Română

Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Plecări
Ora Către
00:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
00:45 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
02:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
03:45 Bucuresti
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
PEGASUS BG Ruse
Bucuresti
PEGASUS BG Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
04:30 Bucuresti
05:30 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:00 Bucuresti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
07:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
07:30 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
09:00 Bucuresti
09:30 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
09:45 PEGASUS BG Ruse
10:00 Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures Iernut Ludus Turda Cluj Napoca
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
10:41 Chisinau
11:00 Bucuresti
12:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
12:45 PEGASUS BG Ruse
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:30 Chisinau
14:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
15:30 PEGASUS BG Ruse
Bucuresti
PEGASUS BG Razgrad Shumen Varna
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
16:20 Chisinau
16:30 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:30 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:55 Bucuresti
18:00 Bucuresti
18:15 Bucuresti
18:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
19:00 Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:15 Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
19:30 Pascani
Dorohoi Darabani
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:00 Bucuresti
20:15 Bucuresti
20:45 PEGASUS BG Ruse
21:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Chisinau
22:30 Buzau Focsani Tecuci
23:15 Bucuresti
Sosiri
De la Ora
Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni 00:00
Faurei Galati Braila Ianca Buzau 00:30
Bucuresti 00:35
Bucuresti 00:45
Chisinau 01:25
Braila Galati Ianca Braila Buzau Galati Braila 01:30
Buzau Galati Braila
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 01:45
Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari 02:00
Scornicesti Pitesti Slatina (Olt) Craiova Bals 03:10
Targu Jiu Bals Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi Scornicesti Rovinari
Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Drobeta Turnu Severin
Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov 03:40
Galati Braila Buzau 03:45
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Chisinau 03:55
Focsani Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau Bacau Iasi 04:00
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Falticeni Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret Radauti Suceava
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
PEGASUS BG Ruse
Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Pitesti
PEGASUS BG Shumen Razgrad Varna
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia 04:15
Iernut Ludus Turda Cluj Napoca Ploiesti Sinaia Predeal Brasov Sighisoara Targu Mures 04:30
Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea Pitesti
Constanta Mangalia 05:00
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Chisinau 05:05
Braila Galati Ianca Buzau Galati Braila Braila 05:30
Constanta Mangalia 05:45
Bucuresti 06:15
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 06:30
Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman
Faurei Galati Braila Ianca Buzau
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta
Buzau Galati Braila
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau 07:00
Chisinau
Chisinau
Bucuresti 07:30
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 08:00
Buzau Faurei Galati Braila Ianca
Bals Scornicesti Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Buzau Galati Braila
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia 08:15
Sinaia Harman Codlea Harman Brasov Busteni Brasov Ghimbav Busteni Zarnesti Ghimbav Sinpetru Zarnesti Poiana Brasov Sinpetru Azuga Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Azuga Cristian Sfantu Gheorghe Stupini Cristian Comarnic Stupini Predeal Comarnic Sinaia Predeal Codlea 08:30
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Chisinau
Constanta Mangalia 08:45
Busteni Brasov Ghimbav Busteni Zarnesti Ghimbav Sinpetru Zarnesti Poiana Brasov Sinpetru Azuga Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Azuga Cristian Sfantu Gheorghe Stupini Cristian Comarnic Stupini Predeal Comarnic Sinaia Predeal Codlea Sinaia Harman Codlea Harman Brasov 09:00
Chisinau
PEGASUS BG Ruse
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 09:30
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Buzau Galati Braila
Bucuresti
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Predeal Comarnic Sinaia Predeal Codlea Sinaia Harman Codlea Harman Brasov Busteni Brasov Ghimbav Busteni Zarnesti Ghimbav Sinpetru Zarnesti Poiana Brasov Sinpetru Azuga Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Azuga Cristian Sfantu Gheorghe Stupini Cristian Comarnic Stupini 10:00
Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta Costinesti
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Bucuresti
Constanta Mangalia 10:15
Harman Codlea Harman Brasov Busteni Brasov Ghimbav Busteni Zarnesti Ghimbav Sinpetru Zarnesti Poiana Brasov Sinpetru Azuga Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Azuga Cristian Sfantu Gheorghe Stupini Cristian Comarnic Stupini Predeal Comarnic Sinaia Predeal Codlea Sinaia 10:30
Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau Bacau Iasi Focsani 11:00
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Pitesti
Braila Buzau Galati
Focsani Tecuci Buzau
Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic 11:30
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta
Constanta Mangalia
Mangalia Fetesti Medgidia Constanta Cernavoda
Bals Scornicesti Pitesti Slatina (Olt) Craiova 11:40
PEGASUS BG Ruse 12:00
Mangalia Constanta
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci 12:30
Braila Ianca Buzau Faurei Galati
Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Braila Buzau Galati
Braila Buzau Galati
Buzau Focsani Tecuci
Bucuresti 12:45
Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe 13:00
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 13:15
Pascani 13:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 14:00
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Darabani Dorohoi
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Constanta Mangalia 14:15
Tecuci Vaslui Ramnicu Sarat Barlad Focsani 14:30
Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga
Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau
Buzau Galati Braila
Cernavoda Mangalia Fetesti Medgidia Constanta
Costinesti Cernavoda Mangalia Medgidia Constanta 15:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
PEGASUS BG Ruse 15:15
PEGASUS BG Razgrad Varna Shumen
Bacau Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Radauti Suceava Falticeni Motca Roman 15:20
Bals Scornicesti Pitesti Slatina (Olt) Craiova
Drobeta Turnu Severin Pitesti Strehaia Scornicesti Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt)
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 15:30
Falticeni Suceava Urziceni Cristesti Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt
Constanta Mangalia 15:45
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian 16:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau 16:30
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Chisinau
Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru 17:00
Barlad Focsani Tecuci Vaslui Ramnicu Sarat 17:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Bucuresti
Buzau Galati Braila
Buzau Focsani Tecuci
Targu Jiu Bals Pitesti Craiova Slatina (Olt) Filiasi Scornicesti Rovinari 17:45
Falticeni Suceava Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret Radauti 17:55
Bucuresti 18:00
Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Pitesti 18:15
Constanta Mangalia
Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe 19:00
Braila Galati Ianca Galati Braila Braila Buzau
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Bucuresti 19:15
Ramnicu Sarat Barlad Focsani Tecuci Vaslui 19:30
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Buzau Galati Braila
Mangalia Constanta
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 20:00
Chisinau
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Buzau Galati Braila
Tecuci Buzau Focsani
Chisinau
Odesa
Bucuresti 20:15
PEGASUS BG Ruse
Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Pitesti Caciulata
Constanta Mangalia
Medgidia Constanta Cernavoda Mangalia Fetesti
Sinpetru Poiana Brasov Azuga Sfantu Gheorghe Cristian Stupini Comarnic Predeal Sinaia Codlea Harman Brasov Busteni Ghimbav Zarnesti 21:00
Braila Galati Ianca Buzau Galati Braila Braila
Bucuresti 21:35
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 22:00
Chisinau 22:50
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 23:00
Galati Braila Braila Buzau Braila Galati Ianca
Braila Buzau Galati
Tecuci Buzau Focsani
Constanta Mangalia
Bucuresti 23:05
Caciulata Ramnicu Valcea Sibiu Calimanesti Pitesti 23:15