Filtrează rezultate

Filtru

Plecare din Apold

Companii

Tip auto

Dotări

Autobuze Apold ➞ Sighișoara

duminică,
28 nov 2021
0 curse disponibile

04:45
25m
05:10
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Saes cod traseu vechi 111

  1. 04:45
    Apold Statie Apold
  2. Midibus: MS Apold - Sighisoara
  3. 05:10
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014
06:55
25m
07:20
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Saes cod traseu vechi 111

  1. 06:55
    Apold Statie Apold
  2. Midibus: MS Apold - Sighisoara
  3. 07:20
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014
12:55
25m
13:20
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Saes cod traseu vechi 111

  1. 12:55
    Apold Statie Apold
  2. Midibus: MS Apold - Sighisoara
  3. 13:20
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014
15:25
25m
15:50
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Saes cod traseu vechi 111

  1. 15:25
    Apold Statie Apold
  2. Midibus: MS Apold - Sighisoara
  3. 15:50
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014
20:45
25m
21:10
Olimpic Tours SRL
-
Vezi detalii

Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri

via Saes cod traseu vechi 111

  1. 20:45
    Apold Statie Apold
  2. Midibus: MS Apold - Sighisoara
  3. 21:10
    Sighisoara Autogara Sigvio SRL
Durată: 25min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Olimpic Tours SRL | Ultima actualizare: 01/2014

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Apold - Sighișoara

De unde pleacă autocarul din Apold către Sighișoara?

De la Apold la Sighișoara circulă 5 autobuze cu plecare din stațiile Statie Apold.

Când pleacă autocarul din Apold către Sighișoara?

Primul autobuz din Apold pleacă la ora 04:45, iar ultimul pleacă la ora 20:45.

Cât durează călătoria cu autocarul din Apold către Sighișoara?

Călătoria cu autocarul de la Apold la Sighișoara, durează 25min.