Română

Terminal SOSIRI / ARRIVALS Aeroport Henri Coanda

IndicațiiLa nivelul de jos al parcarii din fata Terminal Sosiri, spre exterior., Otopeni Aeroport, Romania

La iesirea din zona de securitate veti cobora scarile rulante prin stanga spre supermarket EXPRESS. Parasiti incinta aeroportului pe usile glisante si traversati toata parcarea, inclusiv parcarea acoperita, pe trecerea de pietoni, pana in zona microbuzelor.

Plecări
Ora Către
00:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
00:05 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
00:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
01:00 Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Sibiu Sibiu International Airport
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
01:15 Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
01:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
02:00 Panciu Panciu Buzau Marasesti Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Targu Ocna Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Ianca Braila Galati
02:30 Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Chisinau
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:10 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
03:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
03:45 Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
04:00 Panciu Panciu Marasesti Marasesti Buzau Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Targu Ocna Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Pitesti Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Sibiu Sibiu International Airport
Cahul Cantemir Leova Hincesti Chisinau
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
Brasov Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
04:15 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
04:30 Ovidiu Mamaia Lumina Navodari Corbu Mihail Kogalniceanu Nicolae Balcescu Fetesti Cumpana Lazu Cernavoda Agigea Techirghiol Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Eforie Sud Faclia Tuzla 23 August Mircea Voda Costinesti Satu Nou Medgidia Mangalia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
06:30 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Ovidiu Mamaia Lumina Navodari Mihail Kogalniceanu Corbu Nicolae Balcescu Fetesti Cumpana Lazu Cernavoda Agigea Techirghiol Stefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Faclia Mircea Voda 23 August Satu Nou Costinesti Medgidia Mangalia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
07:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
07:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
07:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
08:40 Chisinau
09:30 Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Ploiesti
10:30 Panciu Panciu Buzau Marasesti Marasesti Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
10:40 Chisinau
11:00 Ploiesti
Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
11:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
11:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
12:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
12:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Ovidiu Mamaia Lumina Navodari Corbu Mihail Kogalniceanu Fetesti Nicolae Balcescu Cumpana Lazu Agigea Cernavoda Techirghiol Stefan cel Mare Saligny Eforie Nord Eforie Sud Faclia Tuzla 23 August Mircea Voda Satu Nou Costinesti Mangalia Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
12:45 Panciu Panciu Marasesti Buzau Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Targu Ocna Targu Ocna Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
13:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Chisinau
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
13:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
14:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Poiana Brasov
Constanta Mangalia
Constanta Mangalia
Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
14:15 Onesti Targu Ocna Comanesti
14:30 Panciu Panciu Buzau Marasesti Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Targu Ocna Focsani Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Galati
Ploiesti
15:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Pitesti Slatina (Olt) Slatina (Olt) Bals Bals Craiova Craiova Filiasi Filiasi
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
15:30 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Strehaia Drobeta Turnu Severin
Ploiesti
Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
15:45 Chisinau
16:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Poiana Brasov
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
16:10 Brasov Sfantu Gheorghe Targu Secuiesc Miercurea Ciuc
16:30 Panciu Panciu Marasesti Marasesti Buzau Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Targu Ocna Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati
Constanta Mangalia
Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
17:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
17:30 Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Constanta Mangalia
18:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Chisinau
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
18:30 Panciu Panciu Marasesti Marasesti Buzau Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Constanta Mangalia
18:45 Onesti Targu Ocna Comanesti
19:00 Cernavoda Medgidia Constanta Costinesti Mangalia
Pitesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi
Ploiesti
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Brezoi Sibiu Sibiu International Airport
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
19:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Brasov Poiana Brasov
Pitesti Pitesti Ramnicu Valcea Horezu Targu Jiu
20:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Constanta Mangalia
Ploiesti
20:30 Panciu Panciu Marasesti Buzau Marasesti Adjud Adjud Ramnicu Sarat Onesti Onesti Focsani Targu Ocna Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Husi Chisinau Chisinau
Buzau Ianca Braila Galati
Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
20:40 Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Caciulata Sibiu
20:45 Constanta Mangalia
21:00 Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
21:30 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
22:00 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Brasov Cristian Harman Ghimbav Codlea Stupini Poiana Brasov Sinpetru Sfantu Gheorghe Zarnesti Fagaras
Chisinau
22:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Fetesti Cernavoda Medgidia Constanta Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Mangalia
Buzau Ianca Braila Braila Braila Galati Galati
Buzau Ianca Braila Galati
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
23:00 Buzau Cilibia C.A. Rosetti Surdila Greci Faurei Surdila Gaiseanca Filipesti Mircea Voda Dedulesti Plopu Ianca Plopu Bordei Verde Oprisenesti Urleasca Traian Silistraru Lacu Sarat Braila Galati
Pitesti Scornicesti Slatina (Olt) Bals Craiova
Drajna Noua Slobozia Tandarei Giurgeni Harsova Saraiu Topolog Ciucurova Nicolae Balcescu Nalbant Cataloi Tulcea
23:30 Comarnic Sinaia Busteni Azuga Predeal Brasov Poiana Brasov
Brasov Poiana Brasov
Fetesti Cernavoda Stefan cel Mare Saligny Faclia Mircea Voda Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Alba Murfatlar Valu lui Traian Constanta
23:59 Panciu Panciu Buzau Marasesti Marasesti Ramnicu Sarat Adjud Adjud Onesti Onesti Focsani Targu Ocna Targu Ocna Tisita Tecuci Barlad Vaslui
Buzau Ianca Braila Galati