Română

Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Deserveste curse de transport persoane interjudetean si international (SAIZ TOUR, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, DACOS, TRANSMIXT, ALIS).

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Huben Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Optimus Trans Budapesta Budapesta
AXI TOURS Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:30 Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
10:30 Inand Inand Rosiori Rosiori Diosig Diosig Salonta Salonta Sacuieni Sacuieni Ciumeghiu Ciumeghiu Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Cluj Napoca Cluj Napoca Targusor Targusor Chisineu Cris Chisineu Cris Valea Lui Mihai Valea Lui Mihai Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Capusu Mare Simand Simand Zimandu Nou Zimandu Nou Curtuiuseni Curtuiuseni Dumbrava Dumbrava Dumbrava Dumbrava Piscolt Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Huedin Carei Huedin Carei Moftinu Mic Moftinu Mic Arad Satu Mare Satu Mare Satu Mare Satu Mare Arad Ciucea Ciucea Sagu Ciucea Sagu Ciucea Botiz Bucea Vinga Vinga Bucea Bucea Botiz Bucea Borod Livada Livada Borod Borod Ortisoara Ortisoara Borod Timisoara Timisoara Alesd Alesd Alesd Seini Alesd Seini Oradea Oradea Oradea Baia Mare Oradea Baia Mare
Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
Halmstad Halmstad Varberg Varberg Goteborg Goteborg Sarpsborg Sarpsborg Moss Moss Oslo Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
11:30 Gherla Dej Beclean Bistrita Simeria
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Aeroportul Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Daiona Trans Service Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:30 Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hunedoara Deva
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:30 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Bors
22:00 Huben Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Huben Szolnok Puspokladany Budapesta Budapesta 01:20
Optimus Trans Budapesta Budapesta 02:00
Bors 04:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 05:15
Daiona Trans Service Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu 08:00
Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Deva Turda Orastie Alba Iulia 08:25
Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg Calan Alba Iulia Aiud Turda Orastie 08:30
Alba Iulia Deva Turda Orastie 09:25
Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin Samboleni Corpadea Tonciu Zorenii de Vale Apahida Faragau Mociu Sannicoara Milasel Boteni 09:30
Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva 09:35
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 09:49
DACOS Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu 10:28
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus 10:30
Targu Mures
Campulung Moldovenesc 10:50
Baile Felix Oradea Huedin Alesd 11:00
Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda 11:07
Brad 11:29
Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia Turda 11:30
Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd Valea Draganului
Oradea
Alba Iulia Deva Turda Orastie 11:55
DACOS Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea 12:58
Ciucea Oradea Baile 1 Mai Baile Felix 13:00
Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita 14:00
DACOS Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia 14:28
Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda 14:35
Aeroportul Cluj Napoca Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita 15:10
Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg 16:00
Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad
Transport Calatori SA Botosani Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei 17:00
Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan Turda 17:16
Gherla Dej Beclean Bistrita 17:30
Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut Ludus
Targu Mures
DACOS Sebes Pitesti Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti 18:03
Alba Iulia Deva Turda Orastie 18:25
Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd 18:30
Oradea
Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva 18:35
Daiona Trans Service Telciu Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel 19:00
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:49
Optimus Trans Budapesta Budapesta 20:00
Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Lainici Aiud 20:06
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta 20:15
AXI TOURS Medias Tarnaveni Turda Brasov 20:21
Budapesta Budapesta 20:50
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti 21:03
Alba Iulia Aiud Ramnicu Valcea Calimanesti Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
DACOS Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea 22:12
Huben Szolnok Puspokladany Budapesta Budapesta 23:00
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 23:30