Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Alunu

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Alunu ➞ Horezu

miercuri,
23 sep 2020
5 curse disponibile

07:20 - 08:36
Viitorul
1h 16min
-
Vezi detalii
  1. 07:20
  2. 07:22
  3. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  4. 08:34
  5. 08:36
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 09/2020
10:00 - 11:16
Viitorul
1h 16min
-
Vezi detalii
  1. 10:00
  2. 10:02
  3. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  4. 11:14
  5. 11:16
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 09/2020
12:40 - 13:56
Viitorul
1h 16min
-
Vezi detalii
  1. 12:40
  2. 12:42
  3. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  4. 13:54
  5. 13:56
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 09/2020
15:20 - 16:36
Viitorul
1h 16min
-
Vezi detalii
  1. 15:20
  2. 15:22
  3. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  4. 16:34
  5. 16:36
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 09/2020
18:00 - 19:16
Viitorul
1h 16min
-
Vezi detalii
  1. 18:00
  2. 18:02
  3. Traseu: J121 Alunu - Mateesti - Horezu
    • Dotări:
  4. 19:14
  5. 19:16
Durată: 1h 16min
Circulă în toate zilele săptămânii
-
Sursa: Viitorul SRL | Ultima actualizare: 09/2020

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Alunu - Horezu

De unde pleacă autocarul din Alunu către Horezu?

De la Alunu la Horezu circulă 20 autobuze cu plecare din stațiile Platforma miniera, Magazin satesc.

Când pleacă autocarul din Alunu către Horezu?

Primul autobuz din Alunu pleacă la ora 07:20, iar ultimul pleacă la ora 18:02.

Cât durează călătoria cu autocarul din Alunu către Horezu?

Călătoria Alunu-Horezu cu autocarul, durează între 1h 12min și 1h 16min.