Română

Curse Constanta - Braila

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Constanta la Braila
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:3
05:45
3h
19:2 08:45 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
12:16
06:30
3h
23:13 09:30 Pristyl
LMMJVSD
50lei
Rezervă acum
Informații
10:0
06:40
3h
16:40 09:40 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
9:6
07:10
3h50'
20:47 11:00 TranSEvren
LMMJVSD
50lei
Informații
13:48
08:00
3h
24:28 11:00 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
13:58
09:00
3h
18:59 12:00 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
10:28
09:30
3h
22:44 12:30 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
8:47
10:30
3h
19:31 13:30 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
13:0
11:20
3h20'
20:38 14:40 Aventin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
9:23
11:20
3h30'
23:44 14:50 Aventin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
10:5
11:20
3h10'
18:40 14:30 Aventin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
9:2
11:20
4h40'
19:6 16:00 Aventin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
13:22
12:00
3h
20:46 15:00 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
10:0
13:50
3h
22:47 16:50 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
10:31
14:30
3h
19:35 17:30 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
9:2
15:00
3h
15:10 18:00 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
8:39
15:30
3h
22:18 18:30 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
8:40
15:30
4h
14:26 19:30 Aventin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
12:28
16:00
3h
15:58 19:00 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
11:34
16:30
3h
14:22 19:30 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
13:40
17:30
3h
15:19 20:30 SUD TRANS
LMMJVSD
45lei
Informații
12:55
18:00
3h
15:10 21:00 Aventin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
10:39
18:00
3h
22:46 21:00 TRANS DOR
LMMJVSD
45lei
Informații
12:51
20:00
2h30'
24:44 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
50lei
Informații
11:46
20:30
3h50'
14:33 00:20
a doua zi
Patru Plus Trans
LMMJVSD
50lei
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru