Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Adjud

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Adjud ➞ Adjud

luni,
24 ian 2022
6 curse disponibile

06:50
05m
06:55
STEPTRANS
-
Vezi detalii

STEPTRANS

SC Steptrans SRL
  1. 06:50
    Adjud Monument
  2. Autocar: Bacioi - Adjud
    • Dotări:
  3. 06:55
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Steptrans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
10:17
03m
10:20
STEPTRANS
-
Vezi detalii

STEPTRANS

SC Steptrans SRL
  1. 10:17
  2. Autocar: Adjud - Bacioi
    • Dotări:
  3. 10:20
Durată: 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Steptrans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
12:50
05m
12:55
STEPTRANS
-
Vezi detalii

STEPTRANS

SC Steptrans SRL
  1. 12:50
    Adjud Monument
  2. Autocar: Bacioi - Adjud
    • Dotări:
  3. 12:55
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Steptrans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
14:32
03m
14:35
STEPTRANS
-
Vezi detalii

STEPTRANS

SC Steptrans SRL
  1. 14:32
  2. Autocar: Adjud - Bacioi
    • Dotări:
  3. 14:35
Durată: 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Steptrans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
16:50
05m
16:55
STEPTRANS
-
Vezi detalii

STEPTRANS

SC Steptrans SRL
  1. 16:50
    Adjud Monument
  2. Autocar: Bacioi - Adjud
    • Dotări:
  3. 16:55
Durată: 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Steptrans SRL | Ultima actualizare: 05/2020
18:37
03m
18:40
STEPTRANS
-
Vezi detalii

STEPTRANS

SC Steptrans SRL
  1. 18:37
  2. Autocar: Adjud - Bacioi
    • Dotări:
  3. 18:40
Durată: 03min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: SC Steptrans SRL | Ultima actualizare: 05/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Adjud - Adjud

De unde pleacă autocarul din Adjud către Adjud?

De la Adjud la Adjud circulă 6 autobuze cu plecare din stațiile Gara CFR Adjud, Monument.

Când pleacă autocarul din Adjud către Adjud?

Primul autobuz din Adjud pleacă la ora 06:50, iar ultimul pleacă la ora 18:37.

Cât durează călătoria cu autocarul din Adjud către Adjud?

Călătoria Adjud-Adjud cu autocarul, durează între 03min și 05min.