Română

Curse Iasi - Bacau

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Iasi la Bacau
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
13:41
04:00
1h45'
16:7 05:45 Teisa
LMMJVSD
24lei
Cumpără bilet
Carpool
Iasi - Bacau Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
9:58
05:20
2h33'
18:39 07:53 Bronson
LMMJVSD
8:12
06:00
2h50'
14:32 08:50 Transbus Codreanu
LMMJVSD
29lei
13:44
06:05
2h33'
14:15 08:38 Bronson
LMMJVSD
13:32
06:50
2h33'
19:13 09:23 Bronson
LMMJVSD
11:20
07:00
2h10'
15:29 09:10 Trans Polosam
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
8:59
07:10
2h10'
23:57 09:20 Irina Trans
LMMJVSD
28lei
12:42
07:35
2h33'
22:36 10:08 Bronson
LMMJVSD
10:1
08:05
2h33'
22:41 10:38 Bronson
LMMJVSD
8:9
08:35
2h33'
17:5 11:08 Bronson
LMMJVSD
Carpool
Iasi - Bacau Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
10:23
10:30
2h
20:19 12:30 Trans Polosam
LMMJVSD
30lei
Cumpără bilet
8:38
10:50
2h33'
20:3 13:23 Bronson
LMMJVSD
9:6
11:35
2h33'
17:46 14:08 Bronson
LMMJVSD
10:24
12:20
2h33'
16:30 14:53 Bronson
LMMJVSD
10:8
13:00
2h49'
19:4 15:49 Bronson
LMMJVSD
13:15
13:10
2h33'
21:14 15:43 Bronson
LMMJVSD
9:25
13:30
2h33'
24:17 16:03 Bronson
LMMJVSD
11:16
14:00
2h
18:56 16:00 Auto Confort
LMMJVSD
28lei
12:1
14:15
2h
16:48 16:15 Sami Trans
LMMJVSD
30lei
11:51
14:30
2h33'
23:50 17:03 Bronson
LMMJVSD
13:8
17:10
2h33'
20:25 19:43 Bronson
LMMJVSD
11:52
17:30
2h10'
24:57 19:40 Irina Trans
LMMJVSD
28lei
8:23
17:40
2h33'
14:51 20:13 Bronson
LMMJVSD
11:43
18:10
2h33'
15:56 20:43 Bronson
LMMJVSD
8:1
18:30
1h50'
16:43 20:20 Auto Confort
LMMJVSD
28lei
9:37
18:40
2h33'
21:58 21:13 Bronson
LMMJVSD
11:55
19:10
2h33'
22:18 21:43 Bronson
LMMJVSD
12:38
19:50
2h33'
15:45 22:23 Bronson
LMMJVSD
12:45
21:00
1h45'
15:20 22:45 Teisa
LMMJVSD
24lei
Cumpără bilet
Carpool
Iasi - Bacau Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru