Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
GARA C.F.R SINAIA
Sinaia
, Romania
Adresa
Calea Prahovei, Sinaia, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din GARA C.F.R SINAIA
Ora
Către
00:00
Fany
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
Sighișoara
Târgu-Mureș
Iernut
Luduș
Câmpia Turzii
Turda
Cluj Napoca
00:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
00:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
00:35
Otopeni Aeroport
01:40
MyBus
București
Otopeni Aeroport
01:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
02:05
Otopeni Aeroport
02:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
02:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
03:00
Otopeni Aeroport
03:15
Fany
Comarnic
Ploiești
București
Drajna Nouă
Fetești
Cernavodă
Constanța
Mangalia
03:30
Bonțida
Obzor
Sf. Constantin si Elena
Chaika
Elenite
Nisipurile de Aur
Sveti Vlas
Kranevo
Sunny Beach
Albena
Nessebar
Balchik
Aheloi
Varna
Kavarna
Pomorie
03:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
03:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
04:05
Otopeni Aeroport
04:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
04:30
MyBus
București
Otopeni Aeroport
04:50
Viena
Linz
Passau
Nürnberg
Heilbronn
Stuttgart
Karlsruhe
Strasbourg
Nancy
Metz
Vitry-le-François
Reims
Paris
Cluj Napoca
05:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
05:30
Pletl
Ansbach
Crailsheim
Öhringen
Heilbronn
Heidelberg
Passau
Regensburg
Nürnberg
Würzburg
Aschaffenburg
Frankfurt
Gisen
Siegen
Koln
Düsseldorf
Essen
Dortmund
Pletl
Mühldorf
Rastatt
Waldkraiburg
Baden-Baden
Bühl
Offenburg
Lahr
Freiburg im Breisgau
Deggendorf
Landshut
München
Augsburg
Ulm
Stuttgart
Pforzheim
Karlsruhe
Heidelberg
Mannheim
05:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
06:05
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
06:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
06:45
Comarnic
Câmpina
Florești
Blejoi
Ploiești
Albești-Paleologu
Urziceni
Manasia
Alexeni
Ion Roată
Malu
Munteni Buzău
Căzănești
Ciochina
Andrășești
Perieți
Slobozia
Țăndărei
Giurgeni
Hârșova
Crucea
Mihail Kogălniceanu
Constanța
06:50
Ampuria Reisen
Passau
Deggendorf
Regensburg
Nürnberg
Ansbach
Würzburg
Heidelberg
Mannheim
Mainz
Frankfurt
Wiesbaden
Koblenz
Bonn
Koln
Düsseldorf
Duisburg
Essen
Dortmund
Münster
Gütersloh
Bielefeld
Hannöver
06:58
Transbus Codreanu
Slobozia
Constanța
07:00
Otopeni Aeroport
07:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
07:10
Sighișoara
Târgu-Mureș
Cluj Napoca
Cluj Napoca Aeroport
07:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
07:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
08:00
Grup Atyc
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
08:05
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
08:08
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
08:30
Otopeni Aeroport
Kușadası
Davutlar
Bodrum
Marmaris
Párga
Ammoudiá
Vráchos
Lefkada
Áyios Nikítas
Nikiána
Perigiálion
Nidri
Vasilikí
08:40
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
09:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
09:13
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
09:25
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
09:30
Otopeni Aeroport
09:45
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
09:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
09:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
10:05
Otopeni Aeroport
10:30
Grup Atyc
Moroeni
Glod
Pietroșița
Dealu Mare
Buciumeni
Fieni
Moțăeni
Pucioasa
Lăculețe-Gară
Doicești
Aninoasa
Târgoviște
11:00
Olimpia Travel
Borș
Olimpia Travel
Viena
Wels
Passau
Nürnberg
Frankfurt
Bonn
Liège
Bruxelles
Gent
Ostende
Dover
Maidstone
Londra
Luton
Milton Keynes
Northampton
Coventry
Birmingham
Stoke on Trent
Manchester
Liverpool
MyBus
București
Otopeni Aeroport
11:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
11:15
Salonic
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
11:46
Astra Trans Carpatic
Câmpina
Ploiești
București
11:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
11:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
12:05
Otopeni Aeroport
12:30
Otopeni Aeroport
12:56
Astra Trans Carpatic
Câmpina
Ploiești
București
13:00
MyBus
București
13:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
13:30
Grup Atyc
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
13:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
13:58
Transbus Codreanu
Predeal
Brașov
14:00
Otopeni Aeroport
14:05
Otopeni Aeroport
14:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
15:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
15:30
Istanbul
București
Otopeni Aeroport
15:45
Grup Atyc
Moroeni
Fieni
Pucioasa
Târgoviște
Grup Atyc
Poiana țapului
Bușteni
Azuga
Predeal
Timișu de Jos
Brașov
Hărman
Ozun
Cernat
Târgu Secuiesc
Lemnia
Brețcu
Poiana Sărată
Oituz
Onești
15:48
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
15:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
16:05
Otopeni Aeroport
16:30
Salonic
Paralia Katerini
Olimpic Beach
Leptokaryá
Platamonas
Nei Pori
Néa Kallikrátia
Nea Potidea
Néa Ródha
Afitos
Nea Moudania
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
Yerakiní
Kallithea
Psakoudia
Kriopigi
Polychrono
Metamorfosi
Hanioti
Nikiti (Sithonia)
Pefkochori
Palioúrion
Salonic
Elia Nikitis
Vourvourou (Sithonia)
Néa Skióni
Kalándra
Sárti
Koufós
Posidi
Toroni
Skála Foúrkas
Ágios Nikólaos
Néos Marmarás
Keramotí
Thassos
Skala Rachioni
Skala Prinos
Skála Sotíros
Skála Kallirákhis
Skála Marión
Tripiti
Limenaria
Pefkari
Potos
Astrís
Alíki
Kinira
Skala Potamia
Golden Beach
Salonic
Paralia Katerini
Olimpic Beach
Leptokaryá
Platamonas
Nei Pori
Keramotí
Thassos
Skala Rachioni
Skala Prinos
Skála Sotíros
Skála Kallirákhis
Skála Marión
Tripiti
Limenaria
Pefkari
Potos
Astrís
Alíki
Kinira
Skala Potamia
Golden Beach
16:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
17:05
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
17:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
Astra Trans Carpatic
Bușteni
Azuga
Predeal
Brașov
17:30
MyBus
București
Otopeni Aeroport
17:50
Bușteni
Predeal
Brașov
Sfântu-Gheorghe
Covasna
17:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
18:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
18:35
Otopeni Aeroport
18:36
Astra Trans Carpatic
Câmpina
Ploiești
București
19:00
Otopeni Aeroport
19:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
19:15
Grup Atyc
Moroeni
Fieni
Pucioasa
Târgoviște
19:30
MyBus
București
19:46
Astra Trans Carpatic
Câmpina
Ploiești
București
19:50
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
19:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
20:05
Otopeni Aeroport
21:08
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
21:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
22:20
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
22:30
Otopeni Aeroport
22:35
Otopeni Aeroport
22:38
Poiana țapului
Bușteni
Timișu de Sus
Timișu de Jos
Brașov
Săcele
Tărlungeni
Zizin
Sînpetru
Stupini
Hărman
Prejmer
Bod
Colonia Bod
Poiana Brașov
Ghimbav
Aeroport Ghimbav-Brașov
Codlea
Hălchiu
Satu Nou
Cristian
Râşnov
Vulcan
Lunca Câlnicului
Zărnești
Chichiș
Dumbrăvița
Ozun
Coșeni
Chilieni
Vlădeni
Bran
Moeciu de Jos
Sfântu-Gheorghe
Bodoc
Reci (Ram. Petrom)
Sântionlunca
Moacșa
Șinca Veche
Perșani
Vad
Brateș
Cernat
Pachia
Covasna
Zăbala
Târgu Secuiesc
Șercaia
Mândra
Făgăraș
Sânzieni
Turia
Micfalău
Bixad
Băile Tușnad
Tușnadu Nou
Tușnad
Cozmeni
Ciucani
Sânmartin
Sâncrăieni
Miercurea-Ciuc
23:52
Podu Corbului
Nistorești
Frăsinet
Cornu de Jos
Câmpina
Bănești
Băicoi
Florești
Ploiești
Bărcănești
Otopeni Aeroport
București
Băneasa
Sosiri în GARA C.F.R SINAIA
De la
Ora
Fany
Mangalia
Constanța
Cernavodă
Fetești
Drajna Nouă
București
Ploiești
Comarnic
00:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
00:08
Varna
Kavarna
Pomorie
Balchik
Albena
Aheloi
Nessebar
Kranevo
Sunny Beach
Nisipurile de Aur
Sveti Vlas
Chaika
Elenite
Sf. Constantin si Elena
Obzor
00:15
București
00:30
Istanbul
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
01:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
01:52
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
02:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
02:08
Otopeni Aeroport
02:30
Otopeni Aeroport
03:00
Fany
Cluj Napoca
Turda
Câmpia Turzii
Luduș
Iernut
Târgu-Mureș
Sighișoara
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
03:15
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
03:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
03:52
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
04:08
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
04:15
Otopeni Aeroport
04:30
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
Salonic
Nei Pori
Platamonas
Litochoron
Olimpic Beach
Paralia Katerini
Salonic
București
Pefkochori
Hanioti
Polychrono
Kriopigi
Kallithea
Afitos
Nea Potidea
Nea Moudania
Salonic
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
05:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
05:08
Otopeni Aeroport
05:45
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
05:52
Olimpia Travel
Borș
06:00
Olimpia Travel
Liverpool
Manchester
Stoke on Trent
Birmingham
Coventry
Northampton
Milton Keynes
Luton
Londra
Maidstone
Dover
Ostende
Gent
Bruxelles
Liège
Bonn
Frankfurt
Nürnberg
Passau
Wels
Viena
Nei Pori
Platamonas
Leptokaryá
Olimpic Beach
Paralia Katerini
Salonic
06:15
Uranopoli (Sfântul Munte Athos)
Salonic
Ágios Nikólaos
Néos Marmarás
Skála Foúrkas
Néa Ródha
Posidi
Toroni
Koufós
Kalándra
Néa Skióni
Sárti
Palioúrion
Vourvourou (Sithonia)
Elia Nikitis
Pefkochori
Hanioti
Nikiti (Sithonia)
Polychrono
Metamorfosi
Kriopigi
Kallithea
Psakoudia
Afitos
Yerakiní
Nea Moudania
Nea Potidea
Néa Kallikrátia
Skala Rachioni
Skala Prinos
Skála Sotíros
Skála Kallirákhis
Skála Marión
Tripiti
Limenaria
Pefkari
Potos
Astrís
Alíki
Kinira
Skala Potamia
Golden Beach
Thassos
Keramotí
Nei Pori
Platamonas
Leptokaryá
Olimpic Beach
Paralia Katerini
Salonic
Skala Rachioni
Skala Prinos
Skála Sotíros
Skála Kallirákhis
Skála Marión
Tripiti
Limenaria
Pefkari
Potos
Astrís
Alíki
Kinira
Skala Potamia
Golden Beach
Thassos
Keramotí
Otopeni Aeroport
06:30
Covasna
Sfântu-Gheorghe
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
06:45
Transbus Codreanu
Brașov
Predeal
06:58
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
07:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
07:08
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
07:52
Grup Atyc
Târgoviște
Pucioasa
Fieni
Moroeni
08:00
Otopeni Aeroport
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
08:08
Otopeni Aeroport
08:30
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
09:08
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
09:13
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
09:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
09:52
Grup Atyc
Onești
Oituz
Poiana Sărată
Brețcu
Lemnia
Târgu Secuiesc
Cernat
Ozun
Hărman
Brașov
Timișu de Jos
Predeal
Azuga
Bușteni
Poiana țapului
10:30
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
11:08
Otopeni Aeroport
11:30
Otopeni Aeroport
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
11:46
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
11:52
Marmaris
Bodrum
12:30
Davutlar
Kușadası
Vasilikí
Nidri
Perigiálion
Nikiána
Áyios Nikítas
Lefkada
Vráchos
Ammoudiá
Párga
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
12:56
Otopeni Aeroport
13:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
13:08
Grup Atyc
Târgoviște
Pucioasa
Fieni
Moroeni
13:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
13:45
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
13:52
Transbus Codreanu
Constanța
Slobozia
13:58
Otopeni Aeroport
14:00
Morningstar Tour
Otopeni Aeroport
14:15
Otopeni Aeroport
14:30
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
15:08
Ampuria Reisen
Hannöver
Bielefeld
Gütersloh
Münster
Dortmund
Essen
Duisburg
Düsseldorf
Koln
Bonn
Koblenz
Wiesbaden
Frankfurt
Mainz
Mannheim
Heidelberg
Würzburg
Ansbach
Nürnberg
Regensburg
Deggendorf
Passau
15:30
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
Grup Atyc
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
15:45
Grup Atyc
Târgoviște
Aninoasa
Doicești
Lăculețe
Pucioasa
Moțăeni
Fieni
Buciumeni
Dealu Mare
Pietroșița
Moroeni
Glod
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
15:48
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
15:52
Pletl
Dortmund
Heidelberg
Essen
Heilbronn
Düsseldorf
Öhringen
Koln
Crailsheim
Siegen
Ansbach
Gisen
Frankfurt
Aschaffenburg
Würzburg
Nürnberg
Regensburg
Passau
16:00
Pletl
Freiburg im Breisgau
Waldkraiburg
Mühldorf
Lahr
Offenburg
Bühl
Baden-Baden
Rastatt
Mannheim
Heidelberg
Karlsruhe
Pforzheim
Stuttgart
Ulm
Augsburg
München
Landshut
Deggendorf
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
16:30
Otopeni Aeroport
17:00
Otopeni Aeroport
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
17:08
Astra Trans Carpatic
București
Ploiești
Câmpina
Otopeni Aeroport
17:30
Constanța
Mihail Kogălniceanu
Crucea
Hârșova
Giurgeni
Țăndărei
Slobozia
Perieți
Andrășești
Ciochina
Căzănești
Munteni Buzău
Malu
Ion Roată
Alexeni
Manasia
Urziceni
Albești-Paleologu
Ploiești
Blejoi
Florești
Câmpina
Comarnic
17:50
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
17:52
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
18:00
Cluj Napoca Aeroport
Cluj Napoca
Târgu-Mureș
Sighișoara
18:20
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
18:36
Otopeni Aeroport
19:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
19:08
Grup Atyc
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
19:15
Otopeni Aeroport
19:30
Astra Trans Carpatic
Brașov
Predeal
Azuga
Bușteni
19:46
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
19:52
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
20:00
Otopeni Aeroport
21:00
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
21:08
Otopeni Aeroport
21:30
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
21:52
Otopeni Aeroport
22:30
Băneasa
București
Otopeni Aeroport
Bărcănești
Ploiești
Florești
Băicoi
Bănești
Câmpina
Cornu de Jos
Frăsinet
Nistorești
Podu Corbului
Comarnic
22:38
Otopeni Aeroport
23:00
Standard Transport Systems
Otopeni Aeroport
Otopeni Aeroport
23:30
Miercurea-Ciuc
Sâncrăieni
Sânmartin
Ciucani
Cozmeni
Tușnad
Tușnadu Nou
Băile Tușnad
Bixad
Micfalău
Turia
Sânzieni
Făgăraș
Mândra
Șercaia
Târgu Secuiesc
Zăbala
Covasna
Pachia
Cernat
Brateș
Vad
Perșani
Șinca Veche
Moacșa
Sântionlunca
Reci (Ram. Petrom)
Bodoc
Sfântu-Gheorghe
Moeciu de Jos
Bran
Vlădeni
Chilieni
Coșeni
Ozun
Dumbrăvița
Chichiș
Zărnești
Lunca Câlnicului
Vulcan
Râşnov
Cristian
Satu Nou
Hălchiu
Codlea
Aeroport Ghimbav-Brașov
Ghimbav
Poiana Brașov
Colonia Bod
Bod
Prejmer
Hărman
Stupini
Sînpetru
Zizin
Tărlungeni
Săcele
Brașov
Timișu de Jos
Bușteni
Poiana țapului
23:52