Română

Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Cluj Napoca , Romania
Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243, Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-455.249
E-mail: office@autogarabeta-cluj.ro
Web: www.autogarabeta-cluj.ro

Deserveste curse de transport persoane interjudetean si international (SAIZ TOUR, OPTIMUS TRANS, HUBEN, KAMELEON TOTAL, DACOS, TRANSMIXT, ALIS).

Plecări
Ora Către
00:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
01:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
03:00 Budapesta Budapesta
06:30 Transport Calatori SA Botosani Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Botosani
Budapesta Budapesta
Tarnaveni Medias Sighisoara Rupea Brasov
07:00 Debrecen Debrecen Hajduszoboszlo
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
07:30 Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
07:45 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
08:30 Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
09:00 Budapesta Budapesta
09:15 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
10:00 DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
10:30 Rosiori Rosiori Inand Inand Diosig Salonta Diosig Salonta Sacuieni Sacuieni Ciumeghiu Ciumeghiu Avram Iancu Avram Iancu Zerind Zerind Targusor Chisineu Cris Chisineu Cris Targusor Cluj Napoca Cluj Napoca Capusu Mare Valea Lui Mihai Capusu Mare Simand Capusu Mare Capusu Mare Valea Lui Mihai Simand Zimandu Nou Dumbrava Dumbrava Curtuiuseni Zimandu Nou Dumbrava Dumbrava Curtuiuseni Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Izvoru Crisului Izvoru Crisului Piscolt Huedin Huedin Carei Huedin Carei Huedin Moftinu Mic Moftinu Mic Satu Mare Satu Mare Arad Arad Satu Mare Satu Mare Ciucea Sagu Ciucea Sagu Ciucea Ciucea Botiz Vinga Bucea Bucea Vinga Botiz Bucea Bucea Livada Borod Ortisoara Borod Borod Ortisoara Livada Borod Alesd Alesd Alesd Alesd Seini Timisoara Timisoara Seini Oradea Baia Mare Oradea Oradea Oradea Baia Mare
Oradea
11:00 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
11:20 Gherla Dej Beclean Bistrita Simeria
11:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Targu Mures
12:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu
Budapesta Aeroport (BUD) Budapesta
13:00 Aeroportul Cluj Napoca Bistrita Piatra Fantanele Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
14:00 Huedin Alesd Oradea Baile Felix
Salva Telciu Sacel Moisei Izvoru Dragos Borsa Baia Borsa
Aiud Alba Iulia Calan Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
14:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
15:00 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Simeria Calan Hateg Petrosani Lainici Bumbesti Jiu Targu Jiu
Campulung Moldovenesc
15:10 Ciucea Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
15:15 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Alba Sibiu
15:30 Turda Alba Iulia Orastie Deva
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara
16:00 Brad
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Someseni Sannicoara Apahida Corpadea Gadalin Barai Caianu Vama Caianu Caianu Mic Suatu Ghirisu Roman Boteni Mociu Zorenii de Vale Samboleni Camarasu Camarasu Sarmasel Gara Dimbu Silivasu De Campie Urmenis Craiesti Milasel Faragau Tonciu Filpisu Mare Breaza Reghin
16:30 Turda Aiud Alba Iulia Orastie Calan Hateg Petrosani Targu Jiu Rovinari
17:30 Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hunedoara Deva
DACOS Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Cluj Napoca Capusu Mare Capusu Mare Dumbrava Dumbrava Izvoru Crisului Izvoru Crisului Huedin Huedin Ciucea Ciucea Bucea Bucea Borod Borod Alesd Alesd Oradea Oradea
Oradea
18:00 Politrans Com Botosani
18:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Targu Mures
19:30 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
20:00 Turda Alba Iulia Orastie Deva
22:00 Puspokladany Szolnok Budapesta Budapesta
Sosiri
De la Ora
Szolnok Puspokladany Budapesta Budapesta 01:20
Budapesta Budapesta 02:00
Politrans Com Botosani 04:02
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 05:15
Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu 08:00
Targu Jiu Petrosani Bumbesti Jiu Calan Alba Iulia Aiud 08:08
Budapesta Budapesta 08:15
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD)
Deva Turda Orastie Alba Iulia 08:25
Calan Alba Iulia Aiud Turda Orastie Rovinari Targu Jiu Petrosani Hateg 08:30
Alba Iulia Deva Turda Orastie 09:25
Samboleni Corpadea Tonciu Zorenii de Vale Apahida Faragau Mociu Sannicoara Milasel Boteni Someseni Craiesti Ghirisu Roman Urmenis Suatu Silivasu De Campie Caianu Mic Sarmasel Gara Caianu Camarasu Caianu Vama Filpisu Mare Dimbu Barai Breaza Camarasu Gadalin Reghin 09:30
Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva Hunedoara 09:35
Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba Turda 09:49
DACOS Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud Calimanesti 10:28
Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut 10:30
Targu Mures
Campulung Moldovenesc 10:50
Oradea Huedin Alesd Baile Felix 11:00
Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan 11:07
Deva Hunedoara Orastie Alba Iulia Turda 11:20
Brad 11:29
Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea Capusu Mare Alesd 11:30
Oradea
Alba Iulia Deva Turda Orastie 11:55
DACOS Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu Aiud 12:58
Baile 1 Mai Baile Felix Ciucea Oradea 13:00
Lunca Bradului Gheorgheni Sarmas Toplita Deda Reghin Targu Mures Iernut Piatra Neamt Ludus Bicaz Turda Bicaz Chei Campia Turzii Lacu Rosu 14:00
DACOS Sibiu Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea 14:28
Calimanesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Turda Slatina (Olt) Dragasani Ramnicu Valcea 14:35
Suceava Vatra Dornei Piatra Fantanele Bistrita Aeroportul Cluj Napoca Campulung Moldovenesc Gura Humorului Radauti 15:10
Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga Hamburg Flensburg 16:00
Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda
Transport Calatori SA Botosani Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Bistrita Dej Gherla Prundu Bargaului Beclean Botosani Suceava Gura Humorului 17:00
Turda Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Lainici Aiud Calan 17:16
Dej Beclean Bistrita Gherla 17:30
Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Targu Mures Iernut
Targu Mures
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti 18:03
Alba Iulia Deva Turda Orastie 18:25
Capusu Mare Alesd Valea Draganului Ciucea Borod Huedin Bucea Dumbrava Izvoru Crisului Oradea 18:30
Oradea
Hunedoara Turda Aiud Alba Iulia Orastie Deva 18:35
Borsa Izvoru Dragos Baia Borsa Salva Moisei Sacel Telciu 19:00
Turda Sibiu Aiud Alba Iulia Sebes Alba 19:49
Budapesta Budapesta 20:00
Aiud Turda Calan Alba Iulia Orastie Simeria Hateg Petrosani Bumbesti Jiu Targu Jiu Horezu Lainici 20:06
Budapesta Budapesta Aeroport (BUD) 20:15
Brasov Medias Tarnaveni Turda 20:21
Budapesta Budapesta 20:50
DACOS Alba Iulia Ramnicu Valcea Aiud Calimanesti Turda Talmaciu Sibiu Bucuresti Sebes Pitesti 21:03
Calimanesti Bucuresti Pitesti Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud Ramnicu Valcea 21:30
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 21:45
DACOS Aiud Calimanesti Sebes Turda Talmaciu Alba Iulia Ramnicu Valcea Sibiu 22:12
Puspokladany Budapesta Budapesta Szolnok 23:00
Debrecen Hajduszoboszlo Debrecen 23:30