Statie Ramnicu Valcea

necunoscuta, Ramnicu Valcea, Romania

Plecări
Ora Către
00:00 Pausesti Olanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti Mihaesti
04:30 Babeni Paduretu
05:00 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
05:20 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
05:40 Pausesti Olanesti
06:00 Pausesti Olanesti
Pausesti Cheia
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
06:10 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
06:20 Pausesti Olanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
06:35 Babeni Surpate
06:40 Pausesti Olanesti
07:00 Pausesti Olanesti
07:10 Budesti Mazararu
Babeni Geamana
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
07:20 Pausesti Olanesti
07:25 Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
07:30 Babeni Romanesti
07:40 Pausesti Olanesti
08:00 Pausesti Olanesti
Pausesti Cheia
08:15 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
08:20 Pausesti Olanesti
08:40 Pausesti Olanesti
09:00 Pausesti Olanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
09:20 Pausesti Olanesti
09:40 Pausesti Olanesti
09:45 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
10:00 Pausesti Olanesti
Calimanesti Voineasa
Babeni Geamana
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
10:20 Pausesti Olanesti
10:40 Pausesti Olanesti
11:00 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
TRANSMONTANA SA Horezu Bodesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
11:15 Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
11:20 Pausesti Olanesti
11:30 Pausesti Cheia
Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
11:40 Pausesti Olanesti
11:45 Babeni Geamana
12:00 Pausesti Olanesti
Budesti Mazararu
12:15 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
12:20 Pausesti Olanesti
12:40 Pausesti Olanesti
13:00 Pausesti Olanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
13:10 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
13:20 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
13:30 Babeni Poienari
13:40 Pausesti Olanesti
14:00 Pausesti Olanesti
Pausesti Cheia
Budesti Mazararu
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
14:10 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
14:20 Pausesti Olanesti
14:40 Pausesti Olanesti
15:00 Pausesti Olanesti
15:20 Pausesti Olanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
15:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Babeni Geamana
15:40 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
16:00 Pausesti Olanesti
Pausesti Cheia
Calimanesti Voineasa
Babeni Zatreni
16:10 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
16:20 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
16:30 Francesti Marita
TRANSMONTANA SA Horezu Bodesti
16:40 Pausesti Olanesti
17:00 Pausesti Olanesti
Babeni Geamana
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
17:10 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
17:20 Pausesti Olanesti
17:40 Pausesti Olanesti
18:00 Pausesti Olanesti
Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Babeni Viisoara
18:15 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
18:20 Pausesti Olanesti
18:25 Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
18:40 Pausesti Olanesti
19:00 Pausesti Pausesti Olanesti Olanesti
Budesti Mazararu
Calimanesti Voineasa
19:05 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
19:15 Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
19:20 Pausesti Olanesti
19:30 Copacelu Bunesti Stoenesti Dobriceni
Babeni Geamana
19:40 Pausesti Olanesti
20:00 Pausesti Olanesti
Pausesti Cheia
20:15 Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
21:00 Pausesti Olanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
22:00 Pausesti Olanesti
23:00 Pausesti Olanesti
Budesti Mazararu
23:10 Babeni Geamana
23:20 Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
23:30 Pausesti Cheia
Sosiri
De la Ora
Olanesti Pausesti 00:50
Calimanesti Cozia
Olanesti Pausesti 05:50
Calimanesti Cozia
Pausesti Cheia 06:00
Olanesti Pausesti 06:10
Cozia Calimanesti
Mazararu Budesti 06:20
Pausesti Otasau Francesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 06:25
Geamana Babeni 06:28
Babeni Paduretu
Olanesti Pausesti 06:30
Cozia Calimanesti
Copacelu Dobriceni Dobriceni
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Baile Govora Oltchim 06:35
Babeni Cernisoara 06:39
Francesti Marita 06:44
Pausesti Olanesti 06:50
Calimanesti Cozia
Pausesti Otasau Francesti
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 06:56
Olanesti Pausesti 07:10
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 07:15
Pausesti Otasau Francesti 07:20
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 07:25
Babeni Geamana 07:28
Olanesti Pausesti 07:30
Cheia Pausesti
Calimanesti Cozia
TRANSMONTANA SA Horezu Zatreni
Copacelu Dobriceni Dobriceni
Baile Govora Govora 07:35
Baile Govora Cazanesti 07:36
Francesti Horezu 07:44
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 07:45
Olanesti Pausesti 07:50
Cozia Calimanesti
TRANSMONTANA SA Horezu Zatreni 08:00
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
Pausesti Olanesti 08:10
Cozia Calimanesti
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 08:11
Babeni Zatreni 08:24
Pausesti Olanesti 08:30
Cozia Calimanesti
Calimanesti Voineasa 08:32
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 08:45
Pausesti Olanesti 08:50
Budesti Mazararu
Baile Govora Govora
Baile Govora Oltchim
Cozia Calimanesti
Colombi SRL Valcea Calimanesti Titesti 08:55
TRANSMONTANA SA Bodesti Horezu 09:00
TRANSMONTANA SA Horezu Sirineasa 09:08
Pausesti Olanesti 09:10
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 09:16
Babeni Poienari
Copacelu Dobriceni Dobriceni 09:20
Olanesti Pausesti 09:30
Cozia Calimanesti
Olanesti Pausesti 09:50
Baile Govora Cazanesti
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 09:55
Geamana Babeni 09:58
TRANSMONTANA SA Zatreni Horezu 10:00
Olanesti Pausesti 10:10
Cozia Calimanesti
Olanesti Pausesti 10:30
Calimanesti Cozia
Calimanesti Voineasa 10:32
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 10:45
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 10:46
Olanesti Pausesti 10:50
Calimanesti Cozia
Olanesti Pausesti 11:10
Calimanesti Cozia
Cheia Pausesti 11:15
TRANSMONTANA SA Horezu 11:26
Olanesti Pausesti 11:30
Cozia Calimanesti
TRANSMONTANA SA Zatreni Horezu
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 11:40
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 11:45
Pausesti Olanesti 11:50
Cozia Calimanesti
Baile Govora Govora 12:05
Baile Govora Oltchim
Pausesti Olanesti 12:10
Cozia Calimanesti
Dobriceni Dobriceni Copacelu 12:20
Pausesti Olanesti 12:30
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 12:40
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 12:45
Olanesti Pausesti 12:50
Cozia Calimanesti
Colombi SRL Valcea Calimanesti Brezoi 12:56
Olanesti Pausesti 13:10
Cozia Calimanesti
Horezu Francesti 13:14
Geamana Babeni 13:28
Olanesti Pausesti 13:30
Cozia Calimanesti
Olanesti Pausesti 13:50
Budesti Mazararu
Cazanesti Baile Govora
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 13:56
Cheia Pausesti 14:00
Olanesti Pausesti 14:10
Calimanesti Cozia
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 14:25
Babeni Geamana 14:28
Olanesti Pausesti 14:30
Calimanesti Cozia
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
Babeni Cernisoara 14:39
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 14:45
Olanesti Pausesti 14:50
Baile Govora Oltchim
Calimanesti Cozia
Pausesti Otasau Francesti
Olanesti Pausesti 15:10
Cozia Calimanesti
Babeni Romanesti 15:13
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 15:16
Olanesti Pausesti 15:30
Cozia Calimanesti
TRANSMONTANA SA Bodesti Horezu
Cheia Pausesti 15:45
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
Olanesti Pausesti 15:50
Cazanesti Baile Govora
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 15:55
Pausesti Olanesti 16:10
Calimanesti Cozia
Horezu Francesti 16:14
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 16:26
Pausesti Olanesti 16:30
Cozia Calimanesti
Pausesti Olanesti 16:50
Baile Govora Govora
Baile Govora Oltchim
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 17:00
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti
Olanesti Pausesti 17:10
Cozia Calimanesti
Olanesti Pausesti 17:30
Cozia Calimanesti
TRANSMONTANA SA Zatreni Horezu
Horezu Francesti 17:44
Calimanesti Voineasa 17:47
Olanesti Pausesti 17:50
Budesti Mazararu
Cazanesti Baile Govora
Cozia Calimanesti
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 17:56
Pausesti Cheia 18:00
Dobriceni Dobriceni Copacelu
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti
Olanesti Pausesti 18:10
Calimanesti Cozia
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 18:25
TRANSMONTANA SA Horezu Sirineasa 18:28
Olanesti Pausesti 18:30
Calimanesti Cozia
Olanesti Pausesti 18:50
Baile Govora Govora
Baile Govora Oltchim
Calimanesti Cozia
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 18:55
Colombi SRL Valcea Brezoi Calimanesti 18:56
Babeni Geamana 18:58
Olanesti Pausesti 19:10
Calimanesti Cozia
TRANSMONTANA SA Zatreni Horezu 19:19
Olanesti Pausesti 19:30
Cozia Calimanesti
Olanesti Pausesti 19:50
Cazanesti Baile Govora
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 19:55
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 20:00
Babeni Viisoara 20:05
Pausesti Olanesti 20:10
Cozia Calimanesti
Pausesti Olanesti 20:30
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 20:40
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 20:45
Pausesti Olanesti 20:50
Cozia Calimanesti
Pausesti Cheia 21:45
Pausesti Olanesti 21:50
Budesti Mazararu
Cozia Calimanesti
Eta SA Ramnicu Valcea Mihaesti 22:00
Geamana Babeni 22:28
Eta SA Ramnicu Valcea Daesti 22:30
Olanesti Pausesti 22:50
Oltchim Baile Govora
Calimanesti Cozia
Francesti Pausesti Otasau
Olanesti Pausesti 23:50
Calimanesti Cozia