Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda Otopeni Aeroport , Romania

Deschideți în Hărți

Plecări din Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Ora Către
00:30 Techirghiol Ovidiu Drajna Cumpana Poiana Lazu Movilita Fetesti Agigea Topraisar Mamaia Cernavoda Amzacea Lumina Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Eforie Sud Negru Voda Navodari Tuzla Corbu Satu Nou Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
FlySSpedition Brasov Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
AUTOVIP Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
01:30 Ovidiu Cumpana Techirghiol Drajna Lazu Movilita Poiana Agigea Topraisar Fetesti Cernavoda Amzacea Lumina Mamaia Faclia Comana Eforie Nord Negru Voda Eforie Sud Mircea Voda Navodari Tuzla Corbu Satu Nou Costinesti Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
02:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
AUTOVIP Buzau Vaslui Barlad Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
02:30 Ovidiu Drajna Techirghiol Cumpana Movilita Poiana Lazu Agigea Fetesti Topraisar Cernavoda Mamaia Amzacea Lumina Eforie Nord Faclia Comana Mircea Voda Negru Voda Navodari Eforie Sud Satu Nou Corbu Tuzla Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:00 Pegasus Ruse Razgrad Shumen Varna
Pegasus Ruse Sofia
03:30 Drajna Ovidiu Techirghiol Cumpana Poiana Movilita Lazu Fetesti Topraisar Agigea Lumina Amzacea Cernavoda Mamaia Comana Faclia Eforie Nord Negru Voda Navodari Mircea Voda Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
FlySSpedition Brasov Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
AUTOVIP Buzau Vaslui Barlad Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
04:15 Techirghiol Drajna Cumpana Ovidiu Poiana Movilita Lazu Topraisar Fetesti Agigea Amzacea Mamaia Lumina Cernavoda Eforie Nord Faclia Comana Eforie Sud Navodari Negru Voda Mircea Voda Tuzla Satu Nou Corbu Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
05:30 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:15 Bucuresti Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Adjud Bacau Horia Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Vladeni Baisa Hudum Botosani
Bucuresti Pascani
06:30 Ovidiu Drajna Techirghiol Cumpana Lazu Poiana Movilita Agigea Fetesti Topraisar Cernavoda Lumina Amzacea Mamaia Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Eforie Sud Navodari Negru Voda Tuzla Corbu Satu Nou Costinesti Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
06:45 RUTA PRIM Leuseni Chisinau
07:00 AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
07:10 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
08:00 Cumpana Techirghiol Ovidiu Drajna Lazu Movilita Poiana Agigea Topraisar Fetesti Amzacea Cernavoda Lumina Mamaia Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Navodari Eforie Sud Negru Voda Satu Nou Corbu Tuzla Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
08:30 TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
09:30 Cumpana Drajna Ovidiu Techirghiol Poiana Movilita Lazu Fetesti Topraisar Agigea Mamaia Lumina Cernavoda Amzacea Faclia Comana Eforie Nord Navodari Negru Voda Mircea Voda Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:00 L'viv Husi Chisinau
AUTOVIP Vaslui Barlad Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
10:25 Chisinau
10:30 TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
FlySSpedition Brasov Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
10:41 Chisinau
11:00 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
Cumpana Drajna Techirghiol Ovidiu Movilita Lazu Poiana Fetesti Topraisar Agigea Mamaia Amzacea Cernavoda Lumina Comana Eforie Nord Faclia Negru Voda Eforie Sud Navodari Mircea Voda Tuzla Satu Nou Corbu Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
11:30 AUTOVIP Buzau Vaslui Barlad Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
12:00 Husi Chisinau
FlySSpedition Brasov Targu Secuiesc Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
12:25 Chisinau
12:30 Techirghiol Ovidiu Cumpana Drajna Movilita Poiana Lazu Agigea Fetesti Topraisar Mamaia Lumina Amzacea Cernavoda Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Navodari Eforie Sud Negru Voda Corbu Tuzla Satu Nou Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
AUTOVIP Barlad Buzau Vaslui Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
14:00 Kiev Chisinau
Cumpana Techirghiol Ovidiu Drajna Lazu Movilita Poiana Agigea Topraisar Fetesti Cernavoda Mamaia Amzacea Lumina Eforie Nord Faclia Comana Negru Voda Mircea Voda Navodari Eforie Sud Corbu Tuzla Satu Nou Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
14:30 Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
AUTOVIP Vaslui Barlad Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
15:00 Drajna Techirghiol Ovidiu Cumpana Movilita Poiana Lazu Fetesti Topraisar Agigea Lumina Mamaia Cernavoda Amzacea Faclia Eforie Nord Comana Navodari Mircea Voda Eforie Sud Negru Voda Satu Nou Tuzla Corbu Costinesti Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
FlySSpedition Targu Secuiesc Brasov Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
15:20 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Buhusi Piatra Neamt
15:30 Bucuresti
Pegasus Ruse
Pegasus Ruse Razgrad Shumen Varna
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
15:40 Bucuresti
16:30 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
TASA Suceava Bucuresti Urziceni Ramnicu Sarat Adjud Bacau Roman Falticeni Suceava
Drajna Cumpana Ovidiu Techirghiol Lazu Movilita Poiana Fetesti Topraisar Agigea Mamaia Amzacea Lumina Cernavoda Comana Faclia Eforie Nord Negru Voda Eforie Sud Navodari Mircea Voda Tuzla Satu Nou Corbu Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
AUTOVIP Vaslui Buzau Barlad Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
17:00 FlySSpedition Targu Secuiesc Brasov Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
17:30 Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti Siret
Ovidiu Techirghiol Drajna Cumpana Poiana Movilita Lazu Topraisar Fetesti Agigea Lumina Amzacea Mamaia Cernavoda Comana Eforie Nord Faclia Eforie Sud Mircea Voda Negru Voda Navodari Tuzla Satu Nou Corbu Costinesti Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
17:55 Bucuresti
18:00 AUTOVIP Vaslui Barlad Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
18:30 Ovidiu Drajna Cumpana Techirghiol Lazu Poiana Movilita Agigea Fetesti Topraisar Cernavoda Lumina Mamaia Amzacea Eforie Nord Comana Faclia Eforie Sud Mircea Voda Navodari Negru Voda Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
19:00 Dorohoi Darabani
Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:30 Pascani
Pitesti Ramnicu Valcea Baile Govora Horezu Targu Jiu
Ovidiu Techirghiol Cumpana Drajna Lazu Poiana Movilita Topraisar Fetesti Agigea Lumina Amzacea Cernavoda Comana Faclia Eforie Nord Negru Voda Mircea Voda Eforie Sud Navodari Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
FlySSpedition Targu Secuiesc Brasov Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
AUTOVIP Vaslui Barlad Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tecuci Adjud Panciu Marasesti
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
20:00 AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
20:30 Techirghiol Drajna Ovidiu Cumpana Movilita Poiana Lazu Fetesti Agigea Topraisar Lumina Cernavoda Mamaia Amzacea Faclia Eforie Nord Comana Navodari Eforie Sud Mircea Voda Negru Voda Satu Nou Corbu Tuzla Costinesti Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
20:31 Husi Chisinau
21:00 Bucuresti
Husi Chisinau
AUTOVIP Buzau Vaslui Ramnicu Sarat Focsani Marasesti
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
21:30 Ovidiu Cumpana Techirghiol Drajna Poiana Movilita Lazu Topraisar Fetesti Agigea Lumina Mamaia Amzacea Cernavoda Eforie Nord Faclia Comana Eforie Sud Mircea Voda Negru Voda Navodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
22:00 FlySSpedition Targu Secuiesc Brasov Sfantu Gheorghe Baile Tusnad Miercurea Ciuc Odorheiu Secuiesc
22:30 Cumpana Ovidiu Drajna Techirghiol Lazu Poiana Movilita Agigea Fetesti Topraisar Mamaia Lumina Amzacea Cernavoda Eforie Nord Comana Faclia Mircea Voda Navodari Negru Voda Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinesti 23 August Castelu Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta
AUTOVIP Buzau Vaslui Ramnicu Sarat Focsani
AUTOVIP Focsani Adjud Bacau Piatra Neamt
23:00 AUTOVIP Buzau Ianca Braila Galati
23:30 Cumpana Techirghiol Ovidiu Drajna Movilita Poiana Lazu Topraisar Fetesti Agigea Amzacea Mamaia Cernavoda Lumina Comana Faclia Eforie Nord Negru Voda Mircea Voda Navodari Eforie Sud Satu Nou Corbu Tuzla Medgidia Costinesti Castelu 23 August Nisipari Poarta Alba Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanta

Sosiri în Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

De la Ora
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Constanta Comana Amzacea Lumina Mamaia Limanu Poiana Topraisar Mangalia Movilita Ovidiu Valu lui Traian Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Castelu Lazu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 00:00
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 00:30
Constanta
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
Fagaras Sfantu Gheorghe Zarnesti Mandra Rasnov Chichis Sercaia Cristian Harman Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 01:00
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov
Corbu Negru Voda Comana Constanta Navodari Amzacea Valu lui Traian Mamaia Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Sinpetru Ghimbav Fagaras Zarnesti Stupini Rasnov Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Chisinau 01:25
Albesti Mosneni Sacele Corbu Dulcesti Cotu Vaii Pecineaga Negru Voda Navodari Lumina Chirnogeni Vama Veche Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 01:30
Galati Braila Ianca Buzau
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Navodari Mihail Kogalniceanu Negru Voda Albesti Constanta Comana Limanu Amzacea Lumina Mamaia Topraisar Poiana Movilita Mangalia Ovidiu Valu lui Traian Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 02:00
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti 02:45
Pegasus Ruse 03:00
Pegasus Varna Shumen Razgrad Ruse
Craiova 03:10
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti 03:25
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 03:30
Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Mangalia Constanta
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
Corbu Negru Voda Comana Constanta Navodari Mamaia Amzacea Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Poarta Alba Techirghiol Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
FlySSpedition Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Fagaras Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Zarnesti Mandra Chichis Rasnov Sercaia Harman Cristian Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 03:40
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau 03:45
Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Sinpetru Zarnesti Stupini Fagaras Rasnov Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:00
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Mosneni Sacele Albesti Dulcesti Corbu Cotu Vaii Negru Voda Pecineaga Navodari Chirnogeni Lumina Vama Veche Ovidiu Comana 2 Mai Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Constanta Comana Lumina Mamaia Limanu Amzacea Poiana Topraisar Valu lui Traian Movilita Ovidiu Mangalia Techirghiol Murfatlar Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Craiova
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
AUTOVIP Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
NICOTUR Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 04:45
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 04:50
Chisinau Husi 04:55
Chisinau Husi 05:00
Negru Voda Corbu Comana Constanta Navodari Mamaia Amzacea Valu lui Traian Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
TASA Suceava Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti 05:10
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 05:30
Albesti Mosneni Sacele Cotu Vaii Dulcesti Corbu Negru Voda Pecineaga Navodari Vama Veche Chirnogeni Lumina 2 Mai Ovidiu Comana Amzacea Limanu Palazu Mare Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Navodari Negru Voda Albesti Comana Constanta Lumina Limanu Amzacea Mamaia Topraisar Poiana Movilita Valu lui Traian Ovidiu Mangalia Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Castelu Lazu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
AUTOVIP Tecuci Barlad Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Rasnov Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Sinpetru Ghimbav Fagaras Zarnesti Stupini Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 06:00
Craiova 06:20
Zarnesti Poiana Brasov Fagaras Sfantu Gheorghe Mandra Chichis Rasnov Harman Sercaia Cristian Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 06:30
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Negru Voda Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Lumina Mamaia Limanu Amzacea Poiana Topraisar Movilita Ovidiu Mangalia Valu lui Traian Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Lazu Castelu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Corbu Negru Voda Navodari Constanta Comana Amzacea Mamaia Valu lui Traian Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau 07:00
FlySSpedition Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau 07:30
Nicolae Balcescu Corbu Navodari Mihail Kogalniceanu Negru Voda Albesti Constanta Comana Limanu Mamaia Lumina Amzacea Topraisar Poiana Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Movilita Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Lazu Castelu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
AUTOVIP Barlad Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Odesa 07:45
Chisinau Leuseni
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 08:00
Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Corbu Comana Constanta Navodari Mamaia Amzacea Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Chisinau
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau 08:30
Ploiesti
Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 09:00
Sacele Albesti Mosneni Dulcesti Cotu Vaii Corbu Navodari Pecineaga Negru Voda Lumina Chirnogeni Vama Veche Comana 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Negru Voda Mihail Kogalniceanu Albesti Constanta Comana Limanu Mamaia Amzacea Lumina Poiana Topraisar Ovidiu Valu lui Traian Mangalia Movilita Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Lazu Castelu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Craiova 09:10
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau 09:15
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 09:30
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
Corbu Negru Voda Navodari Comana Constanta Valu lui Traian Amzacea Mamaia Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
FlySSpedition Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Zarnesti Stupini Rasnov Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Fagaras Sinpetru Ghimbav Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
AUTOVIP Barlad Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 10:00
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Rovinari Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 10:15
Poiana Brasov Fagaras Sfantu Gheorghe Zarnesti Mandra Rasnov Chichis Sercaia Cristian Harman Sinpetru Persani Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 10:30
Nicolae Balcescu Corbu Mihail Kogalniceanu Negru Voda Navodari Albesti Constanta Comana Lumina Limanu Amzacea Mamaia Topraisar Poiana Valu lui Traian Ovidiu Movilita Mangalia Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Lazu Castelu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Corbu Negru Voda Constanta Comana Navodari Valu lui Traian Mamaia Amzacea Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 11:00
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Ramnicu Sarat Marasesti Panciu Buzau
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Mosneni Sacele Albesti Corbu Dulcesti Cotu Vaii Navodari Pecineaga Negru Voda Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Limanu Amzacea Palazu Mare Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Craiova 11:10
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 11:30
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Constanta Comana Mamaia Amzacea Limanu Lumina Poiana Topraisar Ovidiu Mangalia Valu lui Traian Movilita Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Cumpana Nisipari Lazu Castelu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Negru Voda Corbu Constanta Navodari Comana Amzacea Valu lui Traian Mamaia Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
AUTOVIP Barlad Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Piatra Neamt Buhusi Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 12:00
FlySSpedition Targu Secuiesc Odorheiu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 12:30
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Mosneni Albesti Sacele Dulcesti Cotu Vaii Corbu Pecineaga Negru Voda Navodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
Negru Voda Corbu Constanta Comana Navodari Valu lui Traian Amzacea Mamaia Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Craiova 12:40
Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Fagaras Chichis Mandra Harman Sercaia Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 13:00
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Poiana Brasov Brasov
Corbu Nicolae Balcescu Mihail Kogalniceanu Negru Voda Navodari Albesti Comana Constanta Mamaia Lumina Amzacea Limanu Topraisar Poiana Mangalia Ovidiu Valu lui Traian Movilita Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Lazu Castelu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 13:10
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda 13:15
Pascani 13:30
Ploiesti
RUTA PRIM Chisinau
Corbu Negru Voda Navodari Constanta Comana Valu lui Traian Mamaia Amzacea Murfatlar Lumina Topraisar Poiana Ovidiu Poarta Alba Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Sibiu Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti
Zarnesti Stupini Rasnov Feldioara Codlea Fagaras Harman Cristian Sfantu Gheorghe Sinpetru Ghimbav Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
AUTOVIP Barlad Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 14:00
Sacele Albesti Mosneni Cotu Vaii Dulcesti Corbu Navodari Negru Voda Pecineaga Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Darabani Dorohoi
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Navodari Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Limanu Amzacea Mamaia Lumina Poiana Topraisar Ovidiu Mangalia Movilita Valu lui Traian Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Cumpana Nisipari Castelu Lazu Venus Medgidia Neptun Satu Nou Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Craiova 14:10
Rovinari Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 14:15
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 14:30
Botosani Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Motca Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Corbu Comana Constanta Navodari Amzacea Valu lui Traian Mamaia Murfatlar Topraisar Lumina Poiana Techirghiol Poarta Alba Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
FlySSpedition Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Iasi Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau 15:00
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina
Mangalia Costinesti Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Galati Braila Ianca Buzau
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov
Nicolae Balcescu Corbu Navodari Mihail Kogalniceanu Negru Voda Albesti Comana Constanta Mamaia Lumina Limanu Amzacea Topraisar Poiana Ovidiu Movilita Mangalia Valu lui Traian Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Adjud 15:20
Albesti Sacele Mosneni Dulcesti Cotu Vaii Corbu Pecineaga Negru Voda Navodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 15:30
Hudum Baisa Vladeni Dumbraveni Suceava Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni
Pegasus Ruse
Pegasus Varna Shumen Razgrad Ruse
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
Negru Voda Corbu Navodari Constanta Comana Valu lui Traian Amzacea Mamaia Lumina Murfatlar Topraisar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
AUTOVIP Barlad Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Botosani Falticeni Targu Neamt Cristesti Motca Roman Horia Bacau Adjud Tisita Focsani Ramnicu Sarat Buzau Urziceni 15:40
Pascani
Vaslui Barlad Tecuci Focsani Ramnicu Sarat Buzau 16:00
Targu Jiu Horezu Baile Govora Ramnicu Valcea Pitesti
Galati Braila Ianca Buzau
Corbu Nicolae Balcescu Negru Voda Navodari Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Amzacea Mamaia Limanu Lumina Poiana Topraisar Movilita Ovidiu Valu lui Traian Mangalia Murfatlar Techirghiol Agigea Poarta Alba Nisipari Cumpana Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Zarnesti Stupini Rasnov Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Sinpetru Ghimbav Fagaras Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Craiova 16:10
Galati Braila Ianca Buzau 16:30
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Negru Voda Corbu Comana Navodari Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Lumina Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Voda Costinesti Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Chisinau Husi 16:45
Rovinari Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 16:50
Corbu Nicolae Balcescu Navodari Negru Voda Mihail Kogalniceanu Albesti Comana Constanta Mamaia Amzacea Lumina Limanu Topraisar Poiana Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Movilita Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Castelu Lazu Medgidia Venus Neptun Satu Nou Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord 17:00
FlySSpedition Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
AUTOVIP Barlad Vaslui Tecuci Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
TASA Suceava Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti 17:10
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Adjud Focsani Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 17:30
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau
Albesti Mosneni Sacele Dulcesti Corbu Cotu Vaii Negru Voda Pecineaga Navodari Vama Veche Lumina Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Galati Braila Ianca Buzau
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov
Galati Braila Ianca Buzau
Negru Voda Comana Constanta Mamaia Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Topraisar Techirghiol Poarta Alba Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Eforie Sud Cernavoda Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Constanta 17:45
Siret Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 17:55
Targu Jiu Rovinari Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti 18:00
Chisinau 18:29
Mangalia Constanta 18:30
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Comana Constanta Limanu Amzacea Lumina Mamaia Poiana Topraisar Mangalia Movilita Valu lui Traian Ovidiu Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Lazu Castelu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Olimp Mircea Voda Faclia Costinesti Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
Negru Voda Corbu Navodari Comana Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Alba Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Chisinau Husi 18:45
Chisinau
Galati Braila Ianca Buzau 19:00
Galati Braila Ianca Buzau
FlySSpedition Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Sinpetru Ghimbav Fagaras Zarnesti Stupini Rasnov Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
AUTOVIP Tecuci Barlad Vaslui Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
TASA Suceava Suceava Falticeni Roman Bacau Adjud Ramnicu Sarat Urziceni Bucuresti 19:10
Vaslui Barlad Tecuci Targu Ocna Onesti Focsani Adjud Marasesti Ramnicu Sarat Panciu Buzau 19:30
Fagaras Zarnesti Sfantu Gheorghe Chichis Mandra Rasnov Cristian Sercaia Harman Sinpetru Persani Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina
Sacele Mosneni Albesti Corbu Cotu Vaii Dulcesti Navodari Pecineaga Negru Voda Chirnogeni Vama Veche Lumina Ovidiu Comana 2 Mai Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti
Zarnesti Rasnov Cristian Brasov
Ploiesti
Corbu Negru Voda Navodari Comana Constanta Mamaia Amzacea Valu lui Traian Lumina Topraisar Murfatlar Poiana Poarta Alba Techirghiol Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 20:00
Chisinau
Galati Braila Ianca Buzau
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Comana Constanta Amzacea Lumina Limanu Mamaia Poiana Topraisar Ovidiu Movilita Valu lui Traian Mangalia Techirghiol Murfatlar Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Lazu Castelu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny Cernavoda 23 August Dulcesti Mosneni Fetesti Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Constanta
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau
Galati Braila Ianca Buzau 20:30
Corbu Negru Voda Comana Navodari Constanta Valu lui Traian Amzacea Mamaia Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Poarta Alba Ovidiu Techirghiol Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Costinesti Mircea Voda Faclia Tuzla Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Agigea Drajna Lazu Cumpana
FlySSpedition Odorheiu Secuiesc Targu Secuiesc Miercurea Ciuc Baile Tusnad Sfantu Gheorghe Brasov
Chisinau 20:45
Radauti Suceava Falticeni Cristesti Roman Bacau Adjud Tisita 21:00
Galati Braila Ianca Buzau
Craiova Bals Slatina (Olt) Scornicesti Pitesti
Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras Chichis Rasnov Mandra Harman Cristian Sercaia Persani Sinpetru Vladeni Codlea Ghimbav Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Campina 21:30
Mangalia Constanta
Constanta
Miercurea Ciuc Targu Secuiesc Covasna Sfantu Gheorghe Harman Sinpetru Stupini Codlea Ghimbav Brasov Sacele Poiana Brasov Cristian Rasnov Zarnesti Predeal Azuga Busteni Sinaia
AUTOVIP Tecuci Barlad Vaslui Panciu Adjud Marasesti Focsani Ramnicu Sarat Buzau
AUTOVIP Piatra Neamt Bacau Adjud Focsani
Odesa 21:45
Chisinau
Kiev
L'viv
Galati Braila Ianca Faurei Cilibia Buzau 22:00
Sacele Albesti Mosneni Corbu Cotu Vaii Dulcesti Navodari Negru Voda Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilita Mangalia 23 August Costinesti Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Fetesti 22:30
Nicolae Balcescu Corbu Negru Voda Mihail Kogalniceanu Navodari Albesti Constanta Comana Mamaia Amzacea Limanu Lumina Topraisar Poiana Movilita Valu lui Traian Ovidiu Mangalia Murfatlar Techirghiol Poarta Alba Agigea Nisipari Cumpana Lazu Castelu Venus Medgidia Satu Nou Neptun Mircea Voda Olimp Costinesti Faclia Stefan cel Mare Saligny 23 August Cernavoda Dulcesti Fetesti Mosneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord
Corbu Negru Voda Constanta Comana Navodari Valu lui Traian Mamaia Amzacea Topraisar Lumina Murfatlar Poiana Poarta Alba Techirghiol Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Voda Costinesti Tuzla Faclia Cernavoda Eforie Sud Eforie Nord Fetesti Drajna Agigea Lazu Cumpana
Sinpetru Ghimbav Fagaras Zarnesti Stupini Rasnov Feldioara Codlea Harman Cristian Sfantu Gheorghe Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic
Galati Braila Ianca Buzau 23:00
Galati Braila Ianca Buzau
Constanta
AUTOVIP Galati Braila Ianca Buzau