Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Agnita

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Agnita ➞ Cornățel

miercuri,
8 dec 2021
0 curse disponibile

05:30
1h 05m
06:35
Transmixt Sibiu
-
Vezi detalii

Transmixt Sibiu

Transmixt S.A. Sibiu

Nu mai circulă din 01.08.2021.
Trasee suspendate temporar

  1. 05:30
    Agnita Centru
  2. Microbuz: Agnita - Nocrich - Sibiu
  3. 06:35
    Cornatel Ramificatie
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transmixt S.A. Sibiu | Ultima actualizare: 03/2021
06:30
1h 05m
07:35
Transmixt Sibiu
-
Vezi detalii

Transmixt Sibiu

Transmixt S.A. Sibiu

Nu mai circulă din 01.08.2021.
Trasee suspendate temporar

  1. 06:30
    Agnita Centru
  2. Microbuz: Agnita - Nocrich - Sibiu
  3. 07:35
    Cornatel Ramificatie
Durată: 1h 05min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Transmixt S.A. Sibiu | Ultima actualizare: 03/2021
10:00
1h 05m
11:05
Transmixt Sibiu
-
Vezi detalii

Transmixt Sibiu

Transmixt S.A. Sibiu

Nu mai circulă din 01.08.2021.
Trasee suspendate temporar

  1. 10:00
    Agnita Centru
  2. Microbuz: Agnita - Nocrich - Sibiu
  3. 11:05
    Cornatel Ramificatie
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transmixt S.A. Sibiu | Ultima actualizare: 03/2021
14:00
1h 05m
15:05
Transmixt Sibiu
-
Vezi detalii

Transmixt Sibiu

Transmixt S.A. Sibiu

Nu mai circulă din 01.08.2021.
Trasee suspendate temporar

  1. 14:00
    Agnita Centru
  2. Microbuz: Agnita - Nocrich - Sibiu
  3. 15:05
    Cornatel Ramificatie
Durată: 1h 05min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Transmixt S.A. Sibiu | Ultima actualizare: 03/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Agnita - Cornățel

De unde pleacă autocarul din Agnita către Cornățel?

De la Agnita la Cornățel circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Centru.

Când pleacă autocarul din Agnita către Cornățel?

Primul autobuz din Agnita pleacă la ora 05:30, iar ultimul pleacă la ora 14:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Agnita către Cornățel?

Călătoria cu autocarul de la Agnita la Cornățel, durează 1h 05min.