Autogara Transbus Codreanu SRL Iasi , Romania

Str. Garii nr.22, Iasi, Romania
transbus.codreanu@yahoo.com

Deschideți în Hărți

Plecări din Autogara Transbus Codreanu SRL

Ora Către
01:00 Bucuresti
01:35 Chisinau
03:00 Falesti Balti
04:00 Otopeni Aeroport
05:20 Bacau
05:50 Bucuresti
Salonic Ioannina Igoumenitsa Sivota Parga Ammoudia Vrachos Preveza Lefkada
Alexandroupolis Komotini Xanthi Keramoti Thassos
Salonic Volos Glifa Pefki Evia Skiathos
Salonic Ioannina Patra Kyllini Zakynthos
Canakkale Ayvalik Izmir Cesme Ozdere Kusadasi
Canakkale Bodrum Marmaris
Nea Vrasna Asprovalta Kavala Keramoti Thassos
Bucuresti
06:00 Durau
Roman Piatra Neamt
Barlad
Roman Bacau Brasov
06:05 Bacau
06:15 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Dorohoi
Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
06:20 Targu Frumos
06:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Roman Piatra Neamt
Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Barlad Tecuci Focsani Ploiesti
Barlad Tecuci Focsani Ploiesti
06:45 Vaslui
06:50 Bacau
07:00 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Cristesti Targu Neamt Pipirig Petru Voda Grinties Tulghes Toplita Targu Mures
07:10 Targu Frumos Roman Bacau Sascut Adjud Focsani
07:15 Targu Frumos Pascani Falticeni Gura Humorului Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Prundu Bargaului Bistrita Beclean Dej Cluj Napoca Aeroport Cluj Napoca
07:20 Targu Frumos
07:35 Bacau
07:45 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Strunga Roman Horia Dulcesti Bozieni Baratca Girov Darmanesti Piatra Neamt
08:00 Otopeni Aeroport
Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
Barlad
08:05 Bacau
08:20 Targu Frumos
Pascani Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare
Pascani Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare
Pascani Falticeni Gura Humorului Borsa Viseu De Sus Sighetu Marmatiei Baia Mare Satu Mare
08:30 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman
Vaslui
Chisinau
08:35 Bacau
08:45 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Durau
09:00 Vaslui
Targu Frumos Ruginoasa Cornu Luncii Gura Humorului
Vaslui
09:15 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
09:20 Targu Frumos
Focsani
09:30 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Vaslui
09:45 Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
10:00 Targu Frumos Pascani Targu Neamt Poiana Largului Borca Brosteni Zugreni Vatra Dornei
Roman
Vaslui
Tecuci Focsani
Targu Neamt Poiana Largului Vatra Dornei
Barlad
10:20 Targu Frumos
Osoi Costuleni Raducaneni Bohotin Gura Bohotin Gorban Podu Hagiului Dranceni Rasesti Husi Vetrisoaia Berezeni Falciu Murgeni Blagesti Ganesti Cavadinesti Rogojeni Oancea Vladesti Branesti Foltesti Stoicani Frumusita Tatarca Tulucesti Galati
10:30 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Bucuresti
Roman Piatra Neamt
Vaslui
Vaslui
Bucuresti
10:45 Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
10:50 Bacau
11:00 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Razboieni Strunga Miclauseni Traian Horia Nicolae Balcescu Racaciuni Sascut Haret Tisita Bizighesti Focsani
Targu Frumos Roman Piatra Neamt Bicaz
Constanta Mangalia
11:20 Targu Frumos
11:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Roman Piatra Neamt
Vaslui
Dorohoi
Iasi
11:35 Bacau
11:45 Barlad
12:00 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Draguseni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Campulung Moldovenesc
Nisporeni
12:20 Targu Frumos
Bacau
12:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Roman
Vaslui
Baltati Strunga Miclauseni Traian Filipesti Bogdan Voda Nicolae Balcescu Cleja Racaciuni Sascut Calimanesti Haret Marasesti Garoafa Focsani
Vaslui
Husi
13:00 Bucuresti
Roman Piatra Neamt
Vaslui
Sansepolcro Arezzo Citta di Castello Perugia Roma Napoli Pompei Battipaglia Potenza Bari Taranto Lecce
Salonic Paralia Katerini Olympic Beach Nei Pori
Bucuresti
13:10 Bacau
13:15 Sascut Focsani
Barlad
13:20 Targu Frumos
13:30 Vaslui
Vaslui
Bacau
13:40 Roman Piatra Neamt
13:45 Bucuresti
14:00 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman
Bacau Moinesti Comanesti
Tecuci Focsani
Bucium Poieni Schitu Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codaesti Chircesti Miclesti Popesti Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui Crasna Costesti Sirbi Mitoc Strimtura Banca Simila Barlad
14:15 Targu Frumos Roman Bacau Moinesti Comanesti Targu Ocna Slanic Moldova
Vaslui
14:20 Targu Frumos
Mircesti Gheraiesti Barticesti Botesti Nisiporesti Hanul Ancutei Verseni Tupilati Totoesti Davideni Pastraveni Urecheni Ingaresti Petricani Rabaia Tarpesti Targu Neamt
Targu Frumos Roman Piatra Neamt
Piatra Neamt
14:30 Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
Durau
Barlad Ploiesti
Draguseni Cornu Luncii Gura Humorului Frasin Vama Campulung Moldovenesc Vatra Dornei Poiana Stampei Bistrita
Galati
Bacau
14:45 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
15:00 Targu Frumos Roman Piatra Neamt
Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Vaslui
Piatra Neamt
15:20 Targu Frumos
Chisinau
Chisinau
15:30 Roman
Cristesti Targu Neamt Grinties Toplita Rastolita Targu Mures
Bucium Poieni Schitu Duca Poiana Satu Nou Coropceni Codaesti Chircesti Miclesti Popesti Muntenii de Sus Moara Grecilor Vaslui Crasna Costesti Sirbi Mitoc Strimtura Banca Simila Barlad
Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
15:40 Glodeni Edinet
15:45 Sculeni Ungheni Calarasi Straseni Chisinau
16:00 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt
Ruginoasa Cornu Luncii Gura Humorului
Vaslui
Vaslui
Dorohoi
16:20 Targu Frumos
16:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Roman Piatra Neamt
Tecuci Focsani
Barlad
Sculeni Falesti Balti
16:45 Vaslui
16:50 Bucuresti
17:00 Piatra Neamt Bicaz
Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Roman
17:10 Bacau
17:15 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Vaslui
Vaslui
17:20 Targu Frumos
17:25 Osoi Costuleni Cozia Raducaneni Isaiia Gura Bohotin Podu Hagiului Ghermanesti Risesti Valea Grecului Husi
17:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Oniceni Rosiori Vadu Moldovei Spataresti Falticeni
Targu Frumos Roman Bacau Sascut Adjud Focsani
Roman Piatra Neamt
Durau
Barlad
Ungheni Calarasi Chisinau
17:40 Bacau
18:00 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
Roman Piatra Neamt Bicaz
Valea Lupului Letcani Hoisesti Podu Iloaiei Erbiceni Spinoasa Belcesti
Vaslui
18:10 Bacau
18:20 Targu Frumos
18:30 Bacau Moinesti Comanesti
Vaslui
Vaslui
Kiev Chisinau
18:40 Bacau
18:45 Barlad
19:00 Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Draguseni Vadu Moldovei Suceava
19:10 Bacau
19:30 Podu Iloaiei Targu Frumos Ruginoasa Pascani Gistesti Motca Cristesti Timisesti Targu Neamt
Vaslui
Vaslui
Chisinau
19:45 Tecuci Focsani
19:50 Bacau
20:00 Vaslui
Paris
Nisporeni
20:15 Tecuci Focsani
21:00 Otopeni Aeroport
21:30 Bucuresti
22:00 Vaslui Crasna Barlad Tecuci Hanu Conache Sendreni Braila Luciu Mamaia Constanta Eforie Nord Eforie Sud Tuzla Costinesti Neptun Jupiter Saturn Mangalia
22:30 Vaslui Bucuresti
23:00 Falesti Balti
23:30 Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
Varberg Goteborg Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm

Sosiri în Autogara Transbus Codreanu SRL

De la Ora
Bucuresti 00:16
Aalborg Viborg Randers Holstebro Arhus Herning Horsens Varde Vejle Esbjerg Kolding Abenra Padborg Flensburg Hamburg Praga 01:40
Stockholm Sodertalje Nykoping Norrkoping Linkoping Jonkoping Halmstad Goteborg Vaxjo Varberg Ljungby Helsingborg Landskrona Malmo Copenhagen Tapernoje Berlin Dresda Praga
Bucuresti 02:46
Bucuresti 04:42
Bucuresti 05:16
Paris 05:40
Mangalia Constanta 06:05
Belcesti Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani Valea Lupului 06:20
Mangalia Eforie Sud Eforie Nord Constanta Mamaia Luciu Braila Sendreni Hanu Conache Tecuci Barlad Crasna Vaslui 06:30
Roman 07:00
Targu Frumos 07:05
Bucuresti 07:30
Bacau 07:33
Vaslui 07:45
Husi
Piatra Neamt Roman Targu Frumos 07:50
Roman 08:00
Otopeni Aeroport
Bacau 08:03
Targu Frumos 08:05
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 08:13
Piatra Neamt Roman Targu Frumos 08:20
Vaslui
Durau 08:23
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 08:27
Gura Humorului Cornu Luncii Ruginoasa 08:30
Bacau 08:33
Barlad 08:36
Piatra Neamt 08:38
Vaslui 08:55
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 08:58
Nisporeni Ungheni Sculeni 09:00
Bucuresti 09:01
Falticeni Spataresti Vadu Moldovei Rosiori Oniceni Draguseni Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 09:04
Targu Frumos 09:05
Focsani Tecuci 09:06
Piatra Neamt 09:08
Bicaz Piatra Neamt 09:10
Belcesti Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani Valea Lupului
Chisinau
Targu Neamt Tarpesti Rabaia Petricani Ingaresti Urecheni Pastraveni Davideni Totoesti Tupilati Verseni Hanul Ancutei Nisiporesti Botesti Barticesti Gheraiesti Mircesti 09:15
Vaslui
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 09:22
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 09:43
Comanesti Moinesti Bacau 09:49
Piatra Neamt Roman 09:53
Edinet Glodeni 10:00
Barlad Simila Banca Strimtura Mitoc Sirbi Costesti Crasna Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Popesti Miclesti Chircesti Codaesti Coropceni Satu Nou Poiana Schitu Duca Poieni Bucium 10:01
Targu Frumos 10:05
Vaslui
Piatra Neamt Roman 10:15
Husi Valea Grecului Risesti Ghermanesti Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Raducaneni Cozia Costuleni Osoi 10:22
Otopeni Aeroport 10:30
Vaslui 10:35
Barlad 10:36
Bacau 10:48
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 10:57
Galati 11:00
Lefkada Preveza Vrachos Ammoudia Parga Sivota Igoumenitsa Ioannina Salonic
Thassos Keramoti Xanthi Komotini Alexandroupolis
Nei Pori Olympic Beach Paralia Katerini Salonic
Zakynthos Kyllini Patra Ioannina Salonic
Balti Falesti Sculeni
Thassos Kavala Keramoti Asprovalta Nea Vrasna
Bucuresti
Targu Frumos 11:05
Piatra Neamt Roman 11:10
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 11:13
Dorohoi 11:17
Falticeni Spataresti Vadu Moldovei Rosiori Oniceni Draguseni Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 11:19
Focsani Sascut 11:30
Chisinau Straseni Calarasi Ungheni Sculeni
Bacau 11:33
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 11:42
Piatra Neamt Roman 11:45
Roman
Roman 12:00
Barlad Simila Banca Strimtura Mitoc Sirbi Costesti Crasna Vaslui Moara Grecilor Muntenii de Sus Popesti Miclesti Chircesti Codaesti Coropceni Satu Nou Poiana Schitu Duca Poieni Bucium 12:01
Targu Frumos 12:05
Bacau 12:18
Vatra Dornei Zugreni Brosteni Borca Poiana Largului Targu Neamt Pascani Targu Frumos 12:30
Slanic Moldova Targu Ocna Comanesti Moinesti Bacau Roman Targu Frumos
Vaslui
Bistrita Poiana Stampei Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Vama Frasin Gura Humorului Cornu Luncii Draguseni 12:31
Vatra Dornei 12:34
Barlad 12:36
Focsani Tecuci 12:51
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 12:58
Bacau
Targu Frumos 13:05
Ploiesti Barlad 13:12
Piatra Neamt Roman 13:15
Belcesti Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani Valea Lupului 13:20
Vaslui
Galati Tulucesti Tatarca Frumusita Stoicani Foltesti Branesti Vladesti Oancea Rogojeni Cavadinesti Ganesti Blagesti Murgeni Falciu Berezeni Vetrisoaia Husi Rasesti Dranceni Podu Hagiului Gorban Gura Bohotin Bohotin Raducaneni Costuleni Osoi 13:21
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 13:27
Bacau 13:28
Vaslui 13:30
Chisinau 13:50
Focsani Tecuci 13:51
Husi Valea Grecului Risesti Ghermanesti Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Raducaneni Cozia Costuleni Osoi 13:52
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 13:58
Falticeni Spataresti Vadu Moldovei Rosiori Oniceni Draguseni Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 13:59
Targu Mures Rastolita Toplita Grinties Targu Neamt Cristesti 14:00
Targu Frumos 14:05
Durau 14:08
Chisinau 14:10
Bacau 14:13
Barlad 14:21
Chisinau 14:30
Brasov Bacau Roman 14:45
Bucuresti 14:46
Bicaz Piatra Neamt 14:55
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 14:57
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 14:58
Vaslui 15:00
Skiathos Pefki Evia Glifa Volos Salonic
Bucuresti
Targu Frumos 15:05
Focsani Adjud Sascut Bacau Roman Targu Frumos 15:15
Gura Humorului Cornu Luncii Ruginoasa Targu Frumos 15:30
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 15:43
Focsani Adjud Sascut Bacau Roman Targu Frumos 15:45
Piatra Neamt Roman
Vaslui 15:50
Barlad 15:51
Roman 15:55
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 15:57
Bacau 15:58
Chisinau Calarasi Ungheni 16:00
Odesa
Targu Frumos 16:15
Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Falticeni Pascani Targu Frumos
Falticeni Spataresti Vadu Moldovei Rosiori Oniceni Draguseni Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 16:19
Bacau 16:43
Vaslui 16:45
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 16:57
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 16:58
Piatra Neamt Roman 17:00
Vaslui
Piatra Neamt Darmanesti Girov Baratca Bozieni Dulcesti Horia Roman Strunga Targu Frumos Podu Iloaiei 17:02
Durau 17:08
Targu Frumos 17:15
Comanesti Moinesti Bacau
Piatra Neamt Roman
Belcesti Spinoasa Erbiceni Podu Iloaiei Hoisesti Letcani Valea Lupului 17:20
Husi Valea Grecului Risesti Ghermanesti Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Raducaneni Cozia Costuleni Osoi 17:22
Bacau 17:28
Focsani Tecuci 17:36
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 17:57
Piatra Neamt Roman 18:00
Targu Frumos 18:05
Vaslui
Barlad 18:06
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 18:13
Roman 18:15
Bucuresti 18:16
Dorohoi 18:17
Bacau 18:18
Focsani 18:37
Bacau 18:58
Piatra Neamt Roman 19:00
Targu Frumos 19:05
Focsani Tecuci 19:06
Campulung Moldovenesc Vama Frasin Gura Humorului Cornu Luncii Draguseni 19:09
Nisporeni Ungheni Sculeni 19:10
Targu Neamt Timisesti Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 19:12
Vaslui 19:15
Vaslui 19:29
Satu Mare Baia Mare Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Borsa Gura Humorului Falticeni Pascani 19:30
Satu Mare Baia Mare Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Borsa Gura Humorului Falticeni Pascani
Barlad 19:36
Satu Mare Baia Mare Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Borsa Gura Humorului Falticeni Pascani 19:37
Husi Valea Grecului Risesti Ghermanesti Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Raducaneni Cozia Costuleni Osoi
Bacau 19:43
Bicaz Piatra Neamt Roman Targu Frumos 19:45
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 19:58
Piatra Neamt Roman 20:00
Chisinau
Piatra Neamt Roman 20:30
Vaslui
Dorohoi 20:47
Bucuresti Vaslui 20:49
Otopeni Aeroport 21:00
Falticeni Spataresti Vadu Moldovei Rosiori Oniceni Draguseni Cristesti Motca Gistesti Pascani Ruginoasa Targu Frumos Podu Iloaiei 21:09
Ploiesti Focsani Tecuci Barlad 21:12
Ploiesti Focsani Tecuci Barlad
Suceava Vadu Moldovei Draguseni Cristesti Motca Pascani Ruginoasa Targu Frumos 21:13
Targu Mures Toplita Tulghes Grinties Petru Voda Pipirig Targu Neamt Cristesti 21:20
Husi Valea Grecului Risesti Ghermanesti Podu Hagiului Gura Bohotin Isaiia Raducaneni Cozia Costuleni Osoi 21:22
Vaslui 21:25
Focsani Bizighesti Tisita Haret Sascut Racaciuni Nicolae Balcescu Horia Traian Miclauseni Strunga Razboieni 21:40
Bucuresti 21:46
Balti Falesti Sculeni 21:55
Balti Falesti 22:00
Barlad 22:06
Bacau 22:18
Durau 22:38
Focsani Garoafa Marasesti Haret Calimanesti Sascut Racaciuni Cleja Nicolae Balcescu Bogdan Voda Filipesti Traian Miclauseni Strunga Baltati 22:40
Bacau 22:48
Bacau 23:18