Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze 2 Cantoane ➞ Sarichioi

marţi,
4 oct 2022
3 curse disponibile

07:31
39m
08:10
Sherif
14lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 07:31
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 08:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
13:31
39m
14:10
Sherif
14lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 13:31
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 14:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015
17:31
39m
18:10
Sherif
14lei?
Vezi detalii

Informaţii neactualizate de 7 ani. Se zice că circulă (6 comentarii)

  1. 17:31
    2 Cantoane Statie 2 Cantoane
  2. Microbuz: Constanta - Tulcea
  3. 18:10
    Sarichioi Statie Sarichioi
Durată: 39min
Circulă în toate zilele săptămânii
14lei?
Sursa: Sherif | Ultima actualizare: 06/2015

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte 2 Cantoane - Sarichioi

Despre 2 Cantoane - Sarichioi

Care este prețul călătoriei cu autocarul 2 Cantoane - Sarichioi?

Prețul unei călători cu autocarul de la 2 Cantoane la Sarichioi este de 14 RON.

De unde pleacă autocarul din 2 Cantoane către Sarichioi?

De la 2 Cantoane la Sarichioi circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Statie 2 Cantoane.

Când pleacă autocarul din 2 Cantoane către Sarichioi?

Primul autobuz din 2 Cantoane pleacă la ora 07:31, iar ultimul pleacă la ora 17:31.

Cât durează călătoria cu autocarul din 2 Cantoane către Sarichioi?

Călătoria cu autocarul de la 2 Cantoane la Sarichioi, durează 39min.