Autogara IDM Basarab Kennedy

Bucuresti , Romania
Sos. Orhideelor nr.35 (langa Gara CFR Basarab), Sector 1, Bucuresti, Romania
Tel: +4-021-310.75.71
Mobil: +4-0729-989.948
Web: https://www.facebook.com/AutogaraIDM.Basarab

Plecări
Ora Către
06:30 Chivaran Com Cheia
07:00 Ina Import Export Babadag
Chivaran Com Cheia
07:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
07:30 Macin
Chivaran Com Cheia
08:00 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Chivaran Com Cheia
08:15 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
08:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
08:45 Chivaran Com Cheia
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
09:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
09:50 Chivaran Com Cheia
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
10:30 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti
10:50 Chivaran Com Cheia
11:00 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
11:15 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
11:45 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
11:50 Chivaran Com Cheia
12:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
maSSaro Bacau
Roman Harlau Botosani
12:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
12:30 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
13:00 Vaslui Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Chivaran Com Cheia
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
13:30 Macin
Ina Import Export Babadag
13:45 Chivaran Com Cheia
14:00 Miercurea Ciuc Gheorgheni Toplita Borsec Tulghes Grinties Poiana Largului Borca Brosteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Campulung Moldovenesc
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
14:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti Oncesti Capu Coastei Malu Cu Flori Miclosanii Mari Pucheni
14:30 maSSaro Iasi
Chivaran Com Cheia
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
Harlau Botosani
15:00 Inter Trans Hary Calarasi
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
15:15 Chivaran Com Cheia
15:30 Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
16:00 Crasna Husi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Otopeni Botosani
Otopeni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Targu Frumos Botosani
16:05 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
16:15 Macin
16:20 Chivaran Com Cheia
16:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Ina Import Export Babadag
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Catunu Cornesti Pastarnacu Frasinu Finta Gheboaia Marcesti Ratoaia Bucsani Adanca Mija I.L.Caragiale Ghirdoveni Moreni
Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
16:45 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Ungureni Gheboieni Izvoarele Voinesti Gemenea Bratulesti
16:55 maSSaro Bacau
17:00 maSSaro Iasi
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
17:20 Chivaran Com Cheia
17:30 Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
17:45 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
18:30 Bucuresti Mogosoaia Buftea Crevedia Cocani Butimanu Luceanca Butimanu Bujoreanca Cojasca Bilciuresti
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa Motaeni Fieni Buciumeni Dealu Mare Pietrosita Moroeni Moroieni Pucheni
18:50 Chivaran Com Cheia
19:00 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Gara Pucioasa Pucioasa Pucioasa Miculesti Magura Bezdead
19:20 Eurobus Travel Deggendorf Regensburg Nurnberg Heilbronn Trier Luxembourg Liege Bruxelles Lille Calais Dover Londra Birmingham
Eurobus Travel Sibiu
19:30 maSSaro Iasi
Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Aninoasa Doicesti Laculete Pucioasa Pucioasa
20:00 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
maSSaro Bacau
20:20 Bucuresti Chitila Gulia Tartasesti Baldana Racari Ghergani Contesti Crangasi Bolovani Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Ulmi Targoviste Targoviste Targoviste Priseaca Dragomiresti Ungureni Manesti Caprioru Tatarani Priboiu Sturzeni Dragodanesti Aninosani Candesti Vale
20:30 Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
21:00 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Baldana Tepes Voda Racari Ghergani Crangasi Cuza Voda Mircea Voda Ilfoveni Bratesti Targoviste Targoviste
21:15 Iasi
22:00 maSSaro Iasi
22:30 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Sosiri
De la Ora
maSSaro Iasi 00:01
maSSaro Bacau 03:45
maSSaro Iasi 04:46
Botosani Roman Harlau
Eurobus Travel Sibiu 04:50
Crevedia Buftea Mogosoaia Bucuresti Cocani Bilciuresti Butimanu Luceanca Cojasca Bujoreanca Butimanu 05:50
Grinties Poiana Largului Toplita Borca Gheorgheni Brosteni Miercurea Ciuc Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Borsec Tulghes Campulung Moldovenesc 06:00
Vaslui Iasi 06:19
Buftea Mogosoaia Bucuresti Cocani Bilciuresti Butimanu Luceanca Cojasca Bujoreanca Butimanu Crevedia 06:35
Targoviste Tartasesti Bratestii de Jos Cuza Voda Baldana Mircea Voda Crangasi Racari Bolovani Chitila Ilfoveni Contesti Ungureni Ghergani Manesti Gulia Dragodanesti Bucuresti Tatarani Sturzeni Aninosani Targoviste Caprioru Dragomiresti Candesti Vale Priseaca Targoviste Priboiu Ulmi 06:45
Buftea Mogosoaia Bucuresti Cocani Bilciuresti Butimanu Luceanca Cojasca Bujoreanca Butimanu Crevedia 07:05
Botosani Harlau 07:09
Mogosoaia Bucsani Catunu Adanca Butimanu Luceanca Marcesti Pastarnacu Ratoaia Cocani Moreni Gheboaia Mija Frasinu Finta Cornesti Bujoreanca Butimanu Bucuresti Crevedia Ghirdoveni Buftea I.L.Caragiale 07:15
Targoviste Pucioasa Aninoasa Gulia Doicesti Laculete Ilfoveni Targoviste Targoviste Baldana Racari Pucioasa Tartasesti Bucuresti Ulmi Chitila Contesti Crangasi Ghergani Bolovani Mircea Voda Cuza Voda Bratesti
maSSaro Bacau 07:44
Ilfoveni Mircea Voda Targoviste Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste Bratesti 07:45
Ulmi Cuza Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Crangasi Tartasesti Mircea Voda Chitila Baldana Bolovani Miculesti Contesti Magura Ghergani Doicesti Gulia Bucuresti Pucioasa Targoviste Pucioasa Laculete Racari Targoviste Pucioasa Aninoasa Targoviste Bezdead 07:50
Chivaran Com Cheia 07:57
Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste Targoviste 08:15
Contesti Targoviste Racari Targoviste Baldana Ungureni Tartasesti Cuza Voda Gemenea Bratulesti Priseaca Crangasi Targoviste Bratesti Chitila Voinesti Mircea Voda Izvoarele Bolovani Gheboieni Ghergani Ulmi Gulia Ilfoveni Bucuresti
Doicesti Tartasesti Buciumeni Targoviste Mircea Voda Targoviste Ulmi Ilfoveni Racari Aninoasa Bucuresti Laculete Bolovani Motaeni Pietrosita Contesti Dealu Mare Moroeni Pucioasa Gulia Fieni Targoviste Cuza Voda Pucioasa Ghergani Crangasi Bratesti Baldana Chitila 08:30
Chivaran Com Cheia 08:42
Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste Targoviste 08:45
Crevedia Ghirdoveni Buftea I.L.Caragiale Mogosoaia Bucsani Catunu Adanca Butimanu Luceanca Marcesti Pastarnacu Ratoaia Cocani Moreni Gheboaia Mija Frasinu Finta Cornesti Bujoreanca Butimanu Bucuresti
Contesti Bucuresti Voinesti Racari Miclosanii Mari Gheboieni Tartasesti Capu Coastei Targoviste Gemenea Oncesti Ulmi Izvoarele Ungureni Priseaca Targoviste Bratesti Targoviste Bolovani Cuza Voda Ghergani Crangasi Ilfoveni Baldana Chitila Pucheni Mircea Voda Gulia Malu Cu Flori
maSSaro Iasi 08:46
maSSaro Bacau
Braila 09:00
Doicesti Gulia Bucuresti Pucioasa Targoviste Pucioasa Laculete Racari Targoviste Pucioasa Aninoasa Targoviste Bezdead Ulmi Cuza Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Crangasi Tartasesti Mircea Voda Chitila Baldana Bolovani Miculesti Contesti Magura Ghergani
Racari Aninoasa Bucuresti Laculete Bolovani Motaeni Pietrosita Contesti Dealu Mare Moroeni Pucioasa Gulia Fieni Targoviste Cuza Voda Pucioasa Ghergani Crangasi Bratesti Baldana Chitila Doicesti Tartasesti Buciumeni Targoviste Mircea Voda Targoviste Ulmi Ilfoveni 09:20
Ghergani Tatarani Sturzeni Gulia Targoviste Caprioru Bucuresti Candesti Vale Priseaca Aninosani Priboiu Ulmi Dragomiresti Tartasesti Bratestii de Jos Targoviste Baldana Mircea Voda Targoviste Racari Bolovani Cuza Voda Ilfoveni Contesti Crangasi Ungureni Chitila Manesti Dragodanesti 09:50
Braila 10:00
Bratesti Targoviste Targoviste Bolovani Cuza Voda Ulmi Ghergani Crangasi Ilfoveni Baldana Chitila Mircea Voda Gulia Contesti Bucuresti Racari Miclosanii Mari Tartasesti Capu Coastei Pucheni Gemenea Oncesti Malu Cu Flori Izvoarele Ungureni Voinesti Priseaca Targoviste Gheboieni 10:10
maSSaro Bacau 10:14
Ina Import Export Babadag 10:27
Ilfoveni Bratestii de Jos Crangasi Tartasesti Mircea Voda Chitila Baldana Bolovani Miculesti Contesti Magura Ghergani Doicesti Gulia Bucuresti Pucioasa Targoviste Pucioasa Laculete Racari Targoviste Pucioasa Aninoasa Targoviste Bezdead Ulmi Cuza Voda 10:30
Chivaran Com Cheia 10:37
Macin 10:38
Braila 11:00
Racari Contesti Bucuresti Ghergani Chitila Bolovani Crangasi Mircea Voda Cuza Voda Bratesti Targoviste Aninoasa Gulia Laculete Ilfoveni Targoviste Pucioasa Baldana Pucioasa Doicesti Tartasesti Targoviste Ulmi
Husi Crasna 11:15
Pastarnacu Ratoaia Cocani Moreni Gheboaia Mija Frasinu Finta Cornesti Bujoreanca Butimanu Bucuresti Crevedia Ghirdoveni Buftea I.L.Caragiale Mogosoaia Bucsani Catunu Adanca Butimanu Luceanca Marcesti
Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste Targoviste 11:45
Botosani Otopeni 12:00
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste 12:15
Otopeni Adjud Ramnicu Sarat Roman Bacau Buzau Focsani Botosani Targu Frumos
Racari Targoviste Magura Aninoasa Targoviste Doicesti Ulmi Cuza Voda Bratestii de Jos Crangasi Mircea Voda Chitila Laculete Bolovani Pucioasa Contesti Bezdead Ghergani Ilfoveni Gulia Tartasesti Bucuresti Pucioasa Baldana Targoviste Pucioasa Miculesti 12:20
Chivaran Com Cheia 12:22
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste 12:45
Crangasi Mircea Voda Cuza Voda Bratesti Targoviste Aninoasa Gulia Laculete Ilfoveni Targoviste Pucioasa Baldana Pucioasa Doicesti Tartasesti Targoviste Ulmi Racari Contesti Bucuresti Ghergani Chitila Bolovani 13:00
maSSaro Iasi 13:06
Chivaran Com Cheia 13:14
Braila 13:30
Gemenea Oncesti Malu Cu Flori Izvoarele Ungureni Voinesti Priseaca Targoviste Gheboieni Bratesti Targoviste Targoviste Bolovani Cuza Voda Ulmi Ghergani Crangasi Ilfoveni Baldana Chitila Mircea Voda Gulia Contesti Bucuresti Racari Miclosanii Mari Tartasesti Capu Coastei Pucheni 13:50
Chivaran Com Cheia 13:52
Chivaran Com Cheia 14:37
Ina Import Export Babadag 14:42
Aninosani Targoviste Caprioru Dragomiresti Candesti Vale Priseaca Targoviste Priboiu Ulmi Targoviste Tartasesti Bratestii de Jos Cuza Voda Baldana Mircea Voda Crangasi Racari Bolovani Chitila Ilfoveni Contesti Ungureni Ghergani Manesti Gulia Dragodanesti Bucuresti Tatarani Sturzeni 14:45
Braila 15:00
Chivaran Com Cheia 15:22
Bucuresti Pucioasa Targoviste Pucioasa Laculete Racari Targoviste Pucioasa Aninoasa Targoviste Bezdead Ulmi Cuza Voda Ilfoveni Bratestii de Jos Crangasi Tartasesti Mircea Voda Chitila Baldana Bolovani Miculesti Contesti Magura Ghergani Doicesti Gulia 15:25
Macin 15:38
Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana Targoviste 15:45
Bacau Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman 16:00
Gheboieni Ghergani Ulmi Gulia Ilfoveni Bucuresti Contesti Targoviste Racari Targoviste Baldana Ungureni Tartasesti Cuza Voda Gemenea Bratulesti Priseaca Crangasi Targoviste Bratesti Chitila Voinesti Mircea Voda Izvoarele Bolovani 16:10
Targoviste Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 16:15
Chivaran Com Cheia 16:22
Contesti Dealu Mare Moroeni Pucioasa Gulia Fieni Targoviste Cuza Voda Pucioasa Ghergani Crangasi Bratesti Baldana Chitila Doicesti Tartasesti Buciumeni Targoviste Mircea Voda Targoviste Ulmi Ilfoveni Racari Aninoasa Bucuresti Laculete Bolovani Motaeni Pietrosita 16:40
Targoviste Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda Baldana 16:45
maSSaro Bacau 16:50
Braila 17:00
Chivaran Com Cheia 17:22
maSSaro Iasi 17:46
Crangasi Tartasesti Mircea Voda Chitila Baldana Bolovani Miculesti Contesti Magura Ghergani Doicesti Gulia Bucuresti Pucioasa Targoviste Pucioasa Laculete Racari Targoviste Pucioasa Aninoasa Targoviste Bezdead Ulmi Cuza Voda Ilfoveni Bratestii de Jos 17:55
Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos Bacau 18:29
Chivaran Com Cheia 18:44
Braila 19:00
Tartasesti Targoviste Ulmi Racari Contesti Bucuresti Ghergani Chitila Bolovani Crangasi Mircea Voda Cuza Voda Bratesti Targoviste Aninoasa Gulia Laculete Ilfoveni Targoviste Pucioasa Baldana Pucioasa Doicesti
Ina Import Export Babadag 19:12
Chivaran Com Cheia 19:22
Macin 19:38
Baldana Targoviste Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda 19:45
Chivaran Com Cheia 19:59
Contesti Ungureni Ghergani Manesti Gulia Dragodanesti Bucuresti Tatarani Sturzeni Aninosani Targoviste Caprioru Dragomiresti Candesti Vale Priseaca Targoviste Priboiu Ulmi Targoviste Tartasesti Bratestii de Jos Cuza Voda Baldana Mircea Voda Crangasi Racari Bolovani Chitila Ilfoveni 20:10
Baldana Targoviste Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda 20:15
maSSaro Iasi 20:16
Chivaran Com Cheia 20:37
Baldana Targoviste Targoviste Bratesti Ilfoveni Mircea Voda Cuza Voda Crangasi Ghergani Racari Tepes Voda 20:45
Braila 21:00
Iasi 21:12
Chivaran Com Cheia 21:22
Braila 21:45
maSSaro Bacau 23:00