Filtru

Curse Cluj Napoca - Oradea

Transport persoane de la Cluj Napoca la Oradea

Retur Indirect

Mijloc Plecare Sosire Durata Companie Zile circulatie Preţ total Detalii
9:54
02:15
20:1 06:15
4h
Petdor
LMMJVSD
Detalii
13:21
10:30
24:3 13:00
2h30'
CDI
LMMJVSD
24lei
Detalii
Rideshare
Cluj Napoca Oradea - Bla Bla Car - Verifica oferte
11:38
10:30
20:30 13:00
2h30'
CDI
LMMJVSD
24lei
Detalii
12:51
12:00
16:31 15:00
3h
Fany
LMMJVSD
Detalii
10:56
13:27
19:25 16:47
3h20'
Cotofana
LMMJVSD
28lei
Detalii
Rezervă acum
8:36
14:00
22:25 17:00
3h
Alis Grup
LMMJVSD
25lei
Circulă doar Luni, Miercuri, Vineri, Duminica
Detalii
Rezervă acum
12:4
14:15
23:30 18:30
4h15'
Petdor
LMMJVSD
Detalii
12:2
15:00
18:6 18:00
3h
Irina Trans
LMMJVSD
25lei
Detalii
13:58
15:03
15:48 18:03
3h
Voion Trans SRL
LMMJVSD
Detalii
9:4
16:21
23:58 19:35
3h14'
Transferoviar Calatori
LMMJVSD
21,5lei
 
Detalii
12:27
17:30
19:26 20:15
2h45'
CDI
LMMJVSD
24lei
Detalii
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee