Filtru

Curse Cluj Napoca - Baia Mare

Transport persoane de la Cluj Napoca la Baia Mare

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
11:19
01:29
2h
14:5 03:29 Aerotrans Pass
LMMJVSD
Rezervă acum
12:16
06:00
3h
17:43 09:00 Fany
LMMJVSD
Rideshare
Cluj Napoca - Baia Mare Bla Bla Car - Verifica oferte
13:51
08:00
3h
23:21 11:00 Fany
LMMJVSD
12:42
09:30
3h
19:57 12:30 Fany
LMMJVSD
13:32
10:30
6h15'
22:28 17:45 CDI
LMMJVSD
Circulă doar miercuri, vineri și duminică
8:23
11:00
3h
22:54 14:00 Fany
LMMJVSD
10:31
12:00
3h
20:10 15:00 Fany
LMMJVSD
10:51
13:00
3h
23:4 16:00 Fany
LMMJVSD
9:53
13:25
2h
15:52 15:25 Aerotrans Pass
LMMJVSD
Circulă doar sâmbătă
Rezervă acum
8:29
14:30
3h
20:59 17:30 Fany
LMMJVSD
10:26
15:30
3h
17:2 18:30 Fany
LMMJVSD
8:50
15:35
4h33'
14:4 20:08 CFR Calatori
LMMJVSD
52,8lei
10:49
16:30
3h30'
20:26 20:00 Fany
LMMJVSD
9:17
17:30
3h
17:33 20:30 Fany
LMMJVSD
12:58
17:53
2h
22:18 19:53 Aerotrans Pass
LMMJVSD
Circulă doar luni, miercuri, vineri și duminică
Rezervă acum
13:36
18:20
4h05'
18:1 22:25 CFR Calatori
LMMJVSD
52,8lei
11:32
18:30
3h
23:40 21:30 Fany
LMMJVSD
8:28
20:30
3h30'
21:22 00:00
a doua zi
Fany
LMMJVSD
13:1
23:59
2h
18:4 01:59
a doua zi
Aerotrans Pass
LMMJVSD
Rezervă acum
Rideshare
Cluj Napoca - Baia Mare Bla Bla Car - Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee