Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Alba Iulia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Alba Iulia ➞ Călan

marţi,
19 oct 2021
3 curse disponibile

Bilete disponibile online

11:28
1h 28m
12:56
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 11:28
  2. Autocar: Cj2 RETUR - 09:15 - Cluj Napoca-Targu Jiu-Horezu
  3. 12:56
Durată: 1h 28min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
17:00
1h 16m
18:16
Normandia
Vezi detalii

Normandia

Normandia Service SRL

Rezervarile se pot face doar telefonic sunand la agentiile firmei. Biletele anticipate pot fi achizitionate online sau de la agentiile firmei.

  1. 17:00
  2. Autocar: Cj3 RETUR - 15:00 - Cluj Napoca-Horezu
  3. 18:16
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
Sursa: Normandia Service SRL | Ultima actualizare: 07/2021
16:01
1h 16m
17:17
ETA Targu Jiu
-
Vezi detalii

ETA Targu Jiu

Expres Transport SA

cursa circula luni-vineri, autocar categoria I

  1. 16:01
  2. Microbuz: (IJ) Cluj Napoca - Targu Jiu
    • Dotări:
  3. 17:17
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Expres Transport SA | Ultima actualizare: 09/2021
Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Alba Iulia - Călan

Care este prețul călătoriei cu autocarul Alba Iulia - Călan?

Prețul unei călători cu autocarul de la Alba Iulia la Călan este de 26 RON.

De unde pleacă autocarul din Alba Iulia către Călan?

De la Alba Iulia la Călan circulă 3 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Autotrans STP Alba, Autogara Livio Dario SRL.

Când pleacă autocarul din Alba Iulia către Călan?

Primul autobuz din Alba Iulia pleacă la ora 11:28, iar ultimul pleacă la ora 17:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Alba Iulia către Călan?

Călătoria Alba Iulia-Călan cu autocarul, durează între 1h 16min și 1h 28min.