Română

Terminal PLECARI/ DEPARTURES Aeroport Henri Coanda

Plecări
Ora Către
00:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
01:00 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
02:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
04:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
05:30 Sucevita Putna Manastirea Sucevita Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Falticeni Suceava Radauti
06:00 Bucuresti
06:15 Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Cristesti Falticeni Suceava Botosani
07:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
09:00 Bucuresti
10:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
10:41 Chisinau
12:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:00 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
13:30 Chisinau
14:30 Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Iasi
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
15:30 Bucuresti
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
16:20 Chisinau
16:30 Tisita Adjud Bacau Roman Cristesti Falticeni Suceava Radauti Siret
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
17:55 Bucuresti
18:00 Bucuresti
18:30 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
19:00 Ramnicu Sarat Focsani Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Dumbraveni Botosani
19:30 Pascani
Dorohoi Darabani
Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
20:00 Bucuresti
21:00 Buzau Focsani Tecuci
Buzau Braila Galati
Chisinau
21:01 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
22:30 Buzau Focsani Tecuci
22:31 Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani
Sosiri
De la Ora
Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic Poiana Brasov Brasov 00:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 00:30
Bucuresti 00:35
Chisinau 01:25
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau 01:30
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 01:45
Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu 02:00
Ploiesti 03:00
Slatina (Olt) Bals Pitesti Craiova Scornicesti 03:10
Bals Pitesti Slatina (Olt) Scornicesti Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu
Drobeta Turnu Severin Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti
Sfantu Gheorghe Ghimbav Codlea Cristian Comarnic Zarnesti Poiana Brasov Harman Brasov Stupini Predeal Sinpetru Azuga Busteni Sinaia 03:40
Braila Galati Buzau 03:45
Chisinau 03:55
Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau Bacau Focsani Iasi 04:00
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui
Mangalia Constanta Cernavoda Medgidia Costinesti
Buzau Faurei Galati Braila Ianca
Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret Radauti Suceava Falticeni
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Mangalia Constanta
Mangalia Medgidia Cernavoda Fetesti Constanta
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana 04:15
Targu Jiu Horezu Ramnicu Valcea Pitesti 04:30
Chisinau 04:56
Slatina (Olt) Bals Pitesti Craiova Scornicesti 05:00
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Braila Braila Ianca Buzau Galati Galati Braila 05:30
Ploiesti
Mangalia Constanta 05:45
Bucuresti 06:15
Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci 06:30
Stupini Predeal Sinpetru Azuga Busteni Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Codlea Cristian Comarnic Zarnesti Poiana Brasov Harman Brasov
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Braila Braila Ianca Buzau Galati Galati Braila 07:00
Chisinau
Chisinau
Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani 08:00
Faurei Galati Braila Ianca Buzau
Slatina (Olt) Bals Pitesti Craiova Scornicesti
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Ploiesti
Mangalia Constanta 08:15
Busteni Cristian Comarnic Busteni Zarnesti Comarnic Sinaia Zarnesti Poiana Brasov Sinaia Harman Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Harman Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Brasov Ghimbav Stupini Predeal Ghimbav Sinpetru Predeal Codlea Sinpetru Azuga Codlea Azuga Cristian 08:30
Buzau Galati Galati Braila Braila Braila Ianca
Chisinau
Sinpetru Predeal Codlea Sinpetru Azuga Codlea Azuga Cristian Busteni Cristian Comarnic Busteni Zarnesti Comarnic Sinaia Zarnesti Poiana Brasov Sinaia Harman Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Harman Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Brasov Ghimbav Stupini Predeal Ghimbav 09:00
Chisinau
Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci Focsani 09:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Sinpetru Azuga Codlea Azuga Cristian Busteni Cristian Comarnic Busteni Zarnesti Comarnic Sinaia Zarnesti Poiana Brasov Sinaia Harman Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Harman Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Brasov Ghimbav Stupini Predeal Ghimbav Sinpetru Predeal Codlea 10:00
Mangalia Constanta Cernavoda Medgidia Costinesti
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Mangalia Constanta 10:15
Azuga Cristian Busteni Cristian Comarnic Busteni Zarnesti Comarnic Sinaia Zarnesti Poiana Brasov Sinaia Harman Poiana Brasov Sfantu Gheorghe Harman Brasov Sfantu Gheorghe Stupini Brasov Ghimbav Stupini Predeal Ghimbav Sinpetru Predeal Codlea Sinpetru Azuga Codlea 10:30
Ploiesti
Iasi Roman Adjud Ramnicu Sarat Buzau Bacau Focsani 11:00
Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui Tecuci
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia Comarnic 11:30
Cernavoda Medgidia Costinesti Mangalia Constanta
Mangalia Constanta
Medgidia Cernavoda Fetesti Constanta Mangalia
Craiova Scornicesti Slatina (Olt) Bals Pitesti 11:40
Piatra Neamt Bucuresti 12:20
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 12:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Braila Galati Buzau
Galati Braila Buzau
Tecuci Buzau Focsani
Comarnic Zarnesti Poiana Brasov Harman Brasov Stupini Predeal Sinpetru Azuga Busteni Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Codlea Cristian 13:00
Ploiesti
Costinesti Mangalia Constanta Cernavoda Medgidia 13:15
Pascani 13:30
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 14:00
Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Darabani Dorohoi
Braila Braila Ianca Buzau Galati Galati Braila
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Mangalia Constanta 14:15
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 14:30
Comarnic Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia
Dumbraveni Motca Targu Neamt Botosani Falticeni Roman Bacau Adjud Focsani Ramnicu Sarat Buzau Suceava
Buzau Braila Galati
Fetesti Constanta Mangalia Medgidia Cernavoda
Cernavoda Medgidia Costinesti Mangalia Constanta 15:00
Galati Braila Ianca Buzau Faurei
Braila Ianca Buzau Galati Galati Braila Braila
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Radauti Suceava Falticeni Motca Roman Bacau Urziceni Buzau Ramnicu Sarat Focsani Adjud 15:20
Slatina (Olt) Bals Pitesti Craiova Scornicesti
Strehaia Filiasi Craiova Bals Slatina (Olt) Pitesti Scornicesti Drobeta Turnu Severin
Bacau Botosani Flamanzi Harlau Targu Frumos Roman 15:30
Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari
Adjud Bacau Roman Motca Targu Neamt Falticeni Suceava Urziceni Cristesti Buzau Ramnicu Sarat Focsani
Ploiesti
Mangalia Constanta 15:45
Constanta Mangalia Medgidia Cernavoda Fetesti
Busteni Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Codlea Cristian Comarnic Zarnesti Poiana Brasov Harman Brasov Stupini Predeal Sinpetru Azuga 16:00
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau 16:30
Braila Buzau Galati
Buzau Focsani Tecuci
Comarnic Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia 17:00
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 17:30
Ianca Buzau Faurei Galati Braila
Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu Lumina
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Buzau Braila Galati
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Slatina (Olt) Scornicesti Craiova Filiasi Rovinari Targu Jiu Bals Pitesti 17:45
Suceava Roman Bacau Adjud Tisita Cristesti Siret Radauti Falticeni 17:55
Bucuresti 18:00
Ploiesti
Mangalia Constanta 18:15
Bacau Botosani Harlau Roman Flamanzi Targu Frumos 18:28
Zarnesti Poiana Brasov Harman Brasov Stupini Predeal Sinpetru Azuga Busteni Sinaia Sfantu Gheorghe Ghimbav Codlea Cristian Comarnic 19:00
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Galati Braila Buzau
Focsani Tecuci Buzau
Tecuci Focsani Barlad Ramnicu Sarat Vaslui 19:30
Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti Palazu Mare Ovidiu
Braila Galati Buzau
Galati Braila Ianca Buzau Faurei 20:00
Chisinau
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Galati Braila Buzau
Buzau Focsani Tecuci
Chisinau
Odesa
Bucuresti 20:15
Mangalia Constanta
Fetesti Constanta Mangalia Medgidia Cernavoda
Ploiesti 20:30
Comarnic Poiana Brasov Brasov Predeal Azuga Busteni Sinaia 21:00
Galati Galati Braila Braila Braila Ianca Buzau
Bucuresti 21:35
Buzau Faurei Galati Braila Ianca 22:00
Chisinau 22:50
Palazu Mare Ovidiu Lumina Navodari Cumpana Constanta Medgidia Cernavoda Mangalia Fetesti 23:00
Braila Ianca Buzau Galati Galati Braila Braila
Buzau Galati Braila
Focsani Tecuci Buzau
Mangalia Constanta
Bucuresti 23:05