Română

Curse Roman - Bucuresti

Transport cu autocare, microbuze si trenuri de la Roman la Bucuresti
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
13:55
00:25
5h10'
24:7 05:35 Flozampet
LMMJVSD
45lei
11:8
01:00
5h52'
15:19 06:52 DLS Bus
LMMJVSD
50lei
Carpool
Roman - Bucuresti Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
8:33
07:00
5h52'
16:10 12:52 DLS Bus
LMMJVSD
50lei
10:40
08:30
5h30'
16:28 14:00 Compania RVG
LMMJVSD
50lei
11:26
09:00
7h
19:3 16:00 Apetrans
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
10:17
09:30
6h
20:0 15:30 TARSIN
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
8:57
09:40
5h52'
21:22 15:32 DLS Bus
LMMJVSD
50lei
10:43
09:50
5h40'
22:23 15:30 HERMES
LMMJVSD
50lei
Rezervă acum
11:40
10:55
5h45'
19:14 16:40 TASA Suceava - Atlassib
LMMJVSD
66lei
Rezervă acum
12:41
12:00
6h29'
20:56 18:29 Apetrans
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
9:46
12:20
6h05'
15:41 18:25 Trans Nicolaescu
LMMJVSD
Carpool
Roman - Bucuresti Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
10:19
12:55
5h45'
15:5 18:40 TASA Suceava - Atlassib
LMMJVSD
66lei
Rezervă acum
12:40
14:30
5h52'
15:10 20:22 DLS Bus
LMMJVSD
50lei
13:42
15:20
5h40'
15:58 21:00 Trans Nicolaescu
LMMJVSD
12:52
21:50
6h31'
17:6 04:21
a doua zi
Transport Mixt Dorohoi
LMMJVSD
de la
se calculează...
11:5
22:30
5h52'
19:15 04:22
a doua zi
DLS Bus
LMMJVSD
50lei
12:1
22:30
6h
19:34 04:30
a doua zi
Trans Nicolaescu
LMMJVSD
12:4
22:55
5h45'
19:59 04:40
a doua zi
TASA Suceava - Atlassib
LMMJVSD
66lei
Rezervă acum
13:36
23:15
5h31'
21:19 04:46
a doua zi
Priscom
LMMJVSD
75lei
13:50
23:40
5h05'
18:42 04:45
a doua zi
NICOTUR
LMMJVSD
11:34
00:00
5h30'
23:29 05:30 TARSIN
LMMJVSD
de la
se calculează...
Cumpără bilet
Carpool
Roman - Bucuresti Bla Bla Car
LMMJVSD
- Verifica oferte
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru