Română

Autogara Filaret

Bucuresti , Romania
Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4, Bucuresti, Romania
Tel: +4-021-336.06.92
Mobil: +4-0723-671.011; +4-0733-452.738
E-mail: office@acfilaret.ro
Web: www.acfilaret.ro

Plecări
Ora Către
02:00 Viena Viena Linz Linz Passau Passau Nurnberg Nurnberg Heilbronn Heilbronn Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Strasbourg Strasbourg Nancy Nancy Metz Metz Vitry-le-Francois Vitry-le-Francois Reims Reims Paris Paris
Slobozia Braila Galati Tecuci Barlad
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Ploiesti Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Cluj Napoca
Adjud Bacau Iasi Suceava Botosani
Chisinau
03:00 Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Giessen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Kaiserslautern Muhldorf Rastatt Homburg Waldkraiburg Baden-Baden Saarbrucken Sinaia Buhl Offenburg Lahr Freiburg im Breisgau Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Freilassing Freilassing Traunstein Traunstein Rosenheim Rosenheim Munchen Munchen Augsburg Augsburg Ulm Ulm Goppingen Goppingen Stuttgart Stuttgart Pforzheim Pforzheim Karlsruhe Karlsruhe Rastatt Rastatt Offenburg Offenburg Freiburg im Breisgau Freiburg im Breisgau
Brasov
Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Giessen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
04:00 Nordic Tours Oslo
Nordic Tours Copenhagen Helsingor Hillerod Frederiksværk
Nordic Tours Malmo Landskrona Helsingborg Hassleholm Kristianstad Solvesborg Halmstad Varberg Goteborg Ljungby Vaxjo Varnamo Jonkoping
Nordic Tours Malmo Landskrona Helsingborg Hassleholm Kristianstad Solvesborg Halmstad Varberg Goteborg
Nordic Tours Copenhagen Helsingor Hillerod Frederiksværk
Nordic Tours Copenhagen Helsingor Hillerod Frederiksværk
Nordic Tours Copenhagen Helsingor Hillerod Frederiksværk
Nordic Tours Copenhagen Helsingor Hillerod Frederiksværk
Nordic Tours Oslo
05:20 Budeni
05:30 Frumusani Frumusani
05:55 Smaranda Prundu
06:00 Frumusani Frumusani
Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Filaret Potlogi
06:25 Budeni
06:30 Frumusani Frumusani
Filaret Nehoiu
Sofia
07:00 Rocevi Impex Vizuresti Vizuresti Vizuresti
Budapesta Bratislava Praga Copenhagen Malmo Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Boras Jonkoping Linkoping Norrkoping Sodertalje Stockholm
Smaranda Prundu
Global Development Solutions SRL Branistari
07:25 Budeni
07:30 Frumusani Frumusani
Start Taxi Trans SRL Crivat
Filaret Calafat
Mototolea Baneasa
08:00 Frumusani Frumusani
Slobozia Braila Galati Tecuci Barlad
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Radovanu
Filaret Poiana De Jos
Filaret Potlogi
Transcom 94 Nehoiu
Chisinau
08:30 Frumusani Frumusani
08:45 Trans SO-MI Impex Fantanele
Eden SRL Ciurari
09:00 Otopeni Aeroport Chisinau
09:30 Frumusani Frumusani
Smaranda Prundu
10:00 Frumusani Frumusani
Vlaciu Nana
Smaranda Prundu
Filaret Suceava
Chisinau
10:25 Budeni
10:30 Frumusani Frumusani
Calarasi
11:00 Smaranda Prundu
Filaret Potlogi
Otopeni Aeroport Chisinau
11:25 Budeni
11:30 Frumusani Frumusani
Filaret Stanesti
12:00 Frumusani Frumusani
Chisinau
12:30 Frumusani Frumusani
Transcom 94 Bisca Chiojd
13:00 Transcom 94 Varlaam
Chisinau
13:15 Draghia CM SNC Blajani
13:30 Frumusani Frumusani
Vlaciu Odaia Vladichii
Smaranda Prundu
13:45 Nikarom Group Vasilati Vasilati Vasilati
14:00 Frumusani Frumusani
Pireas Pireas Pireas Arkhaia Korinthos Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Pireas Akrata Akrata Argos Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Akrata Tripolis Patra Patra Patra Patra Patra Promakhon Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Patra Seres Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Araxos Sparta Araxos Araxos Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Lapas Skala Lapas Lapas Lapas Lapas Salonic Lapas Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Varda Vlakhiotis Katerini Varda Varda Varda Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Lechaina Elos Larisa Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Kato Glikovrisi Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Loutra Killinis Volos Loutra Killinis Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Molaoi Andravida Andravida Lamia Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Andravida Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Atalanti Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Gastouni Kastro Amalias Amalias Amalias Amalias Asopos Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Amalias Pirgos Pirgos Pirgos Thiva Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pappadhianika Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Pirgos Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Atena Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Elika Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Zakharo Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Pireas Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Neapolis Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kalon Neron Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Kiparissia Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Filiatra Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Gargalianoi Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Kazarma Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Mesinon Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Asprokhoma Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata Kalamata
Sibiu
Smaranda Prundu
Filaret Poiana De Jos
Transcom 94 Nehoiu
Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Roma Napoli Salerno
Calarasi
15:00 Calarasi Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Babadag Tulcea
Pitesti Ramnicu Valcea Dragasani Craiova
Slobozia Braila Galati Tecuci Barlad
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
Ploiesti Campina Brasov Fagaras Sibiu
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi
Chisinau
15:15 Trans SO-MI Impex Fantanele
15:30 Frumusani Frumusani
Eden SRL Ciurari
Start Taxi Trans SRL Crivat
Smaranda Prundu
Crivat
Filaret Potlogi
15:45 Global Development Solutions SRL Branistari
16:00 Frumusani Frumusani
Transmuntenia Valea Muscelului Valea Muscelului Valea Muscelului
Buffalo SRL Curatesti
Chisinau
Sofia
16:25 Budeni
16:30 Eden SRL Ciurari
Radovanu
Istanbul
17:00 Vlaciu Nana Nana
Chisinau
17:25 Budeni
17:30 Nick Trans Com Gostinari
Frumusani Frumusani
Smaranda Prundu
Nikarom Group Vasilati Vasilati Vasilati
18:00 Frumusani Frumusani
Eden SRL Ciurari
Chisinau
18:20 Vlaciu Odaia Vladichii
Calarasi
18:45 Filaret Poiana De Jos
19:00 Smaranda Prundu
Mototolea Baneasa
19:30 Frumusani Frumusani
Smaranda Prundu
Falesti Balti
20:00 Frumusani Frumusani
Chisinau
20:25 Budeni
20:30 Frumusani Frumusani
21:30 Chisinau
22:00 Frumusani Frumusani
Chisinau
Chisinau
Odesa
23:58 Chisinau
23:59 Chisinau
Sosiri
De la Ora
Chisinau 01:45
Mangalia Cernavoda Fetesti Drajna Noua Constanta 02:00
Chisinau 03:15
Chisinau 05:00
Budeni 05:20
Nick Trans Com Gostinari 05:28
Chisinau 05:30
Smaranda Prundu 05:41
Crivat 05:45
Balti Falesti
Eden SRL Ciurari 05:48
Chisinau 05:50
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Azuga Busteni Cluj Napoca Sinaia Targu Mures Comarnic Sighisoara Predeal Brasov Ploiesti 06:00
Global Development Solutions SRL Branistari
Smaranda Prundu 06:11
Chisinau 06:20
Vlaciu Nana 06:30
Radovanu 06:33
Start Taxi Trans SRL Crivat 06:43
Mototolea Baneasa 06:46
Helsingborg Malmo Copenhagen Boras Stockholm Norrkoping Linkoping Jonkoping Goteborg Varberg Halmstad 07:00
Frumusani 07:02
Buffalo SRL Curatesti 07:03
Filaret Poiana De Jos 07:04
Eden SRL Ciurari 07:18
Budeni 07:20
Frumusani 07:32
Trans SO-MI Impex Fantanele 07:37
Smaranda Prundu 07:41
Chisinau 07:49
Chisinau 07:55
Salonic Kastro Katerini Thiva Larisa Atena Volos Promakhon Pireas Lamia Seres Atalanti 08:00
Sofia
Frumusani 08:02
Vlaciu Odaia Vladichii 08:08
Transcom 94 Bisca Chiojd 08:21
Istanbul 08:30
Transcom 94 Varlaam 08:59
Frumusani 09:02
Budeni 09:20
Calarasi
Filaret Potlogi 09:26
Chisinau 09:30
Frumusani 09:32
Smaranda Prundu 09:41
Rocevi Impex Vizuresti 09:43
Draghia CM SNC Blajani 09:46
Global Development Solutions SRL Branistari 10:00
Frumusani 10:02
Calarasi 10:15
Budeni 10:20
Transcom 94 Nehoiu 10:32
Smaranda Prundu 10:41
Nikarom Group Vasilati 11:00
Frumusani 11:02
Eden SRL Ciurari 11:18
Frumusani 11:32
Filaret Potlogi 11:41
Frumusani 12:02
Vlaciu Odaia Vladichii 12:43
Chisinau 13:00
Frumusani 13:02
Eden SRL Ciurari 13:03
Smaranda Prundu 13:11
Budeni 13:20
Frumusani 13:32
Filaret Poiana De Jos 13:34
Smaranda Prundu 13:41
Vlaciu Nana 14:00
Fetesti Calarasi Tulcea Babadag Constanta Medgidia Cernavoda
Craiova Dragasani Ramnicu Valcea Pitesti
Slobozia Barlad Tecuci Galati Braila
Buzau Botosani Urziceni Dumbraveni Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat
Sibiu Fagaras Brasov Campina Ploiesti
Adjud Bacau Roman Targu Frumos Iasi Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Adjud Bacau Iasi Suceava Botosani
Frumusani 14:02
Budeni 14:20
Radovanu 14:33
Transmuntenia Valea Muscelului 14:36
Filaret Potlogi 14:41
Start Taxi Trans SRL Crivat 14:43
Filaret Stanesti 14:49
Filaret Suceava 14:59
Kastro Katerini Thiva Larisa Atena Volos Promakhon Pireas Lamia Seres Atalanti Salonic 15:00
Frumusani 15:02
Smaranda Prundu 15:11
Frumusani 15:32
Filaret Calafat 15:40
Calarasi 16:00
Vlaciu Nana 16:30
Nikarom Group Vasilati 16:55
Chisinau Otopeni Aeroport 17:00
Chisinau
Brasov
Chisinau
Frumusani 17:02
Smaranda Prundu 17:11
Trans SO-MI Impex Fantanele 17:15
Nordic Tours Oslo 17:30
Nordic Tours Copenhagen Hillerod Frederiksværk Helsingor
Nordic Tours Jonkoping Helsingborg Hassleholm Kristianstad Solvesborg Halmstad Varberg Goteborg Ljungby Vaxjo Malmo Varnamo Landskrona
Nordic Tours Helsingborg Malmo Landskrona Hassleholm Kristianstad Solvesborg Halmstad Varberg Goteborg
Nordic Tours Copenhagen Hillerod Frederiksværk Helsingor
Nordic Tours Copenhagen Hillerod Frederiksværk Helsingor
Nordic Tours Hillerod Frederiksværk Helsingor Copenhagen
Nordic Tours Copenhagen Hillerod Frederiksværk Helsingor
Frumusani 17:32
Transcom 94 Nehoiu
Filaret Poiana De Jos 17:34
Smaranda Prundu 17:41
Mototolea Baneasa 17:46
Sibiu 18:00
Filaret Nehoiu 18:47
Filaret Potlogi 18:56
Wurzburg Nurnberg Regensburg Passau Frankfurt Giessen Siegen Koln Dusseldorf Essen Aschaffenburg Dortmund 19:00
Mannheim Sinaia Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg
Chisinau
Frumusani 19:02
Smaranda Prundu 19:11
Chisinau Otopeni Aeroport 19:30
Frumusani 19:32
Budeni 20:20
Chisinau 20:30
Otopeni Aeroport Chisinau 20:55
Odesa
Frumusani 21:02
Frumusani 21:32
Frumusani 22:02
Budeni 22:25
Frumusani 23:32
Chisinau 23:55
Sofia 23:59