Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze 2 Mai ➞ Mangalia

duminică,
14 aug 2022
0 curse disponibile

06:45
05m
06:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 06:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 06:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:15
05m
07:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 07:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 07:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
07:45
05m
07:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 07:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 07:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:15
05m
08:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 08:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 08:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
08:45
05m
08:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 08:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 08:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:15
05m
09:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 09:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 09:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
09:45
05m
09:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 09:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 09:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:15
05m
10:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 10:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 10:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
10:45
05m
10:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 10:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 10:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:15
05m
11:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 11:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 11:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
11:45
05m
11:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 11:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 11:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:15
05m
12:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 12:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 12:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
12:45
05m
12:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 12:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 12:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:15
05m
13:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 13:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 13:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
13:45
05m
13:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 13:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 13:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:15
05m
14:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 14:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 14:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
14:45
05m
14:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 14:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 14:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:15
05m
15:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 15:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 15:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
15:45
05m
15:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 15:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 15:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:15
05m
16:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 16:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 16:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
16:45
05m
16:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 16:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 16:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:15
05m
17:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 17:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 17:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
17:45
05m
17:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 17:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 17:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:15
05m
18:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 18:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 18:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
18:45
05m
18:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 18:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 18:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:15
05m
19:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 19:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 19:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
19:45
05m
19:50
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 19:45
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 19:50
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020
20:15
05m
20:20
Nordiana
2,5lei?
Vezi detalii

Nordiana

Nordiana-Nis

Nu circulă conform informațiilor de la călători.

via 2-Mai Plecarile la si jumatate se efectueaza in perioada 01.05-15.09

Conform informațiilor de la călători, această cursă nu circulă. 6 comentarii

  1. 20:15
    2 Mai LA SOSEA
  2. Microbuz: CT Vama Veche - Mangalia
  3. 20:20
    Mangalia Gara Mangalia
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
2,5lei?
Sursa: Nordiana-Nis | Ultima actualizare: 06/2020

Prețurile marcate cu ? nu au mai fost actualizate de 12 luni.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Caută curse indirecte 2 Mai - Mangalia

Despre 2 Mai - Mangalia

Care este prețul călătoriei cu autocarul 2 Mai - Mangalia?

Prețul unei călători cu autocarul de la 2 Mai la Mangalia este de 2 RON.

De unde pleacă autocarul din 2 Mai către Mangalia?

De la 2 Mai la Mangalia circulă 28 autobuze cu plecare din stațiile LA SOSEA.

Când pleacă autocarul din 2 Mai către Mangalia?

Primul autobuz din 2 Mai pleacă la ora 06:45, iar ultimul pleacă la ora 20:15.

Cât durează călătoria cu autocarul din 2 Mai către Mangalia?

Călătoria cu autocarul de la 2 Mai la Mangalia, durează 05min.