Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Alba Iulia

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Alba Iulia ➞ Meteș

sâmbătă,
8 mai 2021
0 curse disponibile

13:30
35m
14:05
Ariesul
5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 13:30
  2. Autocar: Alba Iulia - Abrud - Cimpeni
  3. 14:05
    Metes Statie Metes
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
5lei
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 01/2021
14:30
30m
15:00
Mariany
-
Vezi detalii

Mariany

Mariany SRL

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 14:30
  2. Microbuz: Alba Iulia - Metes
  3. 15:00
    Metes Statie Metes
Durată: 30min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Mariany SRL | Ultima actualizare: 01/2008
16:00
35m
16:35
Ariesul
5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 16:00
  2. Autocar: Alba Iulia - Abrud - Cimpeni
  3. 16:35
    Metes Statie Metes
Durată: 35min
Zile de circulație:
LMMJVSD
5lei
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 01/2021
18:00
37m
18:37
Ariesul
5lei
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

  1. 18:00
  2. Autocar: Alba Iulia - Abrud - Cimpeni
  3. 18:37
    Metes Statie Metes
Durată: 37min
Zile de circulație:
LMMJVSD
5lei
Sursa: Ariesul | Ultima actualizare: 01/2021

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Alba Iulia - Meteș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Alba Iulia - Meteș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Alba Iulia la Meteș este cuprins între 4 și 5 RON.

De unde pleacă autocarul din Alba Iulia către Meteș?

De la Alba Iulia la Meteș circulă 4 autobuze cu plecare din stațiile Autogara Autotrans STP Alba.

Când pleacă autocarul din Alba Iulia către Meteș?

Primul autobuz din Alba Iulia pleacă la ora 13:30, iar ultimul pleacă la ora 18:00.

Cât durează călătoria cu autocarul din Alba Iulia către Meteș?

Călătoria Alba Iulia-Meteș cu autocarul, durează între 30min și 37min.