Filtrează rezultate

Filtru

Tip auto

Dotări

Companii

Autobuze Arad ➞ Chișineu Criș

marţi,
4 oct 2022
8 curse disponibile

06:30
40m
07:10
AUTOGENN
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

+4-0259-471.690; +4-0740-377.212; +4-0723-368.312; +40766 - 950.005

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 06:30
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 07:10
Durată: 40min
Zile de circulație:
LMMJVSD
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022
08:00
40m
08:40
AUTOGENN
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

+4-0259-471.690; +4-0740-377.212; +4-0723-368.312; +40766 - 950.005

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 08:00
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 08:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022
10:30
50m
11:20
Cento Trans
16lei
Vezi detalii

Reducerile pentru studenti si elevi se acorda numai pe trasee interjudetene. Localitatea de plecare trebuie sa fie in judet diferit fata de localitatea de destinatie.

Nu a circulat? Semnalați aici (5 comentarii)

  1. 10:30
  2. Autocar: Timisoara- Zalau
    • Dotări:
  3. 11:20
    Chișineu Criș Statie Chisineu Cris
Durată: 50min
Circulă în toate zilele săptămânii
16lei
Sursa: Tur Cento Trans | Ultima actualizare: 06/2022
11:00
40m
11:40
AUTOGENN
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

+4-0259-471.690; +4-0740-377.212; +4-0723-368.312; +40766 - 950.005

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 11:00
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 11:40
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022
12:30
40m
13:10
AUTOGENN
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

+4-0259-471.690; +4-0740-377.212; +4-0723-368.312; +40766 - 950.005

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 12:30
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 13:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022
15:30
40m
16:10
AUTOGENN
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

+4-0259-471.690; +4-0740-377.212; +4-0723-368.312; +40766 - 950.005

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 15:30
  2. Autocar: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 16:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022
16:50
53m
17:43
Compania de transport public SA (Arad)
-
Vezi detalii

Compania de transport public SA (Arad)

Informaţii neactualizate de 15 ani. Se zice că circulă (2 comentarii)

  1. 16:50
  2. Autocar: Arad - Chisineu Cris - Sepreus
  3. 17:43
    Chișineu Criș Statie Chisineu Cris
Durată: 53min
Zile de circulație:
LMMJVSD
-
Sursa: Compania de transport public SA (Arad) | Ultima actualizare: 01/2008
18:30
40m
19:10
AUTOGENN
10lei
Vezi detalii

AUTOGENN

CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

+4-0259-471.690; +4-0740-377.212; +4-0723-368.312; +40766 - 950.005

Nu a circulat? Semnalați aici (7 comentarii)

  1. 18:30
  2. Microbuz: Timisoara - Arad - Oradea
    • Dotări:
  3. 19:10
Durată: 40min
Circulă în toate zilele săptămânii
10lei
Sursa: CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL | Ultima actualizare: 10/2022

Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!

Despre Arad - Chișineu Criș

Care este prețul călătoriei cu autocarul Arad - Chișineu Criș?

Prețul unei călătorie cu autocarul de la Arad la Chișineu Criș este cuprins între 10 și 16 RON.

De unde pleacă autocarul din Arad către Chișineu Criș?

De la Arad la Chișineu Criș circulă 12 autobuze cu plecare din stațiile Statie Arad, Autogara Transdara, Autogara PLETL, Autogara Noua (langa peco OMV), CDI - vis-a-vis de Gara la (Pizzeria "5 Colturi").

Când pleacă autocarul din Arad către Chișineu Criș?

Primul autobuz din Arad pleacă la ora 06:30, iar ultimul pleacă la ora 18:30.

Cât durează călătoria cu autocarul din Arad către Chișineu Criș?

Călătoria Arad-Chișineu Criș cu autocarul, durează între 40min și 53min.