Română
English
Magyar
Українська
Română
English
Magyar
Українська
Program curse
București - Timisoara
București - Iași
Cluj - Brașov
București - Sibiu
Brașov - Aeroport Otopeni (OTP)
Iași - Brașov
Arad - Brașov
Craiova - București
Cluj - Baia Mare
Cluj - Iași
Iași - Sibiu
București - Alba Iulia
Baia Mare - Cluj
Cluj - Timișoara
Chișinău - Iași
Rezervări
Rezervă acum
Biletele mele
Verificare bilet
Închirieri
Despre
Despre Autogari.RO
Blog
Contact
Căutare
Închide
Din
Localitate plecare
Către
Localitate sosire
Zi plecare
Zi plecare
Pasageri
Pasageri
Adulți
Pensionari
Studenți
Elevi
Copii
Caută
Statie Viziru
Viziru
, Romania
Adresa
necunoscuta, Viziru, Romania
Deschideți în Hărți
Plecări din Statie Viziru
Ora
Către
01:20
LYK
Hârșova
Eforie Nord
Eforie Sud
Mangalia
04:00
Hârșova
Ovidiu
Constanța
05:00
LYK
Hârșova
Eforie Nord
Eforie Sud
Mangalia
06:00
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
Durankulak
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Sunny Day
Chaika
Sf. Constantin si Elena
Varna
Byala
Obzor
Sveti Vlas
Elenite
Sunny Beach
Nessebar
06:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
06:15
Lanurile
Valea Cânepei
Unirea
Albina
Chiscani
Brăila
06:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
07:00
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
Durankulak
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Sunny Day
Chaika
Sf. Constantin si Elena
Varna
Byala
Obzor
Sveti Vlas
Elenite
Sunny Beach
Nessebar
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
07:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
08:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
08:15
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
08:30
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
08:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
09:10
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
09:25
Valea Cânepei
Albina
Brăila
Șendreni
Independența
Liești
Tecuci
Tișița
Pufești
Adjud
Sascut
Răcăciuni
N.Balcescu
Bacău
Filipești
Secuieni
Roman
Săbăoani
Bărticești
Hanul Ancutei
Moțca
Cristești
Draguseni
Vadu Moldovei
Spătărești
Fălticeni
Cumpărătura
Suceava
09:30
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
09:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
09:49
Liești
Tecuci
Berheci
Bârlad
10:05
Cavmario Trans
Însurăței
Bărăganul
Tătaru
Roșiori
Florica
Colțea
Brăila
Ciocile
10:30
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
10:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
10:58
Constanța
11:15
LYK
Brăila
Tecuci
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
11:30
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
11:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
12:00
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
12:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
13:00
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
13:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
13:25
Cavmario Trans
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Brăila
14:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
14:30
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
15:30
LYK
Hârșova
Eforie Nord
Eforie Sud
Mangalia
16:00
Spiru Haret
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Crucea
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Ovidiu
Constanța
16:15
Kavarna
Balchik
Albena
Kranevo
Nisipurile de Aur
Chaika
Sunny Day
Sf. Constantin si Elena
Varna
16:20
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
16:25
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
16:49
Liești
Tecuci
Berheci
Bârlad
17:00
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
17:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
17:30
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
17:40
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
17:58
Constanța
18:00
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
18:10
Cuza Vodă
Spiru Haret
Berteștii de Jos
Berteștii de Sus
Mihai Bravu
Luciu
Gura Ialomiței
Giurgeni
Hârșova
Stupina
Crucea
Gălbiori
Dorobanțu
Nicolae Bălcescu
Mihail Kogălniceanu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Ovidiu
Constanța
18:15
LYK
Brăila
Tecuci
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
18:30
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
19:10
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
20:00
Lanurile
Valea Cânepei
Albina
Lacu Sărat
Vărsătura
Brăila
Galați
20:30
Brăila
Tecuci
Tișița
Mărășești
Adjud
Răcăciuni
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Cotnari
Hârlău
Frumușica
Flămânzi
Copălău
Botoșani
21:45
LYK
Brăila
Tecuci
Tișița
Adjud
Bacău
Roman
Târgu Frumos
Hârlău
Flămânzi
Botoșani
Sosiri în Statie Viziru
De la
Ora
LYK
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Tecuci
Brăila
01:20
Botoșani
Copălău
Flămânzi
Frumușica
Hârlău
Cotnari
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Răcăciuni
Adjud
Mărășești
Tișița
Tecuci
Brăila
04:00
LYK
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Tecuci
Brăila
05:00
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
06:10
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
06:40
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
07:10
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
08:10
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
08:15
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
08:40
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
09:10
Constanța
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Spiru Haret
09:25
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
09:40
Constanța
09:49
Cavmario Trans
Brăila
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
10:05
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
10:30
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
10:40
Bârlad
Berheci
Tecuci
Liești
10:58
LYK
Mangalia
Eforie Sud
Eforie Nord
Hârșova
11:15
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
11:30
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
11:40
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
12:00
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
12:40
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
13:00
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
13:10
Cavmario Trans
Ciocile
Brăila
Colțea
Florica
Roșiori
Tătaru
Bărăganul
Însurăței
13:25
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
13:30
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
14:10
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
14:30
LYK
Botoșani
Flămânzi
Hârlău
Târgu Frumos
Roman
Bacău
Adjud
Tișița
Tecuci
Brăila
15:30
Suceava
Cumpărătura
Fălticeni
Spătărești
Vadu Moldovei
Draguseni
Cristești
Moțca
Hanul Ancutei
Bărticești
Săbăoani
Roman
Secuieni
Filipești
Bacău
N.Balcescu
Răcăciuni
Sascut
Adjud
Pufești
Tișița
Tecuci
Liești
Independența
Șendreni
Brăila
Albina
Valea Cânepei
16:00
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
16:20
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
16:25
Constanța
16:49
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
17:00
Nessebar
Sunny Beach
Elenite
Sveti Vlas
Obzor
Byala
Varna
Sf. Constantin si Elena
Chaika
Sunny Day
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
Durankulak
17:10
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
17:30
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
17:40
Bârlad
Berheci
Tecuci
Liești
17:58
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
18:00
Galați
Brăila
Vărsătura
Lacu Sărat
Albina
Valea Cânepei
Lanurile
18:10
LYK
Mangalia
Eforie Sud
Eforie Nord
Hârșova
18:15
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
18:30
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
19:10
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
19:35
Constanța
Ovidiu
Mihail Kogălniceanu Aeroport
Mihail Kogălniceanu
Nicolae Bălcescu
Dorobanțu
Gălbiori
Crucea
Stupina
Hârșova
Giurgeni
Gura Ialomiței
Luciu
Mihai Bravu
Berteștii de Sus
Berteștii de Jos
Spiru Haret
Cuza Vodă
20:00
Constanța
Ovidiu
Hârșova
20:30
Varna
Sf. Constantin si Elena
Sunny Day
Chaika
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
21:30
LYK
Mangalia
Eforie Sud
Eforie Nord
Hârșova
21:45
Nessebar
Sunny Beach
Elenite
Sveti Vlas
Obzor
Byala
Varna
Sf. Constantin si Elena
Chaika
Sunny Day
Nisipurile de Aur
Kranevo
Albena
Balchik
Kavarna
Durankulak
23:00