Filtru

Curse Timisoara - Arad

Transport persoane de la Timisoara la Arad

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
12:25
05:18
1h26'
19:3 06:44 CFR Calatori
LMMJVSD
7,3lei
9:22
05:30
1h
24:42 06:30 CDI
LMMJVSD
12lei
Rideshare
Timisoara - Arad Bla Bla Car - Verifica oferte
10:27
06:30
1h09'
18:16 07:39 Transabrud SRL
LMMJVSD
10:39
06:30
45'
23:2 07:15 Vertrantis
LMMJVSD
15lei
8:12
06:36
58'
15:46 07:34 CFR Calatori
LMMJVSD
17,9lei
13:2
07:00
1h
16:16 08:00 CDI
LMMJVSD
12lei
10:28
08:30
1h
20:12 09:30 CDI
LMMJVSD
12lei
13:3
08:36
1h30'
19:37 10:06 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
14lei
10:3
09:00
1h30'
21:48 10:30 Cento Trans
LMMJVSD
12lei
10:39
09:54
56'
19:55 10:50 REGIOTRANS
LMMJVSD
Circulă doar duminică
7,5lei
8:55
10:00
1h
16:30 11:00 Vertrantis
LMMJVSD
15lei
11:2
10:00
1h
20:39 11:00 CDI
LMMJVSD
12lei
9:42
11:30
1h
18:12 12:30 CDI
LMMJVSD
12lei
12:39
12:10
1h20'
19:14 13:30 CDI
LMMJVSD
12lei
8:5
12:15
1h15'
18:59 13:30 Cento Trans
LMMJVSD
12lei
8:58
13:00
1h
20:37 14:00 CDI
LMMJVSD
12lei
8:17
13:03
1h08'
18:27 14:11 CFR Calatori
LMMJVSD
7,3lei
13:57
13:51
1h14'
18:4 15:05 CFR Calatori
LMMJVSD
7,3lei
13:33
14:00
1h
20:28 15:00 Apetrans
LMMJVSD
20lei
Cumpără bilet
11:9
14:30
1h
15:50 15:30 CDI
LMMJVSD
12lei
13:33
15:50
55'
14:36 16:45 CFR Calatori
LMMJVSD
17,9lei
9:31
16:00
1h30'
23:21 17:30 Cento Trans
LMMJVSD
12lei
11:17
16:00
1h
17:45 17:00 CDI
LMMJVSD
12lei
9:58
16:00
1h15'
18:17 17:15 Alexandros Tur
LMMJVSD
9:48
17:15
52'
22:12 18:07 CFR Calatori
LMMJVSD
17,9lei
12:7
17:30
1h
17:40 18:30 CDI
LMMJVSD
12lei
12:52
17:35
1h16'
15:16 18:51 CFR Calatori
LMMJVSD
7,3lei
8:17
19:00
1h
15:54 20:00 CDI
LMMJVSD
12lei
13:10
19:10
1h12'
19:4 20:22 REGIOTRANS
LMMJVSD
Circulă doar vineri și duminică
7,5lei
12:21
23:54
1h11'
18:18 01:05
a doua zi
CFR Calatori
LMMJVSD
7,3lei
Rideshare
Timisoara - Arad Bla Bla Car - Verifica oferte
Nu uita sa ceri bilet!
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee