Română

Terminal PLECARI / DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Plecări
Ora Către
00:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
00:30 Bucuresti
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
02:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
03:00 Bucuresti
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Ruse
Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
04:30 Bucuresti
05:00 Bucuresti
Bucuresti
05:15 Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti
06:00 Bucuresti
Bucuresti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
07:00 Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Predeal Predeal Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Ludus Ludus Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca
07:30 Ploiesti Ploiesti Ploiesti Sinaia Sinaia Sinaia Predeal Predeal Predeal Brasov Brasov Brasov Sighisoara Sighisoara Sighisoara Targu Mures Targu Mures Targu Mures Iernut Iernut Iernut Ludus Ludus Ludus Turda Turda Turda Cluj Napoca Cluj Napoca Cluj Napoca
08:00 Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
09:00 Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Bucuresti
Bucuresti
09:30 Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti Bucuresti
09:45 Ruse
10:00 Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
10:30 Leuseni Chisinau
11:00 Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
12:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
12:45 Ruse
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Chisinau
Chisinau
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:30 Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti Bucuresti Bucuresti
14:00 Bucuresti
Bucuresti
14:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
15:00 Bucuresti
15:30 Ruse
Bucuresti
Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
16:00 Bucuresti Bucuresti
16:30 Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava Radauti Siret
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:00 Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Bucuresti
17:30 Bucuresti
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:40 Chisinau
17:45 Bucuresti
18:00 Bucuresti
18:30 Bucuresti
Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
19:00 Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:30 Pascani
Dorohoi Darabani
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:00 Leuseni Chisinau
20:30 Bucuresti Bucuresti
20:45 Ruse
21:00 Bucuresti Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
21:30 Bucuresti Bucuresti
Bucuresti Bucuresti
22:30 Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
23:15 Bucuresti
23:30 Bucuresti Bucuresti Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian Predeal Zarnesti Azuga Harman 00:00
Faurei Galati Braila Ianca Buzau 00:30
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Bucuresti 00:35
Chisinau 01:25
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca 01:30
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani Buzau 01:45
Galati Braila
Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda 02:00
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti 03:00
Galati 03:30
Medgidia Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Braila 03:35
Cristian Brasov Predeal Zarnesti Azuga Harman Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov 03:40
Bacau Iasi Focsani Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau 04:00
Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani Buzau
Medgidia Constanta Costinesti Cernavoda Mangalia
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Siret Radauti Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Ruse
Galati Braila
Varna Shumen Razgrad
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia 04:15
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea 04:30
Buzau Adjud Buzau Urziceni Focsani Roman Bacau Ramnicu Sarat 04:45
Chisinau Leuseni 04:55
Craiova Bals Slatina (Olt) 05:00
Constanta Fetesti Medgidia Mangalia Cernavoda
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman 05:04
Predeal Sinaia Ploiesti Cluj Napoca Turda Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov 05:15
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca 05:30
Bacau Ramnicu Sarat Adjud Buzau Urziceni Focsani Roman 05:45
Slatina (Olt) Craiova Bals 06:00
Bucuresti 06:15
Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani 06:30
Codlea Poiana Brasov Cristian Brasov Predeal Zarnesti Azuga Harman Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic
Faurei Galati Braila Ianca Buzau
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta
Galati Braila
Roman Bacau Ramnicu Sarat Adjud Buzau Urziceni Focsani
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Galati Braila Braila Buzau Galati Ianca Braila 07:00
Bucuresti
Bucuresti 07:30
Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani Buzau Barlad 08:00
Buzau Faurei Galati Braila Ianca
Galati Braila
Craiova Bals Slatina (Olt)
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Galati 08:20
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau 08:30
Constanta Fetesti Medgidia Mangalia Cernavoda 08:45
Harman Azuga Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian Predeal Zarnesti 09:00
Braila
Ruse
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Galati 09:20
Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci 09:30
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina
Galati Braila
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta Costinesti 10:00
Braila
Galati Braila Braila Buzau Galati Ianca Braila
Craiova Bals Slatina (Olt)
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea
Strehaia Drobeta Turnu Severin Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Bucuresti
Galati 10:20
Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Cristian Brasov Predeal Zarnesti Azuga Harman Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe 10:30
Focsani Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau Bacau Iasi 11:00
Vaslui Tecuci Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu
Braila
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Galati Braila
Bucuresti
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Predeal Zarnesti Harman Azuga Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian 11:30
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Medgidia Constanta Cernavoda Fetesti Vama Veche Mangalia
Galati 11:50
Ruse 12:00
Cernavoda Constanta Fetesti Medgidia Mangalia
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani 12:30
Braila Ianca Buzau Faurei Galati
Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia
Chisinau
Chisinau
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Galati Braila
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian Predeal Zarnesti Azuga Harman Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe 13:00
Slatina (Olt) Pitesti Craiova Bals
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Roman Bacau Ramnicu Sarat Adjud Buzau Urziceni Focsani
Braila 13:30
Pascani
Craiova Bals Slatina (Olt)
Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Sibiu Deva Hunedoara Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata
Buzau Adjud Urziceni Focsani Roman Bacau Ramnicu Sarat
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 14:00
Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu
Darabani Dorohoi
Galati Braila Braila Buzau Galati Ianca Braila
Craiova Bals Slatina (Olt)
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Medgidia Constanta Cernavoda Fetesti Vama Veche Mangalia 14:10
Galati 14:20
Tecuci Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 14:30
Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian Predeal Zarnesti Azuga Harman Stupini Busteni Sinpetru Sinaia
Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni
Galati Braila
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 15:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Braila
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Ruse 15:15
Varna Shumen Razgrad
Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare 15:30
Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Urziceni Cristesti Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau
Medgidia Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia 15:45
Galati 15:50
Brasov Cristian Predeal Zarnesti Harman Azuga Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov 16:00
Cluj Napoca Sinaia Sighisoara Ludus Predeal Targu Mures Turda Ploiesti Brasov Iernut
Tecuci Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 16:30
Braila
Galati Braila Braila Buzau Galati Ianca Braila
Brasov Iernut Cluj Napoca Sinaia Sighisoara Ludus Predeal Targu Mures Turda Ploiesti
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Tecuci Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 17:00
Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian Predeal Zarnesti Azuga Harman Stupini Busteni
Braila
Galati Braila
Craiova Bals Slatina (Olt)
Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman Ramnicu Sarat 17:04
Galati 17:20
Tecuci Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 17:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti
Iernut Cluj Napoca Sinaia Sighisoara Ludus Predeal Targu Mures Turda Ploiesti Brasov
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Siret Radauti Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud Cristesti 17:45
Bucuresti 18:00
Galati 18:20
Ramnicu Valcea Pitesti Sibiu 18:30
Pitesti Craiova Bals Slatina (Olt)
Brasov Cristian Predeal Zarnesti Harman Azuga Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov 19:00
Braila
Galati Braila Braila Buzau Galati Ianca Braila
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Ramnicu Sarat Bacau Urziceni Suceava Bucuresti Falticeni Adjud Roman 19:04
Vaslui Tecuci Focsani Buzau Barlad Ramnicu Sarat 19:30
Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia
Mangalia Medgidia Fetesti Cernavoda Constanta
Galati Braila
Cernavoda Constanta Fetesti Medgidia Mangalia
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 20:00
Chisinau
Chisinau
Galati Ianca Braila Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Bucuresti 20:15
Ruse
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti 20:30
Stupini Busteni Sinpetru Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Comarnic Codlea Poiana Brasov Brasov Cristian Predeal Zarnesti Azuga Harman 21:00
Braila
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Cluj Napoca Sinaia Sighisoara Ludus Predeal Targu Mures Turda Ploiesti Brasov Iernut
Galati 21:05
Buzau Adjud Urziceni Focsani Roman Bacau Ramnicu Sarat 21:15
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta 21:30
Craiova Bals Slatina (Olt)
Pitesti Sibiu Ramnicu Valcea
Bucuresti 21:35
Braila 21:45
Roman Bacau Ramnicu Sarat Adjud Buzau Urziceni Focsani
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 22:00
Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti 22:30
Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia 23:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Bucuresti 23:05
Craiova Bals Slatina (Olt) 23:15
Craiova Strehaia Drobeta Turnu Severin Pitesti Slatina (Olt) Bals 23:30