LMMJVSD
12:1
10:25
1h35'
21:10 12:00 Alis Grup
LMMJVSD
17lei
11:14
10:30
1h46'
23:54 12:16 ETA Targu Jiu
LMMJVSD
de la
se calculează...
10:36
11:00
1h46'
19:8 12:46 IONESCU
LMMJVSD
19lei
Rezervă acum
11:4
11:15
1h15'
15:25 12:30 Amic Transport
LMMJVSD
9:40
11:30
1h46'
14:54 13:16 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
13:54
11:30
1h15'
22:20 12:45 Fany
LMMJVSD
11:17
12:00
1h15'
19:44 13:15 Amic Transport
LMMJVSD
13:7
12:00
1h46'
14:57 13:46 DACOS
LMMJVSD
12:22
12:00
1h46'
15:0 13:46 DACOS
LMMJVSD
13:35
12:00
1h45'
24:21 13:45 Transmixt
LMMJVSD
22lei
Rezervă acum
13:13
12:30
1h46'
16:11 14:16 DACOS
LMMJVSD
12:33
12:45
1h05'
15:32 13:50 Amic Transport
LMMJVSD
13:15
13:00
1h46'
20:47 14:46 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
Carpool
Bucuresti - Pitesti Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
13:31
13:00
1h30'
15:31 14:30 Alis Grup
LMMJVSD
17lei
Rezervă acum
12:5
13:30
1h46'
18:52 15:16 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
12:55
13:45
1h46'
14:31 15:31 DACOS
LMMJVSD
10:38
14:00
1h42'
16:14 15:42 Montana S.A. - Atlassib
LMMJVSD
13:58
14:15
1h37'
20:19 15:52 Normandia
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
12:30
14:30
1h03'
14:25 15:33 CFL
LMMJVSD
21lei
Cumpără bilet
10:19
14:30
1h42'
23:52 16:12 Montana S.A. - Atlassib
LMMJVSD
11:31
15:00
1h46'
14:44 16:46 DACOS
LMMJVSD
13:50
15:10
1h05'
19:13 16:15 Amic Transport
LMMJVSD
11:48
15:15
1h30'
21:22 16:45 Normandia
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
12:18
15:30
1h46'
21:31 17:16 IONESCU
LMMJVSD
19lei
Rezervă acum
8:14
16:00
1h46'
22:32 17:46 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
11:36
16:15
1h42'
18:59 17:57 Amic Transport
LMMJVSD
11:43
16:15
1h03'
23:7 17:18 CFL
LMMJVSD
Circulă doar vineri și duminică
21lei
Cumpără bilet
12:23
16:30
1h46'
17:17 18:16 Transmixt
LMMJVSD
22lei
Rezervă acum
10:21
16:45
1h05'
19:12 17:50 Amic Transport
LMMJVSD
8:25
16:45
1h46'
20:14 18:31 ETA Targu Jiu
LMMJVSD
de la
se calculează...
13:12
17:00
1h46'
16:29 18:46 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
13:28
17:30
1h46'
17:42 19:16 DACOS
LMMJVSD
12:39
18:00
1h45'
14:7 19:45 Amal Tour
LMMJVSD
8:29
18:00
1h15'
17:5 19:15 Amic Transport
LMMJVSD
13:56
18:30
1h05'
17:35 19:35 Amic Transport
LMMJVSD
9:6
18:30
1h46'
22:13 20:16 IONESCU
LMMJVSD
19lei
Rezervă acum
9:1
18:30
1h03'
21:15 19:33 CFL
LMMJVSD
21lei
Cumpără bilet
12:44
18:55
1h05'
22:40 20:00 Amic Transport
LMMJVSD
10:44
19:00
1h46'
21:7 20:46 Antares Transport
LMMJVSD
Circulă doar vineri
19lei
13:33
19:30
1h46'
14:17 21:16 Antares Transport
LMMJVSD
19lei
in spatele Autogarii IDM, vis-à-vis si de Magazinul IDM si Gara Basarab (acces dinspre Sos. Orhideelor/Pod Basarab), Tel: +4-031-710.55.18
13:31
00:45
2h
23:12 02:45 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar marți
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:2
00:45
2h
15:35 02:45 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:22
00:45
2h
18:56 02:45 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
13:0
00:45
2h
19:36 02:45 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar vineri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
11:1
00:45
2h
18:40 02:45 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă
de la
se calculează...
Cumpără bilet
13:13
01:00
2h
19:27 03:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
11:46
05:00
2h
23:25 07:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar luni
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:18
06:30
2h
24:59 08:30 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:24
06:30
2h
20:57 08:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar vineri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
10:3
06:30
2h
21:23 08:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar duminică
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:39
07:00
2h
15:48 09:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
12:32
09:00
2h
16:29 11:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
13:48
09:00
2h
20:12 11:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar vineri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:3
09:30
2h
14:37 11:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:10
09:30
2h
22:34 11:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:31
10:30
2h
16:13 12:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar marți
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:38
11:00
2h
21:20 13:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar luni
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:38
11:00
2h
17:12 13:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar marți
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:28
11:00
2h
18:57 13:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:54
12:30
2h
15:45 14:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:39
12:30
2h
19:8 14:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar vineri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:9
13:00
2h
21:5 15:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:22
14:00
2h
22:46 16:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:4
16:30
2h
21:57 18:30 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
10:44
19:00
2h
16:25 21:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:35
19:00
2h
19:10 21:00 Memento Bus
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:57
20:05
1h55'
21:51 22:00 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar luni și sâmbătă
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:15
20:30
2h
16:36 22:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar vineri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
13:28
20:30
2h
14:14 22:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar luni
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:32
21:30
2h
18:35 23:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar duminică
de la
se calculează...
Cumpără bilet
10:9
21:30
2h
18:21 23:30 Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar duminică
de la
se calculează...
Cumpără bilet
12:24
22:30
2h
21:19 00:30
a doua zi
Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar miercuri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:10
22:30
2h
24:11 00:30
a doua zi
Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar vineri
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:33
23:30
2h
24:22 01:30
a doua zi
Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă
de la
se calculează...
Cumpără bilet
12:9
23:30
2h
24:48 01:30
a doua zi
Memento Bus
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă
de la
se calculează...
Cumpără bilet
Str. Orhideelor nr.23A, Sector 1, Tel: +4-021-311.46.78
9:40
06:30
2h13'
20:20 08:43 Astra S.A.
LMMJVSD
11:0
07:50
2h13'
17:42 10:03 Astra S.A.
LMMJVSD
12:18
08:20
2h13'
20:7 10:33 Astra S.A.
LMMJVSD
10:20
08:45
2h13'
14:36 10:58 Astra S.A.
LMMJVSD
10:54
09:30
2h13'
14:27 11:43 Astra S.A.
LMMJVSD
13:39
10:30
2h13'
21:0 12:43 Astra S.A.
LMMJVSD
12:46
11:30
2h13'
18:50 13:43 Astra S.A.
LMMJVSD
11:6
12:30
2h13'
22:23 14:43 Astra S.A.
LMMJVSD
10:46
13:30
2h13'
24:41 15:43 Astra S.A.
LMMJVSD
9:41
14:15
2h13'
17:30 16:28 Astra S.A.
LMMJVSD
10:56
15:00
2h13'
17:49 17:13 Astra S.A.
LMMJVSD
12:42
15:45
2h13'
24:24 17:58 Astra S.A.
LMMJVSD
9:54
16:30
2h13'
23:8 18:43 Astra S.A.
LMMJVSD
11:20
17:00
2h13'
22:13 19:13 Astra S.A.
LMMJVSD
13:2
17:30
2h13'
20:10 19:43 Astra S.A.
LMMJVSD
13:39
18:00
2h13'
24:3 20:13 Astra S.A.
LMMJVSD
8:19
18:55
2h13'
18:2 21:08 Astra S.A.
LMMJVSD
11:50
19:30
2h13'
22:47 21:43 Astra S.A.
LMMJVSD
11:43
20:00
2h13'
19:40 22:13 Astra S.A.
LMMJVSD
12:27
20:20
2h13'
19:5 22:33 Astra S.A.
LMMJVSD
B-dul Garii Obor nr.5A, Sector 2, Tel: +4-021-252.76.46
10:7
14:00
2h05'
14:25 16:05 Cento Trans
LMMJVSD
25lei
Rezervă acum
11:27
14:30
1h35'
17:20 16:05 Cento Trans
LMMJVSD
25lei
Rezervă acum
8:42
22:45
?
14:50 00:22 Matdan Service
LMMJVSD
22lei
Rezervă acum
13:18
12:30
1h40'
14:49 14:10 Alfa Star Impex SRL
LMMJVSD
Circulă doar marți și vineri
11:56
13:00
1h10'
24:30 14:10 Alfa Star Impex SRL
LMMJVSD
Circulă doar marți și vineri
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru