Română

Autogara Voiajor

Targu Mures , Romania
Str. Gheorghe Doja nr.143, Targu Mures, Romania
Tel: +4-0265-237.774

Plecări
Ora Către
00:00 Valeni Targu Mures
Targu Mures
04:00 Somostelnic
04:55 Chirileu
05:10 Recea Somostelnic
05:30 Cristesti Sat
Freilassing Traunstein Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Sibiu
Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Giessen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
05:45 Band Madaras
Tar SA Tarnaveni
06:00 Band Zau De Campie Valea Larga
Zau De Campie
Riciu
Somostelnic
06:15 Chirileu
06:20 Dimbu
06:30 Turda Sibot Alba Iulia Deva Lugoj Timisoara
Cristesti Sat
Vidrasau
Tar SA Tarnaveni
06:45 Band Madaras
Targu Mures
07:00 Trans Seb Iernut Tarnaveni Medias Sibiu
Craiesti
Istanbul
Cluj Napoca
Cluj Napoca Cluj Napoca Gyula Gyula Bekescsaba Bekescsaba Szeged Szeged Kiskunfelegyhaza Kiskunfelegyhaza Kecskemet Kecskemet
07:20 Chirileu
07:30 Auto Confort Rastolita Toplita Grinties Targu Neamt Cristesti Iasi
Cristesti Sat
Vidrasau
Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
Halmstad Varberg Goteborg Uddevalla Sarpsborg Moss Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
07:40 Tar SA Tarnaveni
08:00 Iernut Tarnaveni Medias Sibiu Ramnicu Valcea
Transervice Budapesta
Chirileu
08:30 Cristesti Sat
Vidrasau
08:45 Viena Viena Linz Linz Passau Passau Nurnberg Nurnberg Heilbronn Heilbronn Stuttgart Stuttgart Karlsruhe Karlsruhe Strasbourg Strasbourg Nancy Nancy Metz Metz Vitry-le-Francois Vitry-le-Francois Reims Reims Paris Paris
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
Cluj Napoca
09:10 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
09:30 Cristesti Sat
Somostelnic
10:00 Dimbu
10:15 Tar SA Tarnaveni
10:30 Cristesti Sat
11:00 Band Madaras
Riciu
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
11:19 Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Voion Trans SRL Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Ami Turing Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
11:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Zau De Campie
Cristesti Sat
11:35 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Baile Felix
11:45 Turda Cluj Napoca Oradea Debrecen Budapesta Budapesta
11:50 Tarnaveni Medias Sibiu
12:00 Chirileu
Somostelnic
Tar SA Tarnaveni
12:05 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Zimbor Zalau
12:10 Vidrasau
12:15 Band Zau De Campie Valea Larga
12:30 Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
Zau De Campie
Cristesti Sat
12:44 Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
Voion Trans SRL Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
Ami Turing Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
12:45 Tar SA Tarnaveni
12:52 Iernut Turda Cluj Napoca
13:00 Iernut Tarnaveni Medias Sibiu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea
Riciu
13:15 Reghin Toplita Borsec Tulghes Poiana Largului Targu Neamt Falticeni Suceava
13:30 Dimbu
Cristesti Sat
13:32 Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Lacu Rosu Bicaz Chei Bicazu Ardelean Bicaz Centru Piatra Neamt
13:35 Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Chei Bicaz Piatra Neamt
13:45 Fanetrans Bistrita
14:00 Simdoria Trans Cluj Napoca
Trans Seb Iernut Tarnaveni Medias Sibiu
Tar SA Tarnaveni
Verona Brescia Bergamo Como Milano Novara Torino Asti Alessandria Tortona Pavia Piacenza Cremona Parma Mantova Modena Trieste Venetia Mirano Padova Bologna Prato Firenze Roma Napoli Salerno
Flozampet Reghin Toplita Borsec Bai Tulghes Poiana Largului Targu Neamt
RO Bus Euro Dealu Stefanitei Sacel Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
14:10 Vidrasau
14:15 Teaca Crainimat Beclean Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Seini Livada Satu Mare
14:30 Turda Alba Iulia Sibot Deva Lugoj Timisoara
Band Madaras
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
14:45 Ludus Campia Turzii Turda Baia De Aries Campeni
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
15:00 Auto Confort Toplita Tulghes Grinties Petru Voda Pipirig Targu Neamt Cristesti Iasi
Dimbu
Riciu
Somostelnic
Tar SA Tarnaveni
15:15 Chirileu
15:30 Cristesti Sat
15:45 Tar SA Tarnaveni
16:00 Vandor Trans Tours Gheorgheni Gheorgheni Gheorgheni
Vandor Trans Tours Gheorgheni
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia
Craiesti
Vidrasau
16:15 Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca Zimbor Zalau
16:30 Band Zau De Campie Valea Larga
Zau De Campie
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
16:45 Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
17:00 Toplita
Riciu
Chirileu
Tar SA Tarnaveni
17:10 Vidrasau
17:30 Band Band Madaras Madaras
Cristesti Sat
Partanna Contessa Entellina Taormina Salemi Giarre Santa Ninfa Acireale Campobello di Mazara Castelvetrano Catania Ribera Siracusa Caltabellotta Avola Lido di Mondello Sciacca Rosolini Menfi Mazara del Vallo Modica Ragusa Strasatti Vittoria Marsala Gela Marausa Licata Paceco Agrigento Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
17:35 Pince Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Verona Ferrara Bologna Prato Firenze Arezzo Orvieto Orte Roma Frosinone Ceprano Teano Casino Caserta San Nicola Mercato San Severino Nola Napoli Montoro Salerno Battipaglia Eboli Campania Contursi Potenza Polla Sala Consilina Padula Lagonegro Corigliano Calabro Rossano Tarsia Rende Cosenza Falerna Lauria Inferiore Castrovillari Lamezia Terme Pizzo Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Messina Spadafora Milazzo Barcellona-Pozzo di Gotto Patti Falcone Brolo Capo d'Orlando Rocca di Capri Leone Sant'Agata di Militello Santo Stefano di Camastra Tusa Cefalu Termini Imerese Bagheria Palermo Partinico Castellammare del Golfo Alcamo Trapani
Ungheni
17:40 Tar SA Tarnaveni
18:30 Transervice Budapesta
Cristesti Sat
Bors
Viena Viena Wels Wels Passau Passau Nurnberg Nurnberg Frankfurt Frankfurt Bonn Bonn Liege Liege Bruxelles Bruxelles Gent Gent Ostende Ostende Dover Dover Maidstone Maidstone Londra Londra Luton Luton Milton Keynes Milton Keynes Northampton Northampton Coventry Coventry Birmingham Birmingham Stoke on Trent Stoke on Trent Manchester Manchester Liverpool Liverpool
18:40 Tar SA Tarnaveni
19:00 Dimbu
Somostelnic
19:10 Vidrasau
19:15 Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Vlahita Miercurea Ciuc
19:30 Craiesti
Cristesti Sat
Iernut Ludus Campia Turzii Turda Cluj Napoca
20:30 Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
21:30 Cristesti Sat
22:30 Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni
23:30 Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Sosiri
De la Ora
Targu Mures Valeni Targu Mures 00:00
Targu Mures
Ramnicu Valcea Sibiu Iernut Tirnaveni Medias 00:30
Transervice Budapesta
Ungheni 04:10
Lamezia Terme Roma Alcamo Prato Tusa Sala Consilina Venetia Udine Patti Montoro Villach Pontecagnano Rosarno Frosinone Trapani Firenze Cefalu Lagonegro Verona Pordenone Falcone Salerno Plezzo di Tarvisio Villa San Giovanni Ceprano Rocca di Capri Leone Arezzo Palermo Lauria Inferiore Reggio di Calabria Mestre Padova Brolo Battipaglia Gonars Mestre Messina Casino Polla Orvieto Partinico Cosenza Ferrara Sant'Agata di Militello Eboli Latisana Mercato San Severino Milazzo Nola Contursi Orte Castellammare del Golfo Falerna Bologna Santo Stefano di Camastra Campania Portogruaro Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Napoli Trieste 04:15
Kecskemet Kiskunfelegyhaza Szeged Bekescsaba Gyula 05:00
Band Madaras 05:25
Recea Somostelnic
Somostelnic
Tar SA Tarnaveni 05:30
Bors
Craiesti 05:50
Tar SA Tarnaveni 06:00
Chirileu 06:10
Niraj Prodcom Reghin 06:18
Cristesti Cristesti Sat 06:25
Cristesti Sat
Bahnea 06:30
Dimbu
Tar SA Tarnaveni
Recea Somostelnic 06:40
Targu Mures Targu Mures 06:45
Niraj Prodcom Reghin 06:48
Craiesti 06:50
Band Zau De Campie Valea Larga 06:55
Tar SA Tarnaveni 07:00
Zau De Campie 07:05
Ungheni 07:10
Prato Tusa Sala Consilina Venetia Udine Patti Montoro Villach Pontecagnano Rosarno Frosinone Trapani Firenze Cefalu Lagonegro Verona Pordenone Falcone Salerno Plezzo di Tarvisio Mestre Villa San Giovanni Ceprano Rocca di Capri Leone Arezzo Palermo Lauria Inferiore Reggio di Calabria Mestre Padova Brolo Battipaglia Gonars Messina Casino Polla Orvieto Partinico Cosenza Ferrara Sant'Agata di Militello Eboli Latisana Mercato San Severino Milazzo Nola Contursi Orte Castellammare del Golfo Falerna Bologna Santo Stefano di Camastra Campania Portogruaro Pince Barcellona-Pozzo di Gotto Napoli Trieste Lamezia Terme Roma Alcamo 07:15
Niraj Prodcom Reghin 07:18
Cristesti Cristesti Sat 07:25
Cristesti Sat
Somostelnic
Vidrasau
Chirileu 07:30
Tar SA Tarnaveni
Bahnea 07:40
Niraj Prodcom Reghin 07:48
Riciu 07:50
Tar SA Tarnaveni
Dimbu 08:00
Band Madaras 08:10
Niraj Prodcom Reghin 08:18
Cristesti Cristesti Sat 08:25
Cristesti Sat
Vidrasau
Targu Mures Targu Mures Valeni 08:45
Busteni Sinaia Comarnic Bucuresti Brasov Cernavoda Sighisoara Fetesti Ploiesti Drajna Noua Constanta Mangalia Predeal Azuga
Targu Mures Targu Mures
Niraj Prodcom Reghin 08:48
Chirileu 09:05
Bahnea 09:10
Tar SA Tarnaveni 09:15
Niraj Prodcom Reghin 09:18
Vandor Trans Tours Gheorgheni 09:19
Cristesti Sat Cristesti 09:25
Cristesti Sat
Toplita 09:30
Dimbu
Cluj Napoca Campia Turzii Iernut Turda Ludus
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc 09:35
Chirileu
Zau De Campie 09:45
Niraj Prodcom Reghin 09:48
Zau De Campie Valea Larga Band 09:55
Istanbul 10:00
Simdoria Trans Cluj Napoca 10:10
Trans Seb Sibiu Medias Tarnaveni Iernut
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc
Vidrasau
Niraj Prodcom Reghin 10:18
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 10:20
Cristesti Sat Cristesti 10:25
Cristesti Sat
Bahnea 10:30
Zimbor Turda Ludus Zalau Cluj Napoca Campia Turzii Iernut 10:45
Niraj Prodcom Reghin 10:48
Craiesti 10:50
Vandor Trans Tours Gheorgheni 11:03
Somostelnic 11:10
Teaca Crainimat Beclean Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Seini Livada Satu Mare Baia Mare 11:15
Niraj Prodcom Reghin 11:18
Huedin Oradea Ludus Alesd Turda Cluj Napoca 11:19
Voion Trans SRL Huedin Oradea Alesd Cluj Napoca
Ami Turing Alesd Ludus Turda Cluj Napoca Huedin Oradea
Cristesti Sat 11:25
Tar SA Tarnaveni 11:30
Piatra Neamt Bicaz Bicaz Chei Lacu Rosu Gheorgheni Sarmas Toplita Deda Reghin Lunca Bradului 11:35
Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Sibiu Medias Tarnaveni Iernut 11:36
Gas Tours SRL Odorheiu Secuiesc 11:40
Sovata Praid Corund Odorheiu Secuiesc Vlahita Miercurea Ciuc 11:45
Niraj Prodcom Reghin 11:48
Flozampet Poiana Largului Tulghes Borsec Bai Targu Neamt Toplita Reghin 11:55
Niraj Prodcom Reghin 12:18
Cristesti Sat Cristesti 12:25
Cristesti Sat
Sovata Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid 12:44
Voion Trans SRL Iasi Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Horia Turturesti Tasca Sangeorgiu de Padure
Ami Turing Gheorgheni Praid Sovata Lacu Rosu Bicaz Roman Piatra Neamt Iasi
Niraj Prodcom Reghin 12:48
Riciu 12:50
Deda Toplita Sarmas Bicaz Chei Piatra Neamt Bicaz Centru Lacu Rosu Lunca Bradului Bicazu Ardelean Reghin 12:52
Alba Iulia Turda Sibot Timisoara Lugoj Deva 13:00
Tar SA Tarnaveni
Vidrasau 13:10
Baia De Aries Campeni Turda Campia Turzii Ludus 13:15
Niraj Prodcom Reghin 13:18
Cristesti Sat Cristesti 13:25
Recea Somostelnic
Bahnea
Cristesti Sat
Somostelnic
Cluj Napoca Iernut Turda 13:32
Cluj Napoca Iernut Huedin Alesd Ludus Baile Felix Turda Campia Turzii Oradea 13:35
Chirileu
Niraj Prodcom Reghin 13:48
Auto Confort Iasi Targu Neamt Toplita Tulghes Grinties Petru Voda Pipirig Cristesti 13:51
Dimbu 14:00
Tar SA Tarnaveni 14:15
Niraj Prodcom Reghin 14:18
Band Madaras 14:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Tulghes Toplita Reghin Borsec Suceava Falticeni Targu Neamt Poiana Largului 14:45
Sibiu
Niraj Prodcom Reghin 14:48
Riciu 14:50
Vidrasau 15:10
Zau De Campie 15:15
Niraj Prodcom Reghin 15:18
Tar SA Tarnaveni 15:20
Band Zau De Campie Valea Larga 15:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Bahnea 15:40
Niraj Prodcom Reghin 15:48
Somostelnic Recea 15:55
Haderslev Aalborg Herning Randers Varde Horsens Thisted Kolding Holstebro Hobro Grindsted Odder Padborg Middelfart Struer Sonderborg Tinglev Hoven Arhus Ribe Krusa Odense Skive Abenra Tonder Skjern Silkeborg Holsted Veslos Fredericia Nyborg Toftlund Ars Ringkobing Viborg Esbjerg Nibe Vejle Nykobing Mors 16:00
Niraj Prodcom Reghin 16:18
Cristesti Cristesti Sat 16:25
Cristesti Sat
Chirileu 16:35
Tar SA Tarnaveni 16:45
Niraj Prodcom Reghin 16:48
Riciu 16:50
Somostelnic 16:55
Vidrasau
Dimbu 17:00
Iernut Turda Ludus Cluj Napoca Campia Turzii
Band Madaras 17:10
Niraj Prodcom Reghin 17:18
Cluj Napoca 17:22
Cristesti Cristesti Sat 17:25
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni 17:30
Prato Firenze Roma Napoli Salerno Trieste Venetia Mirano Padova Bologna 17:45
Niraj Prodcom Reghin 17:48
Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg Praga Hamburg Flensburg Padborg 18:00
Ljungby Berlin Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Tapernoje Nykoping Copenhagen Sodertalje Malmo Stockholm Landskrona Praga Helsingborg Dresda
Transport Calatori SA Botosani Botosani Suceava Vatra Dornei Bistrita Gura Humorului Campulung Moldovenesc Reghin Piatra Fantanele Prundu Bargaului Teaca 18:07
Niraj Prodcom Reghin 18:18
Trans Seb Sibiu Medias Tarnaveni Iernut 18:25
Cristesti Cristesti Sat
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni 18:30
Chirileu 18:35
Bahnea 18:40
Vidrasau
Niraj Prodcom Reghin 18:48
Riciu 18:50
Oradea Debrecen Cluj Napoca Turda Budapesta Budapesta 19:15
Niraj Prodcom Reghin 19:18
Cristesti Cristesti Sat 19:25
Cristesti Sat
Zimbor Turda Ludus Zalau Cluj Napoca Campia Turzii Iernut 19:45
Niraj Prodcom Reghin 19:48
Tar SA Tarnaveni 20:00
Vidrasau 20:10
Zau De Campie 20:15
Niraj Prodcom Reghin 20:18
Band Zau De Campie Valea Larga 20:25
Cristesti Cristesti Sat
Recea Somostelnic
Cristesti Sat
Somostelnic
Bahnea 20:40
Niraj Prodcom Reghin 20:48
Sibiu Medias Tarnaveni 21:00
Fanetrans Bistrita 21:06
Alba Iulia Turda Sibot Timisoara Lugoj Deva 21:25
Cristesti Sat Cristesti
Cristesti Sat
Tar SA Tarnaveni 21:30
Auto Confort Toplita Grinties Cristesti Rastolita Iasi Targu Neamt 21:40
Campia Turzii Iernut Turda Ludus Cluj Napoca 22:15
Cristesti Sat 22:25
Cristesti Sat 23:25
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Cluj Napoca 23:30