Română

Filtru

Curse Budapesta Ungaria - Oradea Romania

Transport persoane de la Budapesta, Ungaria la Oradea, Romania
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
9:24
00:10
9h45'
16:32 09:55 Europa-Trans.EU
LMMJVSD
20
12:38
00:30
4h45'
16:15 05:15 Kameleon Total SRL
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
9:34
01:00
4h
16:8 05:00 President Tour
LMMJVSD
90lei
13:39
06:45
9h45'
18:22 16:30 Europa-Trans.EU
LMMJVSD
20
12:17
08:00
4h30'
19:29 12:30 Sova Impex
LMMJVSD
100lei
Rezervă acum
13:20
08:30
4h
16:57 12:30 GIG
LMMJVSD
80lei
11:12
08:30
6h15'
15:56 14:45 GIG
LMMJVSD
80lei
13:50
09:00
5h
24:8 14:00 Euro Pop
LMMJVSD
90lei
Cumpără bilet
9:9
12:00
5h15'
21:56 17:15 Kameleon Total SRL
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
12:52
12:00
4h30'
16:1 16:30 President Tour
LMMJVSD
90lei
10:25
14:00
4h30'
15:21 18:30 GIG
LMMJVSD
80lei
8:37
14:00
6h29'
22:49 20:29 Huben
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
13:14
16:30
4h59'
17:44 21:29 Huben
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
11:34
18:10
9h45'
21:6 03:55
a doua zi
Europa-Trans.EU
LMMJVSD
20
12:51
19:00
4h
14:43 23:00 Euro Pop
LMMJVSD
90lei
Cumpără bilet
12:0
19:00
4h30'
23:57 23:30 Sova Impex
LMMJVSD
100lei
Rezervă acum
8:31
21:00
5h35'
23:58 02:35
a doua zi
Kameleon Total SRL
LMMJVSD
100lei
Cumpără bilet
10:6
21:15
9h45'
24:51 07:00
a doua zi
Europa-Trans.EU
LMMJVSD
20
11:10
21:50
4h20'
16:38 02:10
a doua zi
Matei Unitrans
LMMJVSD
Circulă doar marți și sâmbătă
25
Rezervă acum
12:57
22:30
4h
19:42 02:30
a doua zi
Alverstur
LMMJVSD
80
Rezervă acum
9:46
22:30
5h35'
19:46 04:05 Matei Unitrans
LMMJVSD
Circulă doar duminică
50
Rezervă acum
10:9
23:00
5h05'
23:7 04:05 Matei Unitrans
LMMJVSD
50
Rezervă acum
Rideshare
Budapesta - Oradea Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee