Română

Autogara Fany

Cluj Napoca , Romania
IndicațiiGiordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR), Cluj Napoca, Romania
Tel: +4-0264-435.278
Fax: +4-0364-887.191
E-mail: office@fany.ro
Web: www.fany.ro

Plecări
Ora Către
01:00 Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
02:55 Oradea Baile Felix Baile 1 Mai
03:35 Jan Trans SRL Osoi
04:30 Vio si Dani Trans SRL Dabaca
04:35 Simdoria Trans Bontida
04:40 Judetean Prunis
04:45 Cojocna
05:00 Jan Trans SRL Boju
05:10 Judetean Padureni
05:15 Judetean Valcele
Judetean Feleacu
05:30 GVP Finisel
Judetean Gheorgheni
05:40 GVP Sarata
05:50 Prodan Tour Jucu De Sus
06:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Reghin
Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Vatysall Budapesta Budapesta
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
06:15 Judetean Valcele
Judetean Feleacu
06:30 Simdoria Trans Targu Mures
Chinteni Aschileu M
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Judetean Vale
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
06:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
06:45 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
MV Trans 2007 Campia Turzii
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
06:55 Simdoria Trans Bontida
GVP Iara
07:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Huedin Alesd Ineu Oradea Tinca Craiva Beliu Ineu Pancota Siria Arad
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
JAN Gherla
Activ Trans Hida Jibou
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
07:10 Prodan Tour Jucu De Sus
07:15 Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Falticeni Pascani Iasi
Dej Beclean Bistrita Vatra Dornei Targu Frumos Roman
Zalau Satu Mare
Bistrita Vatra Dornei Brosteni Borca Poiana Largului Hangu Bicaz Piatra Neamt
07:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
07:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Gheorgheni
Judetean Valcele
JAN Gherla
07:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
08:00 Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
JAN Gherla
Negresti Oas
08:10 Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic
08:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
08:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Apoldu de Sus Sibiu
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
08:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
09:00 Cojocna
Irina Trans Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
Voion Trans SRL Targu Mures Sangeorgiu de Padure Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Tasca Turturesti Horia Iasi
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Ami Turing Turda Ludus Targu Mures Sovata Praid Gheorgheni Lacu Rosu Bicaz Piatra Neamt Roman Iasi
09:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
09:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
09:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
10:00 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
10:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
10:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Turda Alba Iulia Orastie Deva Lugoj Timisoara
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
10:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
11:00 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Vale
GVP Iara
JAN Gherla
Turda Iernut Targu Mures Reghin Deda Lunca Bradului Toplita Sarmas Lacu Rosu Bicaz Chei Bicazu Ardelean Bicaz Centru Piatra Neamt
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
11:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
11:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
11:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
12:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Huedin Alesd Oradea
Chinteni Aschileu M
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Valcele
JAN Gherla
Negresti Oas
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
12:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
12:30 Turda Aiud Teius Alba Iulia Orastie Simeria Deva Faget Lugoj Timisoara
Zalau Satu Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
12:35 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
12:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
12:45 Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
13:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Mihai Viteazu Cornesti Moldovenesti Buru Ocolisel Vidolm Ocolis Posaga de Jos Salciua de Jos Salciua de Sus Brazesti Sartas Baia De Aries Muncel Valea Lupsei Lupsa Musca Garde Bistra Campeni
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
GVP Aghiresu
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
13:15 Prodan Tour Jucu De Sus
13:20 Turda Unirea Aiud Alba Iulia Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
13:27 Huedin Alesd Oradea
13:30 Dej Bistrita
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
13:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
13:45 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
14:00 Cojocna
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Judetean Huedin
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
Targu Mures
14:15 Orizont SA Satu Mare
14:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
14:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Finisel
GVP Iara
Judetean Gheorgheni
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Tinuta Sacel Moisei Viseu De Sus Viseu De Mijloc Viseu De Jos Bocicoiel Ruscova Leordina Petrova Bistra Costiui Rona de Sus Rona De Jos Craciunesti Sighetu Marmatiei
14:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
14:45 Simdoria Trans Camarasu
Model Oador Targu Mures
14:55 Prodan Tour Jucu De Sus
15:00 Tinuta Cuzdrioara Dealu Stefanitei Iza Gara (Salistea de Sus) Salistea De Sus Dragomiresti Bogdan Voda Ieud Sieu Rozavlea Sesu Manastirei Stramtura Slatioara Barsana Nanesti Oncesti Sighetu Marmatiei
Cojocna
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Vale
Judetean Maguri
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
15:03 Irina Trans Alesd Oradea
Voion Trans SRL Huedin Alesd Oradea
Ami Turing Huedin Alesd Oradea
15:15 Tar SA Tarnaveni
Mociu Sarmasel Gara Silivasu De Campie Craiesti Reghin Valenii de Mures Morareni Deda Rastolita Lunca Bradului Toplita Sarmas Ditrau Lazarea Joseni Gheorgheni
Giorgica Impex Maguri Racatau
Capusu Mic
15:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
JAN Gherla
15:25 Poiana Blenchii Targu Lapus
15:30 Zalau Satu Mare
Chinteni Aschileu M
Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Jan Trans SRL Boju
Judetean Padureni
GVP Iara
GVP Sarata
Judetean Satu Lung
Judetean Tauseni
Judetean Valcele
Judetean Barai
JAN Gherla
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla Gherla
Judetean Feleacu
Feldioara
15:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
16:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Cojocna
LIG 50 TRANSPORTURI Dabaca Cublesu S
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Judetean Prunis
GVP Iara
Jan Trans SRL Osoi
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Dej Uriu Caianu Mic Tarlisua Agries
16:15 Simdoria Trans Bontida
16:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Simdoria Trans Caianu
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
16:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Elciu
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
Negresti Oas
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
Activ Trans Hida Jibou
16:35 Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Sarata
16:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
16:45 Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Bistrita Prundu Bargaului Poiana Stampei Dorna Candrenilor Vatra Dornei Crucea Brosteni
17:00 Turda Aiud Alba Iulia Sebes Sibiu
Zalau Satu Mare Carei
Gherla Dej Beclean Bistrita Prundu Bargaului
Cojocna
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Valea Ierii
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Zalau Satu Mare
Aruncuta
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
17:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
17:30 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Gherla Dej Baia Mare
Omnitrans Stei
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
JAN Gherla
17:40 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
18:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau
Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Dej Uriu Caianu Mic Tarlisua Agries
Chisinau
18:10 Prodan Tour Jucu De Sus
18:20 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
18:30 Zalau Satu Mare
Gherla Dej Baia Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Judetean Valcele
JAN Gherla
18:40 Misi 99 Exim Apahida Coasta Sic
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
18:45 Cojocna
Simdoria Trans Camarasu
19:00 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Gheorgheni
Judetean Recea Cristur
JAN Gherla
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
19:15 GVP Iara
19:30 Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Valcele
JAN Gherla
Tabita Tour Dej Beclean Bistrita
Turda Targu Mures Sighisoara Brasov Ploiesti
20:00 Baciu Radaia Nadasel Sanpaul Mihaesti Topa Mica Sincraiu Almasului Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Prodan Tour Visea
JAN Gherla
20:10 Prodan Tour Jucu De Sus
20:30 Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
21:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Sibiu Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
21:30 Turda Campia Turzii Ludus Iernut Targu Mures Sighisoara Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Ploiesti Bucuresti Drajna Noua Fetesti Cernavoda Constanta Mangalia
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
22:00 Turda Unirea Aiud Teius Alba Iulia Sebes Miercurea Sibiului Saliste Sibiu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
Sannicoara Apahida Jucu Rascruci Bontida Fundatura Iclod Livada Baita Gherla
JAN Gherla
Vatysall Budapesta Budapesta
22:20 Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Cluj Napoca Aeroport Bistrita Vatra Dornei Campulung Moldovenesc Gura Humorului Suceava Radauti Dorohoi Darabani
22:30 Jan Trans SRL Boju
GVP Liteni
Judetean Valcele
23:00 Huedin Ciucea Alesd Oradea
23:30 Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Sosiri
De la Ora
Jan Trans SRL Boju 00:25
Vatysall Budapesta Budapesta 00:30
Campulung Moldovenesc Bistrita Cluj Napoca Aeroport Darabani Dorohoi Vatra Dornei Radauti Suceava Gura Humorului 02:55
Vatysall Budapesta Budapesta 03:00
Judetean Valcele 05:10
Judetean Feleacu
GVP Liteni 05:20
R.A.T.U.C. Apahida 05:25
Aschileu M Chinteni
MV Trans 2007 Campia Turzii 05:30
GVP Valea Ierii
Judetean Gheorgheni
Gilau Floresti 05:35
Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M Faureni 05:45
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
Prodan Tour Jucu De Sus
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla 05:50
Judetean Elciu
JAN Gherla
LIG 50 TRANSPORTURI Cublesu S Dabaca 05:55
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
Cojocna 06:00
Judetean Valcele 06:10
Judetean Feleacu
Simdoria Trans Caianu 06:15
Aruncuta
Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 06:20
Judetean Barai
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 06:25
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
MV Trans 2007 Campia Turzii 06:30
Judetean Gheorgheni
Chisinau
Gilau Floresti 06:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Feldioara 06:42
Cojocna 06:45
GVP Finisel
Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 06:50
Simdoria Trans Bontida
JAN Gherla
Jan Trans SRL Boju 06:55
Giorgica Impex Maguri Racatau
Cojocna 07:00
Judetean Recea Cristur
GVP Iara 07:05
Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 07:10
Judetean Valcele
JAN Gherla
Judetean Feleacu
Capusu Mic 07:15
Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 07:20
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Satu Lung
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 07:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Vio si Dani Trans SRL Cublesu Somesani
GVP Aghiresu
Gilau Floresti 07:30
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura
Simdoria Trans Camarasu
Judetean Prunis
Judetean Gheorgheni
GVP Sarata
JAN Gherla
MV Trans 2007 Campia Turzii 07:35
GVP Finisel
Judetean Maguri 07:37
Prodan Tour Visea 07:40
Cojocna 07:45
Judetean Tauseni
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita 07:50
JAN Gherla
Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Baciu Simleu Silvaniei Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia 08:00
Zalau Satu Mare
Judetean Padureni
Rofaneli Trans Impex SRL Gherla
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Misi 99 Exim Apahida Sic Coasta 08:05
Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara 08:10
JAN Gherla
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci 08:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 08:25
Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Baciu Simleu Silvaniei Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean 08:30
Poiana Blenchii Targu Lapus
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
MILUȚU BUS Gherla Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu Dej
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Jan Trans SRL Osoi 08:35
Judetean Valcele 08:40
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 08:50
Lador Travel SRL Dej
JAN Gherla
Prodan Tour Jucu De Sus 08:55
Vio si Dani Trans SRL Dabaca
Lador Travel SRL Dej
Cojocna 09:00
Faureni Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M
Gilau Floresti
Irina Trans Alesd Huedin Oradea
Satu Mare Zalau
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Voion Trans SRL Huedin Oradea Alesd
Activ Trans Hida Jibou
Ami Turing Alesd Huedin Oradea
Tinuta Sighetu Marmatiei Viseu De Sus Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova 09:02
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 09:10
JAN Gherla
Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Baciu Simleu Silvaniei Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului 09:15
Cornesti Muncel Mihai Viteazu Baia De Aries Vidolm Sartas Valea Lupsei Brazesti Garde Salciua de Sus Ocolisel Salciua de Jos Campeni Posaga de Jos Turda Ocolis Bistra Buru Musca Moldovenesti Lupsa 09:20
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida
JAN Gherla
Judetean Huedin 09:21
R.A.T.U.C. Apahida 09:25
Aschileu M Chinteni
Poiana Stampei Prundu Bargaului Bistrita Brosteni Crucea Vatra Dornei Dorna Candrenilor
Exmitiani Sangeorz Bai 09:26
Tinuta Cuzdrioara Barsana Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud 09:27
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 09:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
MV Trans 2007 Campia Turzii
GVP Iara
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Model Oador Targu Mures 09:46
Autotransport Miercurea-Ciuc SA Alba Iulia 09:50
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu
JAN Gherla
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Baciu Simleu Silvaniei Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal 10:00
Topa Mica Nadasel Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi Baciu Chendremal
Zalau Satu Mare
Judetean Gheorgheni
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 10:10
JAN Gherla
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 10:15
Judetean Vale
Negresti Oas
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura 10:20
JAN Gherla
Targu Mures 10:22
Tar SA Tarnaveni 10:25
Giorgica Impex Maguri Racatau
Orizont SA Satu Mare 10:28
Bistrita Dej 10:30
Ditrau Craiesti Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie Deda Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Mociu Valenii de Mures Toplita Joseni Reghin Lunca Bradului
Turda Fetesti Campia Turzii Drajna Noua Ludus Iernut Predeal Brasov Azuga Sighisoara Busteni Targu Mures Sinaia Ploiesti Comarnic Constanta Bucuresti Mangalia Cernavoda
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci 10:50
JAN Gherla
Cojocna 11:00
Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 11:10
JAN Gherla
Satu Mare Carei Zalau 11:15
Floresti Gilau
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 11:20
Prodan Tour Jucu De Sus
JAN Gherla
Cojocna 11:30
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida
JAN Gherla
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 11:50
JAN Gherla
Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi Baciu Chendremal Topa Mica Nadasel Poarta Salajului 12:00
Turda Sibiu Sebes Alba Iulia Aiud
MV Trans 2007 Campia Turzii
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 12:10
JAN Gherla
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 12:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 12:25
Beclean Dej Gherla Bistrita Prundu Bargaului 12:30
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu
MV Trans 2007 Campia Turzii
JAN Gherla
Zalau Satu Mare 12:35
Somcuta Mare Baia Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura 12:50
JAN Gherla
Judetean Valcele 12:55
Floresti Gilau 13:00
Zalau Satu Mare
Lunca Bradului Ditrau Craiesti Rastolita Gheorgheni Silivasu De Campie Deda Lazarea Sarmasel Gara Morareni Sarmas Mociu Valenii de Mures Toplita Joseni Reghin
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita 13:10
JAN Gherla
Huedin Alesd Oradea 13:20
Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara
Prodan Tour Jucu De Sus
GVP Iara
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 13:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Alba Iulia Sibiu Calimanesti Turda Unirea Ramnicu Valcea Horezu Aiud 13:27
Cojocna 13:30
Orastie Deva Lugoj Timisoara Turda Alba Iulia
Gherla Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej
Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci
JAN Gherla
Gilau Floresti 13:45
Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 13:50
JAN Gherla
Dej Gherla Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau 14:00
Omnitrans Stei 14:01
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 14:10
JAN Gherla
Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 14:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 14:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada Bontida 14:30
JAN Gherla
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
Targu Mures Sighisoara Brasov Turda Ploiesti
Deva Orastie Simeria Sebes Alba Alba Iulia Hunedoara
Prodan Tour Jucu De Sus 14:35
Faureni Cristorel Vultureni Aschileu M Chinteni Fodora Deus Aschileu M 14:45
Judetean Vale
Alindorin Tur SRL Poiana Horea
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 14:50
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 14:55
Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi Baciu Chendremal Topa Mica Nadasel Poarta Salajului Zimbor 15:00
Gilau Floresti
Zalau Satu Mare
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Irina Trans Ludus Sovata Iasi Roman Piatra Neamt Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Praid Targu Mures Turda 15:03
Voion Trans SRL Horia Turturesti Tasca Sangeorgiu de Padure Iasi Bicaz Lacu Rosu Gheorgheni Targu Mures
Ami Turing Bicaz Roman Piatra Neamt Iasi Gheorgheni Praid Sovata Targu Mures Ludus Turda Lacu Rosu
Chinteni Aschileu M 15:05
Simdoria Trans Bontida
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu 15:10
Simdoria Trans Camarasu
JAN Gherla
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura 15:20
JAN Gherla
Deda Bicazu Ardelean Toplita Sarmas Bicaz Chei Piatra Neamt Targu Mures Iernut Turda Bicaz Centru Lacu Rosu Reghin Lunca Bradului 15:24
R.A.T.U.C. Apahida 15:25
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura 15:30
Vio si Dani Trans SRL Tiocu de Jos
JAN Gherla
Cojocna 15:45
Activ Trans Jibou Hida
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara 15:50
JAN Gherla
Gilau Floresti 16:00
Judetean Gheorgheni
Brosteni Borca Hangu Piatra Neamt Vatra Dornei Bistrita Bicaz Poiana Largului
Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci 16:10
JAN Gherla
Iasi Vatra Dornei Bistrita Falticeni Campulung Moldovenesc Pascani Beclean Dej Gura Humorului Prundu Bargaului 16:15
Targu Frumos Bistrita Vatra Dornei Beclean Dej Roman
MV Trans 2007 Campia Turzii
Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci 16:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 16:25
Prodan Tour Jucu De Sus
Giorgica Impex Maguri Racatau
Judetean Valcele
Judetean Feleacu
Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod 16:30
JAN Gherla
MILUȚU BUS Dej Gherla Agries Tarlisua Caianu Mic Uriu
Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti
GVP Iara 16:40
Gilau Floresti 16:45
Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida 16:50
JAN Gherla
Nadasel Poarta Salajului Zimbor Mihaesti Zalau Radaia Sanmihaiu Almasului Sincraiu Almasului Sanpaul Romanasi Baciu Chendremal Topa Mica 17:00
Oradea Alesd Huedin
Lugoj Timisoara Aiud Teius Turda Alba Iulia Orastie Deva Faget
Zalau Satu Mare
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Aiud Unirea Bucuresti Turda Pitesti Ramnicu Valcea Calimanesti Talmaciu Sibiu Sebes Alba Iulia Teius
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida 17:10
JAN Gherla
Alindorin Tur SRL Giurcuta de Sus
Alba Iulia Teius Turda Aiud Sebes Sibiu Unirea Apoldu de Sus 17:15
MV Trans 2007 Campia Turzii
Judetean Tauseni
Negresti Oas
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada 17:20
GVP Sarata
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 17:25
Jan Trans SRL Boju
Judetean Valcele
Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Baciu Simleu Silvaniei Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau Sanpaul 17:30
Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Simdoria Trans Targu Mures 17:35
GVP Iara
Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu 17:50
JAN Gherla
Cojocna 18:00
Gilau Floresti
Prodan Tour Visea
Prodan Tour Jucu De Sus
MV Trans 2007 Campia Turzii
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura 18:10
JAN Gherla
GVP Iara 18:15
Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura 18:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 18:25
Judetean Valcele
Reghin 18:30
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla
Fundatura Jucu Livada Bontida Gherla Apahida Iclod Rascruci Baita Sannicoara
Simdoria Trans Bontida
Judetean Gheorgheni
JAN Gherla
Misi 99 Exim Apahida Sic Coasta 18:35
Prodan Tour Jucu De Sus
Sanpaul Poarta Salajului Radaia Chendremal Pericei Sincraiu Almasului Hereclean Mihaesti Romanasi Nadasel Sanmihaiu Almasului Baciu Simleu Silvaniei Zimbor Varsolt Topa Mica Zalau 18:45
Judetean Vale
Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci 18:50
Judetean Prunis
JAN Gherla
Vio si Dani Trans SRL Dabaca 18:55
Cojocna 19:00
Zalau Satu Mare
Tabita Tour Beclean Dej Bistrita
MV Trans 2007 Campia Turzii 19:15
Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla Iclod 19:20
Judetean Padureni
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 19:25
Judetean Valcele
Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla Baia Mare 19:30
MV Trans 2007 Campia Turzii
Prodan Tour Jucu De Sus 19:40
Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla 19:50
JAN Gherla
Exmitiani Sangeorz Bai 19:54
MV Trans 2007 Campia Turzii 20:00
Beliu Craiva Tinca Oradea Ineu Alesd Huedin Arad Siria Pancota Ineu 20:10
Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida Apahida Gherla 20:20
JAN Gherla
R.A.T.U.C. Apahida 20:25
GVP Sarata
Judetean Valcele
Cojocna 20:30
Bucuresti Unirea Aiud Teius Sebes Talmaciu Turda Calimanesti Alba Iulia Sibiu Ramnicu Valcea Pitesti
Iernut Turda Targu Mures Campia Turzii Ludus
Gilau Floresti 20:45
Apoldu de Sus Alba Iulia Teius Turda Aiud Sebes Sibiu Unirea 20:50
Apahida Gherla Iclod Rascruci Baita Sannicoara Fundatura Jucu Livada Bontida
JAN Gherla
Satu Mare Zalau 21:00
Gherla Tautii Magheraus Gilgau Ileanda Somcuta Mare Apa Cicirlau Livada Satu Mare Seini Baia Mare Dej
Vio si Dani Trans SRL Fantanele
Jan Trans SRL Osoi 21:05
Baia Mare Somcuta Mare Ileanda Gilgau Dej Gherla 21:15
Negresti Oas
Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 21:20
JAN Gherla
Tinuta Sieu Iza Gara (Salistea de Sus) Nanesti Rozavlea Salistea De Sus Oncesti Sesu Manastirei Dragomiresti Sighetu Marmatiei Stramtura Bogdan Voda Dealu Stefanitei Slatioara Ieud Cuzdrioara Barsana 21:23
R.A.T.U.C. Apahida 21:25
Prodan Tour Jucu De Sus 21:30
MV Trans 2007 Campia Turzii
Tinuta Leordina Rona de Sus Moisei Ruscova Costiui Sacel Bocicoiel Craciunesti Viseu De Jos Bistra Rona De Jos Viseu De Mijloc Petrova Sighetu Marmatiei Viseu De Sus 21:37
Bontida Apahida Gherla Iclod Rascruci Sannicoara Baita Fundatura Jucu Livada 21:50
JAN Gherla
Sardu Poarta Salajului Nadasel Sanmihaiu Almasului Chendremal Mera Zimbor Radaia Zalau Sutoru Suceag Simleu Silvaniei Sincraiu Almasului Baciu Pericei Topa Mica Varsolt Berindu Hereclean Mihaesti Ciumarna Sanpaul Romanasi 22:00
Prodan Tour Visea
Oradea Alesd Ciucea Huedin
Oradea Baile 1 Mai Baile Felix 22:20
R.A.T.U.C. Apahida 22:25
Gilau Floresti 22:45
R.A.T.U.C. Apahida 23:20
Alba Iulia Turda Bucuresti Sebes Calimanesti Saliste Miercurea Sibiului Bucuresti Teius Pitesti Aiud Ramnicu Valcea Unirea Sibiu 23:30
Prodan Tour Jucu De Sus 23:35